• BIST 89.109
  • Altın 146,701
  • Dolar 3,6410
  • Euro 3,9269
  • Kocaeli : 13 °C
  • İstanbul : 16 °C
  • Sakarya : 13 °C

Yıldızlar Futsal’da elemeler tamam

Yıldızlar Futsal’da  elemeler tamam
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Okul Sporları temsilciliği tarafından organize edilen 2013-2014 Yılı faaliyet programında yer alan İlköğretim Okullar Arası Yıldız Erkekler Futsal Play-Off maçlarında, heyecan tüm hızıyla sürerken, bazı maçları k

 

8 TAKIM ÇEYREK FİNALE YÜKSELDİ

İlköğretim Okullar Arası Yıldız Erkekler Futsal Grup İl birinciliği grup maçları sona ermesinin ardından, önceki gün eleme grubu maçları oynandı. 13 grupta 41 okulun mücadele ettiği İlköğretim Okullar Arası Yıldız Erkekler Futsal İl Birinciliği Play-Off grubunda, Hasan Gemici’de 7 maç oynanırken, 8 takım 2. Tura yükselmeyi başardı. 3 maç kıran kırana geçerken, bu maçların normal süresi berabere bitti ve skoru penaltı atışları belirledi. Penaltı atışları sonrasında Özel Erkul İlköğretim Okulu, Çayırova Hasan Tahsin İlköğretim Okulu ve Gebze Sultan Orhan İlköğretim Okulu rakipleri eleyip 2. Tur vizesini kaptı. İkinci tur vizesini en rahat kapan ekiplerin arasında Emek Dayanışması İlköğretim Okulu, Pakmaya İlköğretim Okulu, Gebze Ahmet Zeki Büyükkuşoğlu İlköğretim Okulu, Gölcük İlköğretim Okulu yer aldı. Darıca Denizyıldızları İlköğretim Okulu turu bay çektiği için çeyrek finale yükseldi. Pakmaya İlköğretim Okulu takımında Gökmen koç 7 gol attı.

 

 

 

 Çeyrek finalistler belli oldu

 

GEBZE A. ZEKİ B. KUŞOĞLU O.O. - DARICA DENİZYILDIZLARI O.O  9.MAÇ

ÖZEL ERKUL O.O.  - HASAN TAHSİN O.O.  10.MAÇ

GÖLCÜK  O.O. - KARTEPE PAKMAYA O.O.  11.MAÇ

İZMİT EMEK DAYANIŞMASI O.O. - GEBZE SULTAN ORHAN O.O.  12.MAÇ

 

 

 

 

 

GEBZE AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU İÖO: 6

GEBZE KOÇ İÖO: 2

 

SALON: Hasan Gemici

HAKEMLER: Mehmet Dağdeviren ***, Mesut Çalışır ***

GEBZE AHMET ZEKİBÜYÜKKUŞOĞLU İÖO: Fatih Korkmaz ***, Anıl Ay ***, Eray Bakır ****, Tolga Kamacı ****, Kamil Bulut *** (Mücahit Turan ***, Murat Keskin **, Muhammet Göçer ***, Yusuf Oğuz ***, Emirhan Solmaz **, İsmail Umutlu ***, Mertcan Bulut **)

GEBZE KOÇ İÖO: Berkay Ay **, Tarık Kayalı **, Orkun Koç ***, İbrahim Bulut **, Emirhan Karaca *** (Batuhan Topçu **, Mert Özcan **, Baran Özdemir ***, Hakan Kocabıyık **, Bavet Alp ***)

İLK YARI SKORU:3-0

GOLLER: Eray Bakır (2), Tolga Kamacı (3) ve Anıl Ay (Gebze Ahmet Zekibüyükkuşoğlu İÖO), Orkun Koç ve Emirhan Karaca (Gebze Koç İÖO)

 

 

ÖZEL ERKUL İÖO: 8

ÇAYIROVA İÖO:  7

SALON: Hasan Gemici

HAKEMLER: Mesut Çalışır ***, Mehmet Dağdeviren ***

ÖZEL ERKUL İÖO: Ali Aslan ***, Burak Varol ***, Muharrem Çiçek ***, Fatih Erdem ***, Cengizhan Kahraman ** (Suat Bal **, Faruk Çöpoğlu ***, Akif İpek ***, Ahmet Öz **, Yusuf Pehlivan **, Bahadır Akgün **)

ÇAYIROVA İÖO: Enes Kaya ***, H: Hüseyin Dilek **, Recep Yıldırım ***, Doğukan Ön ***, Volkan Uzal *** (Kerim Kaygusuz **, Emir Sultan Bilgili **, Mustafa Kalkan **)

İLK YARI SKORU: 1-1

GOLLER: Fatih Erdem (Özel Erkul İÖO) ve Volkan Uzal (Çayırova İÖO)

NORMAL SÜRE:  1-1

PENALTI ATANLAR: Ali Aslan, Muharrem Çiçek iki kez, Fatih Erdem iki kez, Faruk Çöpoğlu iki kez (Özel Erkul İÖO), Enes Kaya, Recep Yıldırım iki kez, Doğukan Ön iki kez, Volkan Uzal (Çayırova İÖO)

PENALTI KAÇIRANLAR: Burak Varol ve Akif İpek (Özel Erkul İÖO), H. Hüseyin Dilek iki kez ve Volkan Uzal (Çayırova İÖO)

 

 

ÇAYIROVA HASAN TAHSİN İÖO: 8

GÖLCÜK KAVAKLI ŞEHİT ONBAŞI ADEM BAŞOĞLU İÖO: 7

SALON: Hasan Gemici

HAKEMLER: Mehmet Dağdeviren***, Mesut Çalışır ***

ÇAYIROVA HASAN TAHSİN İÖO:  Eray Demirci ***, Gökhan Mutlu ***, Berat Yapıcı ****, Alperen Mutlu ***, Gürkan Mutlu *** (Onur Aral ***, Özkan Demirci ***, Yunus Demir ***, Refik Kahraman **)

GÖLCÜK KAVAKLI ŞEHİT ONBAŞI ADEMBAŞOĞLU İÖO: Mert Can Uçar ***, Süleyman Öztürk **, Batınay Korkmaz ***, Ahmet Deniz ****, Osman Demirel ** (Tunahan Subaşı **, Denizhan Yeşilbaş ***, Ahmet Gürdal ***),

İLK YARI SKORU: 2-0

GOLLER: Berat Yapıcı (3) (Çayırova Hasan Tahsin İÖO), Ahmet Deniz (2) ve Batınay Korkmaz (Gölcük Kavaklı Şehit Onbaşı Adem Başoğlu İÖO)

NORMAL SÜRE: 3-3

PENALTI ATANLAR: Eray Demirci, Berat Yapıcı, Alperen Mutlu iki kez, Gürkan Mutlu (Çayırova Hasan Tahsin İÖO), Mert Can Uçar, Batınay Korkmaz, Ahmet Deniz ve Denizhan Yeşilbaş (Gölcük Kavaklı Şehit Onbaşı Adem Başoğlu İÖO)

PENALTI KAÇIRANLAR:  Gökhan Mutlu(Çayırova Hasan Tahsin İÖO),  Süleyman Öztürk Batınay Korkmaz (Gölcük Kavaklı Şehit Onbaşı Adem Başoğlu İÖO)

 

 

GÖLCÜK İÖO: 3

ÖZEL DOĞA İÖO: 0

SALON: Hasan Gemici

HAKEMLER: Eray Işık ***,  Mehmet Dağdeviren***

GÖLCÜK İÖO: Emirhan Bayram ***, Emirhan Aydın ***, Abdurrahman Soylu ***, Murat Can Tosun ***, Enes Dursun *** ( Hakkı Emre Yıldırım ***, Murat Balkaya ***, Alihan Albayrak **, Enes Öncel ***)

ÖZEL DOĞA İÖO: Remzi Oğuz Metin **, Muhammet Çiftçi ***, Ahmet Emin Yıldırım **, Onur Göksu **, Furkan Turhan **, (Hasan Adıgüzel **, Volkan Demirkol ***, Baha Büke **)

İLK YARI SKORU: 1-0

GOLLER: Murat Can Tosun (2) ve Abdurrahman Soylu (Gölcük İÖO)

 

 

PAKMAYA İÖO: 9

DERİNCE CUMHURİYET İÖO: 0

SALON: Hasan Gemici

HAKEMLER: Mehmet Dağdeviren***, Mesut Çalışır ***

PAKMAYA İÖO: Erkan Eryılmaz ***, Ahmet Savgu ***, Samet Günay ***,  Erkan Gültepe ***, Burak Soyyiğit *** (Nuri Kerem Şahin ***, Gökmen Koç *****, Talip Güneş ***, Talha Çuvallı ***, Ümit Balaban ***. Muharrem Akyıldız ***)

DERİNCE CUMHURİYET İÖO: Mirza Şengül *, Eren Ozan **, Çaner çakır *, Kemal Türkyılmaz **, Alper çakır * (Ali Demir *, A.Yavuz Karabulut **), Emre Say **, İlker Akbal *, Çağrı Köymen **, Erşah Şenocak **)

İLK YARI SKORU: 5-0

GOLLER: Gökmen Koç (7), Muharrem Akyıldız ve İlker Akbal kendi kalesine attı

 

 

 

EMEK DAYANIŞMASI İÖO: 10

GAZANFER BİLGE İÖO: 0

SALON: Hasan Gemici

HAKEMLER: Mehmet Dağdeviren***, Mesut Çalışır ***

EMEK DAYANIŞMASI İÖO: Engin Berker Taşkent ***, Melih Ertaç ****, Mustafa Fatih Kalander ***, Mert Bulut ***, Hikmet Karayağız *** (  Mehmet Kayra Kayahan ***, Fahri Can Marul ****, Enes Emre ****, Erkan Arıcan ***, Hamdi Karaca ***, Semih Berkay Bayram ***, Cengizhan Tezer ***, Eray Yurday ***)

GAZANFER BİLGE İÖO: Canberk Öz *, Aydoğan Kaya *, Merthan Bekçi *, Yasin Duran *, Kadir Dil * (Batuhan Gökkaya *, Muhammet Gürsat *, Görkem Temelci *)

İLK YARI SKORU: 4-0

GOLLER: Melih Ertaç (4), Enes Emre (3), Mehmet Kayra Kayahan, Fahri Can Marul ve Mert Bulut (Emek Dayanışması İÖO)

Ahmet AKAY

 

GEBZE SULTAN ORHAN İÖO:  6

29 EKİM İÖO: 4

SALON: Hasan Gemici

HAKEMLER: Mehmet Dağdeviren***, Mesut Çalışır ***

GEBZE SULTAN ORHAN İÖO: Önder Meral  ***, Yusuf Kavşut ***, Abdullah Kurşun ***, Muhammet Küçük *** Abdullah Tanrıkulu **** (Hasan Yener ***, Abdülkadir Tokyay **, Selçuk Demirci **)

29 EKİM İÖO: Süleyman Tan ***, Ali Anıl Akyıldız ***, Ahmet Eray Aslan ***, Oğuzhan Erol **, Ahmet Arslan *** (Bahadır Uzcan **, Yusuf Tan **, Eren Küçük ***, Talha Özön **, Doğukan Kılıçarslan **)

İLK YARI SKORU: 0-1

GOLLER: Abdullah Tanrıkulu (Gebze Sultan Orhan İÖO), Ali Anıl Akyıldız (29 Ektim İÖO)

NORMAL SÜRE: 2-2

NOT: Yusuf Kavşut penaltı kaçırdı

PENALTI ATANLAR: Yusuf Kavşut, Abdullah Kurşun, Muhammet Küçük ve Abdullah Tanrıkulu (Gebze Sultan Orhan İÖO),Ahmet Eray Aslan ve Ahmet Arslan (29 Ektim İÖO)

PENALTI KAÇIRANLAR: Ali Anıl Akyıldız ve Yusuf Tan (29 Ekim İÖO)

Yarı final eşleşmeleri

Gebze Ahmet zeki Büyükkuşoğlu İÖO-Darıca Deniz Yıldızları İÖO

Özel Erkul İÖO-Çayırova Hasan Tahsin İÖO

Gölcük İÖO-Pakmaya İÖO

Emek Dayanışması İÖO- Gebze Sultan Orhan İÖO

 

 

GEBZE AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU İÖO: 3

DARICA DENİZYILDIZLARI İÖO: 2

SALON: Hasan Gemici

HAKEMLER: Eray Işık ***, Gökhan Berk ***

GEBZE AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU İÖO: Fatih Korkmaz ***, Anıl Ay ****, Eray Bakır ****, Tolga Kamacı ****, Kamil Bulut *** (Mücahit Turan ***, Murat Keskin **, Muhammet Göçer ***, Yusuf Oğuz ***, Emirhan Solmaz **, İsmail Umutlu ***, Mertcan Bulut **)

DARICA DENİZYILDIZLARI İÖO: Ulaş Başar **, Furkan Ergezen ***, Şafak Demirbaş ***, Serkan Ercan **, Cihat Çınar **  (Kadir Ön **, Batuhan Koçak **, Enver Yıldırım **, Taha Kiraz **, Emirhan Nişancı **)

İLK YARI SKORU: 2-2

GOLLER: Anıl Ay (2) ve Eray Bakır (Gebze Ahmet Zeki Büyükkuşoğlu İÖO), Furkan Ergezen ve Şafak Demirbaş (Darıca Denizyıldızları İÖO)

Ahmet AKAY

 

ÖZEL ERKUL İÖO: 5

ÇAYIROVA HASAN TAHSİN İÖO: 2

SALON: Hasan Gemici

HAKEMLER: Gökhan Berk ***, Eray Işık ***

ÖZEL ERKUL İÖO: Ali Aslan ***, Burak Varol ***, Muharrem Çiçek ***, Fatih Erdem ***, Cengizhan Kahraman ** (Suat Bal **, Faruk Çöpoğlu ***, Akif İpek ***, Ahmet Öz **, Yusuf Pehlivan **, Bahadır Akgün **)

ÇAYIROVA HASAN TAHSİN İÖO: Eray Demirci ***, Gökhan Mutlu ***, Berat Yapıcı ****, Alperen Mutlu ***, Gürkan Mutlu *** (Onur Aral ***, Özkan Demirci ***, Yunus Demir ***, Refik Kahraman **)

İLK YARI SKORU: 4-2

GOLLER: Muharrem Çiçek (2), Fatih Erdem (2) ve Faruk Çöpoğlu (Özel Erkul İÖO), Berat Yapıcı ve Alperen Mutlu (Çayırova Hasan Tahsin İÖO)

 

GÖLCÜK İÖO: 0

KARTEPE PAKMAYA İÖO: 1

SALON: Hasan Gemici

HAKEMLER: Alper Gür ***, Eray Işık ***

GÖLCÜK İÖO: Emirhan Bayram ***, Emirhan Aydın ***, Abdurrahman Soylu **, Murat Can Tosun **, Enes Dursun *** ( Hakkı Emre Yıldırım **, Murat Balkaya **, Alihan Albayrak **, Enes Öncel ***)

KARTEPE PAKMAYA İÖO: Erkan Eryılmaz ***, Ahmet Savgu ***, Samet Günay ***,  Erkan Gültepe ****, Burak Soyyiğit *** (Nuri Kerem Şahin ***, Gökmen Koç ***, Talip Güneş ***, Talha Çuvallı ***, Ümit Balaban ***. Muharrem Akyıldız ***)

İLK YARI SKORU: 0-1

GOL: Erkan Gültepe (Kartepe Pakmaya İÖO)

 

İZMİT EMEK DAYANIŞMASI İÖO: 10

GEBZE SULTAN ORHAN İÖO:2

SALON: Hasan Gemici

HAKEMLER: Eray Işık ***, Gökhan Berk ***

İZMİT EMEK DAYANIŞMASI İÖO: Engin Berker Taşkent ***, Melih Ertaç ****, Mustafa Fatih Kalander ***, Mert Bulut ***, Hikmet Karayağız *** (  Mehmet Kayra Kayahan ****, Fahri Can Marul ****, Enes Emre ****, Erkan Arıcan ***, Hamdi Karaca ***, Semih Berkay Bayram ***, Cengizhan Tezer ***, Eray Yurday ***)

GEBZE SULTAN ORHAN İÖO: Önder Meral  **, Yusuf Kavşut **, Abdullah Kurşun **, Muhammet Küçük ** Abdullah Tanrıkulu ** (Hasan Yener **, Abdülkadir Tokyay **, Selçuk Demirci **)

İLK YARI SKORU: 5-1

GOLLER: Mehmet Kayra Kayahan (4), Melih Ertaç (3), Enes Emre (2) ve Mert Bulut (İzmit Emek Dayanışması İÖO), Yusuf Kavşut ve Abdullah Tanrıkulu (Gebze Sultan İÖO)

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Orylantiring’in kalbi İzmit’te attı29 Mart 2017 Çarşamba 10:12
  • Türk pirelli çeyrek finalde29 Mart 2017 Çarşamba 10:07
  • Yıldız hentbolcularda yarı final heyecanı!29 Mart 2017 Çarşamba 09:53
  • Lütfü Hınçal Çok Amaçlı Spor Salonu’nun tanıtımı yapıldı29 Mart 2017 Çarşamba 09:33
  • Çok mu süratliyiz ne...28 Mart 2017 Salı 12:38
  • Darıca için zor olmayacak28 Mart 2017 Salı 12:36
  • Ve Derince kaderi ile baş başa!28 Mart 2017 Salı 12:33
  • Süper Play-Off’ta ilk yarı perdesi kapanıyor28 Mart 2017 Salı 12:31
  • Bizim kızlar Sakarya’yı titretti!28 Mart 2017 Salı 10:56
  • Cumhuriyet’in kızları onlar!28 Mart 2017 Salı 10:55
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Kocaeli Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : (0 262) 323 39 17-18-19 | Faks : (0 262) 322 75 55 | Haber Yazılımı: CM Bilişim