Gizle

MHP’ de birlik mesajları

MHP Kocaeli İl Başkanlığı’nın düzenlediği istişare toplantısı dün Sabancı Kültür Merkezinde gerçekleştiMilliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl İstişare...

Büyütmek için resme tıklayın

MHP Kocaeli İl Başkanlığı’nın düzenlediği istişare toplantısı dün Sabancı Kültür Merkezinde gerçekleşti
Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl İstişare toplantısı dün Sabancı Kültür Merkezi’nde önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşti. İlçe başkanları, eski milletvekilleri ve eski il başkanlarının yanı sıra sivil toplum örgütleri başkanları da toplantıda yer aldı. Toplantıda Divan Kurulu’nda Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü ve eski MHP Milletvekili Cumali Durmuş yer aldı.12 ilçe başkanın da kısa kısa konuşma yaptığı toplantı il başkanının da konuşması ile basına kapalı bir şekilde devam etti.
YILDA BİR İKİ DEFA OLUR
Toplantı’da eski MHP milletvekilLERİ Cumali Durmuş, Kemal Köse ve mevcut MHP Milletvekili Lütfü Türkkan eski il başkanlarından Ruhi Çavdar, Nurdoğan Kaçar, Ahmet Tağ, Nihat Güler, Sedat Arı yer aldı. İlk olarak Gebze İlçe Başkanı Nusret Acur kürsüye gelerek partililere seslendi. Acur, “Bu salona gelen herkese teşekkür ediyorum. Böyle toplantılar yılda bir iki defa olur. Bu toplantıların birer amacı vardır. Sevgili arkadaşlar lütfen bu toplantı yaklaşık iki üç saat sürer sigara içmek için, çok acil değilse salonu terk etmeyelim, bu disiplini koruyalım. Yoksa böyle hareketler motivasyonu düşürmekte ve motivasyonu bozmaktadır” dedi.
ÜLKÜCÜLER KİMSENİN KÖLESİ DEĞİL
MHP Gebze İlçe Başkanı Nusret Acur, konuşmasının devamında “Ülkücüler kimsenin kölesi değildir. Ülkücüler alçakgönüllüdür. Biz bugün burada kendimizi yıpratmamalıyız Kendimizi anlamsızca eleştirmek yerine bugün burada AKP iktidarını eleştirmeliyiz Onların çevirdikleri dolapları konuşmalıyız” dedi.
BİRLİĞİMİZİ KİMSE BOZAMAZ
Daha sonra kürsüye İzmit İlçe Başkanı Kaan Dilmen konuşmasını yapmak üzere çıktı. Dilmen, “Yaşananlar ne olursa olsun bizim birliğimizi ve bütünlüğümüzü kimse bozamaz. Bizim İzmit’te belediye alabilmemiz için 60 bin kadar oya ihtiyacımız var. Bunu alabilmek için elimizden gelen bütün çabayı sarf edeceğiz ve sonunda burayı alacak konumda olacağız” dedi. Daha sonra diğer ilçe başkanları da kısa kısa durum değerlendirmesi yaptı.
MHP İSTEDİĞİ MESAJI ALMIŞTIR
Son olarak konuşmasını yapmak üzere kürsüye MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü geldi. Ünlü, “MHP istediği mesajı almıştır. Başınız yere eğilmeyecek. Yapacağımız çalışmalar ile 2014 yerel seçimlerinde başarıyı elde edeceğiz. İlk defa ne yaptığını bilerek çalışacağız. Üye sayımızı 100 bin yapmak istiyoruz. Hedefimiz 2014’ün galibi olmatır” dedi.

02 Temmuz 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Ulaşıma yapılan %10 zammı nasıl değerlendiriyorsunuz?