Çelik: Hepinize başarılar diliyorum

İl Milli Eğitim Müdür Fehmi Rasim Çelik, 2018-2019 Yeni Eğitim ve Öğretim Yılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Büyütmek için resme tıklayın

Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik’in mesajında şu ifadeler yer aldı; “Eğitim şüphesiz her dönemde bütün toplumların öncelikleri arasında yer almıştır. Günümüzde de büyük bir hızla gelişen, değişen milletler, dünya birincisi olma yarışlarını bütün bireyler için sağlanan kaliteli ve nitelikli bir eğitimle güçlendirip hızlandırmaktadırlar. Bilgi çağındaki tüm bu gelişmeler karşısında çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmek, insanımızın eğitim seviyesini ve niteliğini yükseltmek, başarıyı ve kaliteyi artırabilmek için Bakanlığımız hedefleri doğrultusunda çok çalışmamız gerektiğine inancımız tamdır. Çünkü eğitim, büyük Önder Atatürk’ün dediği gibi  “en mühim meselemiz “ olarak devam ediyor ve “mutlaka muzaffer olmamız” gerekiyor.

“HEPİNİZE BAŞARILAR DİLİYORUM”

Sevgili öğrenciler, Eğitim; sabır, disiplin, emek ve özveri gerektiren bir süreçtir. Bu sürecin sonunda edinilen başarı, asla tesadüfi değildir. Bir yolun sonundaki hedefe ulaşabilmek için adım adım yürümek gerekir. Uzun yıllar boyunca yürünen bu yolda atılan her adım, bir öncekinden güç aldığı gibi bir sonrakinin de hazırlayıcısı olacaktır. Zaman zaman güçlüklerle karşılaşsanız dahi unutmamalısınız ki amaçlarınıza ulaşmak için sorunlara akılcı çözümler üretmeli, planlı bir şekilde çalışmalı ve kendinize daima güvenmelisiniz. Bu duygu ve düşüncelerle İlköğretim Haftasının ve 2018-2019 eğitim öğretim yılının Ülkemiz ve İlimiz için hayırlı, uğurlu olması temennisi ile tüm meslektaşlarıma, velilerimize ve öğrencilerimize sağlık, mutluluk ve başarı dileklerimle saygılar sunuyorum.”

16 Eylül 2018 - Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Hürriyet Caddesi trafiğe kapatılmalı mı?