Reklamı Kapat

Telekom üyeleri İzmit’te bir araya geldi

Telekom Müdürlüğü Kocaeli İl temsilcisi Halit Bayhan’ın düzenlediği bilgilendirme ve tanışma toplantısı İzmit Öğretmen Evi’nde gerçekleşti.

Büyütmek için resme tıklayın

Telekom Müdürlüğü Kocaeli İl temsilcisi Halit Bayhan’ın düzenlediği bilgilendirme ve tanışma toplantısı İzmit Öğretmen Evi’nde gerçekleşti. Telekomünikasyon Teknikerleri Derneği Başkanı İsmail Özkar’ın ev sahipliği yaptığı toplantıya İstanbul Bölge Müdürü Mehmet Beytur, Bölge Müdür Yardımcısı Bilal Şengül, Sakarya Telekom Müdürü Ali Rıza Hanedar, Kocaeli yöneticilerinden Ali Topçu, Ayşegül Sezer Karabulut, Gökhan Alptürk,  Haber-İş Sendikası Kocaeli Bölge Temsilcisi Ayhan Bıyık, , Kocaeli ve Sakarya üyelerinin yoğun katılım gösterdi.

“ONURUNU YAŞIYORUM”

Kocaeli İl temsilcisi Halit Bayhan yaptığı açılış konuşmasında, “Oluşturulan bu ortamdan çok memnunum. Gösterilen birlik ve beraberliğin onurunu yaşıyorum. Derneğimizi Kocaeli’de çok daha iyi noktaya getireceğiz” ifadelerini kullandı.

“SERBEST PİYASA HERKESİ KAPSAYACAK”

Ardından kürsüye gelen Telekomünikasyon Teknikerleri Derneği Başkanı İsmail Özkar, “Teknikerlik mesleğinin lokomotifliğini yapan derneğimiz, genç meslektaşlarımız ile daha iyi noktaya geldi. Genel Merkez tarafından yürütülen Teknikerler Federasyonu çalışmalarının son aşamada olduğunu bilmenizi isterim. Bu meslek bizlerle birlikte var olmuş ve bizlerle birlikte çok daha iyi noktaya gelerek serbest piyasa, hem özel sektör hem de kamuda çalışan bütün teknikerleri kapsayacaktır” şeklinde konuştu.

“MESLEKTE BİRLİKTELİK ÖNEMLİ”

Katılımcılara hitap etmek için kürsüye gelen İstanbul Bölge Müdürü Mehmet Beytur, mesleki birlikteliklerin önemine vurgulayarak “Teknikerler Derneği’nin mesleklerine ve Türk Telekom’a yapmış oldukları hizmetlerin şahidi oldum. Tamamen gönüllülük esasına dayanan bu hizmetlerin desteklenmesi her iki açıdan da güzel sonuçlar doğuracaktır. Bu konuda inancım sonsuz” dedi. Ekin EKEN

12 Şubat 2019 - Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket İzmit Belediyesi 190 aracı kiralamalı mı, satın mı almalı?