• BIST 107.700
  • Altın 144,091
  • Dolar 3,5280
  • Euro 4,1445
  • Kocaeli : 26 °C
  • İstanbul : 24 °C
  • Sakarya : 26 °C

Yuvam ve Gölcük Asarköy 1. Küme’ye yükseldi

Yuvam ve Gölcük Asarköy 1. Küme’ye yükseldi
2.Amatör Küme’de 13.hafta maçları önceki gün 14 statta 21 karşılaşmayla devam etti. Zirve mücadelesinde büyük heyecan yaşandı.

C Grubunda Yuvam İzmitspor ve D Grubu’nda Gölcük Asarköyspor  üç puan alıp gruplarında şampiyon oldu ve daha lig bitmeden 1. Amatör Küme’ye direkt yükselen  takımlar oldu.

Karamürsel Ereğlispor, Arslanbey Belediyespor ve Trakyaspor rakipleri ligden çekildikleri için oynamadan üç puan sahibi oldu. Derince Stadı’nda oynanan Derince Gençler Birliği ile İzmit Selanikspor maçı 66. dakikada İzmit Selanikspor’un 7-1 üstünlüğü ile devam ederken, Derince Gençler Birliğispor 6 oyuncuyla sahada kalınca otomatikman tatil edildi.

 

TAŞKÖPRÜ 1-0 KAZANDI…

A, B, C, E ve G Grubunda 12. Hafta, D Grubunda 13. Hafta, F Grubunda 11.hafta maçları önceki gün on dört statta oynandı. Yuvam İzmitspor ve Gölcük Asarköyspor  gruplarında şampiyon olup 1. Amatör Kümeye yükselmeyi başardı. Önceki gün oynanan maçlar sonunda Taşköprü Birlikspor rakibi Kandıra Çağdaşspor’u 10-0 yenip, en farklı galibiyeti elde etti.

 

SEDAŞ ZABITAN’I YENDİ…

B Grubunda şampiyonluk mücadelesi veren Derince Sedaş Tekspor önceki gün rakibi Beşyol Zabıtanspor’u 2-0 yenip, 32 puanla liderliğinİ devam ettirdi. Lideri takipçisi Üçtepespor önceki gün Maliyespor’u 6-0 yenip, 27 puanla ikinci sırada yer aldı. C Grubunda Yuvam İzmitspor ligin bitimine iki hafta kalan en yakın rakibine 8 puan fark atıp, 1. Amatör Kümeye çıkmanın mutluluğunu yaşadı. D Grubunda Gölcük Asarköyspor rakibi Yalakderespor engelini üç golle geçerken en yakın rakibi Gölcük İdman Yurdu’NUN puan kaybetmesi sonrasında, bir hafta kala 5 puan fark atıp, 1. Amatör Küme’ye yükseldi.

 

DARICASPOR YENİLDİ LİDERLİKTEN OLDU

2. Amatör Küme A Grubunda şampiyonluk mücadelesinde Uzuntarlaspor ile Yuvacıkspor’a arasında müthiş takip bürüyor. Uzuntarlaspor rakibi Arslanbey Organize Sanayisporu 4-0 yenip 31 puanla liderliğini sürdürdü. Yuvacıkspor rakibi Acısu Belediyespor’u 4-2, yenip 29 puanla 2. sırada yer aldı. F Grubunda şampiyonluk mücadelesi veren Gebze Beşköy Gençler Birliğispor zorlanmasına rağmen rakibi Beylikbağı Karadenizspor’u 2-1 yenip, 30 puanla liderliğini sürdürdü. Şampiyonluk mücadelesi veren Çerkeşlispor, zayıf rakibi Genç Kalespor karşısında futbol ve gol şovu yaptı ve 28 puanla ikinci sırada yer aldı. G Grubunda liderlik koltuğu el değiştirirken, Darıcaspor eline gelen kısmeti geri tepti, en yakın rakibi Arapçeşmespor’a 3-0 yenilip zirve yarışında büyük yara aldı.

 

YILMAZ: 2 ŞİRİNTEPE GB: 6

STAT: Avni Kalkavan

HAKEMLER: Hanifi Dumlu ***, Soner Türkmen ***, Ömer Yılmaz ***

YILMAZ: Oğuz **, Reha **, Beytullah **, Mehmetcan **, Burak **, (Dk 46 Vural **) Osman **, Bahadır ***, Doğukan ** (Dk 70 Bedirhan **), Muhamber **, Onay ** (Dk 69 Sevinç **), Muhteşem ** Nurkan ** (Dk 77 Vural **)

ŞİRİNTEPE GB: Cengizhan ***, Raci ***, Cem **, Mehmet ***,  Ammar ** (Dk 62 Göksel ***), Gökhan ***, Furkan *** (Dk 52 Can ***), Orhan ***  (Dk 79 Levent ***), Erhan ****, Ömer ***, Berkay **

GOLLER: Ömer Dk. 16, 48 ve 61, Gökhan Dk 33, Nurkan Dk. 50, Muhteşem Dk. 58, Berkay Dk. 66, Erhan Dk. 85

 

KADIKÖY: 1 YUVAM İZMİT: 4

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı

HAKEMLER: Erhan İnal ***, Alper Gür ***, Sinan Kılıç ***

KADIKÖY: Harun**, Kemal ** (Dk 55 İsmet **)  Ahmet **, Erkut **, Ömer **, Serkan **, Emre **, M. Can** Anıl ** Dk 74 Furkan **) , Erdem **, Selim **

YUVAM İZMİT: Kerem ***, Tufan ***, Barış Altın ***, Barış ***, Berk ***, Arda ***, Görkem***,  Muhsin ***, Coşkun *** (Dk 77 Yiğithan ***) , İbrahim ***, Yunus Emre *** (Furkan ***)

GOLLER:  Yunus Emre Dk 17 ve 69, İbrahim Dk 35, Coşkun Dk 48, Erdem Dk 72

 

MALİYE: 0 ÜÇTEPE: 6

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı

HAKEMLER: Çağlar Yıldızdal ***, Akın Büyüköztürk ***, Furkan Amil ***

MALİYE: Şaban **, Mehmet **, Birol **, Buğra **, Oğuzhan **, Yasin **, Bedir **, Miraç **, Gökhan **, A. Yılmaz **. Okan ** (Dk 78 Mehmet **)

ÜÇTEPE: Batuhan ***, Metehan ***, Taşkın ***, Kubilay ***, Sinan *** (Dk 68 Selman **) , Mesut ***, Gökhan *** Atakan ***, Burak *** (Dk 53 Murat ****) , Güneş ***, Cenker ****

GOLLER: Cenker Dk. 9, 40 ve 65, Murat Dk. 56 ve 74, Selman Dk.58 (PNT) (Üçtepe)

 

UZUNÇİFTLİK: 1 İZMİT GB: 4

STAT: Avni Kalkavan

HAKEMLER: Oğuzhan Arslan ***.,Yunus Emre Bulut ***, Faruk Eneş ***

UZUNÇİFTLİK: Tolga **, Melih **, İlker ** (Dk 76 Burak **), Eyüp **, Muhammet Fatih **, İsmail **, Ahmet **, Emre **, Mustafa ***, Selçuk ** (Dk 80 Serkan **, Recep **

İZMİT GB: Caner ***, Mert ***, Mertcan ***, Caner ***, Murat ***, Onurcan ** (Dk 89 Cumhur **), Furkan *** (Dk 68 Mehmet **), Elber ***, Yunus ** (Dk 53 Alperen **), Zafer ***, Ümit ***

GOLLER:  Zafer Dk 27,  Yunus Dk 43, Elber Dk 58, Ümit Dk 66, Mustafa Dk 81

 

BEŞYOL ZABITAN: 0 DERİNCE SEDAŞ TEK:  2

STAT: Avni Kalkavan

HAKEMLER: Muharrem Kırbaş ***, Yunus Emre Bulut ***,          Deniz Duman ***

BEŞYOL ZABITAN: Metin ***,  Ahmet ***, Cihan **, Ergün ***, Göksel ***, Recep **, Burak ****, Ferdi ***, Aziz ** (Dk 66 Mücahit ****), Cevdet ****, Engin ** (Dk 78 Murat **),

DERİNCE SEDAŞ TEK: Ahmet ***, Cenk ***, Ufuk ***, Emre ** (Dk 46 Yekta ****), Onur ***, Gökhan ***, Ümit ** (Dk 80 Emrah **), Ender *** (Dk 74 Ali Kolgu **), Ramazan ***, Kürşat ***, Osman ***

GOLLER: Ramazan Dk 40, Ender Dk 71

 

ACISU BLD: 2 YUVACIK: 4

STAT: Arslanbey

HAKEMLER: İsmail Akçay ***, Murat Sönmez ***, Aykut Soy ***

ACISU BLD: Ramazan ***, Erdi ***, Yavuz ***, Tunahan ***, Mümin **, Necmettin ** ( Dk 56 Cihan **), Sefa *** (Dk 78 Bilal  **), Emre **, Barış **(Dk 82 Aykut **) , Uğur ***, Bünyamin **

YUVACIK: Ali ***, Abdurrahman ***, Ömer ***, Eren ***, Miraç ***, Selim ***, Hüseyin ***, Yunus ***, Muhammet ** (Dk 64 Abdülkadir **), Kubilay ** (Dk 82 Ömer İtmiş **), Fevzi *** (Dk 75 Emirhan **)

GOLLER:  Fevzi Dk 22, ve 56, Kubilay Dk 65 Bünyamin Dk 69 ve 87,  Yunus Dk 74

 

İZMİT FK: 6 KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK: 0

STAT: Cephanelik

HAKEMLER: Metin Ataş ***, Fevzi Tok ***, Sefa Hışıl ***

İZMİT FK: Hamitcan ***, İsa ***, Bahadır ***, Emircan ***, Burak **, Tümay *** (Dk 60 İlker **), Burhan ***, Fatih Önercan *** (Dk 89 Ensar **), Ahmet ***, Ömer ** Dk 67 Efe ***),  Fatih Molla ***

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK: Birtan **,Benk **, Ahmet Şahin **, Mehmetcan ** (Dk 68 Ömer **), İbrahim **, Muzaffer **, Vefa ** (Dk 72 Muhammet **),  Bilal **, Aytaç ** (Dk 80 Ahmet **), Arda ***, Nihat **

GOLLER:  Fatih Molla Dk 12, 78, Ömer Dk 33,  Ahmet Dk 41, Fatih Önercan Dk 67, Efe Dk 82

 

MERT: 6 YENİYALI BARBAROS: 1

STAT: Cephanelik

HAKEMLER: Şaban Kaya ***, Ahmet Göçmen ***, Metin Doğan ***

MERT: Çağlar ***, Sezgin ***, Onur ***, Hakkı ***,  Tayfun ***, Turhan ***, Turgay ***, Serdar ***, Enes *** (Dk 78 Birol **), Özcan *** (Dk 86 Aykut **), Serçan *** (Dk 60 Ferdi **),

YENİYALI BARBAROS: Osman **, Onur **, Uğur ** (Dk 46 Hasan **),  Muhammet **, Deniz **, Ahmet ** (Dk 78 Ali **) , Yunus **,  Emrah ** (Dk 58 Mustafa **), Soner ***, Hakan **, Murat **

GOLLER: Sercan Dk 7, ve 43, Özcan Dk 18, ve 67, Sonar Dk 55, Enes Dk 70, Serdar Dk 86

 

BAĞDAT: 6 KYÖD: 0

STAT: Cephanelik

HAKEMLER: Burak Karaaslan ***, Uğur Mahmut Zengin ***, Bilal Bahçeci ***

BAĞDAT: Enes ***, Murat ***, Muratcan ***, Abdülbaki ***, Emircan ** (Dk 56 İsrahim **), Yunus ***, Ahmet Alan ***, Halil İbrahim ***, Ahmet Yıldız ***, Cihat *** (Dk 85 Ahmet Taha **), Bilal ***

KYÖD: Yusuf Özyurt ***, Yusuf Can Yalvaç ***, Kemal ***, Yusuf Ağar ***, Oığuzhan ***, Batuhan ***, Ali ***, Ömer *** (Dk 71 Bedirhan **), Murat ***, Erdem ****

GOLLER:  Bilal Dk 14, Cihat Dk 23 ve 64, Ahmet Yıldız Dk 42, Halil İbrahim Dk 58,Ahmet Alan Dk 81

 

UZUNTARLA: 4 ARSLANBEY ORGANİZE SANAYİ: 0

STAT: Derbent

HAKEMLER: Erhan Yalta ***, Şefik Öner ***, Mesut Öner ***

UZUNTARLA: Metin ***, Halim ** (Dk 76 Murat **), Serhan ***, Emrah ***, Emre ***, Hakan ***, Recep ** (Dk 66 Muharrem **), Levent ***, Muhammet ** (Dk 70 Lütfü **)

ARSLANBEY ORGANİZE SANAYİ: Erdinç **, Temel ** (Dk 70 Nail **), Recep ***, Berat ***, Tarık ***, Faruk ***, Fatih **, Hasan **, Cengiz ***, Orhan **, Hakan Can ** (Dk 81 Ersin **)

GOLLER: Recep Dk 26, Hakan Dk 33 ve 75 , Levent Dk 61,

 

AKMEŞE: 5 SARIMEŞE BLD: 1

STAT: Derbent

HAKEMLER: Kazım Çifçioğlu ***, Ömer Buhan ***, Mücahit Uğurlu ***

AKMEŞE: Hakan ***, Emrah ***, Faruk ***, Muhammet ***, Akın ***, Sercan ***, Emirhan ***, Müjdat Katioğlu ***, Emrecan ** (Dk 46 Naim **), (Dk 80 Batuhan **), Samet ***, Esat Cemal ** (Dk 58 Müjdat Gülsuyu ***)

SARIMEŞE BLD: Abdullah ***, Şaban **, Mete ***, Burak ***, Yasin ***, Emirhan *** (Dk 85 Mehmet **), Ömer ** (Dk 78 Yasin **), Umut **, Melih ***, Özkan ** (Dk 74 Samet **), Soner **

GOLLER:  Esat Cemal Dk 8 ve 57,  Samet Dk 25, Emrecan Dk 34, Melih Dk 68, Müjdat Katioğlu Dk 77

 

YENİ KANDIRA: 3 KİRAZLIYALI: 0

STAT: Kandıra

HAKEMLER: Umre Akkılıç ***, İbrahim Fatih Gür ***, Emir Selman Eroğlu ***

YENİ KANDIRA: Recep Tayyip ***, Gökhan **, Caner ***, Resul ***, Berk ***, Emre Parmaksız *** (Dk 70 Ömer **), Emre Yıldız *** (Dk 61 Adem **), Enes *** (Dk 85 Sezer **), Recep ***, Sezer ***, Cenk ***

KİRAZLIYALI: Enis **, Görkem **, Barış ***, Sabri ***, Kerem ***, Abdullah ** (Dk 60 Cihat **), Ahmet **, Tuğrul ***, Hasan ***, Fatih **, Enes ***

GOLLER: Sezer Dk 24, Recep 44, Resul Dk 69

 

GÖLCÜK ŞİRİNKÖY: 5 KIZDERBENT: 3

STAT: Değirmendere

HAKEMLER: Engin Uğur ***, Ömer Karaman ***, Halim Yılmaz ***

GÖLCÜK ŞİRİNKÖY: Kerem ***, Ali Rıza ***,Sezer ***, Aslancan ***, Bahadır ***, Mehmet ** (Dk 61 Furkan **), Doğukan ***,  Hakan **(Dk 46 Berru **),  Mesut **** , Sertan ***,  Rafet *** (Dk 76 Burak**)

KIZDERBENT: Kerem **, İlker **, Mehmet Ali **,Göksel **, Samet **, Yunus Emre ** (Dk 56 İdris **) , Burak **, Ceren ** (Dk 71 Batuhan **) , İbrahim **, Tuncay ** , Recep ** (Dk 80 Ferdi **)

GOLLER:  Mesut Dk 5. 39 ve 75, Sertan Dk 27, Recep Dk 56, Doğukan Dk 80, Tuncay Dk 84 ve 88

 

ULAŞLI: 3 GÖLCÜK İY: 3

STAT: Karamürsel

HAKEMLER: Ferdi Üstün ***, Mehmet Ali Vardar ***, Soner Türkmen ***

ULAŞLI: Mehmet ***, Sercan ***, Tayyip ***, Barış *** (Dk 70 Furkan Kaptan ***), Murat ***,  Ertuğrul ***, Muhammet  **** , Yasin Yavuz *** (Dk 70 Yasin Kaan Topçu ***), Furkan Çalışkan ***  Abdülkadir ** (Dk 65 Fevzi ***), Necati ***

GÖLCÜK İY: Recep **, Tolunay Ücüncü **, Harun ** (Dk 58 Musa **), Mehmet **, Tolunay Demir ***, Sefa ***, Yasin ***, Alper **, Hamza ***, Furkan *** (Dk 63 Emre **), Ahmet ** (Dk 78 Melih **)

GOLLER: Necati Dk 22, Yasin Yavuz Dk 35, Ahmet Dk 43, Hamza Dk 58 ve 76, Muhammet Dk 83

 

DERİNCE ATILIM: 0 SEYMEN KARŞIYAKA: 8

STAT: Derince

HAKEMLER: Gündeniz Gürtay ***,  Yusuf Akdemir  ***, Ahmet Demiral ***

DERİNÇE ATILIM: Cengiz **, Uğur *, Emre **, Abdurrahim * (Dk 46 Emircan *), Yaşar Demirel **, Yaşar Dik **, Serhat ** (Dk 51 Müslüm **), Hakan **, Yasir *, Enver ** (Dk 65 Berat *), Tuncay **

SEYMEN KARŞIYAKA: Ali **, Abdullah **, Fatih ***, Hüseyin ***, Yakup **, Ömer Osman ** (Dk 71 Onur **), Muhammet ***, Recep ****, Bilal ***, Raşit ****, Oğuzhan ***

GOLLER:  Raşit Dk 12 35 ve 54, Bilal Dk 21 ve 47, Recep Dk 44, 78, Oğuzhan Dk 85

 

TAŞKÖPRÜ BİRLİK: 10 KANDIRA ÇAĞDAŞ: 0

STAT: Körfez Esentepe

HAKEMLER: Serkan Yılmaz ***.  Samet Sütütemiz ***,  Ömer Yılmaz ***

TAŞKÖPRÜ BİRLİK: Samet ***, Emrah ***, Mehmet Çetin ***, Yunus Emre Akıcı ***, Yunus Emre Akar ***, Ömer Çalık ****, Yasin ***, Emre ** (Dk 61 Yunus Kökler ***), Oğuzhan ***, Çağatay **** (Dk 90+1 Burak **), Mehmet Subaş ***

KANDIRA ÇAĞDAŞ: Uğur **, Emrah ***, Gazi **, Semih ***, Emre ***,Hasan **, Günay ***, Ahmet **, Hanzele **,  Burak ***, Hüseyin **, Fatih ***

GOLLER: Ömer Dk 3, 17 ve 58, Mehmet Subaş Dk 14 ve 68, Çağatay 24, 38 ve 77, Yasin Dk 65, Yunus Emre Akar Dk 87

 

ÇERKEŞLİ: 9 GENÇ KALE: 0

STAT: Dilovası

HAKEMLER: Yunus Emre Kurt ***, Coşkun Topçu            ***, Ümit Akman ***

ÇERKEŞLİ: Ulvi ***, Mehmet **, Onur Söğüt ***, Onur Öymek *** (Dk 82 Emir **), Ferhat ***, Berdan ***, Emrah *** (dk78 Nadim **), Bilal *** (Dk 72 Eren **), Osman ***, M. Ferhat ***, Şahincan **

GENÇ KALE: Eren **, Fatih *, Emirhan **, Sercan *, Berke **, Tekdal *, (Dk 70 Enes **), Alper * (Dk 78 Barış *), Yusuf **, Talip **, Cem * (Dk 61 Ozan *), Ömer **

GOLLER: Şahincan Dk 10, 27, 74, M. Ferhat 19, 45+1 ve 86, Bilal Dk 39,, Emrah Dk 48, Eren Dk 87

 

BEYLİKBAĞI KARADENİZ: 1 GEBZE BEŞKÖY GB: 2

STAT: Beylikbağı

HAKEMLER: Selim Akman ***, Burak Berge ***, Muhammet Cantekin ***

BEYLİKBAĞI KARADENİZ: Erhan ***, Adil ***, Sezer ***, Selçuk ***, Hasan ***, Furkan ***, Erol ** (Dk 62 Tahsin **), Taha Buğrahan ***, Emre *** (Dk 85 Mehmet **), Hüseyin Emre *** (Dk 74 İbrahim Efe **), Halil ***

GEBZE BEŞKÖY GB: E. Tolga ***, Barış ***, Murat ***, Uğur ***, Volkan ***, Serkan ***, Önder ***, Hasan ** Salih ** (Dk 71 Mikail **), Volkan ***, Ercan *** (Dk 71 Gökhan **)

GOLLER:  Ercan Dk 40 ve 61, Halil Dk 73

 

ARAPÇEŞME: 3 DARICA: 0

STAT: Gebze Metin Oktay

HAKEMLER: Enes Kulaksız ***, Mehmet Ali Paşa ***, Emre Şehirli ***

ARAPÇEŞME: Semih ***, Oğuzhan ***, Orhan ***, Yusuf ***, Levent ***, M. Bahadır *** (Dk 65 Köksal ***), Musa ***, Tanju ***, Kağan ** (Dk 46 Emre **), Serdar ****, Hüseyin **** (Dk 73 Yavuz **)

DARICA: İsmail **, Kadir ***, Gültekin **, Burak **, Mehmet **, Mücahit **, Engin ***, Adem ***, Murat ** (Dk 80 Osman **), Erhan ** (Dk 76 Caner **), Öner ** (Dk 76 Ertan ***)

GOLLER:  Hüseyin Dk 35, Serdar Dk 49, Musa Dk 84

 

MOLLAFENARİ: 0 ÇAYIROVA GÜMÜŞ: 1

STAT: Gebze Metin Oktay

HAKEMLER: Emrecan Can Furuncu ***, Akın Tosun ***, Efraim Yılmaz ***

MOLLAFENARİ: Sefa ***, Ufuk ***, Mehmet ** (Dk74 Furkan Melik **), Sercan ** (Dk 61 Kerim **), Bayram ***, Ali ***, Melih ***, İlker ****, Metin ***, Eren ***, Hüseyin ***

ÇAYIROVA GÜMÜŞ: Sümmanı ***, Yavuz ** (Dk 71 Muammer **), Ömer ***, Ufuk **, Osman ** (Dk 64 Ferhat **), Garip ***, Umut ***, Kubilay ***, Celil ***, Bayram ***, Yunus Emre ** (Dk 68 Samet **),

GOLLER:  Bayram Dk 62

 

D.MARMARA OSMANGAZİ: 4 GEBZE KARADENİZ: 4

STAT: Darıca Nene Hatun

HAKEMLER: Mehmet Bahar ***, Recep Demir ***, Samet Yaşar Koç

DARICA MARMARA OSMANGAZİ: Kadir **,  Abdülhamit ***, Uğurcan **, Ahmet *, Şafak ***, İbrahim **, Cihan ** (Dk 46 İsmail Arslan **), Ramazan **, İsmail ***, Bayram ***, Yakup *** (Dk 80 Fatih **)

GEBZE KARADENİZ: Yüksel ***, Halit **, Hakan ***, Onur ***, Rıdvan **, Koray **(Dk 66 Yusuf **),  Mehmet ** (Dk 76 Muhammet **),  Berkant ***, Tolga ***, Fatih ***, Mustafa ** (Dk 82 Furkan **)

GOLLER:  Yakup Dk 25 ve 66, İsmail Dk 37, Fatih Dk 43 ve 58 Bayram Dk 49, Tolga Dk 79 ve 85

 

2.AMATÖR KÜME A GRUBU 12.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                                       O         G         B         M         A         Y         P

1-TAŞKÖPRÜ BİRLİK                       12        11        1          0          49        8          34

2-İZMİT SELANİK                             12        10        1          1          55        20        31

3-MERT                                           12        7          0          5          46        18        21

4-YENİYALI BARBAROS                  12        6          1          5          28        33        19

5-KANDIRA ÇAĞDAŞ                       12        6          0          6          37        46        18

6-ŞİRİNTEPE GB                             12        3          1          8          30        44        10

7-DERİNCE GB                                12        1          1          10        20        49        4

8-YILMAZ                                        12        1          1          10        11        58        4         

 

TOPLU SONUÇLAR 12.HAFTA                  

TAŞKÖPRÜ BİRLİK-KANDIRA ÇAĞDAŞ: 10-0

YILMAZ-ŞİRİNTEPE GB: 2-6

DERİNCE GB-İZMİT SELANİK: 0-7 (HÜKMEN)

MERT-YENİYALI BARBAROS: 6-1

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 13.HAFTA

MERT-DERİNCE GB:

İZMİT SELANİK-YILMAZ

ŞİRİNTEPE GB-TAŞKÖPRÜ BİRLİK:

YENİYALI BARBAROS- KANDIRA ÇAĞDAŞ

 

2.AMATÖR KÜME B GRUBU 12.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                                       O         G         B         M         A         Y         P

1-DERİNCE SEDAŞ TEK                  12        10        2          0          46        7          32

2-ÜÇTEPE                                       12        9          0          3          41        14        27

3-İZMİT FUTBOL KULÜBÜ                12        6          3          3          40        28        21

4-İZMİT GB                                      12        6          3          3          35        23        21

5-BEŞYOL ZABITAN                        12        5          1          6          21        31        16

6-UZUNÇİFTLİK                               12        4          2          6          23        25        14       

7-KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK               12        2          1          9          17        47        7

8-MALİYE                                       12        0          0          12        18        66        0

 

TOPLU SONUÇLAR 12.HAFTA

BEŞYOL ZABITAN-DERİNCE SEDAŞ TEK: 0-2

UZUNÇİFTLİK-İZMİT GB:1-4

İZMİT FUTBOL KULÜBÜ-KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK: 6-0

MALİYE-ÜÇTEPE: 0-6

                                              

BU HAFTANIN MAÇLARI13.HAFTA

MALİYE- İZMİT FUTBOL KULÜBÜ:

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK-UZUNÇİFTLİK:

İZMİT GB-BEŞYOL ZABITAN:

ÜÇTEPE-DERİNCE SEDAŞ TEK:

           

2.AMATÖR KÜME C GRUBU 12.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                                       O         G         B         M         A         Y         P

1-YUVAM İZMİT                              12        10        2          0          46        11        32

2-BAĞDAT                                      12        7          3          2          23        9          24

3-SEYMEN KARŞIYAKA                 12        6          2          4          31        14        20

4-KADİKÖY                                    11        6          1          4          29        22        19

5-KYÖD                                         11        4          2          5          25        28        14

6-YENİ KANDIRA                           12        3          4          5          19        24        13

7-KİRAZLIYALI                               12        2          2          8          19        25        8

8-DERİNCE ATILIM:                       12        0          2          10        10        69        2

 

TOPLU SONUÇLAR 12.HAFTA                  

YENİ KANDIRA-KİRAZLIYALI; 3-0

BAĞDAT-KYÖD: 6-0

KADİKÖY-YUVAM İZMİT: 1-4

DERİNCE ATILIM-SEYMEN KARŞIYAKA: 0-8

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 13.HAFTA

YENİ KANDIRA-KİRAZLIYALI;

BAĞDAT-KYÖD:

KADİKÖY-YUVAM İZMİT:

DERİNCE ATILIM-SEYMEN KARŞIYAKA:

 

2.AMATÖR KÜME D GRUBU 13.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                                       O         G         B         M         A         Y         P

1-GÖLCÜK ASARKÖY                      13        9          4          0          41        10        31

2-GÖLCÜK İY                                  13        8          3          2          40        23        27

3-ULAŞLI                                        13        7          4          2          40        21        25

4-GÖLCÜK ŞİRİNKÖY                     13        7          3          3          32        24        24

5-KIZDERBENT                              12        4          2          6          29        29        14

6-KARAMÜRSEL EREĞLİ               13        3          2          8          23        40        11

7-YALAKDERE                              12        1          0          11        14        48        3

8-KAVAKLI                                    13        1          2          10        16        40        2

Not: Kavaklıun 3 puan silindi

 

TOPLU SONUÇLAR 13.HAFTA      

ULAŞLI-GÖLCÜK İY: 3-3

KAVAKLI-KARAMÜRSEL EREĞLİ: 0-3 (HÜKMEN)

GÖLCÜK ŞİRİNKÖY-KIZDERBENT: 5-3

YALAKDERE-GÖLCÜK ASARKÖY: 0-3  (HÜKMEN)

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 14.HAFTA

KARAMÜRSEL EREĞLİ-ULAŞLI:

GÖLCÜK ASARKÖY-GÖLCÜK ŞİRİNKÖY:

KIZDERBENT-KAVAKLI:

GÖLCÜK İY-YALAKDERE:

 

2.AMATÖR KÜME E GRUBU 12.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                                       O         G         B         M         A         Y         P

1-UZUNTARLA                                 12        10        1          0          34        6          31

2-YUVACIK                                     12        9          2          1          46        12        29

3-ARSLANBEY BELEDİYE              12        8          0          4          34        20        24

4 AKMEŞE                                     12        7          2          3          33        14        23

5-ARSLANBEY ORG. SAN.             12        5          0          7          27        24        15

6-SARIMEŞE BELEDİYE                12        2          3          7          18        34        9

7-ACISU BELEDİYE                       12        2          2          8          14        42        8

8-DERBENT ESNAF                      12        0          0          12        9          63        -3

Not: Derbent Esnaf Ligden çekildi üç puanı silindi

 

TOPLU SONUÇLAR 12.HAFTA                  

UZUNTARLA-ARSLANBEY ORGANİZE SANAYİ: 4-0

AKMEŞE-SARIMEŞE BELEDİYE: 5-1

ARSLANBEY BELEDİYE-DERBENT ESNAF: 3-0 (HÜKMEN)

ACISU BELEDİYE-YUVACIK: 2-4

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 12.HAFTA

ACISU BELEDİYE-ARSLANBEY BELEDİYE:

DERBENT ESNAF-AKMEŞE:

SARIMEŞE BELEDİYE-UZUNTARLA:

YUVACIK-ARSLANBEY ORGANİZE SANAYİ:

 

2.AMATÖR KÜME F GRUBU 12.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                                        O         G         B         M         A         Y         P

1-GEBZE BEŞKÖY GB                     11        10        0          1          37        16        30

2-ÇERKEŞLİ                                    11        9          1          1          45        15        28

3-DAR MARMARA OSMANGAZİ       10        4          1          5          26        22        13

4-DARICA TÜRKELİ GENÇLİK          10        4          1          5          31        30        13       

5- BEYLİKBAĞ KARADENİZ             10        4          0          6          22        26        12

6-GEBZE KARADENİZ                     10        3          1          6          22        25        10

7-GENÇ KALE                                  10        0          0          10        7          56        0

                                              

TOPLU SONUÇLAR 12.HAFTA                  

DARICA TÜRKELİ GENÇLİK (BAY)

ÇERKEŞLİ-GENÇ KALE: 9-0

BEYLİKBAĞI KARADENİZ-GEBZE BEŞKÖY GB: 1-2

DARICA MARMARA OSMANGAZİ-GEBZE KARADENİZ; 4-4

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 13.HAFTA

ÇERKEŞLİ (BAY)

GEBZE BEŞKÖY GB-DARICA TÜRKELİ GENÇLİK:

GEBZE KARADENİZ-BEYLİKBAĞI KARADENİZ:

GENÇ KALE-DARICA MARMARA OSMANGAZİ:

 

2.AMATÖR KÜME G GRUBU 12.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                                      O         G         B         M         A         Y          P

1-DİLİSKELESİ                               11        9          1          1          36        6          28

2-DARICA                                      11        9          0          2          26        12        27

3-ARAPÇEŞME                             11        8          1          2          45        5          25

4-ÇAYIROVA GÜMÜŞ                    10        5          0          5          17        19        15

5-MOLLEFENARİ                          11        3          0          8          14        31        9         

6-TRAKYA                                    11        3          0          8          14        49        6         

7-GEBZE BALÇIKKÖYÜ                11        0          0          11        0          33        0

Not: Gebze Balçıköyü Ligden Çekildi

 

TOPLU SONUÇLAR 12.HAFTA

DİLİSKELESİ (BAY)

ARAPÇEŞME- DARICA: 3-0

MOLLEFENARİ-ÇAYIROVA GÜMÜŞ: 0-1

TRAKYA-GEBZE BALÇIKKÖYÜ: 3-0 (HÜKMEN)

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 13.HAFTA

ARAPÇEŞME (BAY)

ÇAYIROVA GÜMÜŞ-DİLİSKELESİ;

DARICA-TRAKYA:

GEBZE BALÇIKKÖYÜ-MOLLEFENARİ:

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Kocaeli Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : (0 262) 323 39 17-18-19 | Faks : (0 262) 322 75 55 | Haber Yazılımı: CM Bilişim