Av. Ömür Nalçacı ikinci kez başkan!

1963 yılında kurulan Seka Çocuk Dostları Derneği’nin olağan genel kurulu gerçekleşti. Tek liste ile seçime giren Av. Ömür Nalçaçı ikinci kez başkanlığa seçildi.

Haber albümü için resme tıklayın

İlimizin saygın sivil toplum kuruluşları arasında yer alan ve 1963 yılında kurulan Seka Çocuk Dostları Derneği’nin olağan genel kurulu eski valilik binası karşısında yer alan Coffe Burger Shop’ta gerçekleşti. Divan başkanlığını Şazuman Eracar, Nuray Saral ve Filiz Örçen’in yaptığı genel kurulda denetim ve faaliyet raporları okunarak ibra edildi. 3 yıl bir yapılan 63 üyesi bulunan tek listeli genel kurulda mevcut başkan Av. Ömür Nalçacı oy birliği ile ikinci kez derneğin başkanlığına getirildi.

OKULLARLA İŞ BİRLİĞİ YAPIYOR

20’ye yakın seçkin üniversite öğrencisine burs veren dernek, ihtiyaç sahibi ortaokul öğrencilerinin aileleri ile ilgileniyor ve ailelere ayni yardım sağlıyor. Engelli çocukların dernekleri ile de iş birliği içinde hareket eden Seka Çocuk Dostları Derneği birçok etkinlik düzenliyor elde edilen gelirlerle engelli çocukların eğitim gördüğü okulların cihaz ve benzeri ihtiyaçlarına katkı sağlıyor.

Seka Çocuk Dostları Derneği Yönetim Kurulu

Av. Ömür Nalçacı - Başkan

Nuray Saral

Filiz Örçen

Şazuman Eracar

Hatice Ulaş

Neriman Kılıçalan

Aysel Uslu

Denetim Kurulu

Mehmet Özyılmaz

Cemil Ercan

Turgut Saral

17 Ocak 2018 - Gündem

Muhabir Erdem Övüç


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket 24 Haziran Milletvekili seçimlerinde hangi partiye oy vereceksiniz?