- 01 Aralık 2018

Yerel Kültür Dernekleri: Ali Korkmaz, içimizden biri

AKP İzmit Belediye Başkan Aday Adayı Ali Korkmaz, ilimizdeki yerel kültür derneklerinin düzenlediği toplantıya konuk oldu.

mask

Kocaeli Yerel Kültür Platformu, İzkander, Kocaeli, İzmit, Derince ve Körfez Taşköprülüler Dernekleri, Kocaeli İzmit Kandıralılar Derneği, Gonca Aydın, Gökçeler, Deliveli, Horuzum, Kaynarca, Çakmaklar ve Tavşantepe Köy Dernekleri, Genç Kandıralılar Derneği, Kocaeli Kandıralılar Derneği ile Kocaeli Damızlık ve Sığır Yetiştiricileri Birliği başkan ve yönetimlerinin de aralarında bulunduğu geniş katılımlı toplantı İzmit-Kandıra yolu Çayırköy mevkiindeki 41 Izagara’da gerçekleşti.

KORKMAZ’A SEVGİ GÖSTERİLERİ

İzmit’in yerel kültürünü yaşatmak, kente özgü değerleri ortaya çıkarıp gelecek nesillere taşımak amacıyla kurulan ve bu doğrultuda başarılı işlere imza atan derneklerin üst düzeyde katılım sağladığı toplantı sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşti. Dernek başkanları sırayla söz alarak toplantının amacı hakkında konuşurken, AKP İzmit Belediye Başkan Aday Adayı Ali Korkmmaz’a başarı dileğinde bulundu. Kocaeli Yerel Kültür Platformu Başkanı Dr.Metin Şentürk yaptığı konuşmada, “Ali Korkmaz bu kentte yaptığı yatırımlar ve siyasi görevleriyle herkesle güzel ilişkiler kurmuş, gönüllere dokunmuş, şehrimize ne kadar çok değer verdiğini göstermiş biridir. İzmit Belediye Başkan Aday Adayı olması, içimizden biri olarak bizleri de fazlasıyla mutlu etmiştir. Kendisine başarılar diliyoruz” dedi.

"HEP BİRLİKTE OLACAĞIZ"

AKP İzmit Belediye Başkan Aday Adayı Ali Korkmaz, yerel kültür derneklerinin hepsine tek tek teşekkür ederken, “Benim ailem nesillerdir İzmit’te yaşıyor. Ben de bu kentte doğup, büyüdüm. İşimi, ailemi bu kentte kurdum. Gidecek başka yerimiz yok. Allah nasip etti, gönülden bağlı olduğumuz bu şehre hem yatırım anlamında hem de siyasi alanda güzel hizmetler yapma şansımız oldu. Şimdi bu hizmet aşkıyla İzmit Belediye Başkan Aday Adayı oldum. Çok şükür, bu göreve talip olduğumuzdan bu yana İzmit’in her köşesinden destek aldık. Benim için bugün burada sizlerle bir araya gelebilmek, sizlerin güvenini hissetmek herşeyden daha önemli. Allah nasip ederse bu görevi üstlendiğimizde aynı duygularla, yine hep beraber güzel şehrimize ve insanlarına hizmet edeceğiz” dedi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

06

Mustafa - Ali Korkmaz adaleti ve saygınlığıyla tanınan eğitim kökenli lider ruhlu elini attığı işde başarı kazanmış şahsiyetli bir kişilik. bırakalım siyaseti farklı alanlardaki başarısı takdire değer en az 350 kişiye ekmek kapısı açmış 6 farklı binada hizmet veren eğitim kurumu var bu damın. izmit in yerlisi gönlümüz Eğitimci kişiliksen yanadır.

Yanıtla . 0Beğen 06 Aralık 14:49
05

Efe - AKP'li değilim fakat yıllarca içlerinde yaşadım,bu kadar manavı bir araya getirdiyse bu adam yüzde 50 işi bitirdi demektir.Hasan Ayaz yada ikisi arasında tercih yapacak genel merkez.İzmit için en iyisi kimse o gelsin.Gönlüm Sayın Fatma Hürriyet Kaplan'dan yana..

Yanıtla . 7Beğen 01 Aralık 17:22
02

Erol Demirbek - herkesi kimdir ? diye tanıtıyordunuz bunu tanıtmamışsınız . izmitli mi kimlerden ? akp den aday olduğuna göre , köken olarak izmitli değil demek ki. o derneklerde hemşo dernekleri olabilir

Yanıtla . 3Beğen 01 Aralık 12:52
03

Efe - @Erol Demirbek 02 nolu yoruma cevabı: Adam yıllarca akp ilçe başkanlığı yaptı gökten Zembille inmediya dün akşam.Yorum yapmak için yazmayın kardeşim araştırın biraz,seversin sevmezsin o önemli değil,önemli olan mantıklı yazmak.

Yanıtla . 3Beğen 01 Aralık 17:16
01

Erkan Sayanoğlu - Demek ki bu dernekler siyasetten nemalanmak için kurulmuşlar.Asıl gayeleri başkaymış.Bu saatten sonra hiçbiri toplumdan saygınlık beklemesin.

Yanıtla . 6Beğen 01 Aralık 11:20
04

Efe - @Erkan Sayanoğlu 01 nolu yoruma cevabı: Günaydın...Sen daha yeni mı anladın.Nerede yaşıyorsun çok merak ettim doğrusu.Her dernek böyledir sadece izmit manav dernekleri değil kapiş?

Yanıtla . 1Beğen 01 Aralık 17:17