Yavaşer: Bu tesisler Gebzelilere ait

İnsan ve Medeniyet Hareketi Gebze Başkanı Ali Erol ile birlikte yönetim kurulu üyesi ve Muallimköy KYK Öğrenci Yurdu Müdürü Resul Kotan ve genel kurul üyesi Gürsel Şanlı’nın da katıldığı ziyarette Gebze’de gençliğe yönelik hizmetler ve işbirliği olanakları konuşuldu.

 

Sporun içinden gelen ve Avrupa Serbest Güreş Şampiyonluğu ile Dünya Ordulararası Güreş Şampiyonluğu unvanına sahip olan Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Gökhan Yavaşer, sahip oldukları tüm spor tesisleriyle gençliğin ve halkın hizmetinde olduklarını ifade ederek, “Tesislerimizi günün her saatinde halkımızın hizmetine açtık. Bu tesisler Gebzelilere ait. Günün her saatinde spor yapmak için kullanabilirler. Amacımız bugüne kadar yapılan güzel uygulamaları devam ettirip yeni projelerle Gebze’de sporu ve spor kültürünü geliştirmektir. Gebze’de sporun tüm branşlarında hizmet kalitesini ve başarı çıtasını yukarılara çıkarmayı hedefliyoruz” dedi.

 

İnsan ve Medeniye Hareketi Gebze Başkanı Ali Erol da, Gökhan Yavaşer’e görevinde başarılar dileyerek, gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür etti.

- Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
http://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/1306966/yavaser-bu-tesisler-gebzelilere-ait