Gizle

Erbakan Vakfından Erbakan’ı anma etkinliğine davet

Erbakan Vakfı Kartepe İlçe Divan Toplantısında konuşan Kartepe İlçe Başkanı Cevdet Çepil, bütün vatandaşları 25 Şubat Pazar günü düzenlenecek olan merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın anma etkinliklerine davet etti

Haber albümü için resme tıklayın

Erbakan Vakfı Kartepe İlçe Divan Toplantısı, Kartepe Köseköy’de gerçekleştirildi. Toplantıya Erbakan Vakfı Bölge Başkanı Mehmet Aras, Kartepe İlçe Başkanı Cevdet Çepil, yönetim kurulu üyeleri ve davetliler katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Cevdet Çepil, toplantıya katılan herkese teşekkür etti. 25 Şubat Pazar günü merhum Necmettin Erbakan’ın anma programı hakkında bilgi veren Çepil, “Ömrünü bu aziz millet, vatan, İslam alemi ve tüm insanlığın kurtuluşu için mücadele ile geçen ve bu uğurda 40 yıllık siyasi hayatı boyunca çok ağır bedeller ödeyen merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamızın 25 Şubat Pazar günü ilimizde rahmet ve minnetle alacağız inşallah. Erbakan hocamız Engin tecrübesi basireti ve feraseti sayesinde bu aziz millete milli görüş hareketi ile yeni bir misyon ve vizyon yüklemiştir” dedi.

Fatih Erbakan da katılacak

Çepil, “Bu aziz millet Erbakan hocamızın bizlere bıraktığı ve tek Kurtuluş reçetesi olan milli görüş hareketini benimsemiş, bağrına basmış ve ardından hayırla yad etmiştir. ‘Dünyada var olan faizci ekonomik sömürü sistemi, savaş, soykırım ve terör olaylarının hepsinin arkasında mutlaka Siyonizm vardır. Eğer bunu bilmez ve gereğini yapmazsak hiçbir işte hayırlı netice alamayız’ diyen 54 refahyol hükümetinin efsane başbakanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamızı vefatının 7. Yılında Erbakan vakfımızın Genel Başkanı Muhterem Dr. Fatih Erbakan beyin katılımı ile hep birlikte rahmetle bir kere daha anacağız inşallah. Bu vesileyle Kocaeli'de yaşayan tüm kardeşlerimizi 25 Şubat Pazar günü saat 14: 00’da programımıza bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Teşekkür belgeleri verildi

Programın sonunda 17 Aralık 2017 günü düzenlenen “Seninleyiz Kudüs” mitinginde başarılı çalışmalar yapan dernek üyeleri Cevdet Çepil, Tacettin Yurtsever, Cengiz Adıberi, Osman Yazıcı, Hüseyin Şöhretli, Mehmet Ali Sayın, Halim Yazıcı, Hayrettin Çolak, Murat Tanıl, Emre Uçar, Burak Türkan, Selçuk Sarıtaş, Ali Adıgüzel, Ramazan Sarıt, Enes Öden, Murathan Güzeldal, Hüseyin Bayır, Muhammed Can Yumrudaş, Erhan Okumuş ve Kaan Aras ile Hülya Aydınlı, Rabia Karadayı, Zeynep Bekaroğlu, Leyla Karadayı, Ayşenur Baldiş, Hale Baldiş, Meryem Karakaya, Gülseren Karakaya, Nilgün Karakaya ve Firdevs Karakaya’ya teşekkür belgeleri verildi.

18 Şubat 2018 - Gündem

Muhabir Nuri Akçaharman


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket 24 Haziran Milletvekili seçimlerinde hangi partiye oy vereceksiniz?