Aydın Ünlü: Darbeyi ülkücüler engelledi

MHP Malta Mahalle Başkanlığı tarafından düzenlenen programda konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, "Bu ülkede darbeyi engelleyen gerçek ülkücülerdir" dedi.

Haber albümü için resme tıklayın

Etkili Sandık Gönüllüsü (ESG) çalışmaları kapsamında MHP Malta Mahalle Başkanlığı bir kahvaltı programı düzenledi. Kahvaltıya MHP İl başkanı Aydın Ünlü ve İzmit İlçe Ahmet Yalçınöz ve yönetimleri katıldı.Mahalle sakinleri ile yapılan kahvaltı sonrası söz alan MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz Mahalle başkanı Suat Yetik’e yaptığı titiz çalışma sonucu 13 sandık başkanının belirleyip listeleri yönetime verdiği için teşekkür etti. Daha önce Malta Mahallesine defalarca geldiğini ancak hiçbir dönemde bu kadar ilgi ve heyecan olmadığını belirtti. Bir sürü yeni yüzler gördüğü için çok memnun olduğunu ifade etti. Yalçınöz ayrıca, "MHP izmit İlçe teşkilatı olarak çok çalışacağız ve ilk seçimde ipi göğüsleyen parti biz olacağız" dedi.

ARTIK PARALEL YAPI YOK

Yalçınöz'ün ardından konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ise MHP İzmit İlçe başkanı ve yönetimine teşekkür ederek, " 15 Temmuz’dan sonra Türk siyasetinde ve devlet yönetiminde artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını söyledi. Soruyorum size PKK nerede? FETÖ nerede? HDP'li PKK destekçileri nerede ve ne halde? Bunları hayal edebilir miydik? Liderimizi Devlet Bahçeli’nin 15 Temmuzdaki duruşu sayesinde devletin bekası teminat altına alınmıştır. Artık yıllardır Milli eğitim sistemini yap boz tahtasına çeviren paralel yapı yok. Devlet akşam karar alıp sabah uygulayabiliyor" dedi.

TEK VÜCUT OLMALIYIZ

Devlet artık hiç olmadığı kadar çevik diyen Ünlü, "PKK, FETÖ ve ne kadar hain örgüt varsa emniyet güçleri inlerine girmiş, hepsine balyoz indirmiş durumda. Yok AB ne der, yok ABD ne der diye düşünmeden akşam karar alıp sabah uygulayabilen bir devlet var. Artık teröre giden kaynak, boş kayalıkları bombalamaya giden kaynak devletin kasasında milletin cebinde kalacak. Bu ülkede darbeyi engelleyen gerçek ülkücülerdir. Bakın şu anda NATO daki operasyon ile dolar ile ülkeye yapılan operasyon aynı kaynaktan. Bunun farkında olmalıyız ve tek vücut olmalıyız" şeklinde sürdürdü.

GELECEK MHP’NİNDİR

Ünlü, "Geçtiğimiz bu olağanüstü dönemde MHP'nin bu ülkenin sigortası olduğu ortaya çıkmıştır. Çok daha güçlü olmalıyız ki Türkiye düşmanlarına tekrar fırsat vermeyelim. Bunun içim planlı çalışma şart. Hepimize görevler düşüyor. Her MHP li kendi sandığı için çalışmalı. Hatır oyları çok önemli. Sosyal çevremize MHP’yi anlatmalıyız. Bizler üzerimize düşeni yaparsak gelecek MHP’nindir. Yönetim ülkücü kadroların olacaktır. Ancak biz MHP yönetimi olarak çalışan ve başaran partililere itibar edeceğiz. Onların bir dediği iki olmayacak. Çalışanlar ve şu an bu çalışmalarda fotoğraf karesine girenler kayda geçmiştir. Unutulmayacaklardı" açıklamalarında bulundu.

20 Kasım 2017 - Siyaset

Muhabir Selin Becer


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket 24 Haziran Milletvekili seçimlerinde hangi partiye oy vereceksiniz?