Doğru Hasar Merkezi Danışmanlık İzmit’te açıldı

Genel Merkezi Ankara’da bulunan Doğru Hasar Merkezi Danışmanlık firmasının 35. Şubesi İzmit’te açıldı. İzmit şubesinin acente müdürlüğü görevini ise Fatma İskece yürütecek.

Büyütmek için resme tıklayın

Genel Merkezi Ankara’da bulunan Doğru Hasar Merkezi Danışmanlık firmasının 35.şubesi İzmit’te açıldı. 2017 yılın kurularak ülkemiz hasar tasfiyesi konusunda öncülük ederek sigorta kapsamında oluşan her türlü bedeni ve maddi zararların en kısa sürede karşılanması hususunda hizmet veren Doğru Hasar Merkezi’nin İzmit şubesinin acente müdürlüğü görevi Fatma İskece yürütecek. Görkemli bir törenle açılışı gerçekleşen danışmanlık firmasının açılışına firma genel müdürü Tamer Tezcan, şirket avukatı Hakan Kaymakçı, İzmit şubesi müdürü Fatma İskece, temsilcisi Nuran Okçu ve dostları katıldı.

HAKLIYKEN HAKSIZ GİBİ GÖSTEREBİLİRLER

Açılışta kısa bir konuşma yapan Doğru Hasar Merkezi Danışmanlık firmasının acente müdürü Fatma İskece, “Bilindiği üzere pek çok vatandaşımız maruz kaldığı trafik kazaları ya da diğer kazalar sonucunda sigorta kapsamında olan haklarını tam olarak bilmemektedirler. Bunun için çoğu zaman haklı oldukları halde sigorta şirketleri bünyesinde haksız duruma düşebilmektedirler. Sadece Kocaeli’de yurdun neresinde olursa olsun her hangi bir trafik kazası sonucu hayatını kaybetmiş olan vatandaşların geride bıraktıkları anne, baba, eş ve çocuklarına yönelik olarak da sigorta şirketlerinden tazmina alma hakları vardır” ifadelerinde bulundu.

FİRMAMIZ HAKKINIZI SAVUNUYOR

Konuşmalarına devam eden İskece, “Ayrıca bizzat trafik kazası sonucu yaralanmış ve hayatının geriye kalan kısmını sakat olarak devam ettirmek zorunda kalan vatandaşlarımızın da tazminat alma hakları bulunmaktadır. Doğru Hasar Merkezi Danışmanlık firmasıda mağdur vatandaşlarımıza sigorta şirketlerinden hakları olan bu tazminat bedellerini en üst seviyeden ve tam olarak almalarını sağlamaktadır. Vatandaşlarımız 0262 999 29 79 nolu telefon numarasından detaylı bilgi alabilirler” diye konuştu.

20 Ocak 2018 - Gündem

Muhabir Ahmet Hazer


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket 24 Haziran Milletvekili seçimlerinde hangi partiye oy vereceksiniz?