- 17 Nisan 2016

Yahya Kaptan'da KÖPEK dehşeti!

Yahya Kaptan’da başı boş dolaşan bir köpek küçük bir çocuğu ısırdı.


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

02

yahyakaptanlı - Yahya Kaptan daki köpeklerin hepsi, belediye tarafından kulaklarına küpe takılıp aşılanan köpekler ve bölge halkı ile bütünleşmiş durumdalar. İnsanlara zarar vermemeleri gerektiğini öğrenmiş durumdalar. koruma iç güdüsü ile geceleri pencerelerimizin önünde havlıyorlar, biz gürültüye sinirlenip camdan hoş diye bağrıyoruz.

Bazen biz insanlar onları anlamak istemiyoruz. Çocuk riskli bir hareket yapmış köpekte onu korumaya çalışırken ısırdı sanılmış olabilir, onların elleri yok , çenelerini el gibi kullanıyorlar, saldıran köpek paramparça eder, sadece kolu bacağı çizmez. çocuk köpeğin gözüne parmak sokmuş ta olabilir buları hiç düşünmüyoruz.

Böyle yazılar çıkınca apartman insanları, tüm köpekler öldürülsün, toplansın diye hemen çıkıveriyor.

Yanıtla . 0Beğen 17 Nisan 10:48
01

Aslı - Çocuk halinden pek memnun videoda amma uzunmuş izle izle bitmedi ayıca dıger sıtelerde annesı ıle fotografında gulmekte herkes bu cocugu tanıyor reklam kokan hareketler bunlar.

Yanıtla . 0Beğen 17 Nisan 10:48

YÜKLENİYOR