Reklamı Kapat

SEDAŞ’lı yöneticilerden, "Fırsat Eşitliği"ne destek

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş, Yönetimi Grup Müdürü Gökmen Hasançebi ve Kurumsal İletişim Müdürü Ayhan Erkovan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle, Kocaeli Üniversitesi’nin etkinliğine katıldı.

Büyütmek için resme tıklayın

Mühendis Beyinler Kulübü’nün toplumda kadına bakış açısında farkındalık yaratmak, kadının sosyal hayatta ve iş hayatında daha aktif ve daha çok sorumluluk almasını amaçlayarak, cinsiyet ayrımcılığıyla mücadele edilmesinin de konu edinildiği etkinliğe, SEDAŞ yöneticileri de “SEDAŞ’ın Fırsat Eşitliği” projesini paylaşmaları için davet edildi.

“FIRSAT EŞİTLİĞİNİ ANLATTILAR”

Öğrencilerden gelen daveti geri çevirmeyen SEDAŞ Şebeke Yönetimi Grup Müdürü Gökmen Hasançebi ve Kurumsal İletişim Müdürü Ayhan Erkovan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Mühendis Beyinler Kulübü üyelerine Fırsat Eşitliği Projesini hakkında bilgi sunumunda bulundu.

“SEDAŞ EŞİTLİĞİN YANINDA”

SEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürü Ayhan Erkovan, erkek egemen bir sektör olan enerji sektöründe son dönemde kadınlara da yer olduğuna dikkat çekerek, SEDAŞ’ın “Fırsat Eşitliği” projesi hakkında bilgi paylaşımında bulundu.  SEDAŞ Şebeke Yönetimi Grup Müdürü Gökmen Hasançebi ise kadın çalışanların sosyal hayatın ve iş hayatının içinde daha çok yer aldığı toplumlarda sürdürülebilir kalkınmanın daha hızlı gerçekleşeceğini söyledi.

15 Mart 2019 - Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Bahri Yavuz istifa etmeli mi?