"Tayaş Gıda'da hukuksuzluk diz boyu"

Yaklaşık 60 işçinin ücretsiz izne çıkarıldığı, süre dolmasına rağmen işbaşı yaptırılmadığı ve patronun yeni işçi alımı girişiminde bulunduğuna dair Ta...

Kocaeli'de Kılıçdaroğlu'na hakaret etti!

CHP’nin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun İzmit ziyareti sırasında kimliği belli olmayan bir şahıs Kılıçdaroğlu’na hakaret etti.

Koronavirüs sayesinde her gün temizlik yapılıyor

Koronavirüs salgını nedeniyle temizlik malzemelerine ve tek kullanımlık tabak, çatal, bıçak, bardak gibi ürünlere talep arttı.

Ünlü: Hürriyet şov yapıyor

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü haftalık olağan basın toplantısında Fatma Kaplan Hürriyet'e açılan soruşturma hakkında," İzmit'in gündemini değiştirmek için...

TES'ten Kurt'un atanmasına tepki

Körfez İlçe Milli Eğitim Müdürü  Sergülen Kurt’un atamasını eleştiren Türk Eğitim Sen dikkatleri üzerine çekerek protesto etti.

Vali Yavuz'dan koronavirüs açıklaması! "Yüzde 80 azalttık"

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz 16 Ocak Basın Onur Günü toplantısının yıl dönümü nedeniyle Kasr-ı Hümayun Müzesinde açıklamalarda bulundu. Vali Yavuz, aşı...

16 Ocak Basın Onur Günü kısıtlamalı kutlandı

Atatürk’ün İzmit’te düzenlediği 16 Ocak  Basın Onur Günü toplantısının 98’inci yıl dönümü bu yıl pandemi nedeniyle kısıtlamalı kutlandı. 

"16 Ocak  Basın Onur  Gününü kutluyoruz"

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Dernek Başkanı Cemal Kaplan 16 Ocak Basın Onur Günü nedeniyle açıklamalarda bulundu.

"Yeni yıl gözü dönmüşlerin arsızlığına gülerek başladı"

Saadet Partisi İl Başkanı Zafer Mutlu haftalık olağan basın açıklamasında,"Dünya ne yazık ki yeni bir yılı, iktidar hırsı ile gözü dönmüşlerin arsızlı...

Tiyatro sektörü zor durumda

Tüm dünyayı derinden sarsan koronavirüs salgını birçok sektörde olduğu gibi kültür sanat dünyasında da büyük hasarlar bırakmaya devam ediyor.

Turşucu Zenginoğlu: Doktorlar gelip turşu suyu içiyor

Koronavirüs nedeni ile faydalı besinlere ilginin artmasıyla kış aylarının vazgeçilmezi turşu suyuna da ilgi her geçen gün artıyor. Turşucular, “Özelli...

Eğitim İş: Dini içerikli ders dayatmaları başlamıştır

Kocaeli Eğitim İş 1 Nolu Şube Başkanı Sabri Mutlu Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü önünde kitlesel basın açıklaması gerçekleştirdi.

Dünya'nın en yüksek pH'ına sahip sulardan biri Kocaeli'de

Kansere ve birçok hastalığa iyi gelen yüksek pH'lı Bulak Suyu Trabzon Uzungöl'den Kocaeli'de Altınsoy Marketine geliyor.

Ünlü: "Sözde demenin bedelini bu millet ödetir"

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü haftalık olağan basın açıklamasında," Cumhurbaşkanına "sözde" demek demokrasi kültürüne hakarettir" dedi.

Evde yaşam, spor  giyimde satışları arttırdı

Pandemi sürecinde insanlar ev kıyafetlerine yönelince spor giyimlerde yüzde 80’lik bir artış söz konusu oldu

Muhabir seç

Aşağıdaki filtreden farklı bir muhabir seçip haber arşivine bakabilirsiniz