Doğan: Güçlükleri birlikte aşacağız

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği Kocaeli Şubesi’ni ziyaret eden İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, ekonomik krize vurgu yaparak “Güçlükleri birlikte göğüsleyip aşacağız” dedi.

Büyütmek için resme tıklayın

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği Kocaeli Şubesi (TÜMSİAD)’ı ziyaret etti. TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Abdulkadir Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerince sıcak ve samimi şekilde karşılanan Başkan Doğan’ın gündeminde, ülkenin yaşadığı ekonomik kriz vardı. Bu günlerinde geride kalacağını ifade eden başkan Doğan, “Zorlukları bir nefer olarak göğüslemeliyiz. Böyle olursak bütün engelleri aşmamız daha kolay olur ve kimse bize diz çöktüremez” dedi.

“GÜÇLÜKLERİ BİRLİKTE GÖĞÜSLEYECEĞİZ”

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan yaptığı konuşmada, “Ülkemiz milletimiz var olduğundan beri bir çok badireleri yaşamıştır ve bunları her seferinde başarıyla atlatmıştır. Yine öyle bir dönemdeyiz İş adamları olarak bizler de ekonomik neferler olarak ülkemize diz çöktürmek isteyenlere karşı bir ve beraber olarak mücadele etmeliyiz. Zorlukları bir nefer olarak göğüslemeliyiz. Böyle olursak bütün engelleri aşmamız daha kolay olur ve kimse bize diz çöktüremez” dedi.

“BAŞKANIMIZ HER ZAMAN YANIMIZDA”

Başkan Doğan’a ziyaret için teşekkür eden Abdulkadir Yılmaz ise “ Başkanımızın ziyareti bizi mutlu etti. Her zaman aradığımızda ulaşabildiğimiz, güler yüzüyle bizlere kucak açan bir belediye başkanımız var. TÜMSİAD olarak ülkemizin zor dönemlerinde daha önce olduğu gibi üretmeye, çalışmaya devam edeceğiz. Bu zor günleri de milletimizle, devletimizle el ele gönül gönüle atlatacağız” şeklinde konuştu

16 Eylül 2018 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Hürriyet Caddesi trafiğe kapatılmalı mı?