• BIST 107.406
  • Altın 142,615
  • Dolar 3,5605
  • Euro 4,1415
  • Kocaeli : 27 °C
  • İstanbul : 28 °C
  • Sakarya : 27 °C

U-11 Ligi geri sayıyor

U-11 Ligi geri sayıyor
U-11 Ligi’nin kura çekimi KASKF Hasan Doğan Amatör Evi Toplantı Salonu’nda gerçekleşti. Ligde 6 Grupta 51 takım kıyasıya mücadele edecek. Müsabakalar 15 Mayıs 2015 Cuma günü başlayacak.

51 TAKIM YER ALIYOR

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan U-11 Ligi maçları, okulların tatile girdiği hafta tamamlanacak. Kura çekimine Futbol İl Temsilcisi Mithat Ağa, Futbol İl Temsilci Yardımcısı Filiz Akın, Tertip komitesi üyesi İbrahim Yılmaz katıldı. KASKF Başkanı Murat Aydın il dışında olması nedeniyle telefonla toplantıya katılıp, tüm kulüplere başarılar diledi. Kura çekimine sadece 21 kulübün yöneticisinin katılması dikkat çekti.

 

AĞA: KIZ-ERKEK KARIŞIK OYNAYABİLECEK

Futbol İl Temsilcisi Mithat Ağa, kura çekimi öncesinde kulüp yöneticilerine ayrıntılı olarak bilgi verdi. Ağa, “Her gruptan en başarılı 2 takım, eleme grubuna çıkacak ve eleme usulüyle 6 grupta oynatılacak maçlarda birincilik için yarışacak. U-11 Ligi’nde takımlarda kulüp yöneticilerinin insiyatifine bağlı olarak bayan sporcu da oynatılabilecek. Başiskele-Gölcük ve Karamürsel takımlarını Kavaklı Stadı’nda, Gebze-Darıca-Dilovası ve Çayırova takımları da Metin Oktay Stadı’nda oynayacak. D dört grupta maçlar, Mehmet Ali Kağıtçı, Avni kalkavan ve BYŞ BLD Vinsan stadında maçlar oynanacak” dedi.

 

MİTHAT AĞA

mit.jpg

 

 

ÇAMLITEPE-TARIK GÜRGEN

tarik.jpg

 

 

ÇENESUYU PLAJYOLU-BÜNYAMİN AKMAN

buny.jpg

 

 

DERİNCE BİRLİK-METİN COŞKUN

der-001.jpg

 

 

GÖLCÜK ŞİRİNKÖY-VEDAT KARABULUT

golc-001.jpg

 

 

HACI HIZIR ŞAFAK-MUHAMMET KURTTEKİN

hac.jpg

 

 

HARBİŞ-RAMAZAN ÇİLİNGİR

harb-001.jpg

 

 

HEREKE YILDIZ-ERDOĞAN

erd-001.jpg

 

 

İZMİT YILDIZSPOR-ALİ ÖZTEKİN

ali-007.jpg

 

 

KARAMÜRSEL İY- MUHARREM ERDOĞAN

kara-008.jpg

 

 

KOCAELİ DOĞAN SPOR KOLEJİ-AHMET DURAN

ko-001.jpg

 

 

KOCAELİ GENÇSPOR-EMİR KESKİN

ko2.jpg

 

 

KOCAELİ GÜNEŞSPOR-GÜRKAN BAYTOK

gur.jpg

 

 

KOCAELİSPOR-HÜSEYİN GÜLİSTER

ant.jpg

 

 

KÖRFEZ BLD.-ALİ OSMAN BAŞ

ao.jpg

 

 

KÖRFEZ ESENSPOR-MURAT DURUL

ese.jpg

 

 

KYÖDSPOR-NEVZAT ÖZTEKİN

ky.jpg

 

 

TEKSPOR-MEHMET SUBAŞI

meh-004.jpg

 

YAHYA KAPTANSPOR-SEVDA AYDIN

sev-003.jpg

 

 

YENİ KOCAELİ-RECEP BOZKURT

rec-001.jpg

 

 

YENİYALI BARBAROS-İZZET İBİŞ

izz.jpg

 

U-11 LİGİ A GRUBU:           

1-KOCAELİ GÜNEŞSPOR

2-YENİDOĞAN SERDARSPOR

3-ÇAMLITEPESPOR

4-HACI HIZIR ŞAFAKSPOR

5-İZMİT BELEDİYESPOR

6-HEREKE YILDIZSPOR

7-KÖRFEZ GB

8-KOCAELİ GENÇSPOR

 

1.HAFTA                               

ÇAMLITEPESPOR-YENİDOĞAN SERDARSPOR          

HACI HIZIR ŞAFAKSPOR-KOCAELİ GÜNEŞSPOR       

İZMİT BELEDİYESPOR-KÖRFEZ GB

HEREKE YILDIZSPOR-KOCAELİ GENÇSPOR  

                                  

2.HAFTA                               

KOCAELİ GÜNEŞSPOR-İZMİT BELEDİYESPOR           

YENİDOĞAN SERDARSPOR-HACI HIZIR ŞAFAKSPOR          

KÖRFEZ GB- HEREKE YILDIZSPOR       

KOCAELİ GENÇSPOR-ÇAMLITEPESPOR         

                                  

3.HAFTA                               

HACI HIZIR ŞAFAKSPOR-ÇAMLITEPESPOR    

İZMİT BELEDİYESPOR-YENİDOĞAN SERDARSPOR  

HEREKE YILDIZSPOR-KOCAELİ GÜNEŞSPOR

KÖRFEZ GB-KOCAELİ GENÇSPOR        

                                  

4.HAFTA                               

KOCAELİ GÜNEŞSPOR-KÖRFEZ GB

YENİDOĞAN SERDARSPOR-HEREKE YILDIZSPOR   

ÇAMLITEPESPOR-İZMİT BELEDİYESPOR        

KOCAELİ GENÇSPOR-HACI HIZIR ŞAFAKSPOR         

                                  

5.HAFTA                               

İZMİT BELEDİYESPOR-HACI HIZIR ŞAFAKSPOR        

HEREKE YILDIZSPOR-ÇAMLITEPESPOR         

KÖRFEZ GB-YENİDOĞAN SERDARSPOR        

KOCAELİ GENÇSPOR-KOCAELİ GÜNEŞSPOR

                                  

6.HAFTA                               

YENİDOĞAN SERDARSPOR-KOCAELİ GÜNEŞSPOR

ÇAMLITEPESPOR-KÖRFEZ GB

HACI HIZIR ŞAFAKSPOR-HEREKE YILDIZSPOR         

İZMİT BELEDİYESPOR-KOCAELİ GENÇSPOR 

                                  

7.HAFTA                               

KOCAELİ GÜNEŞSPOR-ÇAMLITEPESPOR       

HEREKE YILDIZSPOR-İZMİT BELEDİYESPOR  

KÖRFEZ GB-HACI HIZIR ŞAFAKSPOR   

KOCAELİ GENÇSPOR-YENİDOĞAN SERDARSPOR   

 

U-11 LİGİ B GRUBU

1-İZMİT GB

2-KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİKSPOR

3-KYÖDSPOR

4-KARTEPE BLD GB

5-ALİKAHYA BLD

6-TEKSPOR

7-YENİYALI BARBAROSSPOR

8-BAŞİSKELE BLD

 

1.HAFTA                   

KYÖDSPOR-KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİKSPOR

KARTEPE BLD GB-İZMİT GB

ALİKAHYA BLD-YENİYALI BARBAROSSPOR

TEKSPOR-BAŞİSKELE BLD

                       

2.HAFTA                   

İZMİT GB-ALİKAHYA BLD

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİKSPOR-KARTEPE BLD GB

YENİYALI BARBAROSSPOR-TEKSPOR

BAŞİSKELE BLD-KYÖDSPOR

                       

3.HAFTA                   

KARTEPE BLD GB-KYÖDSPOR

ALİKAHYA BLD-KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİKSPOR

TEKSPOR-İZMİT GB

YENİYALI BARBAROSSPOR-BAŞİSKELE BLD

                       

4.HAFTA                   

İZMİT GB-YENİYALI BARBAROSSPOR

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİKSPOR-TEKSPOR

KYÖDSPOR-ALİKAHYA BLD

BAŞİSKELE BLD-KARTEPE BLD GB

                       

5.HAFTA                   

ALİKAHYA BLD-KARTEPE BLD GB

TEKSPOR-KYÖDSPOR

YENİYALI BARBAROSSPOR-KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİKSPOR

BAŞİSKELE BLD-İZMİT GB

                       

6.HAFTA                   

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİKSPOR-İZMİT GB

KYÖDSPOR-YENİYALI BARBAROSSPOR

KARTEPE BLD GB-TEKSPOR

ALİKAHYA BLD-BAŞİSKELE BLD

                       

7.HAFTA                   

İZMİT GB-KYÖDSPOR

TEKSPOR-ALİKAHYA BLD

YENİYALI BARBAROSSPOR-KARTEPE BLD GB

BAŞİSKELE BLD-KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİKSPOR

 

U-11 LİGİ C GRUBU

1-YEŞİLOVASPOR  

2-YAVUZSPOR        

3-KULLARSPOR      

4-KOCAELİ YENİŞEHİRSPOR      

5-KOCAELİSPOR    

6-KOCAELİ BİRLİKSPOR   

7-İZMİT YILDIZSPOR          

8-KÖRFEZ ESENSPOR      

           

1.HAFTA                               

KULLARSPOR-YAVUZSPOR                    

KOCAELİ YENİŞEHİRSPOR           -YEŞİLOVASPOR                

KOCAELİSPOR-İZMİT YILDIZSPOR                    

KOCAELİ BİRLİKSPOR-KÖRFEZ ESENSPOR   

                                  

2.HAFTA                               

YEŞİLOVASPOR-KOCAELİSPOR

YAVUZSPOR            -KOCAELİ YENİŞEHİRSPOR        

İZMİT YILDIZSPOR-KOCAELİ BİRLİKSPOR       

KÖRFEZ ESENSPOR-KULLARSPOR                  

                                  

3.HAFTA                               

KOCAELİ YENİŞEHİRSPOR           -KULLARSPOR                    

KOCAELİSPOR-YAVUZSPOR                  

KOCAELİ BİRLİKSPOR-YEŞİLOVASPOR                       

İZMİT YILDIZSPOR-KÖRFEZ ESENSPOR          

                                  

4.HAFTA                               

YEŞİLOVASPOR-İZMİT YILDIZSPOR                  

YAVUZSPOR            -KOCAELİ BİRLİKSPOR     

KULLARSPOR-KOCAELİSPOR    

KÖRFEZ ESENSPOR-KOCAELİ YENİŞEHİRSPOR      

                                  

5.HAFTA                               

KOCAELİSPOR-KOCAELİ YENİŞEHİRSPOR     

KOCAELİ BİRLİKSPOR-KULLARSPOR               

İZMİT YILDIZSPOR  -YAVUZSPOR                      

KÖRFEZ ESENSPOR-YEŞİLOVASPOR              

                                  

6.HAFTA                               

YAVUZSPOR            -YEŞİLOVASPOR                

KULLARSPOR-İZMİT YILDIZSPOR                      

KOCAELİ YENİŞEHİRSPOR           -KOCAELİ BİRLİKSPOR     

KOCAELİSPOR-KÖRFEZ ESENSPOR    

                                  

7.HAFTA                               

YEŞİLOVASPOR-KULLARSPOR              

KOCAELİ BİRLİKSPOR-KOCAELİSPOR  

İZMİT YILDIZSPOR-KOCAELİ YENİŞEHİRSPOR           

KÖRFEZ ESENSPOR-YAVUZSPOR                    

 

U-11 LİGİ D GRUBU

1-ÇENESUYU PLAJYOLUSPOR   

2-KANDIRA GB BLD

3-YENİ KOCAELİSPOR      

4-KOCAELİ DOĞAN SPOR KOLEJİ         

5-İZMİT FK

6-YAHYA KAPTAN KAPTANSPOR           

7-DERİNCE BİRLİKSPOR  

8-ANADOLU YENİKÖYSPOR        

           

1.HAFTA                               

YENİ KOCAELİSPOR-KANDIRA GB BLD

KOCAELİ DOĞAN SPOR KOLEJİ-ÇENESUYU PLAJYOLUSPOR      

İZMİT FK-DERİNCE BİRLİKSPOR                        

YAHYA KAPTAN KAPTANSPOR-ANADOLU YENİKÖYSPOR 

                                  

2.HAFTA                               

ÇENESUYU PLAJYOLUSPOR-İZMİT FK 

KANDIRA GB BLD-KOCAELİ DOĞAN SPOR KOLEJİ               

DERİNCE BİRLİKSPOR-YAHYA KAPTAN KAPTANSPOR                   

ANADOLU YENİKÖYSPOR-YENİ KOCAELİSPOR        

                                  

3.HAFTA                               

KOCAELİ DOĞAN SPOR KOLEJİ-YENİ KOCAELİSPOR          

İZMİT FK-KANDIRA GB BLD

YAHYA KAPTAN KAPTANSPOR-ÇENESUYU PLAJYOLUSPOR        

DERİNCE BİRLİKSPOR-ANADOLU YENİKÖYSPOR     

                                  

4.HAFTA                               

ÇENESUYU PLAJYOLUSPOR-DERİNCE BİRLİKSPOR                                   

KANDIRA GB BLD-YAHYA KAPTAN KAPTANSPOR                 

YENİ KOCAELİSPOR-İZMİT FK    

ANADOLU YENİKÖYSPOR-KOCAELİ DOĞAN SPOR KOLEJİ            

                                  

5.HAFTA                               

İZMİT FK-KOCAELİ DOĞAN SPOR KOLEJİ                   

YAHYA KAPTAN KAPTANSPOR-YENİ KOCAELİSPOR

DERİNCE BİRLİKSPOR-KANDIRA GB BLD

ANADOLU YENİKÖYSPOR-ÇENESUYU PLAJYOLUSPOR     

                                  

6.HAFTA                               

KANDIRA GB BLD-ÇENESUYU PLAJYOLUSPOR        

YENİ KOCAELİSPOR-DERİNCE BİRLİKSPOR                          

KOCAELİ DOĞAN SPOR KOLEJİ-YAHYA KAPTAN KAPTANSPOR               

İZMİT FK-ANADOLU YENİKÖYSPOR      

                                  

7.HAFTA                               

ÇENESUYU PLAJYOLUSPOR-YENİ KOCAELİSPOR   

YAHYA KAPTAN KAPTANSPOR-İZMİT FK         

DERİNCE BİRLİKSPOR-KOCAELİ DOĞAN SPOR KOLEJİ                  

ANADOLU YENİKÖYSPOR-KANDIRA GB BLD

 

U-11 LİGİ E GRUBU

1-ÇAYIROVA SERHATSPOR        

2-TRAKYASPOR     

3-GENÇ KALESPOR           

4-DİLOVASI BLD      

5-ÇAYIROVA GÜMÜŞSPOR         

6-GEBZE BALKANSPOR    

7-DARICA GB          

8-GEBZESPOR        

9-GEBZE BEYLİKBAĞISPOR        

10-ÇAYIROVASPOR           

11-ÇAYIROVA GB

 

1.HAFTA                   

DARICA GB (BAY)

TRAKYASPOR-ÇAYIROVA SERHATSPOR

GENÇ KALESPOR-ÇAYIROVA GB                      

DİLOVASI BLD-ÇAYIROVASPOR                        

ÇAYIROVA GÜMÜŞSPOR-GEBZE BEYLİKBAĞISPOR            

GEBZE BALKANSPOR-GEBZESPOR                 

                       

2.HAFTA                   

TRAKYASPOR (BAY)

ÇAYIROVA SERHATSPOR-GENÇ KALESPOR 

GEBZESPOR            -DARICA GB            

GEBZE BEYLİKBAĞISPOR -GEBZE BALKANSPOR

ÇAYIROVASPOR-ÇAYIROVA GÜMÜŞSPOR

ÇAYIROVA GB-DİLOVASI BLD     

                       

3.HAFTA                   

GEBZESPOR            (BAY)

GENÇ KALESPOR-TRAKYASPOR          

DİLOVASI BLD-ÇAYIROVA SERHATSPOR

ÇAYIROVA GÜMÜŞSPOR-ÇAYIROVA GB                    

GEBZE BALKANSPOR-ÇAYIROVASPOR                                  

DARICA GB-GEBZE BEYLİKBAĞISPOR             

                       

4.HAFTA                   

GENÇ KALESPOR (BAY)

ÇAYIROVA SERHATSPOR-ÇAYIROVA GÜMÜŞSPOR

TRAKYASPOR-DİLOVASI BLD     

GEBZE BEYLİKBAĞISPOR-GEBZESPOR                      

ÇAYIROVASPOR-DARICA GB                 

ÇAYIROVA GB-GEBZE BALKANSPOR

                       

5.HAFTA                   

GEBZE BEYLİKBAĞISPOR (BAY)

DİLOVASI BLD-GENÇ KALESPOR           

ÇAYIROVA GÜMÜŞSPOR-TRAKYASPOR         

GEBZE BALKANSPOR-ÇAYIROVA SERHATSPOR

DARICA GB-ÇAYIROVA GB                      

GEBZESPOR            -ÇAYIROVASPOR                          

                       

6.HAFTA                   

DİLOVASI BLD (BAY)

ÇAYIROVA SERHATSPOR-DARICA GB             

TRAKYASPOR-GEBZE BALKANSPOR

GENÇ KALESPOR-ÇAYIROVA GÜMÜŞSPOR

ÇAYIROVASPOR-GEBZE BEYLİKBAĞISPOR               

ÇAYIROVA GB-GEBZESPOR                   

                       

7.HAFTA                   

ÇAYIROVASPOR (BAY)

ÇAYIROVA GÜMÜŞSPOR-DİLOVASI BLD         

GEBZE BALKANSPOR-GENÇ KALESPOR         

DARICA GB-TRAKYASPOR          

GEBZESPOR            -ÇAYIROVA SERHATSPOR

GEBZE BEYLİKBAĞISPOR-ÇAYIROVA GB                   

           

8.HAFTA                   

ÇAYIROVA GÜMÜŞSPOR (BAY)

ÇAYIROVA SERHATSPOR-GEBZE BEYLİKBAĞISPOR                      

TRAKYASPOR-GEBZESPOR                   

GENÇ KALESPOR-DARICA GB               

DİLOVASI BLD-GEBZE BALKANSPOR

ÇAYIROVA GB-ÇAYIROVASPOR                        

                       

9.HAFTA                   

ÇAYIROVA GB (BAY)

GEBZE BALKANSPOR-ÇAYIROVA GÜMÜŞSPOR

DARICA GB-DİLOVASI BLD          

GEBZESPOR            -GENÇ KALESPOR 

GEBZE BEYLİKBAĞISPOR -TRAKYASPOR       

ÇAYIROVASPOR-ÇAYIROVA SERHATSPOR

                       

10.HAFTA                 

GEBZE BALKANSPOR (BAY)

ÇAYIROVA SERHATSPOR-ÇAYIROVA GB                   

TRAKYASPOR-ÇAYIROVASPOR                        

GENÇ KALESPOR-GEBZE BEYLİKBAĞISPOR             

DİLOVASI BLD-GEBZESPOR                   

ÇAYIROVA GÜMÜŞSPOR-DARICA GB              

                       

11.HAFTA                 

ÇAYIROVA SERHATSPOR (BAY)

DARICA GB-GEBZE BALKANSPOR

GEBZESPOR            -ÇAYIROVA GÜMÜŞSPOR

GEBZE BEYLİKBAĞISPOR -DİLOVASI BLD        

ÇAYIROVASPOR-GENÇ KALESPOR      

ÇAYIROVA GB-TRAKYASPOR                 

 

U-11 LİGİ F GRUBU

1-KARAMÜRSEL İY

2-GÖLCÜKSPOR    

3-İHSANİYE DOĞANSPOR

4-HARB-İŞSPOR     

5-GÖLCÜK GB

6-DEĞİRMENDERESPOR 

7-HİSAREYNSPOR 

8-GÖLCÜK ŞİRİNKÖYSPOR         

 

1.HAFTA                               

İHSANİYE DOĞANSPOR-GÖLCÜKSPOR                      

HARB-İŞSPOR-KARAMÜRSEL İY

GÖLCÜK GB-HİSAREYNSPOR    

DEĞİRMENDERESPOR-GÖLCÜK ŞİRİNKÖYSPOR

                                  

2.HAFTA                               

KARAMÜRSEL İY-GÖLCÜK GB    

GÖLCÜKSPOR-HARB-İŞSPOR    

HİSAREYNSPOR-DEĞİRMENDERESPOR        

GÖLCÜK ŞİRİNKÖYSPOR-İHSANİYE DOĞANSPOR   

                                  

3.HAFTA                               

HARB-İŞSPOR-İHSANİYE DOĞANSPOR           

GÖLCÜK GB-GÖLCÜKSPOR                   

DEĞİRMENDERESPOR-KARAMÜRSEL İY

HİSAREYNSPOR-GÖLCÜK ŞİRİNKÖYSPOR

                                  

4.HAFTA                               

KARAMÜRSEL İY-HİSAREYNSPOR        

GÖLCÜKSPOR-DEĞİRMENDERESPOR

İHSANİYE DOĞANSPOR-GÖLCÜK GB   

GÖLCÜK ŞİRİNKÖYSPOR-HARB-İŞSPOR        

                                  

5.HAFTA                               

GÖLCÜK GB-HARB-İŞSPOR        

DEĞİRMENDERESPOR-İHSANİYE DOĞANSPOR       

HİSAREYNSPOR-GÖLCÜKSPOR            

GÖLCÜK ŞİRİNKÖYSPOR-KARAMÜRSEL İY

                                  

6.HAFTA                               

GÖLCÜKSPOR-KARAMÜRSEL İY

İHSANİYE DOĞANSPOR-HİSAREYNSPOR       

HARB-İŞSPOR-DEĞİRMENDERESPOR 

GÖLCÜK GB-GÖLCÜK ŞİRİNKÖYSPOR

                                  

7.HAFTA                               

KARAMÜRSEL İY-İHSANİYE DOĞANSPOR      

DEĞİRMENDERESPOR-GÖLCÜK GB    

HİSAREYNSPOR-HARB-İŞSPOR 

GÖLCÜK ŞİRİNKÖYSPOR-GÖLCÜKSPOR

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Kemal Hoca Birlikspor’da25 Temmuz 2017 Salı 13:10
  • 1937 Seka futbolcu fabrikası25 Temmuz 2017 Salı 13:05
  • Atıcılar 21.kez vurdu25 Temmuz 2017 Salı 13:02
  • Şimdi kamp zamanı25 Temmuz 2017 Salı 12:57
  • TFF 2 ve 3. Lig Fikstür çekimi yarın25 Temmuz 2017 Salı 12:55
  • Şampiyonluk buraya gelecek24 Temmuz 2017 Pazartesi 20:32
  • Derincespor 5 Ağustos’ta başlıyor24 Temmuz 2017 Pazartesi 19:31
  • Mertspor geleceğe yatırım yapıyor24 Temmuz 2017 Pazartesi 18:00
  • Gültepe efsanesi dönüyor!24 Temmuz 2017 Pazartesi 15:44
  • İsmail Türkaslan Elaziz Belediye’de24 Temmuz 2017 Pazartesi 15:34
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Kocaeli Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : (0 262) 323 39 17-18-19 | Faks : (0 262) 322 75 55 | Haber Yazılımı: CM Bilişim