Reklamı Kapat

Dijital İş Ortağım ile KOBİ'lerin soruları yanıt buluyor

“KOBİ’leri dijitalleştirirken tasarruf ettirmek” hedefiyle yola çıkılan “Dijital İş Ortağım” program serisinde büyük ölçekli işletmeler ve girişimciler, Ali Sunal moderatörlüğünde bir araya geliyor ve dijitalleşme yolculuklarında KOBİ’lere tavsiyeler veriyor.

Büyütmek için resme tıklayın

Serinin ilk programına Koçtaş CEO’su Alp Önder Özpamukçu ve Mutlubiev kurucu CEO’su Tayga Baltacıoğlu konuk oldu. Program serisi boyunca sektörünün öncüsü olan şirketlerin liderleri KOBİ’lerle, dijitalleşme sayesinde elde ettikleri büyüme, tasarruf ve verimlilik artışını paylaşacak.

Türkiye'nin dijital dönüşümüne liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, Youtube’da ‘Vodafone İş Ortağım’ kanalı üzerinden yayınlanan ve KOBİ’lerin, dijitalleşme yolculuklarında büyük işletmelerden tavsiyeler alabildiği yeni bir program serisine başladı. “Dijital İş Ortağım Programı” adıyla yayınlanan ve ünlü oyuncu Ali Sunal’ın moderatörlüğündeki serinin ilki, “İşlerimizi nasıl daha verimli hale getirebiliriz, nasıl tasarruf edebiliriz, niye dijitalleşmeliyiz” sorularına yanıt ararken, programın ilk konukları Koçtaş CEO’su Alp Önder Özpamukçu ve Mutlubiev Kurucusu ve CEO’su Tayga Baltacıoğlu oldu. Özpamukçu ve Baltacıoğlu, katılımcı KOBİ’lerle, Vodafone IoT çözümleriyle elde ettikleri büyüme, tasarruf ve verimlilik artışını paylaştı.

İTÜ Vodafone Future Lab’de çekilen ve KOBİ’lerin izleyici olarak davet edildiği program öncesinde işletmeler, düzenlenen Future Lab turunda, verimlilik artışı, verimlilik takibi, bilgi ve şirket güvenliği ile sektörlerindeki yeni fırsatlara yönelik sunulan Vodafone IoT çözümleri hakkında bilgi aldı.

Meltem Bakiler Şahin: “Dijitalleşme yolculuklarında KOBİ’lerin her an yanlarında olacağız”

Dijitalleşme ile yeniden şekillenen ve kuralları neredeyse sil baştan yazılan yarının dünyasında, Türkiye ekonomisinin can damarları olan KOBİ'lerin küresel rekabette geride kalmamalarının çok önemli olduğunu vurgulayan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:

“Dijital İş Ortağım programı ile yola çıkarken hedefimiz, KOBİ’lere daha iyi bir gelecek için ilham vermek oldu. Her ay, İTÜ Vodafone Future Lab’de, sektörlerinde lider yöneticilerin konukluğuyla devam edecek bu programda asıl amaç ise, KOBİ’lerin, dijitalleşerek iş sonuçlarında büyüme, verimlilik ve tasarruf elde etmiş büyük işletmelerden, deneyimlerini ilk ağızdan dinleyebilmeleri, ilham almaları ve kendi dijitalleşme yolculuklarına ihtiyaçları doğrultusunda yapılandırılacak doğru bir kurgu ile başlayabilmeleri. Biz de bu program vesilesiyle, Nesnelerin İnterneti (IoT) alanında Vodafone Grubu'nun tüm teknoloji bilgi birikimini aktardığımız akıllı teknoloji merkezimiz Future Lab’de, iş ortaklarımız ve müşterilerimizle birlikte ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştirebilecek, dijitalleşme yolculuklarında her an yanlarında olacağız. Vodafone olarak geleceği heyecan verici buluyor, dijitalleşmenin sunduğu yepyeni fırsatları, Türkiye’deki tüm işletmeler için yakalanabilir kılmayı istiyoruz. Önümüzdeki dönemde de işletmelerimizin küresel arenadaki rekabetçiliğini artırmaya ve Türkiye’nin sürdürülebilir büyümesine katkı sağlamaya kararlılıkla devam edeceğiz.”

Programa katılmak isteyen KOBİ’ler, https://www.vodafone.com.tr/Is-Ortagim/Dijital-Is-Ortagim-Programi.php adresinden başvuru yapabilir, ayrıca sosyal medya hesapları üzerinden sorularını yollayabilirler.

Vodafone Türkiye hakkında

Dünyanın en büyük telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Vodafone Grubu’nun bünyesinde yer alan Vodafone Türkiye, 30 Eylül 2018 itibariyle hizmet sunduğu 23,7 milyon abonesiyle Türkiye’nin ikinci büyük mobil iletişim şirketidir. Türkiye’nin en büyük uluslararası doğrudan yatırımcılarından olan Vodafone Türkiye’nin bugüne kadar toplam yatırımları 21 milyar TL’yi aşmıştır. 2010’da Borusan Telekom’u bünyesine katan Vodafone Türkiye, 2011’de de Türkiye’nin en büyük alternatif telekom operatörlerinden Koç.net’i bünyesine dâhil etmiştir. Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonu doğrultusunda bireylere ve kurumlara mobil ses, sabit ses, mobil internet, fiber ve DSL hizmetleri sunan Vodafone Türkiye, yaklaşık 3.200 çalışan kadrosu, 1.100’ü aşkın perakende mağazası ve ekosisteminde bulunan 43.000 paydaşı ile faaliyet göstermektedir. Vodafone Medya Merkezi: http://medyamerkezi.vodafone.com.tr

09 Aralık 2018 - Teknoloji


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Hürriyet Caddesi trafiğe kapatılmalı mı?