Gizle

AKP’li Aygün’e “yavşak” diyen Bostan cezaevinde

MHP’de bir dönem il yöneticiliği yapan Faruk Bostan, sosyal medya hesabından AKP Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün’e hakaret ettiği gerekçesiyle Aygün...

Büyütmek için resme tıklayın

MHP’de bir dönem il yöneticiliği yapan Faruk Bostan, sosyal medya hesabından AKP Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün’e hakaret ettiği gerekçesiyle Aygün tarafından mahkemeye verilmişti. Bir süredir devam eden dava sonuçlandı. 150 gün hapis cezası alan Faruk Bostan'ın cezasını Yargıtay da onadı. Bostan, bugün saat 18:00'de Kandıra Cezaevi'ne teslim olacak. Öte yandan Bostan'ın karar itiraz edeceği öğrenildi.

 

İşte Faruk Bostan’ın paylaşımı;

KOCAELİ KAMUOYU’NA:

Zeki Aygün’e Sorularım:

1- İlimize gelen sözde ‘’ akil adamları’’ protesto eden hemşerilerimize ‘’İt ürür kervan yürür’’ diye hakaret etmiş olmaktan utanmıyor musun?

 

2- Bugün şartlar değişti, ama ben her şartta devletimin yanında saf tutan duyarlı bir vatanseverim. Dün aynı saftaydım bugünde. Sen bugün ortada olmayan ‘’akil’’ adamlarla hala aynı safta mısın?

 

3- Eğer değilsen zamanında arkasında durduğun bu satılmışlar için vatandaşa hakaret ettiğinden dolayı, bu kente bir özür borcun yok mu?

 

4- Akil adamlar denilen aklı kiralık hain topluluğu bugün neredeler? Onlarla yakın dostluğun hala devam ediyor mu?

 

5- Sn. Başbakan ve Sn. Cumhurbaşkanı bile çözüm sürecinde yanıldıklarını ifade ederken sen, bu konuda hala aynı yerde mi duruyorsun? Belki haberin yoktur çözüm süreci patladı, şimdi bedelini ödüyoruz.

 

6- Zeki Aygün kullandığın ‘’it ürür kervan yürür’’ tabirinin hakaret içermediğini ve ‘’birileri konuşur birileri çalışır’’ anlamında kullandığını söylüyorsun.

Lafını bir siyasi parti yöneticisine değil akilleri protesto eden hemşerilerimiz için kullandın. Vatandaşın çalışmasıyla (s)açılım sürecinin ne alakası var?

 

7- Zeki Aygün ‘’ adalet yerini buldu’’ demişsin. Bu dava sonucunda benden cebine giren 3-5 kuruşla ve benim burada süresini dolduracağım cezayla adaletin yerini bulduğunu düşünüyorsun! Peki, bu ülkede adaletin doğru işlediğini düşünüyor musun?

Gücün hukuku mu? Hukukun gücü mü? Zeki Aygün

 

8- Senin millete ettiğin hakaret için adalet hiçbir zaman işlemeyecek mi sanıyorsun?

Zeki Aygün kimdir:

· Geçtiğimiz günlerde başına elim bir hadise gelen Kocaeli Milletvekili hanımefendinin yaşadığı üzücü bir olayı, koşa koşa gidip meclis kürsüsüne taşımış, tüm siyasi parti mensuplarının ağır kınamalarına muhatap olmuş biridir.

· Daha önce Büyükşehir Belediyesinde bürokrat olan dürüstlük timsali Mustafa Soydabaş için, görevden alındıktan sonra ‘’beceremiyordu’’ diye kendi dava arkadaşına hakaret edebilecek kumaşa sahip biridir.

· Servetinin büyük bölümünü, dev kurumlara, partisinden aldığı güçle iş yaparak oluşturmuştur.

· Bugüne kadar Kocaeli ’ye dair herhangi bir katkısı olduğuna dair, şahitlik eden birisine rastlanmamıştır.

· TBMM kürsüsünü genelde hakaret etmek için kullanır.

· Kendi partisinin seçmenlerinin bile büyük çoğunluğu ismini bilmez.

 

Ve bugün;

(S)açılım sürecinde, ilimize gelen ‘’akil’’ adamlar denen hain topluluğunu Şanlı Bayrağımızı açarak protesto eden hemşerilerimiz içim ‘’it ürür kervan yürür’’ diye hakaret eden,

Milletvekili sıfatını almış ama Millet’ in vekili olamamış, milletine hakaret etmeyi marifet saymış,

Zeki Aygün’ün hakkımda açtığı dava neticesinde aldığım cezadan dolayı, an itibariyle, Kandıra Cezaevi’ne teslim oluyorum.

Bugün, Millete hakaret edene hakaret etmekten dolayı hapis cezası almanın onurunu yaşıyorum.

Bugün 4 evladım ve dostlarım beni gururla cezaevine teslim ediyor.

Buraya alnım ak giriyorum, Allah’ın izniyle alnım ak çıkacağım ve bugüne kadar olmadığı gibi yarında ses tonumda bir değişiklik olmayacak.

Allah’a emanet olunuz..

20 Mart 2016 Kocaeli- Asayiş


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

02

MHP - Keser döner sap döner bir gün gelir hesap döner

Yanıtla . 0Beğen 20 Mart 17:47
01

thu - merak ettim yavşak ne demek

Yanıtla . 0Beğen 20 Mart 17:47

Anket Ulaşıma yapılan %10 zammı nasıl değerlendiriyorsunuz?