• BIST 106.843
  • Altın 142,630
  • Dolar 3,5367
  • Euro 4,1209
  • Kocaeli : 18 °C
  • İstanbul : 24 °C
  • Sakarya : 18 °C

U-16 kuraları çekildi

U-16 kuraları çekildi
Futbol İl Temsilciliği tarafından organize edilen U-16 Ligi kura çekimi önceki gün Hasan Doğan Amatör Evi toplantı salonunda gerçekleşti. Kura çekimine 74 kulüpten 17 kulüp ilgi gösterdi. Maçlar 24 Ocak 2015 günü start alacak.

10 GRUPTA 74 TAKIM MÜCADELE EDECEK

2014-2015 Sezonunda Tertip Komitesi ve Futbol İl Temsilciği tarafından organize edilen U-16 Ligi kura çekimine önceki gün kulüpler ilgi göstermedi. Hasan Doğan Amatör Evi toplantı salonunda yapılan kura çekimine 74 kulüpten 17 kulüp yöneticisi ilgi gösterip, kendi kuralarını kendileri çekti. Kura çekimine bazı kulüplerde oynayan futbolcular katıldı. 10 grupta 74 takım mücadele ederken, gruplarda ilk iki sırayı alan takımlar Play-Off grubuna yükselecek. Kura çekimi öncesinde KASKF Başkanı Murat Aydın ve Futbol İl Temsilcisi Mithat Ağa kısa bir konuşma yapıp toplantıya katılan kulüplere teşekkür edip, kura çekimi hakkında bilgi verdi. Kura çekimi sonrasında kulüp yöneticilerine fikstür dağıtıldı. U-16 Ligi 24 Ocak günü start alırken üç ay içinde bitirilmesi bekleniyor.

 

U-16 LİGİ A GRUBU

KOCAELİ GENÇSPOR                             

ÜÇYOLDOĞUSPOR                                 

KOCAELİSPOR                             

İZMİT GB                            

HACI HIZIR ŞAFAKSPOR                                  

KYÖDSPOR                        

ALİKAHYA BLD                           

                                  

1.HAFTA                              

KOCAELİ GENÇSPOR (BAY)     

ALİKAHYA BLD-ÜÇYOLDOĞUSPOR 

KOCAELİSPOR-KYÖDSPOR      

HACI HIZIR ŞAFAKSPOR-İZMİT GB   

                                  

2.HAFTA                              

ÜÇYOLDOĞUSPOR           (BAY)

KOCAELİ GENÇSPOR-KOCAELİSPOR           

İZMİT GB -ALİKAHYA BLD      

KYÖDSPOR-HACI HIZIR ŞAFAKSPOR           

                                  

3.HAFTA                              

KOCAELİSPOR (BAY)     

ÜÇYOLDOĞUSPOR-İZMİT GB  

HACI HIZIR ŞAFAKSPOR-KOCAELİ GENÇSPOR    

ALİKAHYA BLD-KYÖDSPOR   

                                  

4.HAFTA                              

İZMİT GB (BAY)    

KOCAELİSPOR-HACI HIZIR ŞAFAKSPOR    

KYÖDSPOR-ÜÇYOLDOĞUSPOR          

KOCAELİ GENÇSPOR-ALİKAHYA BLD

                                  

5.HAFTA                              

HACI HIZIR ŞAFAKSPOR (BAY)

İZMİT GB-KYÖDSPOR     

ALİKAHYA BLD-KOCAELİSPOR         

ÜÇYOLDOĞUSPOR           -KOCAELİ GENÇSPOR    

                                  

6.HAFTA                              

KYÖDSPOR (BAY)

HACI HIZIR ŞAFAKSPOR-ALİKAHYA BLD.

KOCAELİ GENÇSPOR-İZMİT GB          

KOCAELİSPOR-ÜÇYOLDOĞUSPOR   

                                  

7.HAFTA                              

ALİKAHYA BLD (BAY)   

KYÖDSPOR-KOCAELİ GENÇSPOR     

ÜÇYOLDOĞUSPOR           -HACI HIZIR ŞAFA SPOR

İZMİT GB-KOCAELİSPOR          

 

U-16 LİGİ B GRUBU                                 

KOCAELİ 1937 SEKASPOR                                

BAĞDATSPOR                               

UZUNÇİFTLİKSPOR                                

KOCAELİ GÜNEŞSPOR                                      

YENİ KOCAELİSPOR                              

KOCAELİ YENİŞEHİRSPOR                                                     

                                  

1.HAFTA                              

KOCAELİ YENİŞEHİRSPOR       -KOCAELİ 1937 SEKASPOR                               

YENİ KOCAELİSPOR-BAĞDATSPOR             

UZUNÇİFTLİKSPOR          -KOCAELİ GÜNEŞSPOR                         

                                  

2.HAFTA                              

KOCAELİ 1937 SEKASPOR          -YENİ KOCAELİSPOR                 

KOCAELİ GÜNEŞSPOR-KOCAELİ YENİŞEHİRSPOR                     

BAĞDATSPOR-UZUNÇİFTLİKSPOR               

                                  

3.HAFTA                              

KOCAELİ 1937 SEKASPOR-KOCAELİ GÜNEŞSPOR                                   

YENİ KOCAELİSPOR-UZUNÇİFTLİKSPOR               

KOCAELİ YENİŞEHİRSPOR-BAĞDATSPOR             

                                  

4.HAFTA                              

UZUNÇİFTLİKSPOR-KOCAELİ 1937 SEKASPOR                             

BAĞDATSPOR-KOCAELİ GÜNEŞSPOR                                 

YENİ KOCAELİSPOR-KOCAELİ YENİŞEHİRSPOR             

                                  

5.HAFTA                              

KOCAELİ 1937 SEKASPOR-BAĞDATSPOR               

KOCAELİ YENİŞEHİRSPOR-UZUNÇİFTLİKSPOR               

KOCAELİ GÜNEŞSPOR-YENİ KOCAELİSPOR                     

 

U-16 LİGİ C GRUBU                                 

B.BAŞARANSPOR                        

YUVAM İZMİTSPOR                                

ŞİRİNTEPESPOR                           

DERİNCE SPOR A.Ş                                 

ÇEN.PLAJYOLUSPOR                             

TEKSPOR                            

                                  

1.HAFTA                              

TEKSPOR-B.BAŞARANSPOR                 

ÇEN.PLAJYOLUSPOR-YUVAM İZMİTSPOR                         

ŞİRİNTEPESPOR-DERİNCE SPOR A.Ş 

                                  

2.HAFTA                              

B.BAŞARANSPOR-ÇEN.PLAJYOLUSPOR

DERİNCE SPOR A.Ş           -TEKSPOR               

YUVAM İZMİTSPOR-ŞİRİNTEPESPOR           

                                  

3.HAFTA                              

B.BAŞARANSPOR-DERİNCE SPOR A.Ş          

ÇEN.PLAJYOLUSPOR-ŞİRİNTEPESPOR         

TEKSPOR -YUVAM İZMİTSPOR                       

                                  

4.HAFTA                              

ŞİRİNTEPESPOR-B.BAŞARANSPOR                

YUVAM İZMİTSPOR-DERİNCE SPOR A.Ş      

ÇEN.PLAJYOLUSPOR-TEKSPOR                      

                                  

5.HAFTA                              

B.BAŞARANSPOR-YUVAM İZMİTSPOR                                

TEKSPOR -ŞİRİNTEPESPOR       

DERİNCE SPOR A.Ş - ÇEN.PLAJYOLUSPOR

 

U-16 LİGİ D GRUBU                                

BÜYÜKDERBENTSPOR                          

ARSLANBEY ORG.SAN.                         

KOC.NUSRETİYESPOR                           

MAŞUKİYESPOR                          

ARSLANBEY BLD                        

UZUNTARLA BLD                        

                                                                                 

1.HAFTA                              

UZUNTARLA BLD-BÜYÜKDERBENTSPOR                         

ARSLANBEY BLD -ARSLANBEY ORG.SAN.                       

KOC.NUSRETİYESPOR-MAŞUKİYESPOR     

                                  

2.HAFTA                              

BÜYÜKDERBENTSPOR-ARSLANBEY BLD  

MAŞUKİYESPOR -UZUNTARLA BLD 

ARSLANBEY ORG.SAN.-KOC.NUSRETİYESPOR                           

                                  

3.HAFTA                              

BÜYÜKDERBENTSPOR-MAŞUKİYESPOR    

ARSLANBEY BLD-KOC.NUSRETİYESPOR                          

UZUNTARLA BLD-ARSLANBEY ORG.SAN.                        

                                  

4.HAFTA                              

KOC.NUSRETİYESPOR-BÜYÜKDERBENTSPOR                            

ARSLANBEY ORG.SAN-MAŞUKİYESPOR    

ARSLANBEY BLD-UZUNTARLA BLD

                                  

5.HAFTA                              

BÜYÜKDERBENTSPOR-ARSLANBEY ORG.SAN.                          

UZUNTARLA BLD-KOC.NUSRETİYESPOR                          

MAŞUKİYESPOR -ARSLANBEY BLD

 

U-16 LİGİ E GRUBU                                 

KULLARSPOR                               

YUVACIKSPOR                            

BAŞİSKELE BLD               

ANA.YENİKÖYSPOR                              

KANDIRA GB BLD                                  

KARTEPE BLD GB                        

                                              

1.HAFTA                              

KARTEPE BLD GB-KULLARSPOR       

KANDIRA GB BLD-YUVACIKSPOR    

BAŞİSKELE BLD-ANA.YENİKÖYSPOR         

                                  

2.HAFTA                              

KULLARSPOR-KANDIRA GB BLD      

ANA.YENİKÖYSPOR-KARTEPE BLD GB

YUVACIKSPOR-BAŞİSKELE BLD       

                                  

3.HAFTA                              

KULLARSPOR-ANA.YENİKÖYSPOR  

KANDIRA GB BLD-BAŞİSKELE BLD  

KARTEPE BLD GB-YUVACIKSPOR     

                                  

4.HAFTA                              

BAŞİSKELE BLD-KULLARSPOR          

YUVACIKSPOR-ANA.YENİKÖYSPOR           

KANDIRA GB BLD-KARTEPE BLD GB

                                  

5.HAFTA                              

KULLARSPOR-YUVACIKSPOR

KARTEPE BLD GB-BAŞİSKELE BLD   

ANA.YENİKÖYSPOR-KANDIRA GB BLD                                         

 

U-16 LİGİ F GRUBU                                 

DERİNCE BİRLİKSPOR                          

ÇINARLISPOR                               

DEMİRSPOR                                                                    

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİKSPOR                                                             

KİRAZLIYALISPOR                                 

YENİYALI BARBAROSSPOR                            

HEREKE YILDIZSPOR                                                               

                       

1.HAFTA                              

DERİNCE BİRLİKSPOR (BAY)  

HEREKE YILDIZSPOR-ÇINARLISPOR                                   

DEMİR SPOR-YENİYALI BARBAROSSPOR                                     

KİRAZLIYALISPOR-KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİKSPOR                                   

                                  

2.HAFTA                              

ÇINARLISPOR (BAY)

DERİNCE BİRLİKSPOR-DEMİRSPOR                                     

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİKSPOR-HEREKE YILDIZSPOR                                          

YENİYALI BARBAROSSPOR-KİRAZLIYALISPOR                                     

                                  

3.HAFTA                              

DEMİRSPOR            (BAY)

ÇINARLISPOR-KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİKSPOR                                             

KİRAZLIYALISPOR-DERİNCE BİRLİKSPOR

HEREKE YILDIZSPOR-YENİYALI BARBAROSSPOR                                            

                                  

4.HAFTA                              

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİKSPOR (BAY)  

DEMİRSPOR-KİRAZLIYALISPOR                                           

YENİYALI BARBAROSSPOR -ÇINARLISPOR                                             

DERİNCE BİRLİKSPOR-HEREKE YILDIZSPOR                                          

                                  

5.HAFTA                              

KİRAZLIYALISPOR (BAY)         

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİKSPOR-YENİYALI BARBAROSSPOR                                          

HEREKE YILDIZSPOR-DEMİRSPOR                                       

ÇINARLISPOR-DERİNCE BİRLİKSPOR          

                                  

6.HAFTA                              

YENİYALI BARBAROSSPOR (BAY)

KİRAZLIYALISPOR-HEREKE YILDIZSPOR                                     

DERİNCE BİRLİKSPOR-KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİKSPOR                                        

DEMİRSPOR-ÇINARLISPOR                                         

                                  

7.HAFTA                              

HEREKE YILDIZSPOR (BAY)    

YENİYALI BARBAROSSPOR-DERİNCE BİRLİKSPOR       

ÇINARLISPOR-KİRAZLIYALISPOR                                       

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİKSPOR-DEMİRSPOR                                     

 

U-16 LİGİ G GRUBU                                

ÇAYIROVA FATİHSPOR                        

GEBZE SULTAN ORHANSPOR                         

ÇAYIROVA GÜMÜŞSPOR                                 

ÇAYIROVASPOR                                                 

ARAPÇEŞMESPOR                       

GENÇ KALESPOR                        

GEBZE BEYLİKBAĞISPOR                               

                                                          

1.HAFTA                              

ÇAYIROVA FATİHSPOR (BAY)

GEBZE BEYLİKBAĞISPOR         -GEBZE SULTAN ORHANSPOR                                    

ÇAYIROVA GÜMÜŞSPOR-GENÇ KALESPOR          

ARAPÇEŞMESPOR-ÇAYIROVASPOR                         

                                  

2.HAFTA                              

GEBZE SULTAN ORHANSPOR (BAY) 

ÇAYIROVA FATİHSPOR-ÇAYIROVA GÜMÜŞSPOR                                  

ÇAYIROVASPOR-GEBZE BEYLİKBAĞISPOR                                                         

GENÇ KALESPOR-ARAPÇEŞMESPOR

                                  

3.HAFTA                              

ÇAYIROVA GÜMÜŞSPOR (BAY)

GEBZE SULTAN ORHANSPOR-ÇAYIROVASPOR                           

ARAPÇEŞMESPOR-ÇAYIROVA FATİHSPOR                                   

GEBZE BEYLİKBAĞISPOR-GENÇ KALESPOR        

                                  

4.HAFTA                              

ÇAYIROVASPOR (BAY)  

ÇAYIROVA GÜMÜŞSPOR-ARAPÇEŞMESPOR         

GENÇ KALESPOR-GEBZE SULTAN ORHANSPOR                                     

ÇAYIROVA FATİHSPOR-GEBZE BEYLİKBAĞISPOR                                                       

                                  

5.HAFTA                              

ARAPÇEŞMESPOR (BAY)

ÇAYIROVASPOR-GENÇ KALESPOR   

GEBZE BEYLİKBAĞISPOR-ÇAYIROVA GÜMÜŞSPOR                             

GEBZE SULTAN ORHANSPOR-ÇAYIROVA FATİHSPOR                                     

                                  

6.HAFTA                              

GENÇ KALESPOR (BAY)

ARAPÇEŞMESPOR-GEBZE BEYLİKBAĞISPOR                                                      

ÇAYIROVA FATİHSPOR-ÇAYIROVASPOR                          

ÇAYIROVA GÜMÜŞSPOR-GEBZE SULTAN ORHANSPOR                                              

                                  

7.HAFTA                              

GEBZE BEYLİKBAĞISPOR         (BAY)

GENÇ KALESPOR-ÇAYIROVA FATİHSPOR                                     

GEBZE SULTAN ORHANSPOR-ARAPÇEŞMESPOR 

ÇAYIROVASPOR-ÇAYIROVA GÜMÜŞSPOR                       

 

U-16 LİGİ H GRUBU                                

DARICASPOR                                

MUSTAFAPAŞASPOR                              

ÇAYIROVA GB                             

MOLLAFENARİSPOR                              

GEBZESPOR                                  

GEBZE BALKANSPOR                            

ÇAY.ŞEKERPINAR GB                            

GEBZE KARADENİ SPOR                                  

                       

1.HAFTA                              

ÇAYIROVA GB -MUSTAFAPAŞSPOR  

MOLLAFENARİSPOR-DARICASPOR  

GEBZESPOR-ÇAY.ŞEKERPINAR GB   

GEBZE BALKANSPOR-GEBZE KARADENİZSPOR 

                                  

2.HAFTA                              

DARICASPOR-GEBZESPOR       

MUSTAFAPAŞASPOR-MOLLAFENARİSPOR

ÇAY.ŞEKERPINAR GB -GEBZE BALKANSPOR       

GEBZE KARADENİZSPOR-ÇAYIROVA GB   

                                  

3.HAFTA                              

MOLLAFENARİSPOR-ÇAYIROVA GB            

GEBZESPOR-MUSTAFAPAŞASPOR     

GEBZE BALKANSPOR-DARICASPOR

ÇAY.ŞEKERPINAR GB -GEBZE KARADENİZSPOR

                                  

4.HAFTA                              

DARICASPOR-ÇAY.ŞEKERPINAR GB            

MUSTAFAPAŞASPOR-GEBZE BALKANSPOR          

ÇAYIROVA GB-GEBZE SPOR   

GEBZE KARADENİZSPOR-MOLLAFENARİSPOR   

                                  

5.HAFTA                              

GEBZESPOR-MOLLAFENARİSPOR     

GEBZE BALKANSPOR-ÇAYIROVA GB          

ÇAY.ŞEKERPINAR GB -MUSTAFAPAŞASPOR         

GEBZE KARADENİZSPOR-DARICASPOR     

                                  

6.HAFTA                              

MUSTAFAPAŞASPOR-DARICASPOR  

ÇAYIROVA GB -ÇAY.ŞEKERPINAR GB        

MOLLAFENARİSPOR-GEBZE BALKANSPOR          

GEBZESPOR-GEBZE KARADENİZSPOR        

                                  

7.HAFTA                              

DARICASPOR-ÇAYIROVA GB  

GEBZE BALKANSPOR-GEBZESPOR   

ÇAY.ŞEKERPINAR GB -MOLLAFENARİSPOR         

GEBZE KARADENİZSPOR-MUSTAFAPAŞASPOR   

 

U-16 LİGİ K GRUBU                                

HARB-İŞSPOR                               

HİSAREYNSPOR                           

KARAMÜRSEL İY                        

ULAŞLISPOR                                 

KIZDERBENTSPOR                                  

GÖLCÜK İY                                   

KAVAKLISPOR                             

                                                                                 

1.HAFTA                              

HARB-İŞSPOR (BAY)

KAVAKLISPOR-HİSAREYNSPOR        

KARAMÜRSEL İY -GÖLCÜK İY                                              

KIZDERBENTSPOR-ULAŞLISPOR       

                                  

2.HAFTA                              

HİSAREYNSPOR (BAY)   

HARB-İŞSPOR-KARAMÜRSEL İY        

ULAŞLISPOR          -KAVAKLISPOR                           

GÖLCÜK İY-KIZDERBENTSPOR                                                         

                                  

3.HAFTA                              

KARAMÜRSEL İY (BAY)

HİSAREYNSPOR-ULAŞLISPOR

KIZDERBENTSPOR-HARB-İŞSPOR      

KAVAKLISPOR-GÖLCÜK İY                                        

                                  

4.HAFTA                              

ULAŞLISPOR          (BAY)

KARAMÜRSEL İY-KIZDERBENTSPOR                                                         

GÖLCÜK İY-HİSAREYNSPOR   

HARB-İŞSPOR-KAVAKLISPOR                        

                                  

5.HAFTA                              

KIZDERBENTSPOR (BAY)          

ULAŞLISPOR          -GÖLCÜK İY                                              

KAVAKLISPOR-KARAMÜRSEL İY     

HİSAREYNSPOR-HARB-İŞSPOR          

                                  

6.HAFTA                              

GÖLCÜK İY (BAY)

KIZDERBENTSPOR-KAVAKLISPOR                           

HARB-İŞSPOR-ULAŞLISPOR     

KARAMÜRSEL İY-HİSAREYNSPOR   

                                  

7.HAFTA                              

KAVAKLISPOR (BAY       )

GÖLCÜK İY-HARB-İŞSPOR       

HİSAREYNSPOR-KIZDERBENTSPOR                                                

ULAŞLISPOR          -KARAMÜRSEL İY           

 

U-16 LİGİ L GRUBU                                 

KARAMÜRSEL BARBAROSSPOR                               

GÖLCÜK ASARKÖYSPOR                                 

TEPEKÖY DEFNESPOR                           

GÖLCÜK ŞİRİNKÖYSPOR                                 

DEĞİRMENDERESPOR                           

İHSANİYE DOĞANSPOR                                               

                                  

1.HAFTA                              

İHSANİYE DOĞANSPOR-KARAMÜRSEL BARBAROSSPOR        

DEĞİRMENDERESPOR-GÖLCÜK ASARKÖYSPOR

TEPEKÖY DEFNESPOR-GÖLCÜK ŞİRİNKÖYSPOR

                                  

2.HAFTA                              

KARAMÜRSEL BARBAROSSPOR-DEĞİRMENDERESPOR

GÖLCÜK ŞİRİNKÖYSPOR-İHSANİYE DOĞANSPOR         

GÖLCÜK ASARKÖYSPOR-TEPEKÖY DEFNESPOR            

                                  

3.HAFTA                              

KARAMÜRSEL BARBAROSSPOR-GÖLCÜK ŞİRİNKÖYSPOR

DEĞİRMENDERESPOR-TEPEKÖY DEFNESPOR      

İHSANİYE DOĞANSPOR-GÖLCÜK ASARKÖYSPOR         

                                  

4.HAFTA                              

TEPEKÖY DEFNESPOR-KARAMÜRSEL BARBAROSSPOR           

GÖLCÜK ASARKÖYSPOR-GÖLCÜK ŞİRİNKÖYSPOR

DEĞİRMENDERESPOR-İHSANİYE DOĞANSPOR   

                                  

5.HAFTA                              

KARAMÜRSEL BARBAROSSPOR-GÖLCÜK ASARKÖYSPOR     

İHSANİYE DOĞANSPOR-TEPEKÖY DEFNESPOR   

GÖLCÜK ŞİRİNKÖYSPOR-DEĞİRMENDERESPOR

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Kocaeli Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : (0 262) 323 39 17-18-19 | Faks : (0 262) 322 75 55 | Haber Yazılımı: CM Bilişim