Çakır’dan teşekkür mesajı

1 Kasım sürecinde ise korkula korkula altıya alındı, “Acaba yine bir aksilik olur mu?” diye düşünülerek… Fakat bu kez sonuç müspet… Evet, Sami Çakır...

Büyütmek için resme tıklayın

1 Kasım sürecinde ise korkula korkula altıya alındı, “Acaba yine bir aksilik olur mu?” diye düşünülerek…

Fakat bu kez sonuç müspet…

Evet, Sami Çakır, artık Kocaeli milletvekili…

Kendisine hayırlı, uğurlu olsun.

Haliyle bu kadar zaman sonra vekilliği kazanmak herhalde en çok onu mutlu etmiştir.

Sami Bey, yaptığı son paylaşımında seçmene ve AK Parti’ye oy verenlere teşekkür etmiş.

İşte o mesaj:

“Değerli Dostlar

Türkiye olarak tarihi bir seçimi yaşadık. Şüphesiz AK Parti olarak yeni bir zafere imza atmış rekor bir oyla seçimi tamamlamış olduk.

Kocaeli’de oluşan tablo neticesinde bu kardeşiniz de 26. dönem milletvekili olarak seçilmiş ve sizlerden aldığı vekalet doğrultusunda meclise gitmeye hak kazanmış bulunmaktadır.

Öncelikle takdir ve teveccühü dolayısıyla aziz milletimize sonsuz teşekkürlerimi arz ediyorum.

7 Haziran seçimlerinde seçilemediğim de ‘Bu bir nasip ve bunda da bir hayır var’ demiştim, bu gün aynı şeyi bir daha dile getiriyorum. Kader ne der bilinmez, bu manada bunu benim gerek 2011, gerekse 7 Haziran ve 1 Kasım 2015 seçimlerindeki serüvenim oldukça güzel izah etmektedir.

Bu gün nasip olan bu makam Allah’ın takdiri, genel merkezimizin ve milletimizin teveccühüdür. Dualarınızla almış olduğumuz bu görevi hakkıyla yerine getirebilmek için yine dualarınızın devamı yanında uyarılarınızla yanımda olmanızı gönülden temenni ediyorum.

Bu çerçevede Allah'a hamd ile, teşkilat kademelerinde görevli tüm arkadaşlarıma, duasıyla ve tercihiyle her daim yanımızda olan milletimize teşekkürü bir borç olarak gördüğümü, bu güvene layık olma adına yapmamız gereken her ne ise ona gayret edeceğimizin bilinmesini önemine binaen zikretmekte fayda görüyorum.

Bu vesile ile 1 Kasım 2015 seçimlerinin hayırlara vesile olacak işlerin kapısını açması ümit ve duasıyla saygılar sunarım.”

05 Kasım 2015 Kocaeli- Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket 24 Haziran Milletvekili seçimlerinde hangi partiye oy vereceksiniz?