• BIST 108.489
  • Altın 151,185
  • Dolar 3,6704
  • Euro 4,3242
  • Kocaeli : 5 °C
  • İstanbul : 16 °C
  • Sakarya : 5 °C

Uzuntarla lideri devirdi

Uzuntarla lideri devirdi
Uzuntarla lideri devirdi

 

 

2.Küme Futbol Ligi C Grubu’nda şampiyonluk mücadelesi veren, Yenimahallespor Avni Kalkavan Stadı’nda 3 üncü sırada yer alan 19 puanda olan, Uzuntarlaspor 1-0 yenildi ve liderliğini Gebze Muallimköyspor’a bıraktı

 

Haftanın en önemli maçı, Avni Kalkavan’da C Grubu lideri Yenimahallespor ile Uzuntarla oynandı. Maça ev sahibi Yenimahallespor iyi başladı, ancak ilk yarıda yakaladığı gol pozisyonlarını gole çeviremedi. Devre 0-0 sona erdi. Maçın ikinci yarısında, Uzuntarlaspor daha atak futbol oynadı ve 52. dakikada Burhan’ın attığı golle 1-0 öne geçti. Karşılaşma da bu sonuçla sona erdi. Yenimahallespor bu yenilgi sonrasında üçüncü sıraya indi, 22 puanda kaldı. Avni Kalkavan’daki günün ikinci maçı, Seka 1937  ile Trakya arasında oynandı. Maçı Seka 1937 4-0 kazandı ve puanını 30’a yükseltti. Günün son maçı ise Maliyespor ile Kandıra arasında oynandı. Maçı Maliyespor, her iki yarıda attığı gollerle 3-0 kazandı ve puanını 21’e yükseltti.

 

YENİMAHALLESPOR: 0

UZUNTARLASPOR: 1

STAT: Avni Kalkavan (2.Küme C)

HAKEMLER: Abdullah Ersoy ***, Oğuz Zengin ***, Mesut Çalışır ***

YENİMAHALLESPOR: Mehmet **, İsmail ***, Coşkun **, Yiğit ** (Koray **), Sercan ***, Güney **, Muhammet ** ( Hami **), Nihat ***, Erdoğan **, Bahadır **, Kaya **

UZUNTARLASPOR: Suat ***, Hasan ***, Halim ** (Anıl **), Murat Demirtaş ***, Burhan ***, Kaan ***, Erdi ***, Ümit ***, Emre *** (Adil **), Murat Pınar *** (Aptullah Atalay **), Muharrem ***

GOL: Burhan dk.52

K,KART: Coşkun dk.62

Ahmet AKAY

 

 

SEKA 1937: 4

TRAKYA: 0

STAT: Avni Kalkavan (2.Küme B)

HAKEMLER: Metin Ataş ***, Recep Karakurt ***, Mesut Öner ***

SEKA 1937: Tayfun Yıldız  ***, Tayfun Köseoğlu ***, Ercan ***, Muhammet *** (Tayip **), Sercan ***, Osman ***, M.Ali Aslan ***, Mustafa *** (İlker **), Batıkan ***, Volkan ***, Hamza *** (İbrahim **)

TRAKYA: Göktuğ ** (Muhammet **), Mükremin **, Bahadır **, Yusuf ***, Fatih **, Onur **, Zafer ** (Sercan **), Mehmet ***, Özkan ** (Yusuf  Daştan **), Ercan **, Bülent **

GOLLER: Mustafa dk.6, Muhammet dk.42, Batıkan dk.56, M.Ali Aslan dk.63 (P)

K.KART: Fatih dk.65, Mehmet dk.71

 

 

MALİYESPOR: 3

KANDIRASPOR: 0

STAT: Avni Kalkavan (2.Küme B)

HAKEMLER: Serkan Solakçı ***, Metin Doğan ***, Özcan Solakçı ***

MALİYESPOR: Ömer **, Batuhan ** (Vedat **), Birol ***, Bahattin **, Yusuf **, İsmail **, Zekeriya **, Erol **, Hüseyin ***,  Okan ** (Beytullah **), Burak ** (Miraç **),

KANDIRASPOR: Yasin ***, Yiğit *** (Murat Aydın **), Taşkın ***, Mustafa *** (Oğuzhan **), Tarık ***, Mert ***, Cem ***, Tarık Kardaş ***, Berk *** (Aptullah **), Cenk ***, Ömer ***

GOLLER: Zekeriya dk.2, Erol dk.33-47

 

 

GEBZE KİRAZPINAR 0

GEBZE KÖŞKLÜÇEŞME: 2

STAT: Metin Oktay

HAKEMLER: Erhan İnal **, Mesut Çalışır **, Kazım Çiftçioğlu **

GEBZE KİRAZPINAR: Furkan ***, Onur *** (Şeref *), Muhammet **, Davut ** (Adem *), Gökhan **, Deniz ** (Ahmet **), Rıdvan **, Fazlı **, Eyüp ***, Köksal **, Burak **

GEBZE KÖŞKLÜÇEŞME: Mikail ***, Bayram **, Murat ***, Yüksel ***, İdris ***, Emrah ***, Gökhan *** (Engin **),  Mahmut ***, Volkan ** (Zafer **),  Şahin ***, Serkan ***

GOLLER: Emrah Dk. 55, Gökhan Dk. 80

 

 

ÇERKEŞLİSPOR. 7

DERBENT ESNAFSPOR: 0

STAT: Dilovası

HAKEMLER: Volkan Kırbaş ***, Mustafa Balkanoğlu ***, Ercan Pehlivan ***

ÇERKEŞLİSPOR. Ulvi ***, Halil ***, Oğuz ***, Emre ***, Serhat ***, Murat *** (Dk 69 Eyüp ***), Onur Gürman *** (Dk 77 Tunay **), Eren ***, Süheyl *** (Dk 81 Yusuf **), Abdurahim ****, Onur ***,

DERBENT ESNAFSPOR: Okan *, Halim *, Basri *, Fatih *, Recep *, Ergün *, Cüneyt *, Erhan * (Dk 56 Bahadır *), Kerim *, Cemal *, Tarık *

GOLLER: Onur Dk 14, Emre Dk 31, Süheyl Dk 35, Murat Dk 74, Abdürahim Dk 80, 84 ve 90+1

KIRMIZI KARTLAR: Fatih Dk 61,Basri Dk 82

 

 

KARAMÜRSELSPOR:  5

KYÖDSPOR: 2

STAT: Karamürsel

HAKEMLER: Musa Önal ***, Osman Kılıç ***, Burhan Sarıca ***

KARAMÜRSELSPOR:  Hakan ***, Ahmet ***, Görkem ***, Erhan ***,Nurol ***, Zafer ** (Dk 72 Batuhan **), Emre Kılıçsoy ***, Emre Karbela ***, Altay ***, Enes ***, Tansu *** (Dk 81  Burak **)

KYÖDSPOR: Sercan **, Mert **, Kemal ** (Dk 73 Alican **), Gökhan **, Yusuf **, Efe ***, Buğra ** (Dk 58 Ali ***), İsmail ** (Dk 79 Mert **), Hakan ***, Emirhan **, Erdem **

GOLLER:  Zafer Dk 25, Hakan Dk 50, Ahmet Dk 52, Enes Dk 61, Emre Karabela Dk 64, Altay Dk 70, Gökhan Dk 76

 

ULAŞLISPOR: 3

ÇAYIRTEPE GENÇLİK: 1

STAT Karamürsel

HAKEMLER: Bilal Çavuş ***, Gökhan Berk ***, Ümit Akman ***

ULAŞLISPOR:  Mehmet ***, Sercan ***, Erhan *** (Dk 79 Faruk **), Yusuf ***, Mehmet Çıldır *** (Dk 86 Çetin **), Yaser ***, Zait ***, Güray ** (Dk 56 Mehmet Eskialp ***),Necati ***, Furkan ***, Yasin ***

ÇAYIRTEPE GENÇLİK: Fatih **, Samet ***, Metehan **, Sinan ** (Dk 65 Serhat **), Muhammet ***, ; Ali ***, Yavuz ** (Dk 66 Yunus **), Ferdi ***, Ahmet ** (DK 74 Emir **), Gökhan ***, Abdurrahman **

GOLLER: Necati Dk 18 ve 63, Yaser Dk 478, Gökhan Dk 81

NOT: Zait Dk 65 (Penaltı kaçırdı)

 

 

ÜÇYOLDOĞUSPOR 0

DERİNCE ÇENEDAĞ 2

STAT Cephanelik

HAKEMLER: Emre Aba ***, Seçkin Güzel ***, Burak Karaaslan ***

ÜÇYOLDOĞUSPOR: Alper **, Eray **, Celil **, Tayfun **, Muratcan **, Fuat **, Erdem **, Cenk **, Gökhan *(Baturay *), Enes **, Hakan **

DERİNCE ÇENEDAĞ: Ömer ***, Bülent ***(Rıdvan **), Bayram ***(Alican **), Fevzi ***,İsmail ***Cemal ***, Ali ***, Yılmaz ***(Burak **), Volkan ***, Ali Sak ***, Oğuzhan ***

GOLLER: Ali Sak DK 12, Cemal Dk 82

NOT: Fuat Dk 37 penaltı kaçırdı

 

 

 

ARSLANBEY BLD: 1

UZUNÇİFTLİKSPOR: 2

STAD: Suadiye

HAKEMLER: Mustafa Sarıkaya ***, Derya Şanlıtürk ***, Faruk Enes ***

ARSLANBEY BLD:  Tolga ***, Yasin **, Mert ***, Berat **, Fatih Can **, Serdar ***, Sefa ***, Faruk **  (Dk 58 Mustafa **), Selçuk ** (Dk 72 Halil **), Emirhan **, Burak Şahin **

UZUNÇİFTLİKSPOR: Metin ***, Erkan *, Ahmet **, Aykut ***, İsmail *, Emre **, Kemal **, Oğuz ***, Eyüp ***, Orhan **, Selçuk ***

GOLLER:  Selçuk Dk 26, Burak Dk 33, Orhan Dk 82

KIRMIZI KARTLAR: İsmail, Erkan ve Kemal Dk 83

 

YALAKDERESPOR: 1

İZMİT GB: 1

STAT Karamürsel

HAKEMLER: Sinan Kılıç ***, Erhan Atakay ***, Necmettin Güngör ***

YALAKDERESPOR: Emirhan ***, Caner ***, Batuhan ***, İrfan ***, Mehmet ***, Yasin **, Muharrem ***,  Oğuzhan **, Yalçın *, Osman **, Ali **

İZMİT GB: Adem ***, Ramazan ***, Enes ***, Melih ***, Serdar ***,Serkan **,, Yunus **, Cem **; Reha **, Emir **, Doğukan **

GOLLER: Muharrem Dk 20,  Yunus Dk 70,

KIRMIZI KART: Yalçın Dk 66

 

 

 

 

 

AMATÖR SÜPER LİG PLAY-OFF GRUBU 12. HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            O         G        B         M         A        Y         P

1-Sultan Orhanspor               12        9          2          1          29        7          29

2-Başaranspor                       12        8          3          1          25        10        27

3-Çınarlıspor                           12        5          4          3          16        14        19

4-Kandıra GB BLD                 12        5          3          4          19        17        18

5-Doğantepespor                   12        4          4          4          20        19        16

6-Kocaeli Yenişehir                12        2          3          7          14        29        9

7-Demirspor                           12        2          2          8          12        30        8

8-Alikahya BLD                      12        2          1          9          15        24        7

           

                                  

TOPLU SONUÇLAR

Demirspor:-Doğantepespor: 1-1

 Kocaeli Yenişehir--Alikahya BLD: 2-1

Başaranspor-Kandıra GB BLD: 2-1

Çınarlıspor-Sultan Orhanspor: 0-1

 

 

BU HAFTANIN MAÇLARI

Doğantepespor- Çınarlıspor:

 Alikahya BLD- Kandıra GB BLD:

Kocaeli Yenişehir-Demirspor:

Sultan Orhanspor- Başaranspor:

 

 

 

2.AMATÖR KÜME A GRUBU 11 HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            O         G        B         M         A        Y         P

1-Gebze Tayfunspor              11        9          2          0          47        11        29

2-Karamürsel Akçatspor        11        8          0          3          28        15        24

3-Çamlıtepespor                    11        7          2          2          42        11        23

4-Mollafenarispor                   11        7          2          2          30        21        23

5-İzmit Balabanspor               11        6          2          3          34        19        20

6-Tüysüzler Çınar                  11        5          0          6          33        40        15

7-Mertspor                             11        4          0          7          24        42        12

8-Gölcük Şirinköy                  11        3          2          6          27        17        11                   

9-Yılmazspor                          11        1          0          10        5          40        3         

10-Kocaeli Gençspor             11        0          0          11        4          58        0

 

TOPLU SONUÇLAR

GebzeTayfunspor-Tüysüzler Çınar: 9-2

İzmit Balabanspor- Gölcük Şirinköy: 1-0

Yılmazspor-Çamlıtepespor: 0-3 (H)

Mertspor- Mollafenarispor: 1-2

Kocaeli Gençspor-K. Akçatspor: 0-3 (H)

 

 

BU HAFTANIN MAÇLARI

Kocaeli Gençspor-İzmit Balabanspor:

Gölcük Şirinköy-GebzeTayfunspor:

Tüysüzler Çınar-Mertspor:

Mollafenarispor-Yılmazspor:

Karamürsel Akçatspor-Çamlıtepespor:

 

 

2.AMATÖR KÜME B GRUBU 11 HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            O         G        B         M         A        Y         P

1-Gebze Beylikbağı               11        11        0          0          90        8         33

2-Kocaeli 1937 Sekaspor      11        10        0          1          59        3          30

3-Bahçecikspor                      11        8          0          3          35        9          24

4-Maliyespor                          11        8          0          3          43        25        24

5-Yeni Kandıra                       11        4          0          7          14        36        12

6-Kartepe BLD GB                11        3          1          7          16        41        10

7-Trakyaspor                         11        3          0          8          17        38        9

8-Yuvam İzmit                       11        2          2          7          15        54        8

9-Pazarköyspor                     11        2          1          8          9          57        7

10-Yukarı Hereke                  11        2          0          9          13        40        6         

 

TOPLU SONUÇLAR

Bahçecikspor-Gebze Beylikbağı: 0-1

Yuvam İzmit- Pazarköyspor: 2-3

Yukarı Hereke-Kartepe BLD GB: 3-0

Maliyespor- Yeni Kandıra: 3-0

Kocaeli 1937 Sekaspor-Trakyaspor: 4-0

 

 

BU HAFTANIN MAÇLAR:

Kocaeli 1937 Sekaspor-Yuvam İzmit:

Pazarköyspor-Bahçecikspor:

Gebze Beylikbağı-Maliyespor:

Yeni Kandıra-Yukarı Hereke:

Trakyaspor-Kartepe BLD GB:

 

 

2.AMATÖR KÜME C GRUBU 11. HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            O         G        B         M         A        Y         P

1-Gebze Muallimköy             11        7          1          3          29        16        22

2-Uzuntarla BLD                    11        7          1          3          23        12        22

3-İzmit Yenimahalle               11        6          3          2          23        13        21

4-Çayırova Gümüş                11        6          3          2          29        22        21

5-Kocaeli Nusretiyespor        11        6          1          4          36        20        19

6-Arslanbey Organize San    11        5          2          4          27        18        17

7-Seymen Karşıyaka             11        4          1          6          19        26        13       

8- Yeni Kocaelispor                11        2          4          5          27        30        10       

9-Derince Atılım                     11        2          2          7          18        34        8

10-İzmit Kalespor                   11        1          0          10        1          41        0

 

NOT: İzmit Kalesporun üç puanı silindi ve ligden çekildi     

 

TOPLU SONUÇLAR

Seymen Karşıyaka-Kocaeli Nusretiyer: 0-5

Çayırova Gümüş-Yeni Kocaelispor: 4-3

G.Muallimköy-Ars.Organize Sanayi: 2-0

İzmit Yenimahalle- Uzuntarla BLD: 0-1

Derince Atılım-İzmit Kalespor:  3-0  (H)

 

 

BU HAFTANIN MAÇLARI

Derince Atılım-Çayırova Gümüş

Yeni Kocaelispor- Seymen Karşıyaka

Kocaeli Nusretiyespor-İzmit Yenimahalle

Uzuntarla BLD-Gebze Muallimköy

İzmit Kalespor-Ars.Organize Sanayi

 

 

2.AMATÖR KÜME D GRUBU 11. HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            O         G        B         M         A        Y         P

1-Tavşanlıspor                       11        10        1          0          40        9          31

2-İlimtepe FK                         11        9          1          1          39        3          28

3-Sarımeşe BLD                    11        7          1          3          40        24        22

4-Gölcük Asarköy                  11        6          2          3          26        13        20

5-Gebze Karadeniz                11        4          1          6          36        31        13

6-Üçtepespor                         11        4          1          6          25        29        13

7-Kandıra Çağdaş                  11        3          3          5          16        27        12

8-Ulaşlıspor                            11        3          2          6          19        28        11       

9-Çayırtepe Gençlik               11        3          0          8          20        24        9

10-Kireçocakları                     11        0          0          11        9          82        0

 

TOPLU SONUÇLAR

Ulaşlıspor-Çayırtepe Gençlik: 3-1

Tavşanlıspor-Üçtepespor: 5-1

Kireçocakları-Gebze Karadeniz: 1-8

Kandıra Çağdaş-Sarımeşe BLD: 2-2

G.Asarköy-İlimtepe FK:         0-3

 

 

BU HAFTANIN MAÇLARI

Gölcük Asarköy-Tavşanlıspor

Üçtepespor- Ulaşlıspor

Çayırtepe G.-Kandıra Çağdaş

Sarımeşe BLD-Kireçocakları

İlimtepe FK-Gebze Karadeniz

 

 

2.AMATÖR KÜME E GRUBU 13. HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            O         G        B         M         A        Y         P

1-Derince Çenedağ               12        11        0          1          45        12        33

2-Karamürselspor                  12        8          3          1          44        19        27

3-Gebze Köşklüçeşme          12        8          2          2          46        14        26

4-Gebze Kirazpınar                11        7          2          2          41        17        23

5-Uzunçiftlikspor                    12        6          3          3          31        16        18

6-İzmit Vezirçiftliği                  12        4          1          7          23        30        13

7-Üçyoldoğuspor                   12        3          3          6          18        35        12

8-Arslanbey BLD                   12        3          2          7          23        33        11

9-KYÖD                                 12        3          1          8          37        49        10                   

10-Serdar GB                        12        3          0          9          32        54        9         

11-Eşmespor                         11        0          1          10        10        71        1

 

TOPLU SONUÇLAR

Eşmespor:- (BAY)

İzmit Vezirçiftliği-Serdar GB: 2-4

Gebze Kirazpınar-G.Köşklüçeşme: 0-2

Üçyoldoğuspor-Derince Çenedağ: 0-2

Arslanbey BLD-Uzunçiftlik: 1-2

Karamürselspor- KYÖD: 5-2

 

 

BU HAFTANIN MAÇLARI

Gebze Köşklüçeşme:- (BAY)

Eşmespor-İzmit Vezirçiftliği

Serdar GB- Karamürselspor

KYÖD- Arslanbey BLD.

Uzunçiftlikspor-Üçyoldoğuspor

Derince Çenedağ-G. Kirazpınar

 

 

 

2.AMATÖR KÜME F GRUBU 12. HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            O         G         B         M         A        Y         P

1-Tavşancılspor                     12        9          2          1          40        9          29

2-Çerkeşlispor                        12        9          1          2          46        11        28

3-Yuvacıkspor                                   12        7          2          3          40        16        23

4- Gebze Beşköy GB             11        7         1          3         43        18        22

5-İzmit GB                              12        5          5          2          27        16        20

6-Derince GB                         12        5          4          3          26        17        19

7-Derbent Esnaf                    12        5          2          5          28        42        17

8-Yeniyalı Barbaros               11        4          3          4          35        37        15

9-Yalakderespor                    12        2          2          8          20        36        8

10-Fatih Neşe                        12        1          0          11        10        77        3

11-Kocaeli Güneş                  12        0          0          11        0          36        0

 

TOPLU SONUÇLAR

Yeniyalı Barbaros- (BAY)

Kocaeli Güneş-Derince GB: 0-3 (H)

Gebze Beşköy GB-Yuvacıkspor: 0-1

Yalakderespor-İzmit GB: 1-1

Tavşancılspor-Fatih Neşe: 3-0 (H)

Çerkeşlispor-Derbent Esnaf:  7-0

:

 

BU HAFTANIN MAÇLARI

Yuvacıkspor - (BAY)

Yeniyalı Barbaros-K. Güneş

Derince GB-Çerkeşlispor

Derbent Esnaf-Tavşancıl

Fatih Neşe-Yalakderespor

İzmit GB-Gebze Beşköy GB.

 

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Kocaeli Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : (0 262) 323 39 17-18-19 | Faks : (0 262) 322 75 55 | Haber Yazılımı: CM Bilişim