Yeni bir federasyon kuruldu

Kocaeli Valiliği'nin onayı ile yeni bir federasyon kuruldu.

Haber albümü için resme tıklayın

Kısa adı ABAF olan “Amatör Balıkçılık Federasyonu” yönetim kurulu tarafından resmen kurulduğu ilan edildi. Federasyonun kuruluşu misyon, vizyon, amaç ve kapsamı ulusal bir kanalda 2 saatlik bir canlı yayın ile ülke geneline duyurularak lansmanı yapıldı. Federasyon Başkanı Engin Uztürk'ün yaptığı açıklamada kısa adı ABAF olan Amatör Balıkçılık Federasyonu Kocaeli Valiliği'n onayı ile 29 Kasım 2017 tarihinde 7 Kurucu üye dernek ile kuruldu.

KURUCU BAŞKAN VE DERNEKLERİMİZ

Engin Uztürk, Kocaeli Sportif Amatör Olta Balıkçıları ve Doğal Hayatı Koruma Derneği (KAMADER) Mustafa Uyar, Bodrum Yarımadası Yalıkavak Sportif ve Amatör Balık Avcıları Derneği (BORABDER) Tuluhan Torun, Çukurova Amatör Balıkçılık Denizcilik ve Doğal Hayatı Koruma Derneği (ÇUBADER) Fatih Garip, Eskişehir Tatlısu Olta Balıkçıları Doğayı ve Sucul Hayatı Koruma Derneği (ETSOBDER) Abdullah Melih Karaküçükoğlu, Konya Selçuklu Amatör Olta Balıkçılığı ve Su Hayatını Koruma Derneği (KOSABDER) Faruk Baştürk, Balık Tutkunları Sportif Olta Balıkçıları ve Doğal Hayatı Koruma Kulübü Derneği (BALIKTUTKUNLARI) Ömer Muammer Yersel, İstanbul Surf Casting Sportif Olta Balıkçıları Derneği (İSCOBDER) olduğunu ifade etti.

18 Ocak 2018 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket 24 Haziran Milletvekili seçimlerinde hangi partiye oy vereceksiniz?