Bu şov kaçmaz!..

Türkiye'nin Tai Chi, Qigong ve Uzak Doğu kökenli içsel sanatlar platformu INTERNA, Uluslar Arası 4. Tai Chi ve Qigong Festivali'nin, 18-21 Nisan'da ilimizde düzenleneceğini bildirdi.

Büyütmek için resme tıklayın

INTERNA'dan yapılan açıklamada, Tai Chi, Qigong ve Uzak Doğu kökenli içsel sanatları tanıtıp yaygınlaştırılmasının ve bu sanatlarla uğraşan kişiler arasında sosyal bir ağ oluşturup bilgi ve deneyim paylaşımı ile dayanışma sağlanmasının amaçlandığı belirtilerek, "Tai Chi" ve "Qigong"a her geçen gün daha fazla kişinin ilgi duyduğu kaydedildi.

INTERNA ÖNCÜLÜK YAPIYOR

"İçsel sanatlar gündeminin bir geleneği haline gelen INTERNA buluşmalarının dördüncüsü Darıca Hegsagone Marine Hotel’de gerçekleşecek ve Türkiye'de şimdiye kadar düzenlenmiş en geniş katılımlı ilk ve tek etkinlik olacaktır" ifadesine yer verilen açıklama, şöyle devam etti: Ülke çapında Tai Chi ve Qigong Buluşmaları düzenleyen INTERNA, 2019 yılına kadar üç buluşma gerçekleştirdi, bu yılki dördüncü buluşmayı ilk kez uluslar arası bir festivale dönüştürüyor. Festivale, Almanya, Hollanda, Slovakya, Macaristan, K.K.T.C. gibi çeşitli ülkelerden, aralarında dünya çapında üne sahip uzmanlar katılacak. Darıca, Hegsagone Marine Hotel, yedisi yabancı olmak üzere, otuza yakın paylaşımcıya ve toplamda altmışa yakın paylaşım, sunum, atölye ve etkinliğe ev sahipliği yapacak.

17 Nisan 2019 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Hürriyet Caddesi trafiğe kapatılmalı mı?