“Kocaeli esnafı büyük düşünmeli”

Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli esnafının kendisini yenilemesi ve değişen dünyaya ayak uydurması gerektiğini söylediBüyükşehir Belediye Başkanı İbrahim...

Büyütmek için resme tıklayın

Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli esnafının kendisini yenilemesi ve değişen dünyaya ayak uydurması gerektiğini söyledi
Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, 5 No’lu Minibüsçüler Kooperatif Başkanı Mustafa Kurt ile yönetimini kabul etti. Ulaşımda vatandaş memnuniyetinin en üst düzeyde olması gerektiğine dikkat çeken Başkan Karaosmanoğlu, “Minibüsçü esnafı, Kocaeli esnafı artık büyük düşünmeli, hedefler belirlemeli, uzun vadeli adımlar atmalıdır” dedi.

MİNİBÜSÇÜLERDEN ZİYARET
Kocaeli’nde ulaşım hizmeti veren 5 No’lu Şehiriçi Minibüsçüler Kooperatif Başkanı Mustafa Kurt ile yönetim kurulu üyeleri Turan Karakaya, Ahmet Eryılmaz, Hakkı Yıldırım, Hasan Pehlivanoğlu, Yüksel Güzeldal, Murat Sarıkaya, Hamit Yılmaz, Ömer Güner, 13 No’lu Koop. Başkanı Hasan Öztürk ve 124 No’lu Koop. Başkanı Güven Köysü, Başkan Karaosmanoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette Genel Sekreter Yardımcısı Tahir Büyükakın da hazır bulundu.
ARTIK HUZURLU ÇALIŞIYORUZ
Ulaşım esnafı olarak Büyükşehir’e ve Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür eden kooperatif başkanları ve yöneticiler, özellikle Genel Sekreter Yardımcısı Büyükakın’ın süreç boyunca kendileriyle çok yakından ilgilendiğini dile getirdi. Yeni süreçte sistemin en iyi şekilde yürümesi için gayret gösterdiklerini ifade eden Kurt ile taşımacı esnafının temsilcileri, “Artan potansiyele yanıt vermek için çalışıyoruz. Esnaf olarak Kocaeli’nde yapmak istediğimiz çok şey var. Artık huzurlu bir şekilde çalışmaya başladık” ifadesini kullandı.
ÖNCELİK VATANDAŞ MEMNUNİYETİ
Kocaeli esnafına verdikleri değeri ve önemi vurgulayan Başkan Karaosmanoğlu, “Ulaşımda çok önemli aşamaları geride bıraktık, yerimizde saymadık hep ileri gittik, iyileştirmeler yaptık. Ancak ulaşım bizim için hala en önemli problem olarak karşımızda duruyor. Bundan sonra eksiklerimizi tamamlayacağız. Dünya yenileniyor, taşımacı esnafımız da kendisini yenileyecek. Bizim önceliğimiz her zaman vatandaş memnuniyetidir” şeklinde konuştu.

31 Ağustos 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket 24 Haziran Milletvekili seçimlerinde hangi partiye oy vereceksiniz?