Kocaelili gençler, Vodafone Freezone Son Ses Online Müzik Yarışması’nda yarı finale yükseldi

“Vodafone FreeZone Son Ses Online Müzik Yarışması”nda yarı finale yükselen 30 isim arasında Kocaeli’den 2 genç de yer aldı. Kocaelili Reyhan Toy ve Ni...

Bu kurabiyeler +1 farklı

Kocaeli Anneleri Derneği, 21 Mart Dünya Down Sendromu günü nedeniyle Cemil Meriç Engelsiz Yaşam Merkezi’nde anlamlı bir etkinlik gerçekleşti.

Dersimliler Derneği gece düzenliyor

Kocaeli Dersimliler Derneği’nin her yıl gerçekleştirdiği geleneksel dayanışma gecesi, 22 Mart Cuma günü saat 19.00’da İzmit Tanyıldız Düğün Salonu’nda...

Akça Koca Platformu’ndan ‘Türkü Gecesi’

Akça Koca Kültür Platformu, üyelerini ve Kocaeli halkını, Kenan Serhat İnce ve saz ekibinin sahne aldığı ‘Türkü Gecesi’nde buluşturdu.

KENT-KA 5. yılını kutladı

İlimizde faaliyetlerine devam eden sivil toplum kuruluşlarından KENT-KA(Kentin Kadınları Platformu) 5’inci yılını gerçekleştirdiği etkinlikle kutladı.

Dünya böbrek günü kutlandı

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 14 Mart Dünya Böbrek Günü nedeniyle, “Böbrek Sağlığı Herkes İçin Her yerde” konulu panel düzenledi

Gebze Center AVM, Nilgün Belgün'ü ağırlayacak

Birbirinden renkli ve öğretici atölyeleri, eğlenceli sosyal aktiviteleriyle ziyaretçilerine alışveriş deneyiminden daha fazlasını sunan Gebze Center A...

Tolga ile Bilge dünya evine giriyor

CHP Körfez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tolga Papakçı, Bilge Aydemir ile hayatını birleştirecek.

Kadınlara özel konser

Kocaeli Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Türk Halk Müziği Korosu’nun hazırlamış olduğu, Şef Yasin Koçman yönetimindeki 40 kişilik koro, 8 Mart D...

Kadınlar Sabancı’da sohbet etti

Dünya Kadınlar Günü kutlamaları kapsamında İl Halk Kütüphanesi bayan personeli Psikolog Zeynep Doğanay ile sohbet programında bir araya geldi.

Kadın sağlığı eğitimleri Akmeşe’de

Vali Hüseyin Aksoy’un eşi Hülya Aksoy öncülüğünde, kent genelindeki kadınlara verilen sağlık eğitimleri, Akmeşe’de devam etti.

Kent protokolü kadınlar gününde buluştu

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından organize edilen kadınlar günü programı, kent protokolünden birçok ismi bir araya getirdi.

Kadınlardan eğlenceli 8 Mart kutlaması

Kars Ardahan Iğdır Vakfı Kadın Kolları, başkan Nejla Çiftçi öncülüğünde, kadınlar günü nedeniyle eğlence günü düzenledi.

İşaret diliyle kadınlara “Her şey seninle güzel” dediler

Kocaeli’de eğitim gören özel öğrenciler, işaret diliyle hazırladıkları kliple tüm kadınların Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı.

Sabancı’da Kadınlar Günü sohbeti

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlamaları kapsamında İl Halk Kütüphanesi bayan personeli Psikolog Zeynep Doğanay ile hoş sohbet gerçekleştirdi.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz