Küçük Kız Basketbolda grup maçları tamamladı

13 Şubat Perşembe günü başlayan, 2 grupta toplam 8 takım üzerinden oynanan Küçük Kızlar Basketbol İl Birinciliğinde grup maçları sona erdi

Şampiyonlar geçidi !..

İzmit’te oynanan Kocaeli U 18 Basketbol Ligi Final Grubu maçlarının ardından kızlar ve erkeklerde dereceye giren takımlara ödüllerini Derince Belediye...

Küçük Erkekler Futbol’da eleme günü

1 ay önce başlayan, Küçük Erkek Futbol İl Birinciliği’nde sona yaklaşıldıkça tempo yükseliyor

Selanikspor 3’lük attı: 0-1

Amatör 2.Küme Futbol Ligi B Grubu’nda şampiyonluk mücadelesi veren ikinci sıradaki İzmit Selanikspor, 4’ncü sırada 9 puanda yer alan İzmit Erenlerspor...

Şampiyon: Barbaros Hayrettin

İzmit 42 Evler Şampiyon Hasan Gemici Spor Salonu’nda oynanan Futsal Genç Kızlar Final ve üçüncülük maçları sonrasında şampiyon belli oldu

Gölcükspor Karacabey'e 3 puan hediye etti: 1-2

Maçta 1-0 öne geçen ve 84.dakikada da penaltı kaçıran 3.Lig 3.Grup temsilcisi Gölcükspor, rakibine adeta 3 puanı hediye etti.

İzmit FK’nın ilk galibiyeti: 3-2

Son haftalarda aldığı istikrarsız sonuçlarla Yeşilova’ya konuk olan İzmit FK, 3-2 kazanarak ilk üç puanını hanesine yazdırdı

Kadıköy olaylı maçta 1 attı 3 aldı: 0-1

2.Amatör Futbol Ligi A Grubu’nda şampiyonluk mücadelesi veren Kadıköyspor, 7’nci hafta maçında, kendi sahasında oynadığı, dördüncü sırada 11 puanda ol...

Selim yürekten kazandı !..

13 Ocak Pazartesi günü 114 takımın katılımıyla başlayan Genç Erkekler Futsal İl Birinciliği maçları, İzmit Şampiyon Hasan Gemici Spor Salonu’nda  oyna...

2-C’de Kağıtçı’da nefes kesecek bir maç var: İzmit GB-Yenidoğan Serdar

Kocaeli 2.Küme Futbol Ligi C Grubu’nda zirveyi yakından ilgilendiren bir maç var.

Kocaeli Amatör Süper Play-Off'ta yangın var!

Kocaeli Süper Amatör Futbol Ligi Play-Off grubunda 5.hafta maçları oynanıyor, kar nedeniyle oynanamayan 3.hafta maçları geçtiğimiz hafta tamamlanırken...

Basketbolda şampiyonlar kupalarını aldı

Kocaeli Büyük Erkekler Basketbol Ligi ve U-16 Genç Erkekler Basketbol Ligi’nde ilk üçe giren takımlara İzmit Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen ödül t...

Küçük Erkekler Futbolda grup maçları sona erdi

Okul Spor İl Birinciliği Küçük Erkekler Futbol maçları önceki gün, Mehmet Ali Kağıtçı Stadı’nda oynanması gereken 8 maçtan sadece 7’si maç oynandı

Futsal Kızlar’da eleme maçları oynandı

İzmit Şampiyon Hasan Gemici Spor Salonu’nda 5 maç oynandı. Daha önce çeyrek finale çıkan üç takımdan sonra diğer 5 takım da belirlendi

Yenidoğan Serdar çok rahattı: 5-0

2. Amatör Küme Futbol Ligi C Grubu’nda mücadele veren Yenidoğan Serdarspor, Mehmet Ali Kağıtçı Stadı’nda Şirintepe Gençlerbirliği’ni konuk etti.

Muhabir seç

Aşağıdaki filtreden farklı bir muhabir seçip haber arşivine bakabilirsiniz