Reklamı Kapat

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Şahin: Adaylarla zeka testi yapılsa ben 1. olurum

Vatan Partisi, 31 Mart yerel seçimlerinde belediye başkan adaylarını kamuoyuna tanıttı. Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Şahin, “Diğer adaylarla zihinsel ve zeka testi yaparsak ben hepsini geçerim ve 1'inci olurum dedi.

Haber albümü için resme tıklayın

Vatan Partisi, 31 Mart yerel seçimleri kapsamında belediye başkan adaylarını kamuoyuna tanıttı. İl binasında gerçekleştirilen aday tanıtım programına Vatan Partisi İl Başkanı Vedat Olguntürk, Yönetim Kurulu il Sekreteri Sebahat Cicioğlu ve çok sayıda partili katıldı. Vatan Partisi, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Şahin, İzmit Belediye Başkan Adayı Gökhan Onater, Gölcük Belediye Başkan Adayı Yusuf Erkan, Körfez Belediye Başkan Adayı Ahmet Ereğli, Darıca Belediye Başkan Adayı Erol Çetin, Gebze Belediye Başkan Adayı Orhan Kadıoğlu olarak belirledi.

DİĞER İLÇELERDE KİMSEYİ DESTEKLEMEYECEĞİZ

Tanıtım programında konuşan İl Başkanı Vedat Olguntürk, “Yerel yönetimdekiler yalnızca halkın gözünü boyadılar ve sadece kendi çıkarları için çalışıyorlar. Üretirsek kazanırız ve üretirsek dışla bağımlılıktan kurtuluruz. Yerel yönetimlere talibiz. Vatan Partisi’ne sansür uygulanıyor. Vatandaşa sanki 2 seçenek var gibi gösteriliyor ama 3’ncü bir şık vardır o da Vatan Partisi’dir” dedi. Adayı olmayan ilçeler ile ilgili konuşan Olguntürk, “Adayımız olmayan ilçelerde kimseyi desteklemeyeceğiz. Üyelerimize şunu destekleyin demeyeceğiz onların kendi isteklerine kalmış bir durum” dedi.

ÇÖZÜM HALK MANAVI PROJESİDİR

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Şahin, “Durumumuzdan memnun olan ve bir şikayeti olmayanlar sistem partilerine oy vermeye devam edebilirler. Pazar fiyatları el yakıyor. Tarımda ürünleri her alan fiyatı 2’ye katlıyor. Tarımda sadece sorunumuz aracı sorunu değil, plansız üretim. Köylülerimiz, emeklerinin karşılıklarını alamadıkları için üretimden çıkıp şehirlere göç ediyor. Üretici mağdur, tüketici mağdur, aracılar mağdur. Amacımız köylüden halka doğrudan planlı şekilde üretim yapmak. Çözüm halk manavı projesidir” dedi.

YAPAMAZSAM 2 YIL İÇİNDE İSTİFA EDERİM

Eğer belediye başkanı seçilirsem, belediyenin makam araçlarını kullanmayacağım iade edeceğim ve kendi maaşımın tamamını öğrencilere burs olarak vereceğim. Betoncu, rantçı belediyelerden sıkılıp üretime geçmek isterseniz, bizimle bu süreçte olun. Matematikle çıktık ve matematikle halkın karşısına çıktık. Bundan sonra halkımızın sağduyusuna ve vicdana kalmıştır. Eğer ben söylediklerimi yapamazsam, üretime destek olamayacaksam 2 yıl içinde istifa ederim” dedi. Selin BECER

ZEKA TESTİNDE DİĞER ADAYLARI GEÇERİM

Diğer adaylarla zihinsel ve zeka testi yaparsak ben hepsini geçerimve 1’nci olurum diyen Şahin,“Seçim çalışmasına adaylarla buluşup vatanını seviyorsan adaylıktan çekil diyeceğim. Benim konuşup da ikna edemeyeceğim kimse yok. Beni solcular da sever, sağcılar da sever. Halkımıza ulaşacağız. Bu hayal değil. Vatan Partisi olarak bu mucizeyi Kocaeli’de başlatacağız” açıklamalarında bulundu. Selin BECER

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Şahin kimdir?

1983 Kırıkkale doğumlu. 15 yıldır Kocaeli’de ikamet ediyor. Kara Harp Okulu’ndan ve İstanbul Üniversitesi Endüstri Mühendisliğinden mezun oldu. Partide daha önce herhangi bir görevde bulunmadı. Merkez karar kurulu üyesi. İhracat danışmanlığı yapıyor. Evli ve 1 çocuk babası.

İzmit Belediye Başkan Adayı Gökhan Onater kimdir?

1972 İstanbul Doğumlu. 26 yıldır İzmit’te ikamet ediyor. İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Bölümü mezunu. Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu. Mali Müşaviri. Parti içinde çeşitli görevlerde bulundu.

Gölcük Belediye Başkan Adayı Yusuf Erkan kimdir?

1981 Ankara doğumlu. 10 senedir Gölcük’te yaşıyor. Karadeniz Teknik Üniversitesi Makine mÜhendisliğinden mezun. SPK Lisanslı Değerleme Uzmanı. Evli 1 çocuk babası. Partide daha önce bir görev almadı.

Körfez Belediye Başkan Adayı Ahmet Ereğli kimdir?

1967 Konya, Ereğli doğumlu. 7 yıldır Körfez’de ikamet ediyor. İzmit Endüstir meslek lisesi mezunu. Elektronik sektöründen emekli. İl yönetim kurulunda görev yaptı. Bekar.

Gebze Belediye Başkan Adayı Orhan Kadıoğlu Kimdir?

1954 Giresun doğumlu. Konya Selçuk Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunu. Vatan Partisi İl Yönetim Kurulu üyeliği yaptı. Kocaeli Mimarlar Odası Yönetim Kurulu üyeliği ve denetim kurulu üyeliğinde bulundu. Emekli. 3 çocuk babası.

Darıca Belediye Başkan Adayı Erol Çetin kimdir?

Evli 2 çocuk babası. Technical Üniversitesi Sofia’da mezun oldu. Cofle’de işçi olarak çalışıyor. Gebze ilçe yöneticiliği yaptı.

13 Mart 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

02

Tüpraş - Gerçekten konuşupta ikna edemiyeceği kimse yok.

Yanıtla . 0Beğen 14 Mart 02:36
01

Nurettin Güney - Bütün parti adaylarının üniversite sınavları gibi sınavdan geçip öğle aday olmaları görüşündeyim.

Yanıtla . 1Beğen 13 Mart 14:49

Anket Bahri Yavuz istifa etmeli mi?