Gizle

Öğrenciler dikkat! GÜBRETAŞ'ın burs başvurusuna sayılı günler kaldı

Sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında tarım sektörünün geleceği için eğitime de yatırım yapan GÜBRETAŞ ziraat fakültelerinde eğitim görüp ekonomik desteğe ihtiyacı olan belli sayıda çiftçi çocuğuna ilk yıldan başlayarak eğitim dönemi boyunca geri ödemesiz Eğitim Bursu desteği veriyor.

Haber albümü için resme tıklayın

2007 yılından beri lisans düzeyindeki öğrenciler için verilen GÜBRETAŞ Eğitim Bursunun kapsamı bu yıldan itibaren genişletildi. Artık ziraat fakültelerinde lisansüstü eğitim gören belli sayıda tezli yüksek lisans ve doktora öğrencisi de bu yıldan itibaren burstan yararlanabilecek.

300 TL-600 TL-900 TL BURS

2017-2018 öğrenim döneminde Ekim-Haziran arasındaki 9 ay boyunca lisans öğrencileri için aylık 300 TL tezli yüksek lisans öğrencileri için 600 TL ve doktora öğrencileri için 900 TL olarak belirlenen GÜBRETAŞ Eğitim Bursuna başvurular 26 Kasım 2017 Pazar gecesine kadar şirketin internet sayfası [http://www.gubretas.com.tr/]www.gubretas.com.tr [http://www.gubretas.com.tr] üzerinden alınmaya devam ediyor.

İNTERNETTEN AÇIKLANACAK

Başvurularda çiftçi çocuğu olmak ve ziraat fakültesinin Bahçe Bitkileri Tarımsal Yapılar ve Sulama Bitki Koruma Tarla Bitkileri Toprak Bilimi ve Bitki Besleme bölümlerinden birine ilk kez bu yıl kayıt yaptırmış olma şartları aranıyor. Yoğun bir ilgi gören GÜBRETAŞ Eğitim Bursunda başvuru sonuçları 10 Aralık 2017de şirketin internet sitesinden açıklanacak.

24 Kasım 2017 - Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Ulaşıma yapılan %10 zammı nasıl değerlendiriyorsunuz?