Büyükşehir'den kiralık dernek yeri!

İzmit Doğu Kışla Gençlik Parkı’nda bulunan 55 m² alana sahip Dernek-Lokal yeri olarak aylık 770,00TL+KDV kira bedeli ile 3 yıllığına kiraya verilecek.

İzmit Mehmet Ali Paşa Mahallesi Bağdat Caddesi No: 114 Doğu Kışla Gençlik Parkı’nda bulunan 29 numaralı (55 m²) Dernek-Lokal yeri olarak aylık 770,00TL+KDV kira bedeli ile 3 yıllığına kiraya verilecek. 20 Şubat 2019 günü Saat 10.54’dE Büyükşehir Belediyesi Encümen Toplantı Salonunda gerçekleşecek olan ihale Açık Teklif Usulü ile yapılacak.

İhaleye katılacak olan Kocaeli İli hudutları dahilindeki deneklerden aşağıdaki şartlar aranacak:

1-Derneğin temsil ve imzalama yetkilisi olduğunu gösteren noter onaylı imza sirküleri aslı veya İhaleye katılmak için şahsa yetki verilmesi durumunda, yetki belgesi ile katılanın noter onaylı imza sirküsü,

2-Dernekler müdürlüğünden alınacak Faaliyet Belgesi.(Asıl)

3-Adres Beyanı,

4-Geçici teminatın(831,60TL) yatırıldığına dair makbuz aslı,

5-İştirak teminatının(2.000,00TL) yatırıldığına dair makbuz aslı,

6-Şartname bedelinin(150,00TL) yatırıldığına dair makbuz aslı,

7-Kocaeli Büyükşehir Belediyesinden ‘kira borcu bulunmadığına dair borcu yoktur belgesi’

ŞAHSEN VEYA POSTA YOLUYLA

İstekliler, şartnamede ve yukarıda istenen bütün bilgi ve belgelerin asıllarını veya Noter tasdikli suretlerini eksiksiz hazırlayıp, dosyalarını en geç ihale gününden 1 (bir) iş günü önce Saat: 12.30'a kadar Kocaeli Büyükşehir Belediyesine şahsen teslim edebilir ya da posta yoluyla gönderebilirler.

Haberin devamı için tıklayınız.

12 Şubat 2019 - Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Kocaeli'de en başarılı bulduğunuz milletvekili kim?