Gizle

Üzülmez: Hizmetlerimiz durmaksızın sürüyor

Göreve geldiği günden beri vizyon projeleri ile geleceğin Kartepe’sini inşa etmek için hizmet yolunda çalışmalarını aralıksız sürdüren Belediye Başka...

Büyütmek için resme tıklayın

Göreve geldiği günden beri vizyon projeleri ile geleceğin Kartepe’sini inşa etmek için hizmet yolunda çalışmalarını aralıksız sürdüren Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “Asli belediyecilik hizmetlerimiz de durmaksızın devam ediyor. Kartepe’yi layık olduğu hizmetlere kavuşturmak için çalışıyoruz” dedi.

 

Maşukiye’ye Bin Ton Asfalt

Kartepe’de kalıcı izler bırakarak hayır duası almak için göreve geldiği günden itibaren yeni yönetim anlayışı ile hizmet yolunda durmaksızın çalışan Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, sahaya inerek belediye ekiplerinin çalışmalarını da yerinde incelemeye devam ediyor. Bahar aylarında start verdikleri ve güzel havaların elverdiği ölçüde sürdürülen asfalt çalışmalarının bir ayağı da Maşukiye’de alt yapı sorunu olmayan güzergahlarda gerçekleştirildi. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler yol iyileştirme çalışmaları kapsamında Maşukiye Mahallesi Beşevler Caddesi üzerinde 700 metre uzunluğunda 6 metre genişliğindeki güzergaha bin ton asfalt serdi.

 

Beşevler Caddesi ve bağlantı yollardaki düzenlemelerle şık ve güvenli yolları bölge halkının hizmetine sunduklarını belirten Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez de bölgedeki çalışmaları yerinde denetledi. Kartepeyi hak ettiği hizmetlere kavuşturmak için sahadaki düzenlemelerin aralıksız sürdüğünü belirten Başkan Üzülmez’e, Maşukiye Mahallesi’ndeki denetimleri sırasında meclis üyesi Orhan Akyüz, Ak Parti Kartepe İlçe yöneticileri ve daire müdürleri de eşlik etti. Alt yapı sorunu olmayan Maşukiye Mahallesindeki yol iyileştirme çalışmalarında gelinen noktayı yerinde gören Başkan Üzülmez, İSU ile görüşerek güzergahta kanal çalışması yapılması konusunda girişimlerde de bulundu.

 

Kartepeyi layık olduğu hizmete kavuşturmak için çalışıyoruz

Yeni yönetim modeli çerçevesinde sokak sokak gezen Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, sorunları yerinde görüp haklı taleplerin çözüme kavuşturulması ile ilgili hizmetlerin aksamadan sağlanması için yoğun çaba içinde olduklarını belirterek, “Kartepeyi geliştirmek için çalışmalarımız durmaksızın sürüyor. Sosyal, ticari, idari ve belediyecilik tecrübelerimizi Kartepemize hizmet olarak dönüştürmek çıktığımız bu yolda asli görevlerimiz yanında vizyon projelerimizi de tek tek hayata geçiriyoruz. Hizmetlerin bir bir tamamlanması ile vatandaşlarımızın da memnuniyeti bizlerin çalışma şevkini artırmaktadır” dedi.

29 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket 24 Haziran Milletvekili seçimlerinde hangi partiye oy vereceksiniz?