Reklamı Kapat

Erdoğan'ın mitinginde basına YASAK!

Cumrhubaşkanı Erdoğan'ın Kocaeli mitinginde ilginç şeyler yaşanmaya devam ediyor. Şimdi de basın mensuplarının fotoğraf çekmesi yasaklandı. Tepkilere neden olan yasak yaklaşık 1 saat sonra kaldırıldı.

Haber albümü için resme tıklayın

Cumrhubaşkanı Erdoğan'ın Kocaeli mitinginde ilginç şeyler yaşanmaya devam etti. Belediye otobüslerinin perşembe pazarı alanına sıra sıra dizilmesine anlam verilemezken daha sonra ise mitingden gazetelerine bilgi ve fotoğraf servis eden basın mensuplarına yasak geldi.

FOTOĞRAF ÇEKİMİ 1 SAAT KADAR YASAKLANDI

Alan henüz dolmadığı için basının fotoğraf çekimi yasaklandı. Öte yandan bulundukları alandan sunucu Metin Kaptanoğlu tarafından kovuldukları iddia edilen basın mensupları alanın yakınında bulunan bir TIR'ın üzerine koyuldu. Miting alanına gitmeye çalışan basın mensuplarına izin verilmedi. Tepkilere neden olan yasak yaklaşık 1 saat sonra kaldırıldı.

2-1-1528638226.jpeg

1-1528638219.jpeg

10 Haziran 2018 - Gündem

Muhabir Selin Becer


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

05

İzmitli - ELİTİST OLDULAR ARTIK -2

AKP'li ELİTİST'lerin Ufacık çoluk,çocuklarının altlarındaki araçlar bile MİLYON TL.'lik araçlar!

Devletin Hazinesi AKP ve Yandaşlara çalışıyor!..

Sikorsky helikopterler,Lüks yüksek silindirli makam araçları,Yine yüksek silindirli koruma araçları,Özel uçaklar,Özel otobüsler,Koruma ordusu,Koruma helikopterleri,Özel sahne tırlar...

Özel ayrılmış billboardlar,Yandaş TV. ve Gazeteler,Köprü,bina,üst geçit afişleri...

Canlı yayında olunduğu sırada bile hemen padişahın veya vezirinin konuşmasına bağlanan TV. kanalları...

Seçimler Eşit şartlarda ve koşullarda yapılmıyor! İKTİDAR DEVLETİN BÜTÜN İMKANLARINI KULLANIYOR!

Hiçbir Gazeteci ve TV. Kanalı bunu dile getirmiyor!..

Susmayan yeri geldimi kendi partisini için öz eleştiri yapabilen bir Adam ben Herkesin Cumhurbaşkanı olacağım diyor...Yandaşlık olmayacak diyor...Refahı herkese eşit paylaşacağım diyor...Huzuru,barışı,adaleti sağlayacağız diyor...İş,aş sağlayacağız diyor,Güçlü üreten bir Türkiye diyor...

Evet Geçmişini inkar etmeyen,övünç duyan,utanmayan,fakiri hakir görmeyip refah seviyesi herkese eşit olacak diyen...

Anadolu çocuğu Fakir Muharrem İNCE'yi destekliyoruz.

Sayın Muharrem İNCE Başkan seçildiğinde zaten doğal olarak CHP'nin başında olacak...Asıl yeniden bir diriliş ve uyanış o zaman başlayacak,Başka Türkiye yok.

Yanıtla . 0Beğen 12 Haziran 20:22
04

İzmitli - ELİTİST OLDULAR ARTIK -1

Ülkede ve Devlette Elitist olmuş azınlık çoğunluğun ulaşmadığı refah içerisinde yaşıyor!

Özelilikle iktidarın kaynaklarını kendilerine hortumlayan,Devletin hazinesini yağmalayan AKP'liler,Devlet kurumları ve Belediyelerdeki yöneticileri ikitarın yandaşları finansal olarak nemalanıyorlar,servetlerine servet katıyorlar haramzadeler!

Bunlar tabiki biz dürüst,namuslu Vatandaşlara fakir diyecekler!

AKP'nin yandaş Politikası her yerde uygulanıyor,hani Padişah diyorsa ''Ya taraf olacaksınız...Yada bertaraf.'' Doğru söylüyor Devlet kurumlarında ve Belediyelerde taraf olanların ücretleri maaşları aldıkları ücretler bile farklıymış,Bunlar kan emiciler parayla ELİTİST oldular ya!..

Fakir Cumhurbaşkanı Adayı Sayın Cumhurbaşkanımız dediler!..Kendileri Ülke liderleri içinde Dünya zenginleri sıralamasında oldukları için,yani ELİTİST'oldukları için!

Bu bilinen serveti ya bilinmeyen!

Biz helal rızık kazanma yolunda mücadele edelim...varsın Fakir olalım...Elit kaymak yiyici azınlıktan...Haramzadelerden olmayalım.

Ülkeyi haraç,mezat satanları,yağmalayanları...Söylemlerinde Milletin önünde sürekli Millilikten söz edip,tam tersi icraatlar ve kapalı kapılar arkasında yapılan antlaşmalar!

Ülkeye Katma değeri olmayan maliyetlerinin çok üzerinde yapılan projeler ve ödenen faizleri!

Ülke Toprakları dahi satıldı ve satılmaya devam ediyor!

Tarım ve Hayvancılık dahi bitirildi...gıda ürünleri ithal,üreten değil tüketen ve borçla büyüyen bir ekonomi!

Sonuç İngiltere'de Para baronları karşısında diz çöktürülen Türkiye!

Sadece tek tarafı dinlemeyiniz,Futfol takımı tutar gibi parti tutmayınız,

Muhalefetide dinleyiniz ne anlatıyorlar diye!

Yanıtla . 0Beğen 12 Haziran 20:22
03

Confiçyüs - yooo Kek çay değil,

emperyalizmin kapital tüketim zombileri YABANCI marka kullanarak,içerek,yiyerek,giyinerek (kahvedev,köfteye,pizzadan içeceğe) en basit tüketimlerinde dahi reklamlarla köleştirilmiş beyinlerle dolaşan robotlardan ayrışma zamanı geldi,geç de kalındı.geeeç.

Yanıtla . 0Beğen 11 Haziran 11:10
02

Yeni - İnce nin cumhurbaşkanına ‘ çakma dünya lideri ‘ diyerek seslendiğini bile yazan haber sitenizin ak parti mitinginden sebebini anlayamadığınız muhtemelen uzaktan şahit olduğunuz gençlik kolları arasındaki kısa süreli anlaşmazlığı haber yapma ayrıntınız alkışa değer dikkat becerisi! Sizi tebrik ediyor ve ekliyorum bugünkü meydanda sadece annem vardı . Ben ve babam teyzelerim Dayılarım kuzenlerim ve eşleri , eniştelerim yengem fiziken yoktuk! VenKadir gecesi dua ediyoruz bizi görmezden gelenlerin eline bizi bırakma Allah’ım...

Yanıtla . 1Beğen 11 Haziran 01:05
01

Kek Ve Çay - Özgürlükler Ülkesi

Yanıtla . 10Beğen 10 Haziran 17:04

Anket Hürriyet Caddesi trafiğe kapatılmalı mı?