• BIST 89.270
  • Altın 146,921
  • Dolar 3,6543
  • Euro 3,9297
  • Kocaeli : 8 °C
  • İstanbul : 12 °C
  • Sakarya : 8 °C

U-11 Ligi tam gaz

U-11 Ligi tam gaz
U-11 Futbol Ligi’nde dördüncü hafta dün altı statta 29 maçla devam etti ve zirve mücadelesinde büyük heyecan yaşanacak

3. hafta maçları sonunda E Grubunda Demirspor rakibi Taşköprü Birlikspor’u 13-0 ve A Grubunda İzmit Futbol Kulübü rakibi Yenidoğan Serdarspor’u 13-0 yenip en farkı skoru elde etti. 6.Grupta 74 takımın mücadele ettiği U-11 Liginde üçüncü hafta maçları önceki gün sona ererken ilginç sonuçlar alındı. Minik futbolcuların maçlarda oynadığı mücadelesi izlenmeye değerdi. A Grubunda Kocaeli Gençspor ve Yeşilovaspor, B Grubunda Kocaeli Birlikspor, C Grubunda 41 Futbol Kulübü ve Kartepe Belediyespor, D Grubunda Karamürsel İdman Yurduspor, Harbişspor ve Gölcük Karadenizspor, E Grubunda Derince Gençler Birliğispr, Derince Birlikspor, Körfez İlçesi Birlikspor, F Grubunda Gebze Beylikbağıspor puan kaybetmeyen takımlar oldu.

 

 

U-11 LİGİ 3. HAFTA PUAN DURUMLARI (DÜNKÜ MAÇLAR DEĞERLENDİRMEYE ALINMAMIŞTIR)

 

U-11 LİGİ A GRUBU 3.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                                        O         G         B         M         A         Y         P

1-Kocaeli Gençspor                           3          3          0          0          10        1          9

2-Kocaeli Güneşspor                         3          2          1          0          17        3          7         

3-İzmit Futbol Kulübü                         3          2          0          1          19        7          6         

4-Yeşilovaspor                                   2          2          0          0          18        1          6         

5-Yeni Kandıraspor                            3          1          1          1          3          1          4         

6-Hacı Hızır Şafakspor                      2          1          1          0          6          2          4

7-Kocaeli 1937 Sekaspor                  3          1          0          2          6          7          3         

8-Anadolu Yeniköyspor                     3          1          0          2          4          17        3         

9-Çenesuyu Plajyoluspor                   3          0          1          2          2          14        1         

10-Yenidoğan Serdarspor                  2          0          0          2          0          23        0         

11-Acısu Belediyespor                       3          0          0          3          0          9          0         

 

TOPLU SONUÇLAR 3.HAFTA

Kocaeli Güneşspor-Hacı Hızır Şafakspor:              1-1

Acısu Belediye-Anadolu Yeniköyspor:   0-3

Kocaeli Gençspor-Kocaeli 1937 Sekaspor:            3-1        

Çenesuyu Plajyoluspor-Yenikandıraspor:            0-0

Yenidoğan Serdarspor-İzmit Futbol Kulübü:       0-13

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 4,HAFTA

 

Anadolu Yeniköyspor-Kocaeli Gençspor             

 

Hacı Hızır Şafakspor-Acısu Belediyespor              

 

İzmit Futbol Kulübü-Yeşilovaspor           

 

Yenikandıraspor-Yenidoğan Serdarspor              

 

Kocaeli 1937 Sekaspor-Çenesuyu Plajyoluspor

 

 

 

 

U-11 LİGİ B GRUBU 3.HAFTA PUAN DURUMU

 

TAKIMLAR                                        O         G         B         M         A         Y         P

 

1-İzmit GB                                         3          2          1          0          6          1          7         

 

2-Kocaelispor                                    3          2          1          0          10        5          7

 

3-Kocaeli Birlikspor                            2          2          0          0          10        1          6         

 

4-Kandıra GB BLD                             3          2          0          1          5          1          6         

 

5-İzmit Yıldızspor                                3          2          0          1          4          3          6         

 

6-Başiskele Belediyespor                  2          1          0          1          3          7          3

 

7-Kyödspor                                        2          1          0          1          5          7          3         

 

8-İzmit Belediyespor                          3          0          2          1          3          5          2         

 

9-Derbent Esnafspor                          3          0          0          3          0          9          0         

 

10-Bağçeşmespor                              3          1          0          2          3          5          0         

 

11-Mertspor                                       3          0          0          3          4          9          0         

   

 

TOPLU SONUÇLAR 3.HAFTA

Kocaelispor-Kyödspor: 5-1

İzmit GB-Mertspor: 3-1         

Kandıra GB BLD-İzmit Belediye:       0-2

Bağçeşmespor-İzmit Yıldızspor:        0-3

Kocaeli Birlikspor-Derbent Esnaf:     3-0

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 4.HAFTA

Mertspor-Kandıra GB BLD:

Kyödspor-İzmit GB:  

Derbent Esnafspor-Başiskele Belediye       

İzmit Yıldızspor-Kocaeli Birlikspor    

İzmit Belediyespor-Bağçeşmespor

 

 

U-11 LİGİ C GRUBU 3.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                                        O         G         B         M         A         Y         P

1-41 Futbol Kulübü                             3          3          0          0          15        0          9         

2-Kartepe Belediye                            3          3          0          0          6          0          9         

3-Kullarspor                                       3          2          0          1          13        4          6         

4-Sarımeşe Belediye                          3          2          0          1          6          9          6

5-Çayırtepe Gençlikspor                    3          1          0          2          4          9          3         

6-Dereköy Gazafer Bilge Gençlik     2          1          0          1          4          10        3         

7-Kocaeli Yenişehirspor                     3          1          0          2          4          6          3         

8-Üçyoldoğuspor                                3          1          0          2          6          5          3

9-Yeni Kocaelispor                             2          1          0          1          2          2          3         

10-Şirintepe GB                                 3          0          0          3          0          9          0         

11-Akmeşespor                                  2          0          0          2          0          6          -6        

 

TOPLU SONUÇLAR 3.HAFTA

Üçyoldoğuspor-Yeni Kocaelispor:     1-2

Kocaeli Yenişehir-Kartepe Belediye: 0-2      

Şirintepe GB-Çayırtepe Gençlik:       0-3      

Sarımeşe Bel.-41 Futbol Kulübü:       0-9

Dereköy G.Bilge Gençlik-Kullar:       1-10

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 4.HAFTA

Kartepe Belediye-Şirintepe GB        

Yeni Kocaelispor-Kocaeli Yenişehirspor      

Kullarspor-Akmeşespor        

41 Futbol Kulübü-Dereköy G.Bilge Gençlik:

Çayırtepe Gençlik-Sarımeşe Belediye:

 

U-11 LİGİ D GRUBU 3.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                                        O         G         B         M         A         Y         P

1-Karamürsel İ.Y                                3          3          0          0          11        4          9         

2-Harb İşspor                                     3          3          0          0          24        2          9         

3-Hisareynspor                                   3          2          1          0          16        1          6         

4-İhsaniye Doğanspor                        3          2          0          1          4          1          6         

5-Gölcük Karadenizspor                    2          2          0          0          12        1          6

6-Gölcük GB                                     3          2          0          1          7          5          6

7-Kavaklıspor                                    3          1          2          0          4          3          5

8-Halıdere Belediyespor                    3          1          0          2          12        7          3

9-Çamçukurspor                                3          1          0          2          2          13        3         

10-Gölcük Şirinköyspor                     3          0          1          2          2          16        1

11-Değirmenderespor                        3          0          1          2          2          8          1         

12-Karamürselspor                            2          0          0          2          0          22        0

13-Gölcükspor                                   3          0          1          2          4          8          0

14-Gölcük Asarköyspor                     3          0          0          3          0          9          -6

 

TOPLU SONUÇLAR 3.HAFTA

Gölcük GB-Gölcük Asarköyspor:     3-0

Kavaklıspor-Halıdere Belediyespor:  2-1

Harb İşspor-Gölcük Şirinköyspor:     8-1      

İhsaniye Doğanspor-Değirmendere: 1-0

Karamürsel İY-Çamçukurspor:         3-1

Hisareynspor-Gölcükspor:                0-0

 

 

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 4.HAFTA

Gölcük Asarköyspor-Gölcükspor     

Çamçukurspor-Gölcük GB  

Değirmenderespor-Karamürsel İY   

Gölcük Şirinköyspor-İhsaniye Doğanspor   

Halıdere Belediyespor-Harb İşspor  

Karamürselspor-Kavaklıspor

Gölcük Karadenizspor-Hisareynspor

 

U-11 LİGİ E GRUBU 3.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                                        O         G         B         M         A         Y         P

1-Derince GB                                    3          3          0          0          11        4          9

2-Derince Birlikspor                           3          3          0          0          6          2          9         

3-Körfez İlçesi Birlikspor                    3          3          0          0          16        2          9

4-Demirspor                                      3          3          0          0          27        0          9         

5-Derince Sedaş Tekspor                  3          2          0          1          11        2          6

6-İlimtepe Gençler Birliği                   3          2          0          1          8          9          6         

7-Çınarlıspor                                      3          1          1          1          16        6          4         

8-Körfez GB                                      3          1          0          2          10        5          3

9-Yavuzspor                                      3          1          1          1          8          7          4

10-Taşköprü Birlikspor                       3          1          0          2          3          24        3         

11-Körfez Bld.Hereke Yıldızspor       3          0          0          3          2          10        0

12-Çamlıtepespor                               3          0          0          3          1          19        0

13-Yeniyalı Barbarosspor                  3          0          0          3          0          20        -3

14-Yarımcaspor                                 3          0          0          3          0          9          -6        

           

TOPLU SONUÇLAR 3.HAFTA

Demirspor-Taşköprü Birlikspor:        13-0

Derince Birlik-Derince Sedaş Teks:  1-0

Derince G.B-Körfez Bld.H.Yıldız:      4-0

Yeniyalı Barbarosspor-Körfez GB:    0-7      

Çınarlıspor-Yavuzspor:                      3-3      

Yarımcaspor-Körfez İlçesi Birlik:       0-3

Çamlıtepespor-İlimtepe G.B.:            1-5

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 4.HAFTA

Taşköprü Birlikspor-İlimtepe Gençler B.      

Körfez İlçesi Birlikspor-Demirspor    

Yavuzspor-Yarımcaspor       

Körfez G.B-Çınarlıspor         

Körfez Bld.Hereke Yıldız-Y.Barbaros           

Derince Sedaş Tekspor-Derince GB

Derince Birlikspor-Çamlıtepespor

 

U-11 LİGİ F GRUBU14.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                                        O         G         B         M         A         Y         P

1-Darıca GB                                      3          3          0          0          13        2          9

2-Gebze Beylikbağıspor                    3          3          0          0          10        0          9

3-Çayırovaspor                                  3          3          0          0          11        5          9

4-Dilovası Belediyespor                     3          2          0          1          6          4          6         

5-Mustafapaşaspor                            3          2          0          1          8          8          6         

6-Gebze Balkanspor                          3          1          0          2          3          9          3         

7-Gebzespor                                      3          1          0          2          10        5          3         

8-Çayırova Gençlerbirliğispor            3          1          0          2          9          8          3         

9-Gebze Tayfunspor                          2          1          0          1          4          3          3         

10-Trakyaspor                                    2          0          1          1          2          5          1         

11-Genç Kalepor                                2          0          1          2          2          5          1         

12-Darıca Marmara Osmangazi       3          0          0          3          1          14        0         

13-Arapçeşmespor                            3          0          0          3          1          12        0         

 

TOPLU SONUÇLAR 14.HAFTA

Genç Kalespor-Dilovası Bel.: 0-3      

Darıca GB-Gebze Tayfun:    3-0      

Çayırova GB-D.M. Osm.:      4-1     

Gebzespor-Mustafapaşa:      1-2      

Gebze Balkan-Çayırova:       1-5

G.Beylikbağı-Arapçeşme:     3-0

 

BU HAFTANIN MAÇLARI

Dilovası Belediyespor -Trakya          

Arapçeşmespor-Genç Kalespor       

Çayırovaspor-Gebze Beylikbağı      

Mustafapaşaspor-Gebze Balkan      

D.Marmara Osmangazi-Gebze        

Gebze Tayfunspor-Çayırova GB

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Minik ve yıldız voleybolcular kupalandı29 Mart 2017 Çarşamba 11:51
  • Birlik’te kara bulutlar dağılmıyor!29 Mart 2017 Çarşamba 11:09
  • Kocaeli engelli yıldızlar Play Off’larda29 Mart 2017 Çarşamba 11:07
  • Malzeme istiyoruz29 Mart 2017 Çarşamba 11:04
  • Büşra başarıya doymuyor!..29 Mart 2017 Çarşamba 11:00
  • Sürpriz yok! Sürat Pateninde Erzurum fırtınası29 Mart 2017 Çarşamba 10:14
  • Orylantiring’in kalbi İzmit’te attı29 Mart 2017 Çarşamba 10:12
  • Türk pirelli çeyrek finalde29 Mart 2017 Çarşamba 10:07
  • Yıldız hentbolcularda yarı final heyecanı!29 Mart 2017 Çarşamba 09:53
  • Lütfü Hınçal Çok Amaçlı Spor Salonu’nun tanıtımı yapıldı29 Mart 2017 Çarşamba 09:33
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Kocaeli Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : (0 262) 323 39 17-18-19 | Faks : (0 262) 322 75 55 | Haber Yazılımı: CM Bilişim