Gizle

CHP’lilere tarihi çağrı!

CHP eski milletvekilleri, eski il başkanları, eski ilçe başkanları ve eski meclis üyeleri, partililere 3 maddelik tarihi bir çağrı yaptı. 13 yıllık A...

Büyütmek için resme tıklayın

CHP eski milletvekilleri, eski il başkanları, eski ilçe başkanları ve eski meclis üyeleri, partililere 3 maddelik tarihi bir çağrı yaptı. 13 yıllık AKP hükümetini eleştiren CHP’liler, “Ülkemizde her seçim dönemi için söylenen lakin bu seçim süreci için tam anlamıyla içi dolu olan “Bu seçim ülkemizdeki en önemli seçimdir.” düşüncesi, yaşadığımız hazin olaylarla artık hiç kuşku götürmemektedir. Görüldüğü üzere 13 yıldır ülkeyi yöneten iktidar ne ekonomi, ne demokrasi, ne terör, ne işsizlik hiçbir temel sorunda yol kat edememiş, aksine ülkeye geriye dönüş yaşatmıştır.

 

TARİHİ BİR SORUMLULUK

Ülkemiz, Cumhuriyetimiz ve demokrasimiz 1 Kasım 2015 seçimlerinde çok ciddi bir sınav verecektir. Bu yüzden ülke, cumhuriyet ve demokrasi sevdalıları için; lakin, ama, fakatsız ellerindeki en kıt imkanları en yüksek derecede kullanacak bir seçim dönemini geçirmek onursal ve ulusal bir duruştur. Bu vesileyle hiçbir ön şart koymadan aşağıda ismi geçen bizlerin bu deklarasyonu oluşturması tarihi bir sorumluluktur ”diyerek bütün CHP’lilere mesaj gönderdi.

 

İŞTE CHP’LİLERİN ORTAK ÇAĞRISI:

1- Yaşadığımız bu süreçte her CHP’linin ön şartsız taşın altına elini koyması tarihi bir yükümlülüktür.

2- Sorunumuz liste ve isim sorunu değildir. Adam seçme lüksümüz yoktur. Tek amacımız, CHP’ne Anadolu’da doğan her çocuğun geleceğini kurtarması için güç vermektir. Sosyal demokrat bir iktidarın refahını ve güzelliklerini halkımıza yaşatmak başlıca sorumluluğumuzdur.

3- Partimiz adına verilecek her göreve hazırız. En genç kardeşimizden, en tecrübeli üyelerimize kadar seferberlik ilan ediyoruz.

 

TARİHİ ÇAĞRIYI YAPANLAR:

Hüseyin ACURMAN

Kenan AKMAN

Metin ALAN

Ersin ALBAYRAK

Rıdvan ALKAN

İbrahim AYDIN

Cevdet BARIŞ

Nadir BİROK

Hasan ÇELİK

Necdet ÇETİNAK

Abdurrahman ÇINAR

Mahir DÖNMEZ

Hikmet ERENKAYA

Keramettin GENÇTÜRK

Ömer HAZER

Saffet KOŞAR

Erol KÖSE

M.Ümit KÜÇÜKKAYA

Ruhan ODABAŞ

Fahri ÖRENGÜL

Remzi ÖZKAN

Cengiz SARIBAY

Alparslan SEYMEN

Sefa SİRMEN

Ferhan ŞENSOY

Fikret TOKER

Bozkurt USLU

Rafet YILDIZLI

Selman YILDIRIM

Selim YILDIZ

17 Eylül 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Ulaşıma yapılan %10 zammı nasıl değerlendiriyorsunuz?