Gizle

“Esnafımız, siyasetin ve toplumun göstergesidir”

Ak Parti Gölcük Belediye Başkan aday adayı Mustafa Kalabalık, Gölcük Esnaf Odası Başkanı Necmi Kocaman’ı makamında ziyaret ederek, aday adaylığı ile i...

Büyütmek için resme tıklayınAk Parti Gölcük Belediye Başkan aday adayı Mustafa Kalabalık, Gölcük Esnaf Odası Başkanı Necmi Kocaman’ı makamında ziyaret ederek, aday adaylığı ile ilgili çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

AK Parti Gölcük Belediye Başkan aday adayı Mustafa Kalabalık Kalabalık, siyasetin yerel boyutlarında daha etkin ve etkili olması gerektiğini, sivil toplum kuruluşlarının da belediyelerimizin çalışma süreçleri içinde daha faal sorumlulukları olması gerektiğini söyledi. Kendisinin de bir esnaf çocuğu olduğunu belirten Kalabalık, AK Parti’nin ülkemiz için yaptığı değişimlerin ve yeniliklerin önemini en iyi izleyen ve takip eden meslek gurupları olan esnafların, vatandaşların ihtiyaçları, istekleri ve beklentilerini en yakından şahidi olmaları gibi özelliklerinin, aslında yerel yöneticilerin hizmet üretimleri ve uygulamalarında bir avantaj olduğunu, ancak bu avantajı kullanamayan yerel yöneticilerin toplum üzerinde olumsuzluklar da yaratabildiğini söyledi.

ETKİN VE ETKİLİ ÇALIŞMA…

AK Parti iktidarı ile daha da güçlenmesi gereken belediyelerin, “mış gibi” yapmadan, hayati öneme haiz konularda cesaretle, hızla ve heyecanla hizmet üretimlerini sürdürmelerinin gerekliliğini ifade etti. Aday olması durumunda, seçim süreci içinde çok daha etkin ve etkili çalışmalar yapacağını ifade eden Kalabalık, Belediye Başkanı olması halinde de Gölcük’teki tüm sivil toplum kuruluşları ile istişarelerini yürüteceklerini, mega hizmetler ve projeler konusunda el birliği ile çalışarak, toplumun tamamının mutluluğunu ve menfaatlerini gözetecekleri taahhüdünde bulundu. Kalabalık, Gölcük’ün huzuru, mutluluğu ve geleceği için tüm projelerde, AK Parti politikalarını, Kocaeli Büyükşehir Belediyemiz ile el ele vererek uygulayan ve destekleyen vizyoner kimliğini hayata geçirmek için de sabırsızlandığını ifade etti.

10 Kasım 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket 24 Haziran Milletvekili seçimlerinde hangi partiye oy vereceksiniz?