- 25 Nisan 2018

Pekdemir'in "Semt Kocaeli" projesinde erken teslim müjdesi

Pekdemir İnşaat, Semt Kocaeli Projesi için müşterilerine “erken teslim müjdesi” verdi. Buna göre daire teslimi Mart 2019 yerine Kasım 2018’de gerçekleştirilecek.

mask

Pekdemir İnşaat, Kandıra Yolu üzerinde, yeşille mavinin buluştuğu Çayırköy’de, inşaatını rekor hızla gerçekleştirdiği Semt Kocaeli Projesi için, müşterilerine “erken teslim” müjdesi verdi. Pekdemir İnşaat’ın Genel Müdürü Mert Pekdemir, proje yönetim birikimi ve uzman ekipleri sayesinde, günde 18-20 saate varan iddialı bir çalışma hızıyla, ortalama 2 günde 1 daire tamamlama mucizesi yarattıklarını vurguladı. Böylece, inşaat süresini 22 aydan 18 aya çektiklerini belirten Pekdemir, “Satışını sürdürdüğümüz dairelerin teslimini Mart 2019 yerine, Kasım 2018’de gerçekleştireceğiz” dedi.

2 GÜN 1 DAİRE İNŞA EDİLDİ

Pekdemir İnşaat’ın, Semt Kocaeli projesi ile öncülük ettiği, yalınlık, işlevsellik, prestij, kalite ve teknolojiyi bütünleştiren, konutta “yeni lüks” kavramı, performans hızıyla da müşteri memnuniyetine damgasını vurdu. Semt Kocaeli’de, inşaatın başladığı Haziran 2017’den bu yana, 6’şar katlı 15 bloğun inşaatında büyük bir ilerleme kaydedildi. Semt Kocaeli’de, rekor satış ve inşaat hızı, daire teslim süresinin de, 4 ay erkene çekilmesini sağladı. Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, 280 dairelik projenin yaklaşık 540 günde tamamlanmasıyla, ortalama 2 günde 1 dairenin inşa edildiği, müthiş bir inşaat hızına ulaştıklarını vurguladı.

KALİTE BİZE HIZ KAZANDIRIYOR

Satış sonrası müşteri memnuniyetine yönelik gerçekleştirdiği yatırımlar sayesinde, müşteri talep ve beklentileri ile ilgili verileri iyi analiz ettiklerini, bunun da projelerdeki performanslarına olumlu yansıdığını vurgulayan Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, “Pekdemir Güvence Sistemi olarak tanımladığımız teknolojik altyapımız, müşterilerimizden elde ettiğimiz geri bildirimleri değerlendirerek, inşaat, satış ve satış sonrası ile ilgili kalite standartlarımızı geliştirmemizi sağladı. Malzeme seçiminden, tedarik zincirine, imalattan, pazarlamaya kadar, tüm süreçlerimizde kalite standardına ulaşmamız, bize büyük hız kazandırıyor. Bu sayede, inşaat sektöründeki yüksek maliyet artışlarına karşın, finansal dengelerimizi koruyarak, Semt Kocaeli projemizde olduğu gibi, müşterilerimize dairelerini teslim ederken, 4 ay gibi önemli bir süre avantajı sağlayabiliyoruz. Ulaştığımız yüksek performans, gündemimizdeki yeni projelere de büyük avantaj kazandıracak” şeklinde konuştu.

SEMT KOCAELİ PROJESİ

5+1 bahçe dubleksi örnek dairenin 2017 sonunda tamamlanarak, müşterilerin beğenisine sunulduğu Semt Kocaeli Projesi’nde, daire satışları cazip ödeme seçenekleriyle devam ediyor. Ulusal Mimarlık Ödülü sahibi Mimar Cem Sorguç’un imzasını taşıyan yalın tasarımda, öne çıkan 3+1 ve 5+1 bahçe dubleksleri, doğayla bütünleşen özel peyzajlı bahçesi ve her metrekaresi işlevsel kat planı ile hayata iki kat değer katarken, toplam 280 daireden oluşan projede, 2+1 ve 3+1 ara kat daire seçenekleri de yer alıyor. Şehir merkezine 10 dakika, Yahya Kaptan’a 4 dakika mesafedeki Çayırköy’de 34 bin metrekarelik arazi üzerinde yer alan proje, Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsü ile Kocaeli’nin 3. köprü ve havalimanı bağlantısına sadece 1,5-2 km uzaklıkta bulunuyor.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.