Gizle

Körfez Belediyesi’nden imar değişikliği duyurusu

Körfez Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Özdemir’in açıklaması şu şekilde: İlçemizin 15 yıldan itibaren imar ve yapılaşma sıkıntısı olan Kabakoz Me...

Büyütmek için resme tıklayın

Körfez Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Özdemir’in açıklaması şu şekilde:

İlçemizin 15 yıldan itibaren imar ve yapılaşma sıkıntısı olan Kabakoz Mevkiinin imar sıkıntılarını hızlandırarak 10 ay gibi kısa bir sürede yer sahibi vatandaşlarımız ile görüşerek yapılan çalışmalar neticeye ulaşmıştır. Bölgemizin kalkınmasına etki olacak büyük fayda sağlayacak ve en önemlisi yatırımcının ve arsa sahiplerinin önünü açacak Körfez ilçemiz için iş sahaları oluşturup istihdam sağlayacaktır.

 

Bazı basın organlarında halkımızın mağdur olduğu ve Kabakoz mevkii yapılaşmasında vatandaşların itiraz dilekçesi verdiği haberleri yayılmıştır. Farklı siyasi düşüncelerin olayı basına yanlış aktararak algı operasyonu yaptığı, olayda mağduriyet varmış gibi göstererek siyasi rant sağlamaya çalıştığı görülmektedir. Ancak; Belediyemize ve ilgili ekiplerimize gelen dilekçe sayısı azımsanmayacak kadar az olduğu bilakis memnuniyetin daha çok olduğu anlaşılmıştır.

 

Körfez ilçemiz için ilgili kanun ve yönetmeliklere göre hazırlanabilecek en uygun çalışma; yapılan projedir. Sorumluluk ve risk alınmadan hiçbir sonuç elde edilemez, bizlerde bu sorumluluğun üstesinden geleceğimize inandık ve çok şükür başardık.

 

Böylesine zor ve sorumluluk alınarak yapılan çalışma da Kocaeli Büyükşehir Belediyemiz yöneticileri olmak üzere tüm birimlerin katkısı ile sağlanmıştır.

 

Kentimiz ve bölgemiz için faydalı olduğuna inandığımız her işin üstesinden gelerek yapmaya devam edeceğiz.

 

Böylesine kutlu bir görev bizlere nasip olmuştur.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur…

05 Mart 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Ekmeğe yapılması planlanan zammı nasıl değerlendiriyorsunuz?