Doruktakiler 2018’i belirlemek için sizlerin önerilerini bekliyoruz

Gazetemizin her yıl geleneksel olarak düzenlediği “DORUKTAKİLER” organizasyonunda “Büyük Jüri”nin değerlendirme tarihi yaklaştı.

Büyütmek için resme tıklayın

Gazetemizin her yıl geleneksel olarak düzenlediği “DORUKTAKİLER” organizasyonunda “Büyük Jüri”nin değerlendirme tarihi yaklaştı.

2018’in “DORUKTAKİLERİNİ”  belirlemek için, siz değerli okurlarımızın görüşlerine ihtiyaç duymaktayız.  Önerdiğiniz kişi ve kurumlar, eğer haklı gerekçelere dayanıyorsa, “Büyük Jüri”nin takdirine sunulacaktır. Kocaeli’de 2018 yılında DORUKTA bulunan kişi ve kurumların seçiminde bize vereceğiniz destek için şimdiden sizlere teşekkür ederiz. 

Önerilerinizi; bu bültenin altına yorum olarak yazabilir, gazetemizin Whatsapp İhbar Hattı numarası olan 0530 545 4435 üzerinden gönderebilir ya da kocaeligazetesi@kocaeligazetesi.com.tr adresine bildirebilirsiniz.

*YILIN SANATÇISI VE GEREKÇESİ;

*YILIN İŞ İNSANI VE GEREKÇESİ;

*YILIN GİRİŞİMCİSİ VE GEREKÇESİ;

*YILIN İŞÇİSİ VE GEREKÇESİ;

*YILIN SANAYİ ŞİRKETİ VE GEREKÇESİ;

*YILIN YATIRIMI VE GEREKÇESİ;

*YILIN MARKASI VE GEREKÇESİ;

*YILIN PROFESYONEL YÖNETİCİSİ VE GEREKÇESİ;

*YILIN ÇEVRECİSİ VE GEREKÇESİ;

*YILIN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ VE GEREKÇESİ;

*YILIN EĞİTİMCİSİ VE GEREKÇESİ;

*YILIN BİLİM İNSANI VE GEREKÇESİ;

*YILIN MUHTARI VE GEREKÇESİ;

*YILIN ESNAFI VE GEREKÇESİ;

*YILIN SAĞLIKÇISI VE GEREKÇESİ;

*YILIN SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜ VE GEREKÇESİ;

*YILIN BÜROKRATI VE GEREKÇESİ;

*YILIN HAYIRSEVERİ VE GEREKÇESİ;

*HAYAT BOYU BAŞARI ÖDÜLÜ VE GEREKÇESİ;

*JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ VE GEREKÇESİ;

SPORDA DORUKTAKİLER

*YILIN SPORCUSU VE GEREKÇESİ;

*YILIN ÖZEL SPORCUSU VE GEREKÇESİ;

*YILIN TAKIMI VE GEREKÇESİ;

03 Aralık 2018 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

330

Aishe - Ferhat Yüksel yılın eğitimcisi.

Yoksul Roman çocuklarına sosyal sorumluluk çerçevesinde yaptığı çalışmalarla İzmit Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Ferhat Yüksel Yılın Eğitimcisi olmayı hak ediyor.

Yanıtla . 0Beğen 29 Aralık 20:25
329

Hülya - yılın en iyi sosyal projesi Kocaeli Müzesi'nin "Dikkat Bu Sınıfta Müze Var!" projesidir. Okul okul gezip çocukları mutlu eden bu insanlar teşvik edilmeli.

Yanıtla . 0Beğen 28 Aralık 09:09
328

Hatice Kilinc -  Başarılarin en büyük  destekcisinin motivasyon olduğu, yapılan islerin takdir edilmesi, çalışanların yaptıkları işten aldıkları tatmini, sahiplenmeyi ve performanslarını direk etkiler gorusunden hareketle ;

Degerli müdürümüz Ferhat bey,  güler yüzü nezaketi ile biz eğitimcilere ve öğrencilere her zaman verdigi destek icin cok tesekkur ediyorum.İyi ki Ferhat bey'le huzurlu mutlu ve değer verilmenin onuru ile çalışma şansına sahip oldum.

Saygılarımla

Yanıtla . 0Beğen 28 Aralık 00:49
327

Evren Ersoy - Öğretmenlik mesleği, mesleklerin en kutsalıdır. Özveri ister, yurtseverlik ister. Öğretmen, karşılıksız vermeyi bilen yüce bir varlıktır. Bize düşen görev, Ferhat öğretmenin bu çabalarına çok, daha çok yardımcı olmaktır. Büyük Atatürk: "Muallimler, yeni nesil sizin eseriniz olacaktır" derken öğretmene olan güvenini vurgulamamış mıdır? Ferhat öğretmenin eserinin sonucu bu kutsal çabasına bizim de gönülden katılmamızla mümkün olacaktır.

Öğretmenim, sana sevgi, sana saygı... Bize güven, sen bizim dünümüz, bugünümüz ve yarınımızsın. Senin kutsal ellerinle biçimlenen bizler, yarının güzel Türkiye’sini mutlaka yaratacağız; şüphen olmasın...

Yılın Eğitimcisi İzmit Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Ferhat YÜKSEL

Yanıtla . 0Beğen 27 Aralık 15:32
326

Sevgi Çal Ersoy - Yılın Eğitimcisi İzmit Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Ferhat YÜKSEL

Öğretmen ve öğrencilerini dinleyerek bizleri anlayan, bizlere değer veren öğretmen Ferhat YÜKSEL. Öyle bir güven ortamı yarattı ki bu ortam içerisinde herkes onun öğrencisi olmak istedi. Öğretmenler ise kendisiyle çalışmak istedi.

Gelecek nesil öğretmenin değil Ferhat öğretmen gibi idealist öğretmenlerin sırtında yükselecektir

Yanıtla . 0Beğen 27 Aralık 15:03
325

Emel - YILIN EĞİTİMCİSİ mdr yrd Ferhat YÜKSEL

Eğitime verdiği önem, adaletli ve iyi bir idareci

YILIN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ İzmit'te roman çocuklarına yönelik açtığı spor kursları " Halk Eğitim Futbol Kursları"

Yanıtla . 0Beğen 25 Aralık 15:29
324

Seyfi Öztürk - Bence Roman vatandaşların çocuklarına yönelik sosyal gelişinlerini sporla desdekleyen İzmit Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Ferhat Yüksel yılın eğitimcisidir.

Yanıtla . 0Beğen 25 Aralık 08:12
323

Sema Akkuş - AvrupaBüirliğinde dezavantajlı toplum olarak isimlendirilen Romanların çocuklarına İzmittesporla yaptı ğı sosyal desdeklerle yılın eğitimcisiolarak İzmit Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Ferhat YÜKSEL ödüle layıktır.

Yanıtla . 0Beğen 25 Aralık 08:05
322

Faruk Gemici - Yoksul Roman çocuklarına sosyal sorumluluk çerçevesinde yaptığı çalışmalarla İzmit Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Ferhat Yüksel Yılın Eğitimcisi olmayı hak ediyor.

Yanıtla . 0Beğen 25 Aralık 07:56
321

Nihat Yenikmez - Roman vatandaşların çocukların sosyal gelişimleri için yaptığı çalışmalarla yıllın eğitimcisi İzmit Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Fehat Yükseldir.

Yanıtla . 0Beğen 25 Aralık 07:52
320

Hüseyin Uslu - Çcuklara yönelik kitap okuma ve Roman vatandaşların sporla desdekleme projeleri ile İzmit Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Fehat Yüksel yılın eğitimcisidir

Yanıtla . 0Beğen 25 Aralık 07:47
319

Raşit Özkal - Bence Fehat Yüksel roman vatandaşların çocuklarının sosyal gelişimlerine verdiği desdekle yılın eğitimcisidir

Yanıtla . 0Beğen 25 Aralık 07:42
318

Terzibayırlı - İzmit Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Ferhat Yüksel Roman çocuklarının gelişimi için açtıği spor kusları ile örnek birsosyal sorumluluk anlayışıyla yılın eğitimcisi ödülüne layıktır

Yanıtla . 0Beğen 25 Aralık 07:38
317

Music - Şehrine en çok hizmet eden proje olduğu için yılın sosyal sorumluluk projesi -Engelsiz Kocaeli İçin Çal- diyorum. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Yanıtla . 0Beğen 24 Aralık 22:48
316

Kenan reka - Eğitimci olarak roman çocukları adına sizi kutluyoruz Ferhat yüksel hocam

Yanıtla . 1Beğen 24 Aralık 21:44
315

Kenan reka - Başarılar roman çocukları sizinle daha bir güzel günlere yakın vergili hocam. Ferhat yüksel hocam

Yanıtla . 1Beğen 24 Aralık 21:39
314

Ahmet Baki - Herkese güler yüzle yaklaşan dinamik çalışkan halk Eğitim merkezi Müdür yardımcısı Ferhat yüksel yılın eğiticisidir

Yanıtla . 0Beğen 24 Aralık 21:10
313

Umut Akbaş - Kocaelisporda oynamis efsane olmus antrenörleri halk Eğitim Merkezi bünyesinde tutan ve izmitteki futbol adamlarına sahip çıkıp çocukların her türlü kötü alışkanlıklarından kurtulmasına fesile olan Ferhat yuksel yılın eğitmeni olarak benim ve arkadaşlarımın adayıdir

Yanıtla . 0Beğen 24 Aralık 20:59
312

Dilara Akbaş - Romen cocuklarinin spor yapmalarini sağlayan onlari kötü alışkanlık lardan uzaklasmasi için yaptığı çalışmalardan dolayı yılın eğitmeni Ferhat yukseldir

Yanıtla . 0Beğen 24 Aralık 20:09
311

Veli Akbaş - Romen çocuklarımızın kültürel ve Sportif gelisimine katkı payı büyük olan Ferhat yüksel yılın eğitici olmaya en yakın adaydir a

Yanıtla . 1Beğen 24 Aralık 16:40
310

Gültepeli - Yoksul roman çocuklarının spor yapmasını sağlıyan izmit Halk Eğitim Müdür Yadımcısı Ferhat Yüksel bütün Gültepelilerin yılın eğitimcisidir.

Yanıtla . 1Beğen 24 Aralık 15:49
309

Barbaros Kırdar - Sosyal sorumluluk çerçevesinde Roman çocuklarına açtığı futbol kursları ıle İzmit Halk Eğitim Müdürü Yardımcısı Ferhat Yüksei yılın eğitimcisi olmaya layık görüyor

Yanıtla . 0Beğen 24 Aralık 15:37
308

Bülent Gemici - İzmit te sosyal risk altındaki Roman çocuklarına yönelik açtığı spor kurslarıyla İzmit Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Ferhat Yüksel yılın eğiticisi olmaya layıktır.

Yanıtla . 1Beğen 24 Aralık 15:27
307

Şeref Şahi̇n - ülkemizde dezavantajlı tolum olarak adlandırılan Romanların çocuklarına yönelik açtığı spor kursları ile yılın eğitimcisi olmaya İzmit Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Fehat Yüksel hak etmiştir.

Yanıtla . 1Beğen 24 Aralık 15:00
306

Yeni̇doğanli - Biz romanların cocuklarına ve gençlerine yönelik çalışmaları ile yılın eğitimcisi olmaya İzmit Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Ferhat Yüksel hak kazanmıştıri

Yanıtla . 0Beğen 24 Aralık 14:51
305

Engin Tuncay - Bence yılın eğitimcisi İzmit in çocuklarına ve gençlerine yönelik yaptığı hizmetlerle Ferhat Yükseldir.

Yanıtla . 0Beğen 24 Aralık 14:47
304

Serdarlı - Yılın eğitimcisi sosyal sorumluluk anlayışıyala roman çocuklarına açtığı spor kursları ile Fehat Yüksel dir.

Yanıtla . 0Beğen 24 Aralık 14:43
303

Roman - Yılın eğitimcisi Roman verdiği desdekle Fehat Yükseldir.

Yanıtla . 0Beğen 24 Aralık 14:39
302

Osman Esin - Yılın eğitimcisi İzmit Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Ferhat Yüksel dir.Yapmış olduğu çocuklara ve gençlere sosyal ve kültürel projelere destekle hak etmiştir.

Yanıtla . 0Beğen 24 Aralık 14:35
301

Nail - Uzun yıllar birlikte çalışma fırsatı bulduğum, Orhangazi Anadolu Lisesi Müdürü Sayın İbrahim YILDIRIM gittiği her okulda fark yaratıyor, en son gittiği okul olan Orhangazi Anadolu Lisesinin başarı sıralamasını yükseltmiş ve okula üstün çaba ve gayretleri ile, gerek okul öğrencilerinin gerekse çevre gençlerinin kullanabileceği çok modern bir spor salonu için Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin desteğini alarak temelinin atılmasını sağlamıştır. Kendisine bu yolda başarılar dilerim.

Yanıtla . 0Beğen 24 Aralık 09:29
300

Yüksel - Bence yılın eğitimcisi ödülünü halk eğitim mdr yrd. Ferhat YÜKSEL bey almalidir. Gerek öğretmenlik gunlerinde öğrencileriyle beraber çıkartmış olduklari "Hayellerimiz var bizim" kitabi olsun gerekse simdiki görevindeki her zaman öğrenci eksenli hep öğrencileri ön plana çıkaran ve guler yüzlü tutumundan ötürü.

Yanıtla . 0Beğen 24 Aralık 00:20
299

Ibrahim Aydın - yılınsporcusu.ömer.kemal.aydıni.judo.dünya1.numarasıavrupa.dünya.olimpiyat.madalyalı.sporcu.

Yanıtla . 0Beğen 23 Aralık 23:28
298

Özgür Çıraklı - Yılın eğitimcisi her yönüyle Ferhat Yüksel;eğitime verdiği destekten dolayı ve Halk eğitimin ufkunu genişlettiği için kendisine teşekkür ediyorum

Yanıtla . 0Beğen 23 Aralık 23:27
297

Eğitimci - İbrahim Yıldırım bu yılın eğitimcisi olmalıdır. Çünkü İzmit'ten sonra Körfez'e ve okuluna her yönüyle farkını gösterdi. Bu taraflı tarafsız herkesçe bilinen bir gerçektir.

Yanıtla . 0Beğen 23 Aralık 22:11
296

Yalçın Kanyılmaz - Kocaeli yaygın eğitimine halk eğitime katmış olduğu değerden ötürü Ferhat YÜKSEL beyi destekliyorum

Yanıtla . 0Beğen 23 Aralık 21:22
295

Hakan Önerden - YILIN EĞİTİMCİSİ FERHAT YÜKSEL HOCAM,EĞİTİME VE ÇOCUKLARA VERDİĞİ ÖNEM VE İYİ BİR İDARECİ OLARAK KENDİSİNİ DESTEKLİYORUM,

Yanıtla

.

3

Beğen

Yanıtla . 0Beğen 23 Aralık 20:27
294

Fbck - Engelsiz kocaeli için çal.....

Yanıtla . 1Beğen 23 Aralık 19:44
293

Adem Elli̇altioğlu - Bence yılın eğitimcisi Ferhat YÜKSEL.Kenar mahallelerde kalan okullardaki öğrenciler için elinden gelenin fazlasını yaptığı için.Ayrica Halk Eğitim Merkezinin güler yüzü olduğu için.

Yanıtla . 0Beğen 23 Aralık 19:40
292

Hatice Yaşar - Yılın eğiticisi İzmit halk eğitim müdür Yardımcısı Ferhat Yüksel ..eğitime gönül vermiş iyi bir idareci..

Yanıtla . 0Beğen 23 Aralık 19:37
291

Aycan Seçkin - Yılın eğitimcisi sayın Feryat Yüksel seçişmelidir

Yanıtla . 0Beğen 23 Aralık 19:30
290

Fibromiyaljik Esin - Yılın sağlıkçısı flex&form sağlıklı yaşam merkezinden fizyoterapist mehmet ünal ve diyetisyen ayşe ünal

Yanıtla . 0Beğen 23 Aralık 19:28
289

Ali - Yılın Eğitimcisi Ferhat Yüksel

Yanıtla . 1Beğen 23 Aralık 19:25
288

Nail Tezer - - Bance yılın eğitimcisi Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Ferhat Yüksel; İnancın başarıdaki etkisini ispatlayan adam gibi adam.

Yanıtla . 0Beğen 23 Aralık 19:23
287

Idealist1453 - Yılın egitimcisi Ferhat Yüksel. Yaptıklarıyla bunu hakediyor.

Yanıtla . 0Beğen 23 Aralık 19:13
286

Yaşar Şanlı - Yılın Eğitimcisi adayımız İdealizmi ile çalışkanlığı ile Halk Eğitim Mud Yrd Ferhat Yükseldir.

Yanıtla . 0Beğen 23 Aralık 19:12
285

Soner Alp - Sosyal sorumlulu projesi anlayışıyla Roman çocuklarına futbol eğitimi çalışmalarını gerçekleştiren İzmit Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Fehat YÜKSEL ödül almaya layıktır.

Yanıtla . 0Beğen 23 Aralık 18:50
284

Cyhun Güray - Yılın eğitimcisi İzmit Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Ferhat Y,üksel Roman çocuklarına yönelik yaptığı çalışmalarıyla desteği hak etmiştir.

Yanıtla . 0Beğen 23 Aralık 18:44
283

Kamuran Akşar - yılın eğitimcisi sosyal sorumluluk çerçevesinde roman vatandaşların çocuklarına yönelik futbol eğitimi katkıları ile İzmit Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Ferhat Yüksel olmalıdır

Yanıtla . 0Beğen 23 Aralık 18:39
282

Ümmügülsüm Gündoğdu - Egitime gereken önemi veren yilin egitimcisi Ferhat Yüksel...☺

Yanıtla . 0Beğen 23 Aralık 18:20
281

Başak - Bizim için yılın eğitimcisi Ferhat Yüksel

Yanıtla . 0Beğen 23 Aralık 18:18
280

Dernekçi - Bizim için için yılın eğitimcisi Ferhat yüksel

Yanıtla . 0Beğen 23 Aralık 18:17
279

Dernekçi - Bizim için yılın eğitimcisi Ferhat Yüksel.

Yanıtla . 0Beğen 23 Aralık 18:17
278

Egitimci - Bizim icin yılın eğitimcisi ferhat Yüksel

Yanıtla . 0Beğen 23 Aralık 18:17
277

Dernekçi - Bizim için yılın eğitimcisi Ferhat Yüksel.

Yanıtla . 0Beğen 23 Aralık 18:17
276

İzmitleegökhan - Kesinlikle Fethat hocam yanındayız...!!!

Yanıtla . 0Beğen 23 Aralık 18:16
275

Sadun Gemi̇ci̇ - yılın eğitimcisi İzmit halk eğitim merkezi müdür yardımcısı Fethat YÜKSEL Roman çocuklarına sosyal sorumluluk çerçevesinde açtığı futbol kursları ile ödül almaya layıktır

Yanıtla . 3Beğen 23 Aralık 03:32
274

Abdil Ceylan - Bance yılın eğitimcisi Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Ferhat Yüksel;

Spora ve sporcuya verdiği destekten dolayı.

Yanıtla . 3Beğen 22 Aralık 21:23
273

Faruk Sarman - YILIN EĞİTİMCİSİ FERHAT YÜKSEL HOCA EĞİTİME VE ÇOCUKLARA VERDİĞİ ÖNEM VE İYİ BİR İDARECİ OLARAK KENDİSİNİ DESTEKLİYORUM,

Yanıtla . 1Beğen 22 Aralık 20:46
272

Melike Dogan - Yılın eğitimcisi Halk eğitim müdür yardımcısı Ferhat Yüksel. Dürüst ve özverili çalışmalariyla, diğer eğitimcilere gösterdiği destekle görevini layıkıyla yerine getiren iyi bir eğitimci olduğunu düşünüyorum.

Yanıtla . 0Beğen 22 Aralık 20:41
271

Kenan Reka - Ferhat yüksel hocamız harika bir projeye katkı yapmıştır teşekürler hocam katkılarınızdan dolayi

Yanıtla . 0Beğen 22 Aralık 20:25
270

Buğra - Yılın Eğitimcisi Ferhat Yüksel

Yanıtla . 0Beğen 22 Aralık 19:35
269

Mehmet Aki̇f Cesur - YILIN EĞİTİMCİSİ FERHAT YÜKSEL HOCAM,EĞİTİME VE ÇOCUKLARA VERDİĞİ ÖNEM VE İYİ BİR İDARECİ OLARAK KENDİSİNİ DESTEKLİYORUM,

Yanıtla . 0Beğen 22 Aralık 18:53
268

Sertaç Korap - YILIN EĞİTİMCİSİ FERHAT YÜKSEL HOCAM,EĞİTİME VE ÇOCUKLARA VERDİĞİ ÖNEM VE İYİ BİR İDARECİ OLARAK KENDİSİNİ DESTEKLİYORUM,

Yanıtla . 3Beğen 22 Aralık 16:46
267

Hakan Tan - YILIN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ halk eğitim tarafından açılan roman çocukları için ve diğer tüm çocuklar için oluşturulan futbol kurslarını destekliyorum bu çocukları spor ahlakı ile kötü alışkanlıklardan uzaklaştırdığı için halk eğitimi kutluyorum

Yanıtla . 3Beğen 22 Aralık 15:20
266

Hakan Tan - YILIN EĞİTİMCİSİ FERHAT YÜKSEL HOCAM,EĞİTİME VE ÇOCUKLARA VERDİĞİ ÖNEM VE İYİ BİR İDARECİ OLARAK KENDİSİNİ DESTEKLİYORUM,

Yanıtla . 2Beğen 22 Aralık 15:16
265

Numan S - Yılın egitimcisi Ferhat Bey, istihdama ve ihtiyaca yönelik açtığı kursları çok faydalı buluyorum.

Yanıtla . 2Beğen 22 Aralık 13:36
264

Izmitli - Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi ;

Tülay Yanıkoğlu Yanıcı

'' Okuma Sanatı ''

Türkiye'de 30 a yakın şehirde okuma sanatını aktif hale getirip onbinlerce kitap toplayan ve çocukların okumasını sağlayan , belli okulların kütüphanesini baştan yaratan Tülay Yanıkoğlu Yazıcı.

Yanıtla . 0Beğen 22 Aralık 12:12
263

Yaşaroğuz - Bencede Yılın eğitimcisi halk eğitim müdür yardımcısı ferhat yüksel adayimdir.

Yanıtla . 0Beğen 22 Aralık 11:30
262

Şevval - Yılın eğitimcisi halk eğitim müdür yardımcısı Ferhat Yüksel

Yanıtla . 0Beğen 21 Aralık 22:13
261

Sibel Köse - Halk Eğitim müdür yardımcımız Sayın FERHAT YÜKSEL yaptığı işlerden,projelerden ve calismalarindan dolayi yilin eğitimcisi adayimdir.

Yanıtla . 0Beğen 21 Aralık 21:11
260

B- - Eğitimci olmanın şuuru ile hareket eden, yaptığı işi fazlasıyla ciddiye alan, her seferinde inşa ettiği binasına yeni, özgün ve farklı bir tuğla ekleyerek ilerleyen değerli insan FERHAT YÜKSEL bu ödülü sonuna kadar hakettiğini düşünüyorum.

Yanıtla . 0Beğen 21 Aralık 20:33
259

Aynur - Yılın eğitimcisi; işine her zaman önem ve özveri ile yaklaşması, başarı odaklı olması, eğitime ve eğitmenlere değer vermesi ve her koşulda eşitlikçi davranması gerekçesiyle Ferhat YÜKSEL

Yanıtla . 0Beğen 21 Aralık 20:17
258

N.Akbulut - Halk eğitim merkezin müdür yardımcısı Ferhat Yüksel insanlarla olan iletişim ve davranisindan dolayı...

Yanıtla . 0Beğen 21 Aralık 19:27
257

Saadet - Yılın eğitimcisi ve gerekçesi;Ferhat Yüksel her ortamda kaliteli duruşu. Yönetici olarak anlayışlı ve çözüm odaklı yaklaşımı. Eğitimci olarak öğrencilerinin öykülerinden derlediği ve çok başarılı bulduğum kitap çalışması ile bu ödülü hak etmektedir.

Yanıtla . 0Beğen 21 Aralık 18:33
256

Gülçin Gür - Sorumluluk bilinci, özveri, sosyal sorumluluk projeleriyle izmit halk eğitim müdür yardımcısı FERHAT YÜKSEL ’in yılın eğitimcisi olmasını içtenlikle destekliyorum.

Yanıtla . 0Beğen 21 Aralık 18:29
255

Tuğçe korkmaz - Özverili, disiplinli çalışmalarıyla her zaman örnek davranışları olan Izmit Halk eğitım merkezi Müdür yardımcısı Ferhat Yüksel ödülü hak etmiştir . Başarılarının devamını dilerim.

Yanıtla . 0Beğen 21 Aralık 18:29
254

Saadet - Yılın eğitimcisi ve gerekçesi;Ferhat Yüksel bu ödülü her ortamda kaliteli duruşu. Yöneticilikte herkese karşı anlayışlı yaklaşımı. Özellikle eğitimci olarak çocukların öykülerinden yaptığı ve çok başarılı bulduğum kitap projesinden dolayı hak etmektedir.

Yanıtla . 0Beğen 21 Aralık 18:24
253

Bengisu Uygun - Yılın sosyal sorumluluk projesi: roman mahallelerinde halk eğitim futbol kursları

Yanıtla . 0Beğen 21 Aralık 18:11
252

Bengisu Uygun - Halk Eğitim Merkezi müdür yardımcısı Ferhat Yüksel bu ödülü sonuna kadar hak etmiştir.Kendisi davranışları ve çalışmalarıyla örnek bir eğitimcidir.

Yanıtla . 0Beğen 21 Aralık 18:11
251

Nihat Yenilmez - Yılın sosyal sorumluluk projesi: roman mahallelerinde halk eğitim futbol kursları. Çocukların kötü şeylere yönelmesini engelleyen güzel bir projedir

Yanıtla . 0Beğen 21 Aralık 18:10
250

Nihat Yenilmez - Halk Eğitim Merkezi müdür yardımcısı Ferhat Yüksel bu ödülü sonuna kadar hak etmiştir.

Yanıtla . 0Beğen 21 Aralık 18:09
249

İsmail Bayraktar - Halk Eğitim Merkezi müdür yardımcısı Ferhat Yüksel bu ödülü sonuna kadar hak etmiştir. Çalışmalarıyla, ilgisiyle, bu işe olan sevgisiyle bu ödülü sonuna kadar hak etmiştir.

Yanıtla . 0Beğen 21 Aralık 18:08
248

Tanju Yamak - Spora karşi yaptığı çalişmalar ve bizleri desteklediği için ferhat hocama teşekkür erderiz

Yanıtla . 0Beğen 21 Aralık 18:05
247

Zuhaltnc - Yılın Eğitimcisi İzmit Halkeğitim Merkezi'nde görev yapmakta olan Müdür Yardımcısı Ferhat Yüksel' in adaylığını destekliyorum. sosyal sorumluluk projesi: roman mahallelerinde halk eğitim futbol kursları İle sorumluluk projesine verdiği özverili çalışmayı takdir ediyorum.

Yanıtla . 0Beğen 21 Aralık 18:05
246

Sevda - izmit Halk Egitim merkezinde gorev yapmakta olan mudur yardimcisi Ferhat Yuksel hocami destekliyorum .Insani degerlere onem veren caliskan,ozverili ornek bir egitimcidir.

Yanıtla . 0Beğen 21 Aralık 17:55
245

Gamze Turan - Yaptığı tüm islerlerle yılın eğitimcisi Ferhat Yüksel hocamız olmalıdır.

Yanıtla . 0Beğen 21 Aralık 17:50
244

Burçin Kamuran Yaver - Halk Eğitim Merkezi müdür yardımcısı Ferhat Yüksel bu ödülü sonuna kadar hak etmiştir.Kendisi davranışları ve çalışmalarıyla örnek bir eğitimcidir.

Yanıtla . 0Beğen 21 Aralık 17:37
243

S.b Altuntas - Yılın sosyal sorumluluk projesi: roman mahallelerinde halk eğitim futbol kursları

Yanıtla . 0Beğen 21 Aralık 17:37
242

S.b Altuntaş - Çalışanlarına verdiği destek ve adil olması, katıldığı ve gerceklestirdigi sorumluluk projeleri ile yılın egitimcisine adayım Izmit halk eğitim müdür yardımcısı Ferhat YÜKSEL.

Yanıtla . 0Beğen 21 Aralık 17:34
241

Aydın Yıldız - Özverili çalışmaları ile taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan Ferhat Müdürümüz bu yöndeki bir ödüle fazlasıyla layıktır.

Yanıtla . 0Beğen 21 Aralık 17:29
240

Kübra - Halk eğitim merkezindeki gayretli ve özverili çalışmalarından dolayı Ferhat Yüksel Bey’i destekliyorum.

Yanıtla . 0Beğen 21 Aralık 17:26
239

Şeri - Özverili çalışmaları ile ferhat yüksel..

Yanıtla . 0Beğen 21 Aralık 17:24
238

Tuğrul Gök - Yılın eğitimcisi için Ferhat YÜKSEL Bey en doğru seçimdir. Kendisinin çalışmalarını yakından biliyor, özverisine yakından tanıklık ediyorum. Kendisini tebriklerimle destekliyorum.

Yanıtla . 0Beğen 21 Aralık 17:24
237

Özlmcşkn - Yılın Eğitimcisi ve gerekçesi; İzmit Halkeğitim Merkezi'nde görev yapmakta olan Müdür Yardımcımız Ferhat Yüksel' in adaylığını destekliyorum. Yenilikçi, saygın,özverili,çalışkan kişiliği ile örnek bir insandır.

Yanıtla . 0Beğen 21 Aralık 17:20
236

N.ŞANLI DEMİRAL - Isine gosterdigi ozveri onem ve birlikte calistigi tum hocalara esit davranmasi dogrulugu ve durustlugunden dolayi FERHAT YUKSEL

Yanıtla . 1Beğen 21 Aralık 16:22
235

Ezgi Gizem - Yılın Eğitimcisi ve gerekçesi; İzmit Halkeğitim Merkezi'nde görev yapmakta olan Müdür Yardımcımız Ferhat Yüksek' in adaylığını destekliyorum. Yenilikçi, saygın,özverili,çalışkan kişiliği ile örnek bir insandır.

Yanıtla . 1Beğen 21 Aralık 14:56
234

Rahime - Yılın eğitimcisi işine gösterdiği özen ve özveri, eğitim ve eğitimciye verdiği değer, çözüm odaklı ve her koşulda ilgili bir yönetici olmasından dolayı Ferhat YÜKSEL

Yanıtla . 2Beğen 21 Aralık 12:54
233

Gülşah - Yılın eğitimcisi ve gerekçesi; İzmit Halkeğitim Merkezi'nde Müdür yardımcısı olarak görev yapan sayın hocam Ferhat Yüksel'in adaylığını destekliyorum. Her koşulda ilgili bir yönetici, yardımsever kişiliğiyle herkesin saygısını ve sevgisini kazanmış örnek bir öğretmendir.

Yanıtla . 2Beğen 20 Aralık 21:35
232

F.nur - Yılın eğitimcisi ve gerekçesi ; İzmit Halkeğitim Merkezinde görev yapmakta olan Müdür Yardımcımız Ferhat Yüksel yenilikçi ve yapılandırmacı yaklaşımıyla örnek eğitimci modelini üstlenmektedir. Kendisine bağlı olarak çalışmakta olan halkeğitim merkezi öğretmenlerine tüm hassasiyetiyle ilgisini göstererek sorunlarına karşı çözüm odaklı ilerlemiş ve etkili iletişimiyle öğretmenlere karşı saygı ve değerini her daim hissettirmiştir.

Yanıtla . 2Beğen 20 Aralık 21:21
231

Ecem C. - Disiplinli, yardımcı olması ve anlayışlı yaklaşımı gerekçesiyle Ferhat YÜKSEL yılın eğitimcisi.

Yanıtla . 1Beğen 20 Aralık 20:50
230

Didem - Engelsiz kocaeli için çal

Yanıtla . 1Beğen 19 Aralık 15:34
229

Murat Utku - kocaeli yaşamkoçluğu spor külübü dorektekiler cengiz göktaş en iyi antrenör ve en iyi eğitimci ödülünü laiik görülmelidir

Yanıtla . 0Beğen 18 Aralık 23:23
228

Erdoğan Aksoy - Bilim insanı katogorisinde aşağıda aday olarak gösterilen Alpaslan Okçu beyi bende aday gösteriyorum kendisi yaptığı bilimsel çalışmalar ile Türkiye'de örnek teşkil edecek kişiler arasında bulunmaktadır. 6 üniversite bitirip kitap yazan onlarca makale yazan kurs ve seminerlerde eğitmenlik vs vs yapan ve bunları yaparken de kendini özel yapan yönü ise Bir laborant olmasıdır.

Yanıtla . 0Beğen 18 Aralık 20:51
226

Bülent Cengizhan - YILIN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ VE GEREKÇESİ;

"Engellilerde Cinsel Hayatta Ebeveyn Eğtimleri ve Toplumsal Bakış" projesiyle

İzmit Kent Konseyi Engelli Meclisi

Yanıtla . 1Beğen 18 Aralık 15:52
225

Gözen - Engelsiz Kocaeli için çal en iyi sosyal sorumluluk projesi

Yanıtla . 2Beğen 17 Aralık 21:12
224

Tamer - ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL EN İYİ SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

Yanıtla . 2Beğen 17 Aralık 19:29
223

Minik - ENGELSIZ KOCAELI ICIN CAL!

Yanıtla . 2Beğen 16 Aralık 23:32
222

A. - Kesinlikle ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL. Karşılıksız bir biçimde birkaç öğretmenin engelli öğrenciler için başlattığı ama etkisi çığ gibi büyüyen, Kocaeli Valiliği ve Milli Eğitim Müdürlüğünün desteklediği bir proje. Engelleri kaldırma adına önemi büyük.

Yanıtla . 2Beğen 16 Aralık 23:21
220

Müjdat Mumcu - ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL EN İYİ SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

Yanıtla . 2Beğen 16 Aralık 07:20
221

Doruk - @Müjdat Mumcu 220 nolu yoruma cevabı: Kesinlikle

Yanıtla . 2Beğen 16 Aralık 23:14
219

Ali - Engelsiz Kocaeli için çal

Yanıtla . 2Beğen 15 Aralık 23:14
217

Ayhan Kuzu - Engelsiz Kocaeli için çal

Yanıtla . 2Beğen 15 Aralık 20:07
216

Esra - Engelsiz kocaeli için çal

Yanıtla . 3Beğen 15 Aralık 16:16
215

Melis - Engelsiz kocaeli için çal

Yanıtla . 3Beğen 15 Aralık 14:28
214

Ttimur - Engelsiz kocaeli için çal

Yanıtla . 3Beğen 15 Aralık 13:51
213

Abdullah - Engelsiz Kocaeli için çal

Yanıtla . 2Beğen 15 Aralık 12:27
212

Ulvi - Engelsiz kocaeli için çal

Yanıtla . 2Beğen 15 Aralık 09:55
211

Hakan Koçar - Yılın sosyal sorumluluk projesi önerim "Engelsiz Kocaeli İçin Çal" projesidir. Toplumun engelli insanlara bakışını değiştirmeye yönelik modern, çağdaş bir çalışmadır.

Yanıtla . 3Beğen 15 Aralık 07:45
218

Erdem - @Hakan Koçar 211 nolu yoruma cevabı: Engelsiz kocaeli için cal

Yanıtla . 2Beğen 15 Aralık 22:23
210

Alparslangelir - Engelsiz Kocaeli için çal

Yanıtla . 2Beğen 15 Aralık 02:08
209

Artemis - Yılın Takımı Kocaeli spor

Yanıtla . 2Beğen 14 Aralık 09:41
208

Yağmur - ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL

Yanıtla . 2Beğen 13 Aralık 00:11
207

Boncuk - Engelli askerlik için başarılarından dolayı izmit askerlik şubesinden Gökhan Kaleş'i tek başına yaptığı çalışmalardan dolayı tebrik eder bir günlüğüne de olsa askerlik gibi kutsal bir vazifeyi bu kardeşlerimizin mutluluğunda kullandığı için yılın sosyal sorumluluk projesi ilan ediyorum.

Yanıtla . 1Beğen 12 Aralık 23:57
206

Zeyna - ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL

Yanıtla . 2Beğen 12 Aralık 23:51
205

istblue - ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇALIŞMA

ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL

Yanıtla . 2Beğen 12 Aralık 23:26
204

Barış - Engelsiz kocaeli için çal

Yanıtla . 2Beğen 12 Aralık 23:07
203

Oğuz Keskin - Kesinlikle Engelsiz Kocaeli İçin Çal projesi olmalı

Yanıtla . 2Beğen 12 Aralık 22:51
202

Samimiyet - yılın eğitimcisi isa dede

Yanıtla . 0Beğen 12 Aralık 21:48
201

Alperen - Bilim adamı olarak Alpaslan okçu koü de görevli arkadaş makamı mevkisi olmadan profesörler ayarında makale yazıp kitap çıkarttı dört üniversite ve yüksek lisans yaptı kök hücre konusunda Türkiye'deki tek memur

Ayrıca yorumlarda gördüm bir bayan oğlunun askerliği için askerlik şubesinden birinin ismini yazmış çok etkileyici geldi bir çok proje var çok güzel ama bu tür uygulamalar bireysel yapılınca daha değerli.engelsiz Kocaeli icin çal çok güzel ama arkasında milli eğitim valilik var burada ödül verirken bireysel yapılan çalışmalara daha çok değer vermek gerekir diye düşünüyorum.

Engelli kardeşlerimize hizmet eden herkese çok teşekkür ediyorum.

Ayrıca yılın annesi olarak kocder başkanı ilkim hanımı sunuyorum kocder (Kocaeli otizm derneği) bütün çocuklara annelik yapıyor.

Yanıtla . 1Beğen 12 Aralık 15:36
200

Hamiyet Sahin - Yılın hayır severim benim.gerekçem hayvana kan kusan bunca insana rağmen adeta önüme set çekmelerine rağmen sayısız noktada sayısız hayvana ulaşan bireysel gönüllüyüm.Bu faaliyetimi yardım çığlıkları atmadan yapan biriyim.Her türlü tehdide rağmen yoluna devam eden insanım.ekdeki videolar ve yüzlerce videom bunların ispatıdır.''Hayvana karşı merhametsiz olan biri,iyi bir insan olamaz.'' bir büyük insan.

https://goo.gl/images/rKN4ZY

https://youtu.be/DoOfzprHSUo

https://youtu.be/30MhsqhymqQ

https://youtu.be/2wLSwH58J1A

https://youtu.be/oULgN77fAy0

https://youtu.be/clF7WKtZgmo

https://youtu.be/U8mhMu16k-A

Yanıtla . 1Beğen 12 Aralık 12:32
199

S. - Kesinlikle ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL

Yanıtla . 2Beğen 12 Aralık 11:57
198

Semra Bilgin - "Dikkat bu sınıfta müze var"

Yanıtla . 2Beğen 12 Aralık 09:38
197

Ahmet - "Dikkat Bu Sınıfta Müze Var!" Bugüne kadar binlerce çocuğa ulaşmış, karşılıksız yapılan örneği olmayan bir projedir. Kesinlikle adayım bu proje

Yanıtla . 2Beğen 12 Aralık 09:04
196

Defne - “Dikkat bu sınıfta müze var” ,Bavul müze

Yanıtla . 2Beğen 12 Aralık 07:59
195

İsmail Yılmaz - YILIN GENÇ GİRİŞİMCİSİ KARTEPE MECLİS ÜYE ADAYI CİHAN YILDIRM ADAM ÇALIŞIYOR GENÇ YAŞTA

Yanıtla . 0Beğen 12 Aralık 00:35
194

Elif - Doruktakiler yılın sosyal sorumluluk projesi Engelsiz Kocaeli İçin Çal olmalı

Yanıtla . 2Beğen 11 Aralık 21:50
193

Hatice - Engelsiz Kocaeli için çal

Yanıtla . 3Beğen 11 Aralık 21:05
192

Nisa Çatak - Engelsiz Kocaeli İçin Çal.

Yanıtla . 3Beğen 11 Aralık 20:21
191

Sina - ENGELSIZ KOCAELİ PROJESİ takdire şayan bir çalışma.

Yanıtla . 3Beğen 11 Aralık 20:18
189

Serap Gencer - Yılın projesinin "ENGELSIZ KOCAELİ İÇİN ÇAL" projesi olduğunu düşünüyorum.Projede katkısı bulunan herkesi kutluyorum.

Yanıtla . 2Beğen 11 Aralık 16:47
188

Yıldıray Kılıç - Engelsiz Kocaeli İçin Çal

Yanıtla . 3Beğen 11 Aralık 15:58
187

Gülden Yazgan - “Bu sınıfta müze var” etkinliği bence çok yararlı,çocuklara tarihi sevdirmek adına yapılmış çok başarılı bir çalışma. Emeği geçenleri tebrik ediyorum.

Yanıtla . 5Beğen 11 Aralık 14:35
186

Semanur Özkaraaslan - Engelsiz kocaeli için çal

Yanıtla . 3Beğen 11 Aralık 13:24
185

Cemal - yılın muhtarı adayım yardımsever muhtarımız değirmendere topçular mahalle muhtarı rabia şentürk ü aday gösteriyorum gölcükte 4 engelliye akülü bisiklet verilmesini sağladı

Yanıtla . 0Beğen 11 Aralık 12:56
182

Sevgi - Dikkat bu sınıfta müze var uygulaması çocukların tarihe, sanata ve müzelere olan ilgilerini artttıracağı gibi toplumda bir farkındalık oluşturacaktır.

Yanıtla . 6Beğen 11 Aralık 12:43
181

Alkan - Engelsiz Kocaeli için çal

Yanıtla . 3Beğen 11 Aralık 12:42
180

Ecem S. - ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL

Yanıtla . 3Beğen 11 Aralık 12:40
179

Ecem S. - ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL

Yanıtla . 3Beğen 11 Aralık 12:37
177

Onur - Dikkat Bu Sınıfta Müze Var - Bavul Müze

Yanıtla . 5Beğen 11 Aralık 12:13
184

Artemis - @Onur 177 nolu yoruma cevabı: Onur bey bende size katiliyorum Bavul Müze harika fikir.

Yanıtla . 5Beğen 11 Aralık 12:51
176

Aydın Ç. - ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL

Yanıtla . 3Beğen 11 Aralık 12:03
175

Serda - Engelsiz Kocaeli için çal projesi uygulanmaya başlandı mı acaba? Hayata geçtiğine dair, projenin uygulandığına dair bir haber görmedim. 5 gün önce duyurusu yapılmış, hayata geçecek denmiş. Proje henüz ortada değil sanki. Kesinlikle çok iyi bir uygulama olacağına eminim ama 2018 yılında henüz hayat geçmemiş belki 2019 da değerlendirilmeli.

Yanıtla . 5Beğen 11 Aralık 10:47
183

Artemis - @Serda 175 nolu yoruma cevabı: Ben de size katılıyorum 2019 yılı için degerlendirilmeli.

Yanıtla . 2Beğen 11 Aralık 12:50
178

Öğretmen - @Serda 175 nolu yoruma cevabı: Engelsiz Kocaeli İçin Projesi farklı aşamalardan oluşuyor ve 2018 Kasım ayı itibariyle hayata geçmiştir. Bazı aşamaları 2019 yılında da devam edecektir. İki proje de ilimizin göz bebeği projeleridir. İkisine de başarılar dilerim.

Yanıtla . 3Beğen 11 Aralık 12:25
174

Ayser Açıkdeniz - Yılın sosyal sorumluluk projesi ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL projesi olmalı.

Yanıtla . 3Beğen 11 Aralık 10:11
173

Tuğba - Engelsiz Kocaeli İçin Çal

Yanıtla . 3Beğen 11 Aralık 09:38
172

Ben Numan - Engelsiz Kocaeli için çal

Yanıtla . 3Beğen 11 Aralık 09:18
171

Ahmet - Dikkat bu sınıfta müze var

Yanıtla . 4Beğen 11 Aralık 08:24
170

Zeynep Duray Dizdar - Engelsiz Kocaeli için çal

Yanıtla . 3Beğen 11 Aralık 04:46
169

Gül Ve Su - Engelsiz Kocaeli için çal..

Yanıtla . 3Beğen 10 Aralık 23:37
168

Arim - Engelsiz Kocaeli için çal

Yanıtla . 3Beğen 10 Aralık 23:26
167

Filiz Tanrıverdi - "ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL" YILIN EN İYİ SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ - Çünkü bu proje ile özel eğitim öğrencileri şehirlerini tarihi, kültürel, turistik açıdan tanıtıyor, üretken hale getiriyor

Yanıtla . 3Beğen 10 Aralık 23:21
166

Suzi - Engelsiz Kocaeli için çal

Yanıtla . 3Beğen 10 Aralık 23:11
164

Kbrakocaaa - Engelsiz kocaeli için çal

Yanıtla . 3Beğen 10 Aralık 23:03
163

Gulen - Engelsiz kocaeli icin çal..sosyal sorumluluk projesi

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 23:01
162

Alkan - Engelsiz Kocaeli için çal

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 22:59
161

Serpil - ‘Engelsiz Kocaeli için çal’ en iyi sosyal sorumluluk projesi, tebrikler..

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 22:42
160

Ümit - “Engelsiz Kocaeli için çal” sosyal sorumluluk alanında en başarılı proje.

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 22:39
159

Halil - ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 22:37
158

Samet Ekiz - Engelsiz Kocaeli için çal

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 22:17
157

Cemal - "Engelsiz Kocaeli için çal" olmalı

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 21:48
156

Ilknurgms - Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL Projesi olmalı.

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 21:48
155

S. A. - 2018 yılının en iyi sosyal sorumluluk projesi Kocaaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün Engelsiz Kocaeli İçin Çal projesi. Sanatla mutlu üretken bireyler yetiştirmeyi amaçlayan bir proje. Kocaeli'nin önemli yerlerini tanıtıyor. Engelli öğrencilerle engelsiz öğrenciler birlikte Kocaeli türkülerini seslendiriyorlar. Bence tüm bunları bir arada barındıran bir proje mutlaka seçilmeli.

Yanıtla . 3Beğen 10 Aralık 21:40
154

Gk - Engelsiz Kocaeli için çal

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 21:33
153

Kürşad - Engelsiz Kocaeli İcin Çal

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 21:18
152

Elif - Engelsiz Kocaeli için çal

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 21:16
151

Nihal - Engelsiz kocaeli

İçin çal

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 21:16
150

Nilazraela - yilin sosyal sorumluluk projesi Engelsiz Kocaeli icin Cal

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 21:13
149

Zerrin - Engelsiz Kocaeli için çal

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 21:00
148

Meral - Engelsiz kocaeli için çal

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 20:50
147

Nebahat - Engelsiz Kocaeli için çal

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 20:44
146

Alçin - Engelsiz Kocaeli için çal

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 20:42
145

Cuma - Engelsiz Kocaeli için çal

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 20:42
144

Serap Özdoğan - ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 20:35
143

Seçil - Engelsiz Kocaeli İçin Çal

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 20:32
142

Murat - Engelsiz Kocaeli için çal

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 20:27
141

Öz - engelsiz kocaeli için çal

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 20:26
140

Şener - ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 20:21
139

Mesut - Yılın sosyal sorumluluk projesi ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL projesi olmalı! Sonuna kadar destekliyoruz .

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 20:11
138

Burcu - Engelsiz kocaeli için cal

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 20:10
137

Volkan - Engelsiz Kocaeli için çal

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 20:10
136

Hüseyin Tuncer - Dikkat bu sınıfta müze var. Projesi çocukların tarihi sevmesi ve önemsemesi için güzel bir proje

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 20:02
135

Artemis - Yılın sosyal sorumluluk projesi Dikkat bu sınıfta müze var olmalıdır

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 20:01
134

Berna - ENGELSİZ KOCAELİ ICIN CAL

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 19:59
133

Fatma Tuncer - Dikkat bu sınıfta müze var. Güzel bir proje

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 19:51
132

Duygu - Engelsiz kocaeli için çal

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 19:47
131

Emine - Engelsiz kocaeli için çal

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 19:42
130

Smyr - ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL Yılın en iyi sosyal sorumluluk projesidir. Özel Eğitim öğrencilerini üretken hale getiriyor bu yüzden projeyi sonuna kadar destekliyoruz.

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 19:28
129

Yeşim Güner - Engelsiz Kocaeli için çal

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 19:23
128

Kübra - ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 19:21
127

Mert - Engelsiz Kocaeli için çal

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 19:13
126

Sude Eren Selin - BU SINIFTA MÜZE VAR

En iyi sosyal proje

Yanıtla . 1Beğen 10 Aralık 19:09
125

Güler Köseoğlu - Engelsiz kocaeli için çal

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 19:06
124

Serap - Engelsiz KOCAELİ için çal....

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 18:59
123

Zeki YİRMİBEŞOĞLU - Yılın sorumluluk projesine adayım "Engelsiz KOCAELİ için Çal "

Görmezlikten gelinenlerin de üretim katkıda bulunduğunu, artı katma değer ürettiklerini göstermesi saygı ile karşıladığım bir projedir.

Bu çocuklarımızın topluma kazandırma projesini destekliyorum.

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 18:52
122

Canan - 'Engelsiz Kocaeli İçin Çal' projesini destekliyoruz.

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 18:51
120

Hülya - Engelsiz Kocaeli için çal

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 18:50
119

Öğretmen - 2018 Yılının en iyi sosyal sorumluluk projesi Kocaeli Valisi Sn. Hüseyin AKSOY'un koordinesinde Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen "ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL" projesidir. Bu proje kapsamında ilimizdeki çok sayıda özel eğitim öğrencisi ve normal gelişim gösteren akranları Kocaeli türküleri olan "Akmeşe Türküsü" ve Bizim Evin Yanına" yı seslendiriyorlar. 18 farklı enstrümanla ilimizdeki müzik öğretmenleri ve yerel müzisyenler eseri icra ediyor. Bu video klipte sanatçı Sevcan Orhan'da yer alıyor. Özel eğitim öğrencileri bu proje ile kaynaşıp ilimizin turistik, tarihi ve kültürel tanıtımını yapıyor. Bundan daha güzel bir sosyal sorumluluk olamaz.

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 18:49
118

Murat - Engelsiz Kocaeli için çal’ı destekliyoruz

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 18:48
117

Süheyla Büyükkalaycı - Engelsiz Kocaeli İçin çal

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 18:48
116

Çiğdem - Yılın sosyal sorumluluk projesi bir benzeri daha önce Kocaeli’de görülmediği için ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL projesi olmalı! Sonuna kadar destekliyoruz .

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 18:46
115

Süheyla Büyükkalaycı - Engelsiz Kocaeli İçin Çal

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 18:45
114

Goncagül - Engelsiz Kocaeli İçin Çal

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 18:44
113

Okan - Engelsiz Kocaeli İçin Çal

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 18:38
112

Canan - Engelsiz kocaeli için çal

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 18:36
111

Kadriye - ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL

Yanıtla . 1Beğen 10 Aralık 18:34
110

Simge - Engelsiz Kocaeli için çal.

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 18:33
109

Ufukbulut - Engelsiz Kocaeli İçin Çal

Harika bir proje. Hakediyorlar

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 18:33
108

Ümmü Kumru - "Engelsiz Kocaeli İçin Çal" Hayata akranlarına göre 1-0,2-0 veya daha farklı skorlarla yenik başlayan, fakat sevgi dolu kocaman yürekleriyle tutunmayı başaran çocuklar GELECEK İÇİN UMUTTUR.

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 18:27
107

Ebru - Engelsiz Kocaeli için çal

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 18:24
106

İsmail Koçu - ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 18:23
105

Hayrunnisa Kingir - Engelsiz kocarli için çal

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 18:21
104

Beyza - ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 18:18
103

Mone Cherry - Engelsiz Kocaeli Içın Çal

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 18:18
102

Bozkurt - Yılın eğitimcisi tabiki İsa DEDE Çocuklarda akademik başarıdan daha cok sosyal farkındalık projelerine önem vermiştir.Akademik başarının temelini oluşturacak sağlıklı nesiller el ele ,iş güvenliği ve sağlığı,kan bağışı,kök hücre bağışı ,Doğada bir fidanım olsun v.b.

Yanıtla . 0Beğen 10 Aralık 18:16
101

Kübra - Engelsiz Kocaeli için çal

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 18:16
100

Özlem Dertsiz - Engelsiz Kocaeli İçin Çal

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 18:14
99

Nebahat - Engelsiz Kocaeli İçin ÇAL

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 18:07
98

Mustafa - ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 18:06
97

Eslem - ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 18:06
96

Sultan - ENGELSIZ KOCAELİ İÇİN ÇAL.Çünkü öğrencileri üretken hale getiren bir çalışma ve tabi ki şehirlerini tanittıkları için ....

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 17:58
95

Sinem - ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 17:53
94

Uğur Kaya - "Engelsiz Kocaeli Içın Çal" Projesi diğer illere örnek olacak bir proje olması nedeniyle önem arzediyor. Kocaeli'nin bu tip bir sosyal projede öncülük etmesini gazetenizin de bir ödül ile taclandirması bu tip sosyal projelere kalkışacak olan tüm illerdeki tüm gönüllülere cesaret verecektir. Antalyadan bile projeyi heyecanla takip ettik ve çok mutlu olduk. Değerli Hocamız Volkan Alkan'a ve tüm emeği geçenlere emeklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 17:49
93

Eda 36 - Engelsiz kocaeli için çal

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 17:40
92

Asli Tymrgl - Engelsiz Kocaeli için çal

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 17:37
91

Cengiz - Engelsiz Kocaeli için çal

Yanıtla . 3Beğen 10 Aralık 17:36
90

Aynır - Engelsiz kocaeli için çal

Yanıtla . 3Beğen 10 Aralık 17:36
89

Asli Tymrgl - ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL

Yanıtla . 3Beğen 10 Aralık 17:35
88

Gizem - ENGELSIZ KOCAELİ IÇIN ÇAL

Yanıtla . 4Beğen 10 Aralık 17:33
87

Semih - Engelsiz Kocaeli için çal

Yanıtla . 4Beğen 10 Aralık 17:30
86

Esen - Engelsiz Kocaeli İçin Çal

Yanıtla . 3Beğen 10 Aralık 17:27
85

Güldemet - 2018 yılının sosyal sorumluluk projesi "DİKKAT BU SINIFTA MÜZE VARRRR!"

Yanıtla . 3Beğen 10 Aralık 17:26
84

Demet - Engelsiz Kocaeli için Çal....

Yanıtla . 4Beğen 10 Aralık 17:23
83

Sevtappl - Engelsiz KOCAELİ için çal ❤

Yanıtla . 4Beğen 10 Aralık 17:16
82

Nihan - Engelsiz Kocaeli İçin Çal projesini Kocaeli halkı olarak destekliyoruz

Yanıtla . 3Beğen 10 Aralık 17:14
81

Tprkslh - ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL

Yanıtla . 4Beğen 10 Aralık 17:03
80

Mustafa - ENGELSIZ KOCAELI ICIN CAL

Yanıtla . 4Beğen 10 Aralık 16:55
79

Safiye - Engelsiz Kocaeli için çal

Yanıtla . 4Beğen 10 Aralık 16:54
78

Bera - Engelsiz Kocaeli için çal

Yanıtla . 4Beğen 10 Aralık 16:53
77

Nisa - ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL

Yanıtla . 4Beğen 10 Aralık 16:39
76

Nisa - ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL!

Yanıtla . 4Beğen 10 Aralık 16:37
75

Merve Koçer - ENGELSIZ KOCAELI ICIN CAL

Yanıtla . 4Beğen 10 Aralık 16:37
74

Okuyucu - Kocaeli Müzesi "DİKKAT BU SINIFTA MÜZE VAR" yılın sosyal sorumluluk projesi olmalıdır.

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 16:35
73

Müyesser - ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL

Yanıtla . 4Beğen 10 Aralık 16:34
72

Hilal - ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL

Yanıtla . 4Beğen 10 Aralık 16:33
71

Cevat Kaya - Yılın sosyal sorumluluk projesi ödülü adayim "Dikkat bu sınıfta müze var" Kültürel mirasina sahip çıkacak bir nesil icin çok iyi bir proje

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 16:29
70

Murat - ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL

Yanıtla . 3Beğen 10 Aralık 16:25
69

Seçkin - ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL

Yanıtla . 3Beğen 10 Aralık 16:16
68

Hilal Birol Özcan - Yılın sosyal sorumluluk projesi bir benzeri daha önce Kocaeli’de görülmediği için ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL projesi olmalı! Sonuna kadar destekliyoruz .

Yanıtla . 3Beğen 10 Aralık 16:11
67

Pinar - Engelsiz Kocaeli İçin Çal

Yanıtla . 3Beğen 10 Aralık 16:07
66

Ysmn - Yılın sosyal sorumluluk projesi kocaeli arkeoloji müzesinin yürüttüğü "dikkat bu sınıfta müze var" projesidir.

Yanıtla . 4Beğen 10 Aralık 15:32
65

Harun - Engelsiz Kocaeli için çal

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 15:29
64

Rahime Öztürk - Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi, Kocaeli Müze Müdürlüğü tarafından yürütülen "Dikkat Bu Sınıfta Müze Var" projesidir.

Yanıtla . 4Beğen 10 Aralık 15:12
63

Sümeyyepoçikli - Yapılan bütün projeler çok kıymetli hepsi için teşekkür ederim ancak engelli kardeşimin askerlik hayalini gerçekleştiren ve o organizasyon da bütün engelli çocukların gururuna heyecanına tanık olmuş biri olarak umarım bu ödül Gökhan Keleş komutana gider emekleri ve iyilikleri için çok teşekkür ederim unutulmaz bir gündü

Yanıtla . 0Beğen 10 Aralık 15:07
61

Kemal Çibuk - 2017 yılında Kocaeli Müze Müdürlüğünce başlatılan "Dikkat Bu Sınıfta Müze Var" bavul müze uygulaması bence yılın sosyal sorumluluk projesidir. Çünkü bu proje ile Çocuklar tarihe arkeoloji ye kültüre ilgi duymaya başlamaktadır. Dahası kültürel mirasımızi koruyup yaşatacak kişilerin kendileri olduğunu yaparak yaşayarak öğrenmektedirler.

Yanıtla . 5Beğen 10 Aralık 15:00
62

Ozan Alkan - @Kemal Çibuk 61 nolu yoruma cevabı: "Doruktakiler yılın sosyal sorumluluk projesine ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL" olmalı

Yanıtla . 3Beğen 10 Aralık 15:03
60

Duygu Balaban - Engelsiz kocaeli için çal

Yanıtla . 3Beğen 10 Aralık 14:54
59

Tarık Kiliççeti̇n - "Dikkat Bu Sınıfta Müze Var!"

Yanıtla . 4Beğen 10 Aralık 14:49
58

Kevser - Engelsiz Kocaeli için Çal

Yanıtla . 3Beğen 10 Aralık 14:22
57

Koray Yavuz - Engelsiz Kocaeli İçin Çal

Yanıtla . 3Beğen 10 Aralık 14:20
56

İrfan - Engelsiz Kocaeli Çal

Yanıtla . 3Beğen 10 Aralık 14:18
55

Recep - Engelsiz Kocaeli için cal

Yanıtla . 3Beğen 10 Aralık 14:02
54

Filiz - ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL

Yanıtla . 3Beğen 10 Aralık 13:55
53

Güney - Engelsiz Kocaeli için çal

Yanıtla . 3Beğen 10 Aralık 13:39
52

Aykut Giyim - YILARDIR ESNAFLIK YAPAN DUAYENİMİZ:DURSUN AKOĞLU-

UZUN YILLAR ÇARŞIDA :ALEMDAR MEFRUŞAT -SELÇUK ALEMDAR

SERDAR KUNDURA -SİNAN SERDAR

Yanıtla . 0Beğen 10 Aralık 13:26
51

Deniz - Engelsiz Kocaeli için çal

Yanıtla . 3Beğen 10 Aralık 13:11
49

Tuğba Çavuşoğlu - Kocaeli Arkeoloji Müzesi "Dikkat Bu Sınıfta Müze Var!" projesi bölgedeki tarihimizi gelecek nesillere ulaştırma konusundaki başarısı ile bu ödülü kesinlikle hakettiğini düşünüyorum.

Yanıtla . 4Beğen 10 Aralık 13:05
48

Burcu - Yılın sosyal sorumluluk projesi engelsizler için çal

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 12:58
47

Ogretmen - Engelsiz Kocaeli icin cal en iyi sosyal sorumluluk projesine aday olmali

Yanıtla . 3Beğen 10 Aralık 12:43
46

Mel - Engelsiz Kocaeli için çal

Yanıtla . 3Beğen 10 Aralık 12:36
45

Bil222 - engelsiz kocaeli icin cal kocaeli nin en iyi sosyal sorumluluk projesidir.

Yanıtla . 3Beğen 10 Aralık 12:30
44

Önder - Bu Sinafta Müze Var adlı çalışmayı takdirle karşılıyorum. Tebrik ederim.

Yanıtla . 4Beğen 10 Aralık 12:29
43

Keskin - - Yılın sosyal sorumluluk projesi için ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL seçilmeli özel çocuklarımızın normal gelişim gösteren çoçuklarla birlikte kocaelisporumuzla sahaya çıkmaları harikaydı vatandaşlarımızın halk tarafından farkındalıklarını arttırmak ve birlikte uyum içinde yaşamalarını teşvik etmek için yapılmış en iyi proje olduğu kesindir

Yanıtla . 3Beğen 10 Aralık 12:28
121

Öğretmen - @Keskin 43 nolu yoruma cevabı: Kesinlikle

Yanıtla . 1Beğen 10 Aralık 18:51
42

Bülent - engelsiz kocaeli için çal

Yanıtla . 3Beğen 10 Aralık 12:27
41

Nergis - Yılın sosyal sorumluluk projesi bir benzeri daha önce Kocaeli’de görülmediği için ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL projesi olmalı!

Yanıtla . 3Beğen 10 Aralık 12:25
40

Sedanur G. - "Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL Projesi olmalı"

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 12:24
39

Elif İpek, Pedagog - En iyi sosyal sorumluluk projesi iTabii ki “Engelsiz Kocaeli İçin Çal”

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 12:07
38

İbrahim Eroğlu - Dikkat ; ‘’ Bu Sınıfta Müze Var ; Bulan Kadın ve Onaran Adam Projesinin Öne Çıkmasını , Gerekli Proje Desteği ve ödülü ile ödüllendirilmesi gereğini düşünüyorum ! Her projenin önem arzettiğini biliyorum ancak ; İmkan bulamayan öğrencilerimize Geçmişten günümüze tarihsel uygulamaları sunan Müze ve Eğtim gönüllülüğü adına vefa ile emeklerini esirgemeden veren değerli Müze Uzmanları ve minik öğrencilerimizin ufki eğitim ve yeni Farklı konularda öğrenme , uğraş ile çok ince ve özel boyutuyla bu imkanların yaygınlaşması ve çok değişik bir eğitim ve değer açısından desteklenmelidir

Yanıtla . 4Beğen 10 Aralık 12:06
37

Derinceli - İlimizin tanıtımında engelli ve engelsiz öğrencilerin birlikte yeraldığı Kocaeli Valiliği'nin ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL Projesi yılın sosyal sorumluluk projesi ödülünü fazlasıyla hak ediyor. Böyle projeleri desteklemek adına kesinlikle aday gösterilmeli. Bu hafta Kocaelispor - Muğlaspor maçında da seramoniye futbolcularla ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL pankartıyla çıktılar.

Yanıtla . 4Beğen 10 Aralık 11:58
35

Kocaelili - Engelsiz Kocaeli için çal en iyi sosyal sorumluluk projesi

Yanıtla . 4Beğen 10 Aralık 11:51
34

Kocaelili - Kocaeli valiliğinin Engelli öğrencilerle ve normal gelişim gösteren akranları ile düzenlediği Engelsiz Kocaeli İçin Çal projesi 2018 'in en iyi soysal sorumluluk projesidir. Kesinlikle değerlendirilmeli.

Yanıtla . 4Beğen 10 Aralık 11:47
33

Twilight - Yılın sosyal sorumluluk projesi için ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL seçilmeli özel çocuklarımızın vatandaşlarımızın halk tarafından farkındalıklarını arttırmak ve birlikte uyum içinde yaşamalrını teşvik etmek için yapılmış en iyi proje olduğu için...

Yanıtla . 3Beğen 10 Aralık 11:44
32

Hacer - Kesinlikle "ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL"olmalıdır

Yanıtla . 4Beğen 10 Aralık 11:41
31

Aslı GÖRE - Doruktakiler yılın sosyal sorumluluk projesi ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL olmalı

Yanıtla . 4Beğen 10 Aralık 11:30
30

Aslı Göre - Yılın sosyal sorumluluk projesi ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL olmalı

Yanıtla . 4Beğen 10 Aralık 11:27
29

Zehra Erişir - Yılın projesi ödülü ‘ENGELSİZ KOCAELİ İÇİN ÇAL’ olmalı

Yanıtla . 4Beğen 10 Aralık 11:23
28

Remziue Senturk - Engelsiz kocaeli icin cal olmali projesi olmali

Yanıtla . 3Beğen 10 Aralık 11:19
27

Vatanaşkıengeltanımıyo - Oğlum enes bedensel engelli fakat maşallah zeka yerinde derdinide anlatıyor. Oğluma bazen takılırdım oğlum ne zaman öleceksin diyerek. Oğlum enes ben askerlik yapmadan ölmeyeceğim diyerek beni sustururdu. O an içimde fırtınalar kopar gözlerim dolardı. Halbuki ne çok isterdim o güzel günlerini görmeyi. Aklım almazdı şu bedelli askerlik yapanları, askerden kaçanları oğlumun bu vatan aşkına engelli olmanın engel olmayacağını, benim dualarımda Allâhım tek enesim asker olsaydıda şehit haberiyle hanem şenlenseydi diye dualar ederken aklım almazdı işte bu olanlara. Enesin engellidir asker olamaz raporunu vermek için denetlemeye geldiklerinde komutanlara kapıdan çıkarken enesin dileğini söyledim. En azından bir gün dahi olsa bunu yapamayızmı dediğimde ablam biz böyle birşey yapamayız sizin başvuruda bulunmanız gerek dediklerinde kanatlarım kollarım kırılmıştı ben bunu nasıl derim diye düşünmeye başladım ve diyemedimde birgün kahvaltıda komşularla otururken tlf diğer ucunda GÖKHAN KELEŞ kardeşim kapıdan çıkarken enesin dileğiylede o günden beri ilgilenmiş birçok engel ve sorunları aşarak kendi imkanlarıyla bu dileğimizi yerine getirebileceğimiz müjdesini vermişti. Düşünün oğlunun düğünü ve askerliğini düşünüp gece gündüz hayal ve rüyalarını süsleyen anneyi fakat olamayacağını bilip yüreğinin alev alev yanan yüreğinin bu haberle cenneti bulmuş gibi sevindiğini onu bunu bilmem ogün GÖKHAN KELEŞ kardeşim bana cenneti verdi. Allah ondan razı olsun allahımda onu cenneti ile sevindirsin inşallah

Yanıtla . 3Beğen 10 Aralık 01:39
50

Dünür - @Vatanaşkıengeltanımıyo 27 nolu yoruma cevabı: Gokhan arkadasım hepsıne kendi kardesiymiş gibi koşusturmalarına tum çabasına şahit biri olarak Rabbim onuda evladından güldürsün demek düşer bana Rabbim evlatlarımızın yuzunu soldurmasın

Yanıtla . 2Beğen 10 Aralık 13:05
26

Gezgi̇n - Yılın Eğitimcisi:Mehmet Sinan Dereli Ortaokulu Müdürü İsa DEDE.Görev yaptığı okullarda hemen fark yaratacak projelere imza atan bir eğitimci

Yanıtla . 0Beğen 09 Aralık 21:41
36

Dereli - @Gezgi̇n 26 nolu yoruma cevabı: Ne fark yarattığını söyleyin de bilelim. O okula geldikten sonra okul başarısının düştüğünden haberiniz var mı?

Yanıtla . 0Beğen 10 Aralık 11:57
25

Kocaeli.ahmet - Sosyal sorumluluk projesinde adayım izmit askerlik şubesinde memur olarak çalışan gökhan kaleş tir. Kendisi her yıl hiç bir kurumdan yardım almadan kendi imkanları ile kocaelinde yasan engelli vatandaşlarımıza bir kaç günlüğüne olsada askerlik yaptırarak onların sevinmesini sağlamaktadır.

Yanıtla . 1Beğen 09 Aralık 13:33
24

İzmitli - Kocaeli Arkeoloji Müzesi'nin gezici Müzesi benimde yılın en iyi sosyal projesine adayımdır. Çocuklar ve öğretmenleri için çok kıymetli bir proje olmuştur. Bildiğim kadaryla Unicef tarafından da müzenin bu projesi taktir görmüştür.

Yanıtla . 4Beğen 09 Aralık 12:11
23

Arif - Engelliler ile ilgili ilgisi alakası onları Mayıs ayında tek başına aldığı sorumlulukla en çok sevdiği askerlik mesleğini bir günde olsa yapılmasını sağlayan Gökhan kales bey.izmit askerlik şubesinde yıllardır oglumuzun askerlik arzusuna son veren güzelinsan sosyal sorumluluk projesi ne adayimdir

Yanıtla . 3Beğen 09 Aralık 11:52
22

KANKİ - Yılın eğitimcisi kesinlikle İsa DEDE

Çünkü gittiği görev yaptığı okullarda hep fark yaratmıştır.Özellikle Kan bağışı Organ Nakli Ağaç DİKİM kampanyaları v.b.Yine okullarda iş güvenliği konusunda gerekli calışmaları yapmış ve okulunda Kusursuz Eğitim Yuvam ,İso 9001,OHSAS 18001 Belgelerini kazandırarak üst düzey başarı kazandırmıştır.

Yanıtla . 1Beğen 08 Aralık 15:52
21

Kanki̇ - YILIN EĞİTİMCİSİ İSA DEDE

GÖREV YAPTIĞI KURUMDA SOSYAL VE KÜLTÜREL FAALİYETLERİ VE SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNİ ÖN PLANDA TUTMUŞTUR.ÖĞRENCİLERE YENİ UFUKLAR AÇMIŞTIR.

Yanıtla . 1Beğen 08 Aralık 15:42
20

Öğretmen yaşar - Yılın eğitimcisi ödülüne adayım mehmet sinan dereli ortaokulu müdürü isa dede die. Gerekçem ise 2018-2019 eğitim yılının ilk 3 ayında is kazalarından öğretmen, öğrenci kaybettiğimiz ortamda okuluna ohsas 18001 kalite belgesini almış olmasıdır.

Yanıtla . 1Beğen 08 Aralık 15:38
19

Kubilay - Yılın Markası Kesinlikle "Kigılı" olmalı

9 Kasım'da "ücretsiz olarak ne marka olursa olsun düğmesi kopmuş ceketlerinizi getirin dikelim. 10 Kasım de önümüzü hep birlikte ilikleyelim" şeklinde bir reklam yapmıştı.

Bence Yılın Markası olmayı fazlasıyla hak etti.

Yanıtla . 4Beğen 08 Aralık 12:23
18

Kou - Alparslan bey kocaeli üniversitesi

Yanıtla . 2Beğen 07 Aralık 17:25
17

Gökhan - Yılin bilim adamı olarak Kocaeli üniversitesi nde labaront olmasına rağmen 4 üniversite bir yüksek lisans yapan ve kök hücrede it çık emeği olup kök hücre hakkında makale yazan Türkiye'de tek belki de dünyada da tek sağlık memuru Kocaeli üniversitesi Su anki acil müdürümuz Alpaslan okçu.

Yanıtla . 2Beğen 07 Aralık 15:33
16

Raskov - İnsani dokunuşuyla işçi arkadaşlarımıza desteğini esirgemeyen HALUK CANCEKER'i destekler başarılar dilerim.

Yanıtla . 0Beğen 07 Aralık 14:18
15

Ersin Soykan - SPORDA DORUKTAKİLER ADINA KETİMİZİZİN TAKIMI KOCELİSPORU BÜTÜN ZORLUKLARA KARŞI SIRTLAYARAK GÖTÜREN BAŞKAN VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ÖDÜLLENDİRİLMEYİ HAKEDİYORLAR.

Yanıtla . 0Beğen 07 Aralık 13:54
14

Ersin Soykan - YILIN ÖZEL ÖDÜLÜNÜ CHP MİLLETVEKİLİ FATMA HÜRRİYET KAPLAN HANIM EFEDİYE VERMEK GEREKİYOR; ÜLKE DEMOKRASİ VE ADİL SEÇİM OLUŞMASI ADINA PARTİSİNDEN İSTİFA EDEREK İYİ PARTİNİN SEÇİMLERE KATILMASINI SAĞLAYAN 15 MİLLETVEKİLNDEN BİRİ OLAMA ŞERİFİNİ TAŞIDIĞI İÇİN HAKETTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM.

Yanıtla . 0Beğen 07 Aralık 13:50
13

Dilek - Haluk Canceker devlet desteği almadan kendi öz sermayesiyle yatırım yapmak

Yanıtla . 0Beğen 07 Aralık 10:55
11

Mustafa Yılmaz - YILIN BAŞARILI ENGELLİSİ DİYE EKLEME YAPILABİLİR

OLURSA BEN TALİBİM SELAMLARIMLA

MUSTAFA YILMAZ BAŞBAKANLIK ENGELLİLER ESKİ DANIŞMANI

Yanıtla . 0Beğen 07 Aralık 00:23
10

Nusret - Sesimi duyan yok mu uyuşturucu ile mücadele derneği adayımızdır.

uyuşturucuya karşı yapmış olduğu mücadeleden dolayı.

Yanıtla . 1Beğen 06 Aralık 23:24
09

Recep Mutlu - Sedimi Duyan Yokmu

Uyuşturucu ve Madde Bağimlılığı İle Mücadele Derneği hem ilimizde hem de genelde özellikle gençleri zehirlemeyi hedef alan bir konuda çalışma yürütüyor.

Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı koruma amaçlı bu çalışmada hem bizlere hem devlete görev düşmektedir.

Değerli çalışmaları için emeği geçenlere teşekkür ediyor başarılar diliyorum.

Yanıtla . 1Beğen 06 Aralık 20:57
08

Engin Kurt - Gültepeliler Platformu

Platform kelimesini sivil toplumları çatısı altına toplanma yeri olarak ilk kurulan, bölgelerinde kendi bütçelerinle ( İMC usulü ile) bir çok başarılı projeye imza atan bir yapı. Bölgesindeki spor kulüpöerini de desteklemeleri ayrı bir taktiri gak eden durum.

Yılın Sivil Toplum Kuruluşu olarak öneriyorum.

Yanıtla . 0Beğen 06 Aralık 19:29
07

Serda - Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi, Kocaeli Arkeoloji Müzesi'nin yaptığı Dikkat bu sınıfta müze var projesidir. Hem ilktir, hem de okulların araç bulup müzeye gitme zorluğu düşünülüp Müzeyi okulun ayağına getirmişlerdir. Çocuklar çok mutlui veliler çok mutlu, öğretmenler mutlu. Canı gönülden tebrik ediyorum kendilerini, bunu hak ediyorlar.

Yanıtla . 9Beğen 06 Aralık 16:07
06

Berkan Aslan - Yılın Eğitimcisi ; Tülay Yanıkoğlu YAZICI

Okuma Sanatı Klübünün kurucusu .Türkiye de 26 devlet okuluna kitap desteği vererek 35 binin üzerinde kitabın okunmasını sağlayan ve 30 farklı ilde 4 ülkede 600 kitap kumbarasını Türkiye'nin her bir noktasına dağıtarak sosyal sorumluluk projesi ile çocukların hayallerini oluşturmasını sağlayan aynı zamanda Türkiye'nin dört bir yanında anaokullarından üniversiteye tüm öğrencilere eğitim seminerleri veren .Tülay Yanıkoğlu Yazıcıyı öneriyorum

Yanıtla . 3Beğen 06 Aralık 09:52
05

Berkan Aslan - Yılın Sivil Toplum Kuruluşu ; Başsiad ( Başarılı Sanayici İş İnsanları Derneği )

Dernek Suriye’de ki savaştan kaçan çocukları için hazırladığı oyun evi konteyneri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Hatay’ın Yayladağ ilçesindeki sınır kampına gönderdiler.Bu konteynırların içerisinde herşey var.Toplam 3 adet özel hazırlanan konteynır sınırdaki savaştan kaçan çocuklara ilaç oldu... Allah hepinizden razı olsun.

Yanıtla . 0Beğen 06 Aralık 09:45
04

Eğitimci - Kocaeli Müzesi'nin gerçeklerştirdiği "Dikkat Bu Sınıfta Müze Var!" gezici bavul müze uygulaması bence yılın sosyal sorumluluk projesi ya da Jüri Özel ödülüne layık görülmelidir. Müzelerinde oturmayıp, ücretsiz bir uygulama ile sınıf sınıf dolaşıp çocuklara arkeolojiyi, izmit tarihini anlatıyorlar. Çocuklarımız bu projeden çok mutlu oldular. Sosyal medya hesaplarından takip ediyorum, binlerce çocuğa ulaştılar. Türkiye'de bir örneği daha olduğunu sanmıyorum. Müzenin bu projesi mutlaka değerlendirilmeli bence.

Yanıtla . 8Beğen 05 Aralık 14:15
03

Abdullah Özkırklar - Jüri Özel Ödülüne;Yahya Kaptan ve İpsiz Recep Gibi Kocaeli Havalisinin Yunan işgal kuvvetlerinden kurtarılmasında Kuvayı Milliye Reisi olarak grubuyla beraber 3 kardeşiyle önemli rol oynayan Halit Akın (Halit Molla) layık görülmelidir.Yarışma Jürisi internet ortamında ve kendisinin yeğeni olan Sakarya B.B.Kültür Müdürü(eski) Sayın Fahri Tuna'dan her türlü bilgi ve dökümanı temin edebilir.Kocaelimiz için bu ödül merhuma bir kadirşinaslık ve ahdevefa,yakın tarihimize bir ışık tutma ,biz Kocaelilere de değerbilirlik olacaktır.

Yanıtla . 2Beğen 04 Aralık 13:10
02

Bir Gurup Öğretmen - yılın eğitimcis halen 23 nisan ilkokulu müdürlüğü yapan necati kal olmalıdır.1980 li yıllardan beri izmitte eğitimin yönetici kısmında uzun yıllar görev yapan her giitiğ okulda fark yaratan öğremci dostu olarak da bilinen necati kal ulugazi yahyakaptan ve 23 nisan ilkokulu olmak üzere izmit in 3 büyük okulunda ulugazi de iki dönem olmak üzrere yıllarca okul müdürlüğü yapmiştır.görev yaptığı okulları hep zirvede tutmuş yıllarda örnek müdürlük anlayışıyla herkese örnek gösterilmiştir.herkes tarafından eğitimde duayen olarak gösterilmektedir.aşağı yukarı 40 yıl gibi bir hizmetin i,çinde ve mart ayında emeklı olacaktır.ilginç yönetim anlayışıyla herşey çocuklar için çırpına bu çocuk dostu eğitimci okul müdürümüz olmadır

Yanıtla . 2Beğen 04 Aralık 07:47
01

Kandıralı - Yılın Eğitimcisi,Kocaeli eski İl Milli Eğitim Şube Müdürü ve 4 yıldır Rotasyondan dolayı Kandıra İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü olan Süleyman HASANOĞLU olmalıdır.Çünkü kendisi uzun yıllar İl de çalışmasına rağmen kendi isteğiyle Kandıraya gelmiş ve geldiğinden beri sessiz sedasız İl deki birikimini ve ilişkilerini Kandıraya yansıtarak Kandıradaki Eğitim Kurumlarının çehresini değiştirmişrir.İl Milli Eğitimin desteğiyle Kandırada onarımı yapılmayan,mantolaması olmayan,boyası,badanası ve donatımıyla çehresi değişmeyen okul ve kurum kalmamıştır.

Yanıtla . 3Beğen 03 Aralık 12:07

Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı şehrinizde parlatın, bu tanıtım fırsatını kaçırmayın!

0 (262) 323 39 17
Reklam bilgi

Anket Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?