MHP KÖRFEZ İLÇE BAŞKANI AHMET MERCAN İSTİFA ETTİ

CHP İzmit İlçe Başkanı Selman Yıldırım önceki gün gazetemize gelerek göreve geldiği günden günümüze durum değerlendirmesi yaptı. Yıldırım; CHP İzmit İ...

Büyütmek için resme tıklayın

CHP İzmit İlçe Başkanı Selman Yıldırım önceki gün gazetemize gelerek göreve geldiği günden günümüze durum değerlendirmesi yaptı. Yıldırım; CHP İzmit İlçe Örgüt Binası’nda yapılan yenileme çalışmalarının 1 Temmuz’da tamamlanacağını söyledi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmit İlçe Başkanı Selman Yıldırım önceki gün gazetemizi ziyaret etti. Göreve seçildiği 12 Mayıs tarihinden günümüze kadar yaptığı çalışmalarını anlatan ve geleceğe dönük hedeflerinden bahseden Yıldırım şöyle konuştu; “Halkı ve bilimselliği bir araya katmalıyız. Sadece siyasetçi gözüyle bakmak olmuyor. Hedefimiz kitleleri partimize katmaktır. Kitlelerin geneli partimize gelmiyor. Gençlerimizin partimize gelmesini sağlamak zorundayız. Seçmen kitlesini apartmanlardan dışarı çıkartmalıyız. Yahyakaptan’da 8 bin oy alıyoruz, 80 kişi sokağa inmiyor. Anket, sorun tespiti ve eğilim yoklamasını her ay düzenli olarak yaptırıyoruz.
ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYACAĞIZ
7 Temmuz’da köylere gideceğiz. Gökhan Günaydın hocamızı davet ettik. Bilimselliği, siyaseti ve halkı bir araya getirmeyi hedefliyoruz. Bütün sivil toplum örgütleriyle bir arada olacağız. Kent dinamiklerini bir araya getireceğiz. İlçelerdeki sorunlara ortak olup 13-0’ı delmemiz gerekiyor. Böylelikle Büyükşehir’e ortak olacağız. Emek isteyen çalışmalar yapıyoruz. Bunun için artık elimizi taşın altına koyacağız. Sigaranın sağlığa zararlı olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Köy kahvehanelerinde ve kapalı alanlarda sigara içmek yasak hepimiz biliyoruz. Merkez ilçe örgüt binasında sigara içmek olur mu? Bu sebeple bu sorunu da aştık. Artık İzmit İlçe Örgüt binamızda kimse sigara içmeyecek. Bununla birlikte parti binamızı yenileme çalışmalarına başladık. İmece usulüyle masrafları üstleneceğiz. Çok güzel bir binamız olacak.”
SELMAN YILDIRIM: CHP İzmit İlçe Başkanı Selman Yıldırım, geçtiğimiz gün gazetemize gelerek durum değerlendirmesi ve sigaranın insan sağlığına zararlarına değindi.
……………………………….
MHP KÖRFEZ İLÇE BAŞKANI AHMET MERCAN İSTİFA ETTİ
3 Haziran’da yapılan İl kongresinde İl başkan adaylarından İsmail Kurt’u destekleyeceğini açıklayan MHP Körfez İlçe Başkanı Ahmet Mercan bugün ilçe başkanlığından istifa etti. Kongrede İsmail Kurt’a açık destek veren Ahmet Mercan, yarışı Aydın Ünlü’nün kazanması sonrasında istifa edeceğine dair mesajlar vermişti
Bu sabah MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’yü arayarak Körfez İlçe Başkanlığından istifa ettiğini açıklayan Ahmet Mercan’ın yazılı istifasının bugün gün içerisinde il başkanlığına ulaşması bekleniyor. Ahmet Mercan’ın yanı sıra 18 kişilik yönetim kurulu üyeleri de istifa etti.
BİZİM HEDEFİMİZ 2014’TÜR
MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’yü telefondan arayarak istifa ettiğini bildiren Mercan, “Yönetimle beraber 18 kişilik grubu ile MHP İl yönetiminin önünü açmak için istifamızı verdik” dedi. İstifasında sürpriz olmadığını söyleyen Ünlü, “Mercan’ın kendi takdiridir. MHP Aydın Ünlü başkanlığında dimdik ayakta var olmaya devam edecektir. Mevcut il teşkilatında hiçbir aksama olmaz. Tüm ilçe başkanlarımızı çok seviyoruz. Önümüzdeki günlerde bir değerlendirme yaparak önümüze devam edeceğiz. Ben hiçbir yönetime mücadele etmeyeceğimizi söyledim ve her zaman da bu sözümün arkadasındayım. Bizim hedefimiz 2014’tür. Hedefimizde sapma yoktur”dedi.
İstifa eden yönetim kurulu üyelerinin isimleri şöyle:
Ahmet Mercan, Süleyman Seyhan, Ahmet Erdemiş, Mustafa Yıldırım, Cemaladdin Özsoy, Kadir Uysal, Vecihe Köse, Hakan Tatlı, Süleyman Yıldırım, Ergün Demirelli, Mikail Gümüş, Yunus Kandal, Yaşar Yıldırım, Rıdvan Duran, Gürbüz Aslan, Nusret Olgun, Ali Osman Polat, İlhan Demiray ve İbrahim Sağcan.

16 Haziran 2012 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Ekmeğe yapılması planlanan zammı nasıl değerlendiriyorsunuz?