İYİ Partili Yıldız'dan MHP'li Ünlü'nün sözlerine sert yanıt!

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’nün sözlerine yanıt veren İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, “Korkunun zihinlerinde yarattığı şuur bulanıklığı dillerine de yansımış” dedi.

İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, MHP İl Başkanı’nın “Bunlar masum değiller. İçlerine HDP kaçmış. Kocaeli'yi ipsiz ve sapsızlara bırakmayacağız” sözlerine cevap verdi. Yıldız, “Bu korkunun zihinlerinde yarattığı şuur bulanıklığı dillerine de yansıyan, ünü kendinden menkul bu şahısların mesnetsiz iftiraları nasıl bir acziyet içinde olduğunun göstergesidir” dedi. Yıldız şunları söyledi: Yaklaşan 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri öncesi, ülke genelinde olduğu gibi Kocaeli'nde de  ağır ekonomik koşullar altında inim inim inleyen halkımız. Şimdiye dek, sesini kimlerin duymazdan geldiğini, kimlerin sinsi bir sağırlık içinde olduğunu... Dün ''Kara'' dediğine, bugün kimlerin ''Ak' dediğini'' Bunlar, halkımıza umut olamaz'' dediklerine şimdilerde nasıl umutla bağladığını çok net görmekte ve bilmektedir.

ACZİYET İÇİNDELER

Halkımızın, '"Millet İttifakına'' olan inancı ve desteği, sokak ve meydanlardaki ilgisinden ilimizde kimlerin rahatsız olduğunu biliyoruz. Kimlerin ''koltuk bekası'' ile karşı karşıya kaldığının farkındayız. Bu korkunun zihinlerinde yarattığı şuur bulanıklığı dillerine de yansıyan, ünü kendinden menkul bu şahısların mesnetsiz iftiraları nasıl bir acziyet içinde olduğunun göstergesidir. Bu kişiler, mesnetsiz iftiralardan vazgeçerek, vicdanları nezdinde geçmişteki beyanatları ve güncel vaziyetlerini gözden geçirmelerinde fayda görmekteyiz.

İDEOLOJİK SAPMA

Belki bu vicdan muhakemesi onları uzun bir müddet yaşadıkları ideolojik sapmadan kurtaracak, kaybettikleri yönlerini tayin etmelerini sağlayacak, sümen altı ettikleri değerlerini yeniden hatırlamalarına vesile olacaktır. Toplumu ortak değerler üzerinden dinamitlemek, ''Millet'' ittifakına ve mensubu olduğumuz İyi Parti' ye farklı hitap arayışlarını sürdürmek bu acziyet halini perçinlemekten öte gitmeyecektir."

11 Mart 2019 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

06

Kemal - Allahım tez zamanda bizi Türkeş'in partisini koltuk sevdası uğruna satanlardan , ver Bilal'i al başkanlığı diyenlerden , terörist başının mesajlarını meydanlarda okutanlardan , teröristleri baştacı yaparak Haburda karşılayanlardan ve onların ortaklarından , yalancılardan , hırsızlardan , zürriyetsizlerden kurtar yarabbim.

Koalisyon olmayacak diyip oy alan ve koalisyonun en büyüğünü yaparak milleti kandıranlardan. Millet'i , zillet diye tanımlayarak aşalıyanlardan, pusuculardan , hainlerden , Allah'ın kutsal adını kullanarak yalan dolan ile koltuk sevdasında olanlardan. Milleti hakir görüp de kendi bekalarını , ülkenin bekası gibi gösterenlerden. İffetsiz utanmazlardan , erkek ve kadın vatan hainlerinden , cumhurriyet ve Atatürk düşmanlarından şu mubarek 3 ayların yüzü suyu hürmetine Türk milletini kurtar yarabbim.

Bilirim Cennet'te , Cehennemde bu dünyadadır. Yetmedimi Türk milletinin Cehennemi yaşadığı bağışa bizi yarabbim. Kazara yarattığın zebanileri tez zamanda gazabınla cezalandır yarabbim.

Türk Milleti Adına Amin.

El Fatiha.....

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 13 Mart 13:27
04

NASİHATÇI - mhp il başkanı çok doğru tespitte bulunmuş. içine değil taaaaa dibine hdp kaçmış bunların. artık doğru sözü unutmuşlar varsa yoksa yalanlarla halkı kandırmaya çalışıyorlar. sıkıysa çıksınlar biz hdp ile ittifak olduk onların adamlarını da mil meclisine sokacağız desinlerde göreyim onların adamlıklarını.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 12 Mart 09:16
05

Bozkurt . Asena - @NASİHATÇI 04 nolu yoruma cevabı: Aydın ünlü 2023 de siyaseti bırakacam diyor. Bizlerede aydın ünlünün bırakacağı ALLAHIM o günleri görmek nasip etsin inşallah.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 12 Mart 15:44
03

ÖTÜKEN YOLU YOKUŞTUR - Aydın ünlü partide kimse bulamıyor mesajlar çektiriyor Ama gitmiyoruz. Partide bile iki üç kişi kalmasına rağmen ayırım yapıyor, bunu akepenin bilmesinde fayda var. Toplantılarına bile aynı kişiler geliyor. Partide kimse kalmadı çok üzülüyoruz Ülkücüler bu kadar değildi. BİZDE ŞANBAZ BAŞKAŞKANiçin iyi niyeti için güler yüzlü oluşundan oyumuzu İYİ PARTİYE VERECEĞİZ AMA MHP nin toplantılarına katılıyoruz. Aydın ünlü ayırım yapmaya devam et kimseyi bulamıyorsun yazık ettin MHP'YE

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 12 Mart 09:11
02

mağdur - ne gerk vardı adam yerine koyupta cevap verdin bu dünün çıplakları bugünün cüzdanlıları bunu izmit bilmiyormu ?? mamacılar

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 11 Mart 22:18
01

Ne Sağcıyız Ne Solcu - Açıklama “ Kapak” kavramı üzerine doktora tezi gibi olmuş. Aydın Ünlü asist yapmış, Şanbaz Yıldız topu 90’ a çakmış.

Yanıtla . 16Beğen . 0Beğenme 11 Mart 16:17Anket Cumhurbaşkanı'nın açıkladığı normalleşme sürecini nasıl karşılıyorsunuz