Ali Sağlık: 1.8 milyarlık yatırım yaptık

AKP Gebze İlçe yönetimini ağırlayan İSU Genel Müdürü Ali Sağlık, yapılan hizmetlerle ilgili bilgilendirmede bulundu. Kentte geçen 13 yılda 1.8 milyar liralık yatırım yaptıklarını söyleyen Sağlık, “Gebze’deki 54 milyon liralık projelerimiz ise devam ediyor” dedi

Büyütmek için resme tıklayın

Geçtiğimiz ay AKP Gebze İlçe Başkanlığı’na atanan İrfan Ayar, beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte önceki gün İSU Genel Müdürü Ali Sağlık’ı ziyaret etti. Yeni görevinden dolayı Sağlık’ı kutlayan ilçe başkanı İrfan Ayar, İSU Genel Müdürlüğü’nün yaptığı sağlıklı içmesuyu ile altyapı yatırımlarından dolayı teşekkür etti.

İSU’NUN HİZMETLERİNİ ÖVDÜ

Sanayi ile birlikte gelişen Gebze’nin yapılan altyapı yatırımları ile her geçen gün cazibesinin arttığını vurgulayan Ayar, “İSU Genel Müdürlüğü, Gebze”de yaptığı yatırımlar ile uzun yıllara dayanan altyapı problemlerini çözdü. Bölgemize kesintisiz içmesuyu sağlanıyor, atıksuları modern arıtma tesislerinde arıtılıyor. Yağmursuları için birçok dereleri ıslah ederek yağmursuyu baskınlarının önüne geçildi” dedi.

“HER YERE HİZMET GÖTÜRDÜK”

Konuklarına ziyaretleri için teşekkür eden İSU Genel Müdürü Ali Sağlık, ilçe ayrımı yapmadan program çerçevesinde yatırımlarını sürdürdüklerini söyledi. Artan nüfusun yoğun olduğu Gebze’ye büyük önem verdiklerini ifade eden genel müdür Sağlık, ilçenin sağlıklı altyapıya kavuşması için girilmedik cadde ve sokak bırakmadıklarını söyledi.

1.8 MİLYARLIK YATIRIM

Son 13 yılda 1 milyar 800 milyon liranın üzerinde il genelinde yatırım gerçekleştirdiklerini hatırlatan Sağlık, Gebze’de 2017 yılında toplam 54 milyon lira değerinde 6 ayrı projenin çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi. Denizli Göleti gövdesinin yükseltilmesi ile Tatlıkuyu Vadisi dere ıslahlarını tamamladıklarını anlatan Sağlık, Çamur Yakma ve Enerji Üretim Santralı, Ovacık Kovalıdere Göleti yapımları ile ilçe merkezinde muhtelif cadde ve sokaklar ile Pelitli, Kadıllı ve Tepemanayırı bölgelerinde ise altyapı yatırımlarının da devam ettiğini kaydetti.

“SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR”

İlçenin ihtiyaçlarını göre yatırımlarını sürdüreceklerini sözlerine ekleyen İSU Genel Müdürü Ali Sağlık, “İSU bir hizmet kuruluşudur. Gebze, hizmette öncelikli bölgemizdir. Altyapı sorunlarını asgari seviyeye indirdik. Hali hazırda ilçedeki 54 milyon lira değerindeki projelerimizi sürdürüyoruz” dedi.

18 Ocak 2018 - Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket 24 Haziran Milletvekili seçimlerinde hangi partiye oy vereceksiniz?