Yenidoğan Serdar çok rahattı: 5-0

2. Amatör Küme Futbol Ligi C Grubu’nda mücadele veren Yenidoğan Serdarspor, Mehmet Ali Kağıtçı Stadı’nda Şirintepe Gençlerbirliği’ni konuk etti.

Kadıköy 2. yarıda sonuca gitti: 4-2

İkinci Amatör Küme Futbol Ligi A Grubu’nda şampiyonluk mücadelesi veren Kadıköyspor, Mehmet Ali Kağıtçı Stadı’ndaki maçta, alt sıralarda yer alan Çene...

Olaylı maçın rövanşı Arslanbey’in: 3-2

Bu sezonun en büyük olaylarının yaşandığı Arslanbey Tayfunspor’un normal lig sezonunda oynadıkları maçta, kaleci ölümden dönmüştü.

Lider Kağıtspor'da şok yenilgi: 77-78

Türkiye Basketbol 2.Ligi’nde şampiyonluk mücadelesi veren lider Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor, İzmit Atatürk Spor Salonu’nda konuk ettiği zayı...

Selanik olaylı maçta lideri geçemedi: 1-2

Kocaeli 2.Küme Futbol Ligi B Grubu’nda şampiyonluk mücadelesi veren 12 puanlı lider Çubuklu Balaspor, ikinci sırada 10 puanda yer alan İzmit Selaniksp...

İrem'in çığlıkları yürekleri dağladı

İzmit Lisesi öğrencisi futsalcı İrem Karakaya, ciddi bir sakatlık geçirdi. Geçtiğimiz yıl bir öğrencinin yaşamını yitirdiği futsal maçlarında yine yür...

Futsal kızlarda grup maçları bitti

Gölcük Barbaros Hayrettin Lisesi’nin Dünya ikinciliği elde ettiği Futsal Genç Kızlar grup maçlarının bu yılki bölümü, İzmit Şampiyon Hasan Gemici Spor...

Şampiyon Uluğbey kupayı kaptı

8 Ocak’ta 20 takımın katılımıyla başlayan Yıldız Erkekler Voleybol maçları, İzmit 42 Evler’de bulunan Şampiyon Hasan Gemici Spor Salonu’ndaki final ve...

Uluğbey mi Petkim mi?

Yıldız Kızlar Voleybol Ligi, 8 Ocak Çarşamba günü başlayan 67 takımın katılımıyla başladı. Şampiyon Hasan Gemici Spor Salon’ndaki yarı final maçları s...

Yıldız Kızlar Voleybolda yarı finalistler belli oldu

Yaklaşık bir aydır devam eden Yıldız Kızlar Voleybol İl Birinciliğinde çeyrek final maçları İzmit Şampiyon Hasan Gemici Spor Salonu’nda oynandı. 4 kar...

Kazım Karabekir 1 sayıyla şampiyon 48-47

Ortaokullar Arası Yıldız Kızlar Basketbol İl Birinciliği’nde rakibini 48-47 mağlup eden Kazım Karabekir Ortaokulu şampiyon oldu

Kazım Karabekir ve 4 Temmuz yarı finalde!..

Toplam 9 okulun katıldığı ve 7 Ocak Salı günü başlayan Okullar Arası Yıldız Kızlar Basketbolda grup maçları İzmit Atatürk Spor Salonu’nda bugün sona e...

İzmit 4’te 4 yaptı, Körfez’e de geçit vermedi: 3-2

Amatör 2.Küme Futbol Ligi C Grubu’nda lider İzmit GB, Mehmet Ali Kağıtçı Stadı’nda konuk ettiği Körfez İlçesi Birlikspor'u 3-2 yendi, aldığı galibiyet...

Yıldız Kız Voleybol’da grup maçları sona erdi

8 Ocak Çarşamba günü başlayan ve 67 takımın katılımıyla İzmit, Başiskele ve Kartepe ilçelerinde 8 grup üzerinden oynanan Okul Ararası Yıldız Kızlar Vo...

Güneş lideri devirdi: 1-3

Amatör 1.Küme U 19 Futbol Ligi A Grubu’nda, Cephanelik Stadı’nda oynanan derbi niteliği taşıyan karşılaşmada, iki güzide kulübü karşı karşıya getiren...

Muhabir seç

Aşağıdaki filtreden farklı bir muhabir seçip haber arşivine bakabilirsiniz