Gizle

“Paylaşmayı Seven El Kaldırsın”

Yankı Akademi, “Paylaşmayı Seven El Kaldırsın” etkinliğinin proje sorumluları, etkinlik konusunda dernek binasında basın toplantısı düzenledi.Yankı Ak...

Büyütmek için resme tıklayın


Yankı Akademi, “Paylaşmayı Seven El Kaldırsın” etkinliğinin proje sorumluları, etkinlik konusunda dernek binasında basın toplantısı düzenledi.
Yankı Akademi, “Paylaşmayı Seven El Kaldırsın” etkinliğinin proje sorumluları, etkinlik konusunda dernek binasında basın toplantısı düzenledi. Dernek hakkında da bilgilendirmenin yapıldığı toplantıya Yankı Akademi Dernek Başkanı Ümmühan Kavas, Basın ve Medyadan Sorumlu Sosyal İşler Başkan Yardımcısı Ümmühan Aysu, Proje Koordinatörü Zehra Yayla ve Proje Müdürü Kübra Özer katıldı.
“GÜZEL BİR PROJE”
Toplantıda konuşan Yankı Akademi Basın ve Medyadan Sorumlu Sosyal İşler Başkan Yardımcısı Ümmühan Aysu “Arkadaşlar çok güzel bir projeye imza attılar. Böyle güzel bir projeye ben de katkı sağladığım için çok mutluyum. Kendi şahsım adına güzel şeyler yapmaya çalıştım” diye konuştu. Emeği geçen başta İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, başkanlar ve yardımcıları, Çetin Family Mağazaları ile tüm Kocaelililere teşekkürlerini ileten Ümmühan Aysu, “Kocaeli halkımızın bayramını kutluyorum” dedi.
“SIKINTI YAŞASAK DA YILMADIK”
Aysu’nun ardından söz alan Yankı Akademi Dernek Başkanı Ümmühan Kavas, projede emeği geçen herkese teşekkür ederek “Başta İzmit Belediye Başkanımız Nevzat Doğan’a, Zabıta Daire Başkanı Saadettin Özalay’a, Zabıta Müdürü Eyüp Deveci’ye, Başiskele Kent Konseyi Başkanı Fahri Uslu’ya, FEM Dersanelerine, Yaşam Koçu Zeynep Doğanay ve Yankı Akademi Yönetim Kurulu’na çok teşekkür ediyorum” dedi. “Arkadaşlarımız çok sıkıntı çekseler de yılmadılar” diyen Kavas, projeyi anlattıkları her mağazada hoş karşılanmadıklarını belirtti. Ancak birçok mağazanın da çok destek olduğunu vurgulayan Kavas “Çetin Family’e hediyelerimizi almaya gittik. İki araçla alabildik. Melodi Çikolataları 1000 kutu çikolata gönderecek” şeklinde konuştu. Etkinlikte çok güzel anlar yaşandığını söyleyen Ümmühan Kavas, liseli öğrencilerin dahi hediye vermek için geldiğini dile getirdi. Etkinliğin kısa sürdüğünü ifade eden Kavas, daha uzun bir çalışma ile daha fazla çocuğa ulaşabileceklerini söyledi. İlerleyen zamanlarda daha uzun projeler yapacaklarını dile getiren Kavas, bu fikri Proje Koordinatörü Zehra Yayla’nın söylediğini ifade etti. Hediye sayısında herhangi hedefleri olmadığını vurgulayan Kavas, yüzlerce hediyenin toplandığını söyledi.
2. PROJE ‘HAYALLER GERÇEK OLSUN’
Proje Müdürü Kübra Özer ise üniversiteye hizmet eden bir dernek olduklarını ancak hiç sosyal etkinlik projeleri olmadığını dile getirdi. Bu projenin gönüllü öğrenciler için de güzel olduğunu belirten Özer, projenin büyütülebileceğini söyledi. Daha birçok etkinlikleri olduğunu dile getiren Özer “2. Projemiz KOÇDER desteğiyle ‘Hayaller Gerçek Olsun’ olacak” dedi.
“SONUÇ GÜZEL OLDU”
Toplantıda son konuşan isim Proje Koordinatörü Zehra Yayla oldu. En büyük desteğin Yankı Akademi Yönetim Kurulu olduğunu belirten Yayla, projeyi gerçekleştirebilmek için yapılan çalışmalarda birçok zorlukla karşılaştıklarını, ancak yılmadıklarını ifade ederek, sonucun güzel olduğunu söyledi.

10 Ekim 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket 24 Haziran Milletvekili seçimlerinde hangi partiye oy vereceksiniz?