• BIST 89.900
  • Altın 144,693
  • Dolar 3,6140
  • Euro 3,9061
  • Kocaeli : 11 °C
  • İstanbul : 10 °C
  • Sakarya : 13 °C

U-13 ve 2. Küme U-19'a katılanların listesi yayımlandı

U-13 ve 2. Küme U-19'a katılanların listesi yayımlandı
U-13 ve 2. Küme U-19'a katılanların listesi yayımlandı

 

 

2013-2014 Futbol Sezonunda başlayacak olan U-13 ve 2.Küme U-19 liglerine katılacaklarını bildiren takımların listesi KASKF tarafından yayımlandı.

 

Cuma günü son

Lige girmek isteyen yada giremeyecek olan takımların en geç 21.02.2014 Cuma günü saat 17.00'a kadar KASKF'ye bilgi vermeleri gerekiyor. Bu tarihten sonra gelecek olan talepler değerlendirmeye alınmayacağı ifade edilirken, kulüplerimizin mağdur olmamaları için belirtilen süre içerisinde bildirim yapmaları ricasında bulunuldu.

 

 

            2.KÜME U-19 TAKIMLARI

           

1          ALİKAHYA BELEDİYE SPOR

2          ARAPÇEŞME SPOR

3          ARSLANBEY BELEDİYE SPOR

4          ARSLANBEY ORGANİZE SANAYİSPOR

5          BAĞDAT SPOR

6          BAHÇECİK SPOR

7          BEKİRDERE SPOR

8          BEKİRPAŞA BAŞARAN SPOR

9          ÇAMÇUKUR SPOR

10        ÇAMLITEPE SPOR

11        ÇAYIROVA FATİH SPOR

12        ÇAYIROVA GÜMÜŞ SPOR

13        ÇAYIROVA SERHAT SPOR

14        ÇAYIROVA ŞEKERPINAR G.B.SPOR

15        ÇUBUKLU BALA SPOR

16        DEĞİRMENDERE SPOR          

17        DERBENT ESNAF SPOR

18        DERİNCE ÇENEDAĞSPOR

19        DERİNCE GENÇLER BİRLİĞİ

20        DOĞANTEPE SPOR

21        GEBZE BEŞKÖY G.B. SPOR

22        GEBZE KARADENİZ SPOR

23        GEBZE KİRAZPINAR SPOR

24        GEBZE MUALLİMKÖY GENÇLİK SPOR

25        GEBZE TAYFUN SPOR

26        GÖLCÜK ASARKÖYSPOR

27        GÖLCÜK G.B. SPOR

28        GÖLCÜK ŞİRİNKÖYSPOR

29        HACI HIZIR ŞAFAK SPOR

30        HALIDERE BELEDİYE SPOR

31        İLİMTEPE FUTBOL KULÜBÜ

32        İZMİT BELEDİYE SPOR

33        İZMİT YENİMAHALLESPOR

34        KADIKÖY SPOR

35        KARAMÜRSEL AKÇAT SPOR

36        KİRAZLIYALI SPOR

37        KİREÇOCAKLARI SPOR

38        KOCAELİ KÖRFEZ SPOR

39        KOCAELİ YENİŞEHİRSPOR

40        KÖRFEZ ESEN SPOR

41        KYÖD SPOR

42        MALİYE SPOR

43        MAP KAVAKLI SPOR

44        MAŞUKİYE SPOR

45        TAVŞANLI SPOR

46        TAVŞANTEPESPOR

47        TEPEKÖY DEFNE SPOR

48        TRAKYA SPOR

49        TURGUT SPOR

50        ULAŞLI SPOR

51        ÜÇYOLDOĞU SPOR

52        YARIMCA SPOR

53        YAVUZ SPOR

54        YENİ KOCAELİSPOR

55        YENİDOĞAN SERDARSPOR

 

 

            U-13 TAKIMLARI  

 

1          ALİKAHYA BELEDİYE SPOR

2          ANADOLU YENİKÖY SPOR

3          ARAPÇEŞME SPOR

4          ARSLANBEY ORGANİZE SANAYİSPOR

5          BAĞÇEŞME SPOR

6          BAHÇECİK SPOR

7          BEKİRDERE SPOR

8          BEKİRPAŞA BAŞARAN SPOR

9          ÇAMÇUKUR SPOR

10        ÇAYIROVA G.B. SPOR

11        ÇAYIROVA GÜMÜŞ SPOR

12        ÇAYIROVA SERHAT SPOR

13        ÇAYIROVA SPOR

14        ÇAYIROVA ŞEKERPINAR G.B.SPOR

15        ÇAYIRTEPE GENÇLİK SPOR

16        ÇENESUYU PLAJYOLUSPOR

17        ÇINARLI SPOR

18        DARICA G. B. SPOR

19        DARICA KALE BAYRAMOĞLUSPOR

20        DEMİR SPOR

21        DERİNCE BELEDİYE SPOR

22        DERİNCE BİRLİK SPOR

23        DİLOVASI BELEDİYE SPOR             

24        GEBZE BALÇIK KÖYÜSPOR

25        GEBZE BALKAN SPOR

26        GEBZE BEYLİKBAĞI SPOR

27        GEBZE MUALLİMKÖY GENÇLİK SPOR

28        GEBZE TAYFUN SPOR

29        GEBZESPOR

30        GENÇ KALE SPOR

31        GÖLCÜK G.B. SPOR

32        GÖLCÜK İDMANYURDUSPOR

33        GÖLCÜK SPOR

34        GÖLCÜK ŞİRİNKÖYSPOR

35        HACI HIZIR ŞAFAK SPOR

36        HARB İŞ SPOR

37        HİSAREYN SPOR

38        İHSANİYE DOĞAN SPOR

39        İLİMTEPE FUTBOL KULÜBÜ

40        İZMİT BELEDİYE SPOR

41        İZMİT G.B. SPOR

42        İZMİT KALE SPOR

43        KANDIRA GENÇLER BİRLİĞİ BLD.SPOR

44        KARAMÜRSEL BARBAROS SPOR

45        KARAMÜRSEL İDMAN YURDUSPOR

46        KARTEPE BLD.G.B.SPOR

47        KARTEPE SUADİYE SPOR

48        KAVAKLI SPOR

49        KİRAZLIYALI SPOR

50        KOCAELİ 1937 SEKA SPOR

51        KOCAELİ GENÇ SPOR

52        KOCAELİ GÜNEŞ SPOR

53        KOCAELİ SPOR

54        KOCAELİ YENİŞEHİRSPOR

55        KÖRFEZ BLD.HEREKE YILDIZSPOR

56        KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ

57        KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK SPOR

58        KULLAR SPOR

59        KYÖD SPOR

60        MALİYE SPOR

61        MERT SPOR

62        MOLLAFENARİ SPOR

63        MUSTAFAPAŞA SPOR

64        SARIMEŞE BELEDİYE SPOR

65        SERDAR G.B.SPOR

66        SULTAN ORHAN SPOR

67        ŞİRİN SPOR

68        ŞİRİNTEPE SPOR

69        TEKSPOR

70        TEPEKÖY DEFNE SPOR

71        YAVUZ SPOR

72        YAZLIK SPOR

73        YENİ KOCAELİSPOR

74        YILMAZ SPOR

75        YUVAM İZMİTSPOR

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Periler seriyi sürdürmek istiyor24 Mart 2017 Cuma 10:00
  • Birlik’te göğüs geriyorlar!..24 Mart 2017 Cuma 09:56
  • Okullar Arası Futsal Turnuvası sonuçlandı24 Mart 2017 Cuma 09:45
  • TEPE’yi kim geçecek?24 Mart 2017 Cuma 09:12
  • Sultan’ın rakibi: Seka Doğan24 Mart 2017 Cuma 09:09
  • Derince’de final gibi maç24 Mart 2017 Cuma 09:05
  • İzmit’in gururu Muhammed Ertuğrul24 Mart 2017 Cuma 09:03
  • Ali Bozbağ’ı unutmadık24 Mart 2017 Cuma 08:58
  • Eymen bebek için Kocaeli Birlikspor devrede23 Mart 2017 Perşembe 10:42
  • Başiskele ve Suadiye zirvede yalnız kaldı23 Mart 2017 Perşembe 10:31
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Kocaeli Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : (0 262) 323 39 17-18-19 | Faks : (0 262) 322 75 55 | Haber Yazılımı: CM Bilişim