Belediye Derincespor yöneticileri içini döktü! “İcralık oldular ama hiç seslerini çıkarmadılar"

TFF 2. Lig’e yükselme play-off’un kıyısından dönen Belediye Derincespor’da kulüp başkanı Ahmet Güntepe ve sportif direktör Mustafa Polat açıklamalarda bulundu. 34 haftadır futbolcuların hiç para alamadığını doğrulayan kulüp yöneticileri, “Maddi sıkıntımız olmasa play-off oynardık. Futbolcularımız icralık oldu yine de sesini çıkarmadan mücadele etti fakat sözle motivasyon bir yere kadar” dedi.

TFF 3. Lig 2. Grup’ta mücadele eden Belediye Derincespor, 2. Lig’e yükselmek için play-off oynama şansını son hafta kaybetti. Son haftaya kadar play-off umudunu sürdüren ancak Ofspor’un galip gelmesiyle ligi 6. sırada tamamlayan Derince ekibi büyük üzüntü yaşandı. Futbolcular soyunma odasında gözyaşı dökerken yöneticiler ekonomik sıkıntılara rağmen play-off’un kıyısından dönmenin ve emeklerin zayi olmasına üzüldü, destek alamamaya sitem etti. Maçın ardından soruları yanıtlayan Belediye Derincespor Kulüp Başkanı Ahmet Güntepe ve sportif direktör Mustafa Polat içini döktü. 34 haftalık lig maratonunda futbolculara hiç maç başı veremediklerini, ara ara harçlık verebildiklerini belirterek soyunma odasına girmeye yüzü olmadığını belirten kulüp başkanı Güntepe, “Her birini alnından öpüyorum. Bütün sezon boyunca para alamadılar ama çok iyi futbol ve karakter ortaya koydular. Kulübümüzdeki aile ortamı bunu sağladı. Her biriyle gurur duyuyorum. Bu kadar büyük ekonomik sıkıntıda bence çok başarılı olduk” dedi. Mustafa Polat ise haziran ayındaki kongrede ayrılıklar olacağının sinyallerini verdi.

“MADDİ SIKINTIMIZ OLMASA PLAY-OFF HATTINDAYDIK”

Futbolculara sezon başından beri hiç para verilmemesine rağmen futbolcuların ortaya büyük karakter koyduğuna değinen Ahmet Güntepe, “Mali açıdan sıkıntı hala yaşıyoruz, teknik açıdan da yaşadık. Sağ olsun futbolcularımız bu konuda bizi mahcup etmediler. Maddi olarak büyük sıkıntılar yaşamamıza rağmen şu an takım 57 puan topladı. Benim için, takım için başarıdır. Nasip olmayınca olmuyor. Bugün play-off beklentimiz yine vardı. Olmadı. Üzüldüğümüz taraf çok. Futbolda bunlar var. Biraz da şans olması lazım. O da bizden yana değildi. Mali konuda bugüne kadar hiç açıklama yapmadım. Çocuklara 34 maçtır hiçbir maç başı veremedik, doğrudur. Neyle idare etmeye çalıştık? Ara sıra prim vermeye çalıştık, cepleri para görsün dedik. Ama olmayınca olmuyor. Maçlar bitti evet ama hiçbir futbolcunun alacağının kalmayacağını da taahhüt ediyorum. Ay sonuna kadar tüm alacaklarını ödeyeceğiz. Futbolcu da geçim sağlıyor, ev geçindiriyorlar. Para olmayınca ne kadar sözle motive etmeye kalksan da bir yere kadar. Derince Belediye Başkanımız elinden geleni yapıyor ama genel ekonomik sıkıntı olunca bazı sorunları aşamadık. Bu sıkıntıları yaşamasaydık belki şu an hiçbir maçın önemi yoktu, play-off hattındaydık. Yönetime, teknik kadro ve futbolculara sezon boyunca iyi mücadele ettikleri, maddiyatsızlığa rağmen böyle bir performans sergiledikleri için gerçekten teşekkür ediyorum. Bence başarılıyız. Haziran ayında nasipse kongre yapacağız. Orada her şeyi değerlendireceğiz” ifadelerini kullandı.

“RESMİ TEKLİF YOK. AYRICA KULÜBÜN SATILMASINI HOŞ GÖRMÜYORUM”

Kulübün satılacağıyla ilgili iddialara da açıklık getiren kulüp başkanı Ahmet Güntepe, “Biz kulüp olarak böyle bir resmi teklif hiç almadık. Ne bana, ne yönetime herhangi bir teklif gelmedi. Hal böyle olunca bir şey dememiz doğru olmaz. Biz de bu konuyu sokaktan duyduk. Net bir şey diyemem. Kulüp başkanı olarak şunu diyebilirim ki; satılmasını hoş görmüyorum. Belediye Derincespor, Derince’nin takımıdır. Şu olabilir; iyi bir sponsor gelip bize destek verebilir mi? Verebilir. Herkese veriyorlar. Biz de sponsor desteği isteriz. Söz verenler oluyor ama yerine getirmiyorlar. Haricinde satışla ilgili bir bilgimiz yok” şeklinde konuştu.

“İCRALIK OLDULAR YİNE DE SESLERİNİ ÇIKARMADILAR”

Maddiyattan yana çektikleri sıkıntılara değinen Belediye Derincespor Sportif Direktörü Mustafa Polat ise, “Yaklaşık 10 aydır onurlu mücadele veren futbolcuları canı gönülden kutlamak istiyorum. 10 aydır maaş verilmeyen, 34 maç başı verilmeyen bir Belediye Derincespor. Birçoğu icralık oldu, seslerini çıkarmadılar. Bir başkan ve ben varım şu an şurada. İnsanın içi buruk. 16-17 milyon harcayan Mardinspor küme düştü. Gümüşhane’nin durumu ortada. 3. Lig’de üçüncü yılımız. İlk yıl ikinci olduk. 2’nci ve 3’üncü yılımızda da altıncı olduk. Gönül isterdi ki bu sene play-off oynayalım. Az bir şey destek alabilmiş olsaydık bu takımın yeri çok farklı olacaktı. Maalesef maddiyattan dolayı büyük sıkıntılar çektik. Bu doğrudur. Sezon başından beri bu sıkıntıları yaşıyoruz. ‘Takım satıldı, şöyle oldu, böyle oldu’ diyorlar. Yanı başımızda liman var. Limanın çöpü bile yeter bize. İçinde 6-7 tane büyük firma var. Bir şey istiyoruz. Önümüzü de kesiyorlar. 30 milyon Fenerbahçe Kadın Futbol takımına sponsorluk yapıyorlar. Ama maalesef bizim kulübümüze, oranın en çok kokusunu çeken bu ilçenin kulübüne komik rakamlar verdiler. Bu takım bir tek belediyenin eline kalmış" dedi.

“FUTBOLCULARIN PARASINI 15 GÜN İÇİNDE ÖDEYECEĞİZ”

Kulübün yalnızca futbolculara borcu olduğunu ve bunu da 15 gün içerisinde ödeyeceklerini belirten Polat, "Bütçemiz 6 milyon. Üzerine çıkmadık. Devlete borcumuz yok. Sadece futbolculara borcumuz var. Kimsenin alacağı kalmaz. Fakat insan istiyor ki; sıcağı sıcağına huzurlu bir şekilde insanların cebine parasını koyalım. Ama gerçekten onurlu bir kadromuz vardı. Son damlasına kadar mücadele ettiler. Soyunma odasında çocukların hepsi ağlıyor. Bu da bizi yıktı. Bu sezon ve bize unutamayacağımız bir acı anı kaldı. Ömrü billah unutamayacağım. 25 yıldır böyle bir lig yaşamadım. Yönetim olarak futbol adına ne gerekiyorsa yaptık. Oyun yaptılar, oyunlarını bozmaya çalıştık. Bizim rakiplere verecek paramız da yok. Paraları çöpten bulmuyoruz. Rakiplere inanılmaz rakamlar telaffuz ediyorlar. Biz kendi kadromuzla yapabildiğimizi yaptık. 17 milyon para harcamış. Mardin’de prim adam başı 60 bin TL. Gümüşhane maçı kazandı 40’ar bin TL prim dağıttı. Bugün ligde kaldılar 50’şer bin TL prim dağıttılar. İki primleri 2 milyon yapıyor. Bizim bütün borcumuz bir milyon 700 bin anca eder. 15 gün içinde futbolcuların hem aylıklarını, hem de maç başılarını ödeyeceğiz. 3 yıl boyunca ne çaycısı, ne çimcisi hiçbir personeli de mağdur etmedik. Bu konuda da vicdanımız rahat" sözlerini kaydetti.

“OKYANUSU GEÇTİK, DEREDE BOĞULDUK”

Son dakikaya kadar ettikleri mücadeleyle Kocaeli'yi iyi temsil ettiklerini vurgulayan Mustafa Polat, "Parasızlık ve idari sıkıntılarla geçen sezonda bence Kocaeli’yi çok iyi temsil ettik. 5-6 futbolcumuzu şu an istiyorlar. Mert Somay ve Taha dışındaki tüm futbolcularla 2 yıllık sözleşmelerimiz devam ediyor. Hazır bir takım. 3 yıldır iskeleti bozmuyoruz. Hiçbir zaman hoca takımı yapmadık. Aile ortamını koruduk. Hocalar gelip geçicidir. O işlere sokmadık kimseyi. Derince’nin canını acıtacak arkadaşlarla yola devam etmedik. Böyle de olunması lazım. Böyle olduğu zaman Derince 57 puan topluyor. Diğer gruplarda bu puanlarla şampiyon olanlar var. Çok zorlu gruptu. İl takımları ve Anadolu takımları vardı. Onurumuzla mücadele ettik. Elimizden geleni yaptık. Bundan sonra Belediye Derincespor ailesi için kongre ne getirir, ne götürür bilmiyorum ama hayırlısı olsun. Bu sene böyle bir acı yaşadık. Okyanusu geçtik, derede boğulduk. Ona üzülüyorum. 10 ay boyunca çok emek verdik. Güzel şeyler yaşattığımıza da inanıyorum" cümlelerini dile getirdi.

“BİZ ÇOK YORULDUK. GELECEK ARKADAŞLARA BAŞARILAR DİLİYORUM”

Haziran ayındaki kongre sonrasında kendilerinin görevde olup olmayacağının da belirsiz olduğunu söyleyen Polat, "Haziranda kongremiz var. Belki biz olmayız. Bu yarıştır. Biz buraya kadar getirdik. 3 yıldır çekilen çileyi insanlar biliyor. Yeri geldi ekmeği bölüştük. Yeri geldi yemek çıkmadı; çocukları 3’erli, 5’erli gruplar halinde evimize götürdük. Burada aile ortamı olduğu için takım başarılı oldu. Ramazan ayında hiç götürmediysek çocukları 6-7 kere evimize yemeğe götürmüşüzdür. Ortada büyük emek var. Biz yorulduk. Çok yorulduk ve yıprandık. Kendimizden, ailemizden fedakarlık ettik. Özveri gösterdik. Yeni gelen arkadaşlara teslim edeceğiz. Erken konuşmanın da anlamı yok aslında. Fakat Derince’de her zaman muhalefet vardır. İlla ki birileri çıkar bu görevleri ister. Yarış içinde bizim yerimizde olmak isteyenler var. Ben kendi adıma çok yoruldum. Gelecek arkadaşlara görevlerinde başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

08 May 2022 - 11:10 - Spor

Son bir ayda kocaeligazetesi.com.tr sitesinde 2.317.383 gösterim gerçekleşti.göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Kocaeli Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kocaeli Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.

85

Sopali - Mustafa polat gitsin bu takim direk 2 ligte takımı ve yönetimi ikiye bölen şahıs bunu eski bir yönetici olarak söylüyorum. Bu takımda Arkan varsa siyasi kanalın yüksekse hersey olursun AnliCaginiz adalet yol Bakın alt yapıda Birtane derince genci varmı izmit in yan sanayisi oldu kusturduler çocukları osman cömert bunda başrol .Yazıklar olsun.istifa edin .

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 15 Mayıs 15:50
84

bilo - Bırakamiyorsunuz değilmi Çiftliği nereden bulacaksınız. Rahatiniz bozulacak .Sizler olduğu sürece bu takımdan birsey olmaz olan belediyenin bu halkın parasına olur haram olsun inşallah. SAHIN BAŞKAN BELEDİYE ŞAMPİYON.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 15 Mayıs 15:32
83

İnadına Yöbetici - Biri çıkmış son model arabalara biniyorsunuz diyor. Kendi arabama biniyorum sanane. Biri çıkmış yöneticiler versin diyor vermediğimizi nerden biliyorsun gundi. Ama biz biliyoruz bu yorumları kim yapıyor yada yaptırıyor. Çaldıklarınız yetmesi spordan çalamadınız tüm derdiniz ondan. Ayrıca takımı satmak sattırmak ve burdan nenalanmak için uğraştığınızı siyaset yaptığınızı kulis yaptığınızı biliyoruz. Sponsorluk ödemelerine belediyenin parası diyor, sponsor bulacaklarmış mış. Derinceliymiş 5 lira vermeden maça girmeye çalışıyor gelmiş burda eleştiriyor gundi. Sizin inadınıza gelecek sezonda burdayız. Bu takımı satamayacaksınız. Bu takım üzerinden yolsuzluk yapamayacaksınız siz gidin ihalelerden ne çalacaksınız onu araştırın.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 12 Mayıs 22:47
82

İsa - Mustafa Polat adamın dibisin kötü yorumları aldırış etme aslansın senn arkandayız

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Mayıs 19:45
78

Furkan - Mustafanın tekine yaptıklarınıda konuşsun o zaman tekin varken bizlerde yanındaydık neyin ne oldugunu herkes iyi biliyo rahat olun tekin konuşuyosa onun ayıbıdır adama nerden saldırcagınızı şaşırdınız bunları yazanlarda tanıdık kimin ne olduğunu az çok biliyoruz o yüzden yazıp seviyenizi iyice düşürmeyin karaktersizlik yapmayın adamın her şeyi gözünüze batmış kudurmaya devam edin bu sene de direktör adamsınn mustafa polat

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Mayıs 17:24
77

Yusufaga - Belediye verecek siz takım yöneticeksiniz.Yetmez gibi bu halkın parasıyla insanlara Kabadayılık yapacaksınız ne güzel. Belediye parayi başkanın cebinden vermiyor o paraya tüyü bitmemiş yetim in hakkı var.Sizde egonuzu tatmin ediyorsunuz Altinizda devletin özel arabaları ailece kullanın diye ne güzel ama daha Memnun değilsiniz daha çok istiyorsunuz.Insanlara Kabadayılik yapıyorsunuz babanızın Çiftliği gibi davraniyorsunuz siz kimsiniz nesiniz haddini zi bilin

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Mayıs 15:00
80

Ahmet - @Yusufaga 77 nolu yoruma cevabı: Başkan sen ol kardeşim her şeyin kararını sen verebiliyosan terbiyesizliğin anlamı yok ağlasanızda zırlasanızda kudursanızda mustafa polat gelicek yine o olmazsa derince sporun bi anlamı kalmaz

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Mayıs 17:30
76

Yusufaga - Belediye verecek siz takım yöneticeksiniz.Yetmez gibi bu halkın parasıyla insanlara Kabadayılık yapacaksınız ne güzel. Belediye cebinden vermiyor parayi biliyorsunuz değilmi bu halkın fakirin fukaranin parası. Siz Egolarinizi kesenizi doldurun diye getirilmedeniz bu Klübe başarı yoksa çekip gideceksin haklıymış gibi aciklama yapmicaksiniz

Ne şartlarda para kazananlar var rahat battı herhalde altinizda devletin özel arabaları ailece kullanın diye daha ne istiyorsunuz

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Mayıs 14:44
75

Yusuf - Mustafa polat senin neren doğru. Her delikten sen çıkıyorSun.Kaçtane gencin ağı var sende utanmadan konuşuyorsun Bir çek git kurtulsun bu millet mahzemeci tekini bile yedin yazık Tekin'de anlatıyor seni rahat ol.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Mayıs 14:04
73

Gökan - Bu adam 25 yildir belediyede calisiyo.kendine ait bir tane evimi var yoksa arabasımi var.siz bu adama iftira atarken hicmi vicdanınız sızlamıyor.kotu bir insan olsa bukadar sevilirmi yorum yapmak için yorum yapmayin.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Mayıs 00:59
74

sopali - @Gökan 73 nolu yoruma cevabı: mustafa istese şimdi araba değil helikopter alır.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Mayıs 13:51
72

Ahmet - Bir kişiye çamur atılıyorsa o kişi başarılı demektir.sen aldırış etme.yoluna devam et biz arkandayiz

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Mayıs 00:52
71

Murat - Adam gibi adam mustafa polat.sen yoluna devam et kardeşim biz arkandayız bu yorumları kimlerin yazdigi belli.kudurun durun iste .mustafa polat olmasaydı bu takım buralara gelemezdi.emegin ok hocam.seni bilen biliyor.Allah yolunu açık etsin.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Mayıs 00:49
70

Musa - Osman la mustafayi cekemiyosunuz bu çok açık belli.ancak karşıdan böyle havlar durursunuz.biz sizin nasıl cabaladiginizi gecenizi gündüzüne kattığını biliyoruz arkadaşlar.yeri geliyor ailenize bile zaman ayiramiyosunuz.bu siz niye cebinizden veriyomussunuz .sizde orda maaşla çalışanlarsiniz o atıp tutanlar gelsin ceplerinden odesinler.karaktersizler anca böyle atıp tutarlar.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Mayıs 00:42
68

Nuri - @sopalı bir seçim olsa adamın dibinden ayrılmıcak olan kişiler sizlersiniz kardeşim adama .. atmaya çalışmayın karaktersizlik yapmayın adamlarınızı toplayıp yalandan kötü yorumlar yapmayın az ötede ?? hadiii

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Mayıs 22:50
67

Nuri - @vanlı her koyun kendi bacağını kardeşim bişeyleri bilmeden sallamaya gelmeyin yüzün tutuyosa git adamın yüzüne konuş arkasından herkes konuşur adam işinde gayet iyi helal olsun adama

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Mayıs 22:47
66

Sopali - Ya mustafa heryerde sen yeter .Bir Seçim olsa adayın dibinden ayrılmassin sıvacı seni bikti herkez senden bi git be kardeşim yeter. Sen maaşlı bir elamansin al maaşını otur Bedava aciklama yapıyorsun sen kimsin her yerin yanlış

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Mayıs 21:40
65

Vanlı - yakın arkadaşını bile harcamış adam tehlikelidir Takımı 3 lige çıkaran talip hocayı bile yemistir mustafa polat Arkasından çocukları iyi konusmuyor talip hOca müsade etse ne olacağını bilmiyorum yürüyen tehlike. Bu yönetim bıraksın çok iyi sponsorlar geliyor bunlar takımın başında olduğu sürece sponsor olmaz.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Mayıs 21:31
64

Ahmet - İnsanlarla uğraşmak çok zordur burda da görüldüğü gibi 2 3 yerini almak isteyenler burda ötüyo adamların işinin çeyreğini yapamazsınız ağzı olan konuşmasa keşke

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Mayıs 20:21
63

Mehmet - Helal olsun mustafa mustafa da giderse bu işi kimse yapamaz arkandayız aslanım

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Mayıs 20:19
62

Vanlı - yakın arkadaşını bile harcamış adam tehlikelidir Takımı 3 lige çıkaran talip hocayı bile yemistir mustafa polat Arkasından çocukları iyi konusmuyor talip hOca müsade etse ne olacağını bilmiyorum yürüyen tehlike. Bu yönetim bıraksın çok iyi sponsorlar geliyor bunlar takımın başında olduğu sürece sponsor olmaz.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Mayıs 18:30
61

Hasan - Yeni spor yasası meclisten geçti. Takımın bütün zarar ve borçlarından sorumlu olucak yerine getirmezse hapis cezası. Başkan bakalım devam edecekmi. Veya mustafa polat çok biliyor başkan olsun .Belediye verdikleriyle onu doyuramadi çıkıp açıklama yapiyor buyur ozaman başkan ol. Herşeyi çok bilen

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Mayıs 18:00
60

Ahmet - Mustafa polat olmasa buralara kadar gelinmezdi iş bilmeyenler iş öğretmeye çalışmasınlar yanındayız hocam??

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Mayıs 17:28
58

Kadir - MUSTAFA POLATI ÇEKEMİCEKSİNİZ AŞAĞIYA NANKÖRLER

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Mayıs 17:18
57

Kadir - Çocukları tuttumu bırakmayan hoca adam kimse boş yorum yapmasın dışardan bişey bilmeyip konuşmak kolaydır

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Mayıs 17:17
56

Körfez - Ne diyelim bunların yaptığı bu açıklamadan sonra. .Yavuz hırsız ev sahibini bastirirmis. .....

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Mayıs 16:25
55

derinceli - Derince halkının parasıyla hakkıyla kimseye sitem edemezsiniz haddini zi bilin sizi zorla o görevde tutan yok hemen bırakın gidin. Utanmadan açık yapıyorsunuz rahat battı herhalde Bu görevi layigiyla yapacak çoK insan var .NNe yaptınız bunca sene hep zarar

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Mayıs 16:18
54

Kadir - Kötü yorum yapanlar kudurmaya devam etsin adamsınız hocalarr

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Mayıs 16:18
53

Derinceli - Çavuşoğlu başkan derince şampiyon

Büyük başkan

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Mayıs 16:11
52

Btls - Benim oğlumu takımdan gonderen mustafa polat .Madem gönderdin başka bir Klübe gidecekken neden soranlara kotuluyorsun neymiş eli yok ayağı yok kulağı yok bu nedemek utanmiyormusun milletin evlat larını kotulemeye sen busun işte seninde evlatları var Allah büyüktür.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Mayıs 15:59
51

Hasan - Her zaman çocukların yanında bi abi kardeş ilişkisi kuran polat biz senden razıyız

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Mayıs 15:57
49

Yenikent - Siz ne iş yaparsınız orda birde utanmadan açıklama yapıyorsunuz Belediye bunca insanın hakkını size verecek sizde at koşturacaz siniz neguzel onu yoldan geçen bir vatandaşta yapar.Satin klübü yeter at koşturdunuz ekmek elden şu cenesuyundan Biade şikayet ediyorsunuz defolu gidin sizi tutan var

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Mayıs 15:43
48

Derince - Gencecik çocukları ego yüzünden futbolu bıraktıran bu takımdan giden geri dönemez diyen mustafa polat sen kimsin babanın Çiftliği mi belediye bu gençler elbet birgün bunun hesabını sorar senden

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Mayıs 15:38
47

Mardin - Ozgur Nuh ve Süleyman bu takim dayken alacaklarini düşürüp bu takımdan gonderen mustafa polat senin yatacak yerin mi var Haram olsun sana hakkımız varsa

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Mayıs 15:35
45

Agit - Mustafanın zararından çok yararı olmuştur konuşmak için konuşmayın ayıp hepinize iyiliği olmuştur adamın yalandan hak yemeyin

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Mayıs 15:09
44

Melih - Osman ve mustafa siz adamsınız ne konuştugu belirsiz adamlara kanmayın yüzü olan yüzünüze konuşur düşenin dostu olmaz aslanlar

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Mayıs 14:17
43

Hüseyin - Harikasın mustafa hocam gençlere çok şey kattın hala katmaya devam ediyorsun pes etme sakın senden iyisi gelmez buralara

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Mayıs 13:32
42

Hüseyin - Takımın buralara kadar gelmesi bile büyük başarı tebrik ediyorum sizi hocalarım

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Mayıs 13:30
41

Cihan - Mustafa hoca giderse takımın vay haline herkes birbirine girer yarışa girerler şimdiden olduğu gibi karşılarında güçlü biri olduğu için yıkamıyolar aldırış etme hocamm sen en iyisisin arkandayızz

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 10 Mayıs 13:10
46

ali - @Cihan 41 nolu yoruma cevabı: Mustafa polat kazma kurege dönerse bu takim aynı sene 2 ligde

Bitirdi takımı ne taraftar ne seven kaldı takımı en yakın Arkadaşları bile neler okuyor

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Mayıs 15:19
40

Adem - BU TAKIMIN BAŞINA SİZDEN İYİLERİ GELEMEZ BİLMİŞLİK TASLARLAR ANCA KENDİLERİ SİZİN YERİNİZE GEÇSE EGODAN HİÇ BİRİ ÇEKİLMEZ BÖYLE BOŞ İNSANLARI TAKMAYIN ARKANIZDAYIZ HOCAMM

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 10 Mayıs 12:59
39

Adem - Bir sürü toplanmış buraya iftiralar alçaklıklar diz boyu mustafa hocam osman hocam biz sizinleyiz bi iki alçağın sözlerine laflarına kanmayın

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Mayıs 12:56
38

Ahmet - Hocalarımızın arkasındayız kötü yorumları kendinize saklayın

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Mayıs 12:13
35

Adnan - Derinceli sende öyle takım yönet bizde bi izliyelim insanların ekmeğiyle oynamayın herkes işinin peşinde keşke herkes kendi işine odaklansa yorum yapmak için yapmayın arkanızdayız MUSTAFA POLAT OSMAN CÖMERT

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Mayıs 00:48
34

İdris - 3 5 aynı kişiler toplanıp yorum yapıp kötülemeye devam etsin herkes kimin ne olduğunu biliyo biz sizden razıyız allahta sizden razı olsun mustafa polat osman cömert adamlar çalışıp alnının teriyle para kazanıyo sizin burda yaptığınız yorumlar ayıp birileri sahalarda top sallayarak müdür olmuş biri kaldırımda çalışırken direktör bunlar nasıl yorum terbiyesizler çalışırken bi gün gocunmadılar ayıp onların da ailesi var kötü açıklama yapılmamış sizin burda sallamalarınız normaldir kötü insanlar yürekli olun adamların yüzüne söyleyin yüzüne gülmeyin

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Mayıs 00:42
33

Musa - Ne mustafa polat ne osman çömertmiş be onların yaptıgı işin çeyreğini yapın bizde görelim!! Yazıkklar olsun boş yorum yapanlara arkanızdayız arkadaşlar

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Mayıs 00:36
32

Kemal - Adamların kazandığı para helal para akşama kadar kimlerle uğraşıyolar edepsizlik yapmayın bi insan düştümü herkes yüklenir normaldir böyle şeyler aman düştüğünü görmeyin çekemeyenler olcaktır elbet ama kim oldugu belirsiz insanlar yüzünden koca çınar devrilmez arkanızdayız osman cömert mustafa polat

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Mayıs 00:33
31

Cengiz - Bunların hesapları zaten başkana yapılıyo arkadaşlar sizin söylemlerinizle atıp tutmalarınızla devrilmezler

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Mayıs 00:28
30

Cengiz - Osman ve mustafa zeki başkanı çok sever kötülemek için yorumlar yapmayın yönetebilcekler geçsin de biz de izleyelim takım nasıl kümeye düşüyo bi görelim

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Mayıs 00:25
27

Fatih - BAŞINDA BUNLAR VARKEN DERİNCESPORDAN BİŞEY OLMAZ DİYEN BOŞ İNSANLAR MUSTAFA POLATIN TAKIMI 3. LİGE CIKARTTIGINI UNUTMASINLAR!!

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 09 Mayıs 23:22
25

Suat - Arkadaşlar biraz yapılan emeklerden konuşalım ne kadar pis insanlarsınız milletin ailesine kadar laf yapıyosunuz cocuklarından cıkarması ne demek kıskançlığınızı bu kadar belli etmeyin kimse kötü bi yorumda söylemde kötülemede bulunmamış olanlar konuşulmaz cazgırlığın bir anlamı yok bişey olumsuz olunca insanları kötülemeninde bir anlamı yok iyi olsa play offa çıkılsaydı oo mustafa hocam tebrikleri osman hocam tebrikler sizin sayenizde oldu mesajlarını yollarsınız bu kadar iki yüzlü olmanıza gerek yok az ötede havlayın

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 09 Mayıs 23:13
24

Hamza - Yorumlarla manipüle etmeye çalışanlar görüyorum hiç birini dinlemeyin MUSTAFA POLAT OSMAN CÖMERT Makamınıza ulaşamayanlar sizi kötülemeye çalışıyo açıklama da olan söylenmiş neden yoruma sallayıp bir başkalarının gözüne girmeye çalışıyosunuz iyilerin düşmanı çok olur konuşanları çok olur biz arkalarındayız onlar olmasa takım buralara kadar gelmezdi hak yiyen olayları görmek istediğiniz gibi görenler sizlersiniz!! YAZIK SİZE..

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 09 Mayıs 22:55
23

Hilmi - Şahin Çavuşoğlu bu takımın başına geçer başka paralı adamda bulamazlar

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 09 Mayıs 22:45
22

Derince - Bir tane derinceli genç yok kaç senedir harcanan paralar ortada biraz öz eleştiri yapın yeni çıkan yasayla yöneticiler borçlarından sorumlu olucak bakalım devam edicek misiniz ne kadar Derincelisiniz göreceğiz ?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 09 Mayıs 22:44
21

İsa - Paralarını almamalarına rağmen motive eden kendi cocukları gibi ilgilenen yöneticilerin gözlerinden öpüyorum sayfaya girdiğimde okuduklarım karşısında hayrete düştüm sallamaya gelince kötülemek yerlerini almak isteyenler toplanmış yarası olanlar başka yerde gocunsun bu şekilde derinceyi de kötülüyosunuz farkında olun biraz

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 09 Mayıs 22:36
20

Hasan - Ağzı olan konuşmasın ne çekememezliğiniz varmış

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 09 Mayıs 22:29
19

Hasan - Ağzı olan konuşmasa keşke çekemeyen 3 5 kişi sürekli olarak aynı yorumu yapmış osman cömertin ve mustafa polatın yaptıgı işi bi gün siz yapsaydınız keşke her şey dışardan görüldüğü gibi olsa insanların yüzüne gülüp arkasından sallamayı seviyosunuz kendi ceplerinden neden ödesinler herkesin evi ailesi var yorum yapmak için yapmayın!!

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 09 Mayıs 22:24
18

Ali - Yıllardır akp oy veriyorum bunlar yüzünden vetmicem. Bunları biraraya getiren Oscar vermek lazım dünyayı gezsen böyle bir topluluğu Şahsiyeti biraraya getiremezsin

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 09 Mayıs 21:35
17

hatice - Beter Olun inşallah.Hakkini yediginiz bunca gencin ağı çıkar sizden.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 09 Mayıs 17:36
15

Tuncay - Ali babanın Çiftliği satılırsa biz Nerede at koşturacaz diye korkuyorlar iyi değilmi böyle egolu kibirli şahıslar Parsellediniz derinceyi bikti derince halkı sizden kongre felan beklemeyin Güle güle.Ne başarısız var ne yaptınız hep zarar .Birtane derince gencini A takıma mi monte ettiniz buda yok Hep yedeniz gününüzü gün ettiniz utanmadan sitem ediyorsunuz .Biz bu işi basaramadik yüzümüze gözümüze bulastirdik Özür dileriz yok kibirli egolu insanlar, sahada top toplarken mudur oldun kazma kürek salarken direktör oldun teşekkür edin doyumsuzlar

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 09 Mayıs 14:43
14

Deri̇nceli̇ Rifki - 20 YILDIR DERİNCEDE OTURUYORUM. NEDEN BİR BELEDİYE SPORA BU KADAR PARA HARCAR. BANA HİZMET ETMEK İÇİN ORADA OTURANLAR NEDEN SPOR KULÜBÜNE HİZMET EDER OLUYOR. BİZE HARCANMASI GEREKEN PARALAR NEDEN FUTBOLCULARA PEŞKES ÇEKİLİYOR. YENİ BİR YASA ÇIKTI HER TAKIM ANONİM ŞİRKETİ OLACAK DİYE. ŞUAN BAŞKANLIK YAPAN YÖNETİCİLİK YAPAN KAÇ KİŞİ ANONİM ŞİRKETİ OLDUĞUNDA TAKIMA SAHİP ÇIKACAK MERAK EDİYORUM. O ZAMAN BEN ONLARIN DERİNCELİĞİNİ GÖRECEĞİM. BAŞKASININ PARASINI HARCAMAK ÇOK KOLAYDIR. BAKALIM CEBLERİNDEN KAÇ PARA HARCAYABİLECEKLER. HORDİ MEYDAN YAPIN KÜLÜBÜ A.Ş SONRA BAŞKAN OLUN BAKALIM. BİR TANESİ KULÜBÜN YAKININDAN GEÇMEZ. O ZAMAN SAYIN BAŞKANIM HİÇ BOŞUNA DEMEÇ VERME A.Ş YAP PARANI KOY ONDAN SONRA İSTEDİĞİN KADAR AT TUT. BELEDİYEDEN GELEN PARA İLE BAŞKANLIK YAPILMAZ. DİĞER DERİNCESPOR AŞ BAŞKANINA DA KIZIYORDUM. AMA BAKTIM TAKIM DÜŞTÜ HALA DAHA TAKIMI BIRAKMADI. CEBİNDEDE CİDDİ PARALAR HARCADIĞINI DUYDUK. ŞAHİN BAŞKAN GİBİ BAŞKANLAR YÖNETSİN FUTBOLU CEBİNDEN HARCAMASINI BİLECEK, VERİN TAKIMI ONA LOJİSTLİK DESTEK BELEDİYE OLARAK YAPIN GERİSİNİ BAŞKAN VE YÖNETİCİLERİ NE YAPARSA YAPSIN. BENİM SOKAKLARIMA ARABA GİRMİYOR, HİZMET GİRMİYOR TUTTURMUŞUK BİR FUTBOL SAÇIN PARALARI. CEBİNDEN PARA HARCAYACAK BU İŞİ SEVEREK YAPACAKLARA YOL AÇIN AHMET BAŞKAN VE YÖNETİMİNDEKİLER GİBİLERİNE VERİN YOLU GİTSİN.

Yanıtla . 3Beğen . 0Beğenme 09 Mayıs 14:21
36

Derinceli - @Deri̇nceli̇ Rifki 14 nolu yoruma cevabı: neyi var mustafanin kendine ait evimi var arabasını var bankada parasimi var.ne parasi yedi.utanmadan bilip bilmeden yorum yapıyorsunuz. Gece gündüz işinin başında evine çocuklarına bile zaman ayıramıyo siz nasıl insansınız bee. bisey atıp tutarken ağzınıza geleni yazmayın.hakka giriyorsunuz iftira atarak.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Mayıs 02:22
16

Bedo - @Deri̇nceli̇ Rifki 14 nolu yoruma cevabı: Ne olucak osman cömert ile mustafa polati zengin ettiler.Baskan alacaklarini alsa 1 saat durmaz kaçar. Eğer verirseniz halkın parasını haram olsun.Yediklerine saySinlar

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 09 Mayıs 14:59
13

Yolmaz - Torpilcilik adamcilik yandaşılik siyaset olduğu bir klupte daha ne ariyorsunuz olucak çocukların önünu kestiniz birsürü yalanlar söylediniz değilmi klüp müdürü Osman cömert mustafa polat Allah bunun ağını çocuklarınızdan çıkarır anlarsınız ozaman ne olduğunu. UtanmaZar.

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 09 Mayıs 14:05
12

Taraftar - Çakma derincespor harcadğınız paranın hesabı nereede

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 08 Mayıs 23:04
11

Apo - bırakın gidin bu ranın tek takımı var siz bir işi beceremezsıniz

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 08 Mayıs 23:02
10

Hasan - Hepiniz de para var Klüp müdürü Osman cömert mustafa polat ikiniz isterseniz bütün borçları kapatın siniz para sizde pamuk eller cebe hep yastık altı olmaz yakışıyor mu bu açıklamalar

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 08 Mayıs 18:52
09

turgut - Mustafa polat neden futbolcuların parasini vermedin sende para çok nede olsa klüp senin bir abilik yapsaydin

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 08 Mayıs 17:47
08

Ylm Mustafa - Birtane genç cikardiniz mi alt yapıdan Egolariniz yuzunden Osman cömert mustafa polat istifa edin Yediğimiz ictiginiz sizin olsun öbür tarafta nasıl hesap vereceksiniz bunca gencin hakkı ustunuzde Utanmadan açıklama yapıyorsunuz.

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 08 Mayıs 17:25
07

Deri̇nceli̇ Fanesi̇ Sikar -

Bunlar boş demeçler,boş konuşmalar. Bu demeci verirken Zeki Başkanı incitmiş olmadınız mı?, Kemal Bayraktarı günah keçisi seçmediniz mi, Derince yi küçültmediniz mi. Belediyeden kaç para aldığınızı kamu oyuyla paylaşın. Kemal Bayraktarın kaç paralık sponsorluk getirdiğini de açıklayın. Kulüp başkanı ve yöneticileri siz ne iş yaparsınız. Belediye parayı verecek siz keyif mi yapacaktınız ki yaptınız. Ceyhan maçına Takım uçakla siz cümbür cemaat otobüsle gitmediniz mi. Derince nin gerçek takımı vardı zaten siz ona kilit vurmadınız mı. Tesislerden kovmadınız mı. Buna rağmen kimseye boyun eğmeden, kimseden bir şey istemeden o takımda ligi 6.sırada bitirmedi mi. Bu takımı yok ederken hiç düşünmediniz mi. Bugün başarı dediğiniz sıralamaya dört sene kimseden bir kuruş talep etmeden aynı başarıyı Derince spor aş. göstermedi mi. Tebrikler DERİNCESPOR AŞ. ailesi ve başkanı sizlere daha çok saygı duymaya başladım. Gerçek Derincespor geri dönecek buna daha çok inanmaya başladım artık.

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 08 Mayıs 15:17
06

derinceli - Klübe daha yeni 500 bin gelmiş noldu paraya ne güzel ver belediye biz at koşturalım. Son model arabalar altinizda yaşantıniz süper yazlk değilmi futbolculara cebinizden verin.uverin.utanmadan çıkıp açıklama yapıyorsunuz boş konuşmayın derince sizi biliyor

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 08 Mayıs 15:02
05

derinceli - Mustafa polat verseydin futbolcuların parasini babanın takımı değilmi Nerede bulucan böyle Çiftliği. Kaçtane gencin ağını aldın işin düzgün gidermi Allah bir tarafından çıkarır. Osman cömert sende genç düşmanı adamına göre muamele seninde yatacak yerin yok Arkadaşlarına seçimi kaybederşek sakarya ya esnaflik yapmaya gidicem diyormus sun alt yapı hazır derince de hayat bitti

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 08 Mayıs 14:35
04

Derinceli - Yöneticilere bak belediye verecek siz takım yöneticeksiksiz bende yaparım öyle başkanlık son model arabaya bimiyorsun klüp müdürü aynı şekil mustafa polat desen öyle neden futbolcuların paralarını birlik olup ödemediniz lafa gelince ilk siz konuşuyorsunuz derince halkı biliyor sizi kapatın dükkanı iyice rezilligini cikardiniz.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 08 Mayıs 14:26
03

huso - Boş boş konuşmayın ..Egolu is bilmezler.Belwdiye verecek siz başkanlık yöneticilik yapacaksınız öyle başkan yönetici derince de çok. Babanızın Çiftliği gibi at koşturdunuz.Ustaca polat hiç konuşmasın ilk önce o gitmeli takımın alt yapınin bu hali onun eseridir .Osman cömert sen sakarya ya esnaflik yapmaya şimdiden hazırlan Söylüyorsun zaten insan yüzüne bakacak durumun kalmamış yaptıklarından Bis boş masal anlamayın doyduk bu yapanlara hemen istifa edin

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 08 Mayıs 14:19
02

Derince - Sizin gibi yöneticiler çok piyasada cebinden paranız yoksa bırakın gidin olanlar gelir boy boy fotoğraf vermeye benzemez bu işler utanmadan çıkıp giden futbolcular icralık oldu diye demeç veriyorsunuz siz ne iş yaparsınız gerekirse altımızdaki arabaları satıp futbolculara para vereceksiniz bırakın bu işleri

Yanıtla . 3Beğen . 0Beğenme 08 Mayıs 11:37
01

Hakan - Herşeyiyle derince ilçemizi bitirdiniz yakında derince izmitin bir mahallesi olursa şaşırmayınn içini boşalttınız yazıklar olsun sizlereee

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 08 Mayıs 11:32

GARSON ARANIYOR

Merkez Lokantası’nda devamlı ve part time çalışacak bay / bayan garsonlar aranıyor. Görüşmeler yüz yüze yapılacaktır.

ACİL PERSONEL ARANIYOR

Hereke ve Gebze bölgesindeki firmamızda çalışacak personeller aranmaktadır. Aranan kriterler; - Meslek liselerinin elektrik, elektronik bölümlerin...

0530 076 37 74

ELEMANLAR ARANIYOR

Başiskele’de bulunan  FSM Boru Profil firmamıza eleman aranıyor. - 10-12 kişiye kadar yemek yapabilecek,  - Geri kalan vakitlerde ofis temizliği yap...

0532 501 10 32 

TIR ŞOFÖRÜ ARIYOR

Şirketimizin şehir içi veya dışındaki şantiyelerinde görevlendirmek üzere; - Tercihen İzmit ve çevresinde ikamet eden, - C D E Sınıfı Sürücü Belge...

0534 593 91 75 GÖK-YOL İNŞAAT 

Eleman aranıyor

Profil boru sac npı npu köşebent satışı yaptığımız firmamızda depo ve sevkiyat elemanı aranmaktadır.  Yol ve yemek ücreti verilmektedir.  

0552 596 10 41 CEYSEL MAKİNA ÇELİK

ELEMANLAR ARANIYOR

- Askerlik ile ilişiği olmayan; - 18-40 yaş arası, emekli olmayan, *ÜRETİM PERSONELİ *FORKLİFT OPERATÖRÜ *TEMİZLİK PERSONELİ-BAY (Daha önce özell...

AYSEL İNŞAAT TAAH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Büyükbaş ve küçükbaş kurbanlık satım ve kesimi

İKİZLER KURBANLIK Büyükbaş ve küçükbaş kurbanlık satım ve kesimi yapılır. Büyükbaş hayvanda hisse verilir. Satış 1 : Gündoğdu Mah. Zübeyde Hanım Ca...

0533 592 32 35 

ELEMANLAR ARANIYOR

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Şirketimiz Kocaeli Lastik San. A.Ş üretim bölümünde çalıştırılmak üzere aşağıda nitelikleri belirtilen üretim işçisi ad...

KOLSAN

DERİNCE’DE SATILIK DAİRE

Derince Sırrı Paşa Mahallesi Öğretmenler Caddesi İrfan Sokak’ta 5 yaşında binanın 3. katındaki  çatı dubleks, Krediye uygun 3+1, brüt 175 metrekare  K...

0537 297 46 20

HURDA GAZETE SATILIR

Hurda (eski gazete) gazete satılır. Kilo fiyatı : 8 TL

0262 323 39 17

Anket Bu yaz tatilinizi nerede yapacaksınız?