- 28 Aralık 2018

Kocaeli, cağ kebabına doydu

İrfan Fırat’ın sahibi olduğu Tarif Cağ Kebabı ve İrfan Fırat Dekor VitraArtema Mağazası,Mehmet Ali Paşa Mahallesi’nde protokol üyelerinin katılımıyla birlikte gerçekleşti.

mask

İrfan Fırat’ın sahibi olduğu Tarif Cağ Kebabı ve İrfan Fırat Dekor VitraArtema Mağazası,Mehmet Ali Paşa Mahallesi’nde protokol üyelerinin katılımıyla birlikte gerçekleşti.

İKİ AÇILIŞ BİRDEN

Kentimizde 39 senediryaşayan İrfan Fırat, Erzurum lezzetlerini Kocaelililerle buluşturmak üzere Tarif Cağ Kebabı açtı. Kocaelililere lezzetli cağ kebabının kapılarını açan Fırat, başka bir yerde hizmet veren İrfan Fırat Dekor VitraArtema Mağazası’nı da yeni açtığı Tarif Cağ Kebab’ın yanına taşıdı. Tarif Cağ Kebabı ve İrfan Fırat Dekor VitraArtema Mağazası’nın açılış programı protokol üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Açılış programında Erzurum bar ekibinin yöresel oyunlarını sergilemesinin ardından İrfan Fırat ve Fikri Işık konuşma yaptı. Protokol konuşmalarının sonrasındaKartepe Müftüsü Mustafa Nurgün dua ettirdi ve açılış kurdelesi kesildi. Programda davetlilere cağ kebabı ikram edildi.

YOĞUN İLGİ

Programa AKP Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, Cemil Yaman,İl Başkanı Abdullah Eryarsoy,Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili ve İzmit Belediyesi aday adayı Zekeriya Özak, CHP Kocaeli Milletvekili ve İzmitBelediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet,İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar ve İlçe Yöneticisi Hande Sarıgülle, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, AKP İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

“BU KENT İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Tarif Cağ Kebabı ve İrfan Fırat DekorVitraArtema Mağazası’nın sahibi İrfan Fırat, “Uzun yıllardır bu kentin ekmeğini yemiş biri olarak bu kente faydalı olabilmek için mücadele ediyoruz. Bu kente 39 yıldır emek veriyorum. İkinci memleketim burası. Ülkemizin içinde bulunduğu zorlu ekonomik şartlarda en iyisini yapabilmek için uğraşıyoruz. İnşaat malzemeleri mağazamızı da buraya taşıdık. Sizlere, açılışımızda bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

“HEPİMİZ ARTIK KOCAELİLİYİZ”

Fırat’ın ardından kürsüye çıkan AKP Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, “Kocaeli’nde yaşayan herkes çok şanslı. Muhteşem bir şehrimiz var. Erzurum kayağıyla ünlü ama denizi yok. Kocaeli tabiat olarak muhteşem bir şehir. Türkiye’nin en nitelikli insanlarının yaşadığı şehir. Gönül coğrafyamızda olan insanların tamamının buluştuğu şehir. Kocaeli’de Trablusgarp’tan, Kerkük’ten insanları görürsünüz ama hepimiz artık Kocaeliliyiz” şeklinde konuştu. Ekin EKEN


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

03

Ygdfhn@jdfkj - ben 16 yıldır akp ye oy verdim .kardeşim izmitte oyum fatma kaplan hürriyet kardeşimize kim nederse desin kardeşimiz benim şahsi düşüncem herkesimin oyunu alır vede yakışır. akp ye oy yok.

Yanıtla . 9Beğen . 0Beğenme 28 Aralık 18:18
02

Nezih - 1 porsiyonda kaç gram cağ kebap var? yanında bir garnitürü var mı? porsiyonu veya kilosu kaça ?

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 28 Aralık 17:16
01

Erol Demirbek - sn. Hürriyet hnm. sana ve chp ye hiç bir fayda gelmeyecek organizasyonlarda zaman kaybediyorsun. bu zamanı ararsın. işçiye ulaş, inşaattaki emekçilere ulaş, banka kuryuklarındaki emeklilere ulaş . o girdiğin topluluktan ve çevresinden sana ve chp ye tek bir oy bile gelmez . bunda devam edersen chp lilerden oy alamayacaksın

Yanıtla . 12Beğen . 0Beğenme 28 Aralık 17:08
05

Izmit - @Erol Demirbek 01 nolu yoruma cevabı: Erol kardeşim iyi şeyler olmasını istiyorsan tenkit etmeyi bırak söylediğini şeyler güzel ama buradan olmuyor ilçeye git illaki seni dikkate alacaklardır. Martın sonu bahar.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 29 Aralık 08:32