Gizle

Yediiklim kolejleri açılıyor

2003 yılından beri Yediiklim Yayınları olarak faaliyet gösteren YEDİİKLİM AKADEMİ, Türkiye genelinde 63 şubesiyle hizmetlerine devam etmektedir.   Y...

Büyütmek için resme tıklayın

2003 yılından beri Yediiklim Yayınları olarak faaliyet gösteren YEDİİKLİM AKADEMİ, Türkiye genelinde 63 şubesiyle hizmetlerine devam etmektedir.

 

Yediiklim Akademi 12 yıllık tecrübesini ve yenilikçi eğitim öğretim anlayışını kolejlere taşıyor. İlk kolejini YEDİİKLİM KOLEJİ olarak Kocaeli Başiskele’de açıyor. Önümüzdeki yıllarda Bursa, Eskişehir, Kayseri, İzmir, Balıkesir, İstanbul ve Ankara gibi illerde de faaliyete geçecek olan YEDİİKLİM KOLEJLERİ, öğrencisine en üst düzeyde eğitim-öğretim hedeflemektedir.

 

ANAOKULU, İLKOKUL ve ORTAOKUL olarak 2015 - 2016 eğitim öğretim yılında faaliyete geçecek olan YEDİİKLİM KOLEJLERİ;

- 12 kişilik sınıfları

- Etkin Yabancı Dil Eğitimi ( İngilizce – İspanyolca )

- 4 Kişilik Etüt Çalışmaları

-Sanatsal, Sosyal ve Sportif Faaliyetleri ile yaşam boyu başarıları hedefleyen bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

YEDİİKLİM KOLEJLERİ öncelikle öğrenciye tanı testleri uygulayarak öğrencinin kişisel becerilerini belirlerken bu doğrultuda 12 kişilik modern sınıflarda eğitim vermektedir. YEDİİKLİM KOLEJLERİ fen teknoloji laboratuarı, bilişim teknolojileri laboratuarı, teknoloji tasarım laboratuarı ve kütüphane imkanları ile öğrencinin akademik düzeyini geliştirmektedir. Ayrıca spor, müzik, resim salonları ile öğrencinin kişisel becerilerini, görsel ve duyuşsal yeteneklerini geliştirmektedir.

25 Haziran 2015 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Ulaşıma yapılan %10 zammı nasıl değerlendiriyorsunuz?