U-11 Ligi tam gaz

3. hafta maçları sonunda E Grubunda Demirspor rakibi Taşköprü Birlikspor’u 13-0 ve A Grubunda İzmit Futbol Kulübü rakibi Yenidoğan Serdarspor’u 13-0 yenip en farkı skoru elde etti. 6.Grupta 74 takımın mücadele ettiği U-11 Liginde üçüncü hafta maçları önceki gün sona ererken ilginç sonuçlar alındı. Minik futbolcuların maçlarda oynadığı mücadelesi izlenmeye değerdi. A Grubunda Kocaeli Gençspor ve Yeşilovaspor, B Grubunda Kocaeli Birlikspor, C Grubunda 41 Futbol Kulübü ve Kartepe Belediyespor, D Grubunda Karamürsel İdman Yurduspor, Harbişspor ve Gölcük Karadenizspor, E Grubunda Derince Gençler Birliğispr, Derince Birlikspor, Körfez İlçesi Birlikspor, F Grubunda Gebze Beylikbağıspor puan kaybetmeyen takımlar oldu.

 

 

U-11 LİGİ 3. HAFTA PUAN DURUMLARI (DÜNKÜ MAÇLAR DEĞERLENDİRMEYE ALINMAMIŞTIR)

 

U-11 LİGİ A GRUBU 3.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                                        O         G         B         M         A         Y         P

1-Kocaeli Gençspor                           3          3          0          0          10        1          9

2-Kocaeli Güneşspor                         3          2          1          0          17        3          7         

3-İzmit Futbol Kulübü                         3          2          0          1          19        7          6         

4-Yeşilovaspor                                   2          2          0          0          18        1          6         

5-Yeni Kandıraspor                            3          1          1          1          3          1          4         

6-Hacı Hızır Şafakspor                      2          1          1          0          6          2          4

7-Kocaeli 1937 Sekaspor                  3          1          0          2          6          7          3         

8-Anadolu Yeniköyspor                     3          1          0          2          4          17        3         

9-Çenesuyu Plajyoluspor                   3          0          1          2          2          14        1         

10-Yenidoğan Serdarspor                  2          0          0          2          0          23        0         

11-Acısu Belediyespor                       3          0          0          3          0          9          0         

 

TOPLU SONUÇLAR 3.HAFTA

Kocaeli Güneşspor-Hacı Hızır Şafakspor:              1-1

Acısu Belediye-Anadolu Yeniköyspor:   0-3

Kocaeli Gençspor-Kocaeli 1937 Sekaspor:            3-1        

Çenesuyu Plajyoluspor-Yenikandıraspor:            0-0

Yenidoğan Serdarspor-İzmit Futbol Kulübü:       0-13

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 4,HAFTA

 

Anadolu Yeniköyspor-Kocaeli Gençspor             

 

Hacı Hızır Şafakspor-Acısu Belediyespor              

 

İzmit Futbol Kulübü-Yeşilovaspor           

 

Yenikandıraspor-Yenidoğan Serdarspor              

 

Kocaeli 1937 Sekaspor-Çenesuyu Plajyoluspor

 

 

 

 

U-11 LİGİ B GRUBU 3.HAFTA PUAN DURUMU

 

TAKIMLAR                                        O         G         B         M         A         Y         P

 

1-İzmit GB                                         3          2          1          0          6          1          7         

 

2-Kocaelispor                                    3          2          1          0          10        5          7

 

3-Kocaeli Birlikspor                            2          2          0          0          10        1          6         

 

4-Kandıra GB BLD                             3          2          0          1          5          1          6         

 

5-İzmit Yıldızspor                                3          2          0          1          4          3          6         

 

6-Başiskele Belediyespor                  2          1          0          1          3          7          3

 

7-Kyödspor                                        2          1          0          1          5          7          3         

 

8-İzmit Belediyespor                          3          0          2          1          3          5          2         

 

9-Derbent Esnafspor                          3          0          0          3          0          9          0         

 

10-Bağçeşmespor                              3          1          0          2          3          5          0         

 

11-Mertspor                                       3          0          0          3          4          9          0         

 

TOPLU SONUÇLAR 3.HAFTA

Kocaelispor-Kyödspor: 5-1

İzmit GB-Mertspor: 3-1         

Kandıra GB BLD-İzmit Belediye:       0-2

Bağçeşmespor-İzmit Yıldızspor:        0-3

Kocaeli Birlikspor-Derbent Esnaf:     3-0

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 4.HAFTA

Mertspor-Kandıra GB BLD:

Kyödspor-İzmit GB:  

Derbent Esnafspor-Başiskele Belediye       

İzmit Yıldızspor-Kocaeli Birlikspor    

İzmit Belediyespor-Bağçeşmespor

 

 

U-11 LİGİ C GRUBU 3.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                                        O         G         B         M         A         Y         P

1-41 Futbol Kulübü                             3          3          0          0          15        0          9         

2-Kartepe Belediye                            3          3          0          0          6          0          9         

3-Kullarspor                                       3          2          0          1          13        4          6         

4-Sarımeşe Belediye                          3          2          0          1          6          9          6

5-Çayırtepe Gençlikspor                    3          1          0          2          4          9          3         

6-Dereköy Gazafer Bilge Gençlik     2          1          0          1          4          10        3         

7-Kocaeli Yenişehirspor                     3          1          0          2          4          6          3         

8-Üçyoldoğuspor                                3          1          0          2          6          5          3

9-Yeni Kocaelispor                             2          1          0          1          2          2          3         

10-Şirintepe GB                                 3          0          0          3          0          9          0         

11-Akmeşespor                                  2          0          0          2          0          6          -6        

 

TOPLU SONUÇLAR 3.HAFTA

Üçyoldoğuspor-Yeni Kocaelispor:     1-2

Kocaeli Yenişehir-Kartepe Belediye: 0-2      

Şirintepe GB-Çayırtepe Gençlik:       0-3      

Sarımeşe Bel.-41 Futbol Kulübü:       0-9

Dereköy G.Bilge Gençlik-Kullar:       1-10

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 4.HAFTA

Kartepe Belediye-Şirintepe GB        

Yeni Kocaelispor-Kocaeli Yenişehirspor      

Kullarspor-Akmeşespor        

41 Futbol Kulübü-Dereköy G.Bilge Gençlik:

Çayırtepe Gençlik-Sarımeşe Belediye:

 

U-11 LİGİ D GRUBU 3.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                                        O         G         B         M         A         Y         P

1-Karamürsel İ.Y                                3          3          0          0          11        4          9         

2-Harb İşspor                                     3          3          0          0          24        2          9         

3-Hisareynspor                                   3          2          1          0          16        1          6         

4-İhsaniye Doğanspor                        3          2          0          1          4          1          6         

5-Gölcük Karadenizspor                    2          2          0          0          12        1          6

6-Gölcük GB                                     3          2          0          1          7          5          6

7-Kavaklıspor                                    3          1          2          0          4          3          5

8-Halıdere Belediyespor                    3          1          0          2          12        7          3

9-Çamçukurspor                                3          1          0          2          2          13        3         

10-Gölcük Şirinköyspor                     3          0          1          2          2          16        1

11-Değirmenderespor                        3          0          1          2          2          8          1         

12-Karamürselspor                            2          0          0          2          0          22        0

13-Gölcükspor                                   3          0          1          2          4          8          0

14-Gölcük Asarköyspor                     3          0          0          3          0          9          -6

 

TOPLU SONUÇLAR 3.HAFTA

Gölcük GB-Gölcük Asarköyspor:     3-0

Kavaklıspor-Halıdere Belediyespor:  2-1

Harb İşspor-Gölcük Şirinköyspor:     8-1      

İhsaniye Doğanspor-Değirmendere: 1-0

Karamürsel İY-Çamçukurspor:         3-1

Hisareynspor-Gölcükspor:                0-0

 

 

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 4.HAFTA

Gölcük Asarköyspor-Gölcükspor     

Çamçukurspor-Gölcük GB  

Değirmenderespor-Karamürsel İY   

Gölcük Şirinköyspor-İhsaniye Doğanspor   

Halıdere Belediyespor-Harb İşspor  

Karamürselspor-Kavaklıspor

Gölcük Karadenizspor-Hisareynspor

 

U-11 LİGİ E GRUBU 3.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                                        O         G         B         M         A         Y         P

1-Derince GB                                    3          3          0          0          11        4          9

2-Derince Birlikspor                           3          3          0          0          6          2          9         

3-Körfez İlçesi Birlikspor                    3          3          0          0          16        2          9

4-Demirspor                                      3          3          0          0          27        0          9         

5-Derince Sedaş Tekspor                  3          2          0          1          11        2          6

6-İlimtepe Gençler Birliği                   3          2          0          1          8          9          6         

7-Çınarlıspor                                      3          1          1          1          16        6          4         

8-Körfez GB                                      3          1          0          2          10        5          3

9-Yavuzspor                                      3          1          1          1          8          7          4

10-Taşköprü Birlikspor                       3          1          0          2          3          24        3         

11-Körfez Bld.Hereke Yıldızspor       3          0          0          3          2          10        0

12-Çamlıtepespor                               3          0          0          3          1          19        0

13-Yeniyalı Barbarosspor                  3          0          0          3          0          20        -3

14-Yarımcaspor                                 3          0          0          3          0          9          -6        

           

TOPLU SONUÇLAR 3.HAFTA

Demirspor-Taşköprü Birlikspor:        13-0

Derince Birlik-Derince Sedaş Teks:  1-0

Derince G.B-Körfez Bld.H.Yıldız:      4-0

Yeniyalı Barbarosspor-Körfez GB:    0-7      

Çınarlıspor-Yavuzspor:                      3-3      

Yarımcaspor-Körfez İlçesi Birlik:       0-3

Çamlıtepespor-İlimtepe G.B.:            1-5

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 4.HAFTA

Taşköprü Birlikspor-İlimtepe Gençler B.      

Körfez İlçesi Birlikspor-Demirspor    

Yavuzspor-Yarımcaspor       

Körfez G.B-Çınarlıspor         

Körfez Bld.Hereke Yıldız-Y.Barbaros           

Derince Sedaş Tekspor-Derince GB

Derince Birlikspor-Çamlıtepespor

 

U-11 LİGİ F GRUBU14.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                                        O         G         B         M         A         Y         P

1-Darıca GB                                      3          3          0          0          13        2          9

2-Gebze Beylikbağıspor                    3          3          0          0          10        0          9

3-Çayırovaspor                                  3          3          0          0          11        5          9

4-Dilovası Belediyespor                     3          2          0          1          6          4          6         

5-Mustafapaşaspor                            3          2          0          1          8          8          6         

6-Gebze Balkanspor                          3          1          0          2          3          9          3         

7-Gebzespor                                      3          1          0          2          10        5          3         

8-Çayırova Gençlerbirliğispor            3          1          0          2          9          8          3         

9-Gebze Tayfunspor                          2          1          0          1          4          3          3         

10-Trakyaspor                                    2          0          1          1          2          5          1         

11-Genç Kalepor                                2          0          1          2          2          5          1         

12-Darıca Marmara Osmangazi       3          0          0          3          1          14        0         

13-Arapçeşmespor                            3          0          0          3          1          12        0         

 

TOPLU SONUÇLAR 14.HAFTA

Genç Kalespor-Dilovası Bel.: 0-3      

Darıca GB-Gebze Tayfun:    3-0      

Çayırova GB-D.M. Osm.:      4-1     

Gebzespor-Mustafapaşa:      1-2      

Gebze Balkan-Çayırova:       1-5

G.Beylikbağı-Arapçeşme:     3-0

 

BU HAFTANIN MAÇLARI

Dilovası Belediyespor -Trakya          

Arapçeşmespor-Genç Kalespor       

Çayırovaspor-Gebze Beylikbağı      

Mustafapaşaspor-Gebze Balkan      

D.Marmara Osmangazi-Gebze        

Gebze Tayfunspor-Çayırova GB

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
http://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/1285092/u-11-ligi-tam-gaz