Gizle

Arçelik’ten yılın öğretmenine ödül

Arçelik, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde eğitimcileri unutmadı. Bu sene üçüncüsü düzenlenen ‘Yılın Emekli Öğretmeni’ etkinliğinde ödül olarak çamaşır kurutma makinesi verildi.

Büyütmek için resme tıklayın

Arçelik tarafından 3 yıldan beri 25 ilde seçilen yılın öğretmenine ödül veriliyor. Bu yılda Karamürsel ’in Ereğli Güzel Kıyı İlköğretim Okulunda 40 yıl öğretmenlik yaptıktan sonra emekliye ayrılan 67 yaşındaki Muhsin Kutun yılın öğretmeni seçildi. Arçelik Bölgesel Pazarlama Uzmanı Akın Öztürk ile Arçelik Karamürsel Bayisi Zekir Demir tarafından Karamürsel ilçesinde seçilen yılın öğretmeni Muhsin Kutun’a çamaşır kurutma makinesi hediyesi edildi. Yılın Öğretmeni seçilen Muhsin Kutun’un ödül töreninde çok heyecanlı olduğu gözlendi.Arçelik Bölgesel Pazarlama Uzmanı Akın Öztürk’te yaptığı konuşmada Muhsin Kutun öğretmenimiz başta olmak üzere tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarız ifadeleri kullandı.

YILIN EMEKLİ ÖĞRETMENİ

Arçelik, hayatını eğitime adamış ve emekli olmuş eğitimcileri bu yıl da 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde ‘Yılın Emekli Öğretmeni ’ projesiyle ödüllendirdi. Arçelik, meslek hayatları boyunca binlerce öğrenci yetiştirerek topluma faydalı bireyler kazandırmış emekli eğitimcileri bu yıl da “Yılın Emekli Öğretmeni’ projesiyle ödüllendirdi. 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Türkiye çapında farklı illerde bayilerin iş birliğiyle üçüncü kez düzenlenen etkinliklerde Yılın Emekli Öğretmeni’seçilen eğitimcilere Arçelik kurutma makinesi hediye edildi. Bölge halkı, doldurdukları anketlerde, öğretmenleri sosyal sorumluluk projelerinde yer alma, geçmiş mesleki başarıları ve kısıtlı kaynaklarla zor şartlarda görevini yerine getirme kriterlerine göre değerlendirdi. Bayiler tarafından bulundukları illerde düzenlenen ödül törenlerinde, anketler sonucunda belirlenen emekli öğretmenlere ödül sertifikaları takdim edildi.

DİNÇER: ÖĞRETMENLERİMİZ İ BİZLER İÇİN ÇOK KIYMETLİ

Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer, son derece kutsal bir görevi yerine getiren öğretmenlere teşekkür etmek amacıyla bu etkinliği düzenlediklerini belirterek “Globalleşen, sınırların kalktığı dünyada, bireylerin temel yeterliklere sahip olması, bilgiye ulaşabilmesi, sağlıklı toplumsal ilişkiler kurabilmesi ve iyi bir kariyer elde edebilmesi için eğitim çağımızın en önemli ihtiyaçlarından birisi. Bu anlamda insanları eğitmeyi ve öğretmeyi meslek edinmiş, eğitim kurumlarında çocuk ve gençlerin öğretimlerine rehberlik eden, onlara her mevzuda yön veren ve yaşama hazırlayan öğretmenlerimiz emekleri bizler için çok kıymetli. Bu önemli günde onları unutmadığımızı göstermek ve şükranlarımızı sunmak amacıyla “Yılın Emekli Öğretmeni’ etkinliğini düzenliyoruz. Hepsi birbirinden özel emekli öğretmenlerimiz arasından bayilerimizin uyguladığı anket yardımıyla seçim yapıyor ve kendilerine Arçelik Kurutma Makinesi takdim ediyoruz. 3 yıldır yoğun bir ilgiyle karşılaşan ve giderek tüm Türkiye’ye yayılan etkinliğimiz vesilesiyle tüm öğretmenlerimizin bu çok özel gününü bir kez daha kutluyorum” dedi.

24 Kasım 2017 - Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Ulaşıma yapılan %10 zammı nasıl değerlendiriyorsunuz?