Reklamı Kapat

Dikkat! O yola 3 adet radar koyuldu

Kandıra İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre, Kandıra İzmit yoluna tam 3 adet radar ve akıllı kamera sistemi yerleştirildi.

Kandıra İlçe Jandarma Komutanlığı sadece radar ve kamera koymakla kalmadı. Kandıra İzmit yolu için hız sınırı da belirlendi. Kandıra İlçe Jandarma Komutanlığından yapılan açıklamaya göre Kandıra İzmit Yoluna 3 adet radar ve akıllı kameralar yerleştirildi. Kandıra-İzmit yolu için hız sınırları da belirlendi. Kandıra F Tipi Cezaevi Bölgesindeki hız sınırı 50 km oldu. Kandıra İzmit yolu arası ise 90 km hız sınırı belirlendi. Radar ve akıllı kameralar yerleştirildiği bölgeler ise Çakırcaali mevkiinde Petroller bölgesinde ve F Tipi Cezaevi arası oldu. Kandıra İzmit yolunda bu kilometreleri aşan sürücülere EDS sistemi ile cezai işlem uygulanacağı ifade edildi. Bu görüntüye göre aynı anda sürücüye hız ihlali, emniyet kemeri ve cep telefonuyla konuşma gibi farklı ihlallerden ceza kesilebilecek. Eğer sürücü hem emniyet kemerini takmamış hem de bu esnada cep telefonuyla konuşmuşsa, tek bir kare ile her iki konuda da ceza kesiliyor.

18 Nisan 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

14

Kartal Bjk - Ya arkadaş hız konusunda radar konulsunda katlamalı radar nedir asgari ücretin 2000 TL olduğu bir ülkede katladı diye 1002 TL cezamı oluyor yazıktır ayıptır

Yanıtla . 5Beğen . 0Beğenme 19 Nisan 20:01
05

fulya - Yahya Kaptan a da radar konulsun. Hız kesici tümsek, dağ her ne ise. İnsanlar şeytan gibi araba kullanıyor.

Yanıtla . 7Beğen . 0Beğenme 18 Nisan 15:15
02

Türkmen - Duble yolları hükümet yapsın oylar chp ye keMal a he. Yamadın kardeşim. Hem yerim içerim hede küfrederim. Yahyakaptana yapılan hizmet ortada gel gelelim Oya gelince mercan marka kol saati

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 18 Nisan 13:04
04

Kemal - @Türkmen 02 nolu yoruma cevabı: Milletin parasıyla iş yapmaya geldiler . Kendi ceplerini doldurup kendi çocuklarını zengin ederken bir iki hizmette araya sıkıştırdılar. Bunamı teşekkür edeceğiz.

Yanıtla . 16Beğen . 0Beğenme 18 Nisan 14:12
03

Yalın - @Türkmen 02 nolu yoruma cevabı: babasının hayrına mı yaptı belediye işi gönül işi diyen kim babasının parasıylamı yaptı senin gibilerin zihniyeti yüzünden bu ülke kalkınamıyor ..her gelen yapacak ama AKP GİBİ ÇALARAK DEGIL kac kez ihale edipte bitiremediginiz yerler var o paralar milletin cebinden çıktı... ADI BİLİNMEYEN KAVANLAR ..HALDIZLAR KOCA KAFANIN SAYESİNDE EN ZENGİNİ OLDU KOCAELİNİN HALA ZIRLAYIN

Yanıtla . 21Beğen . 0Beğenme 18 Nisan 13:22
01

ayhan - RADAR YERLEŞTİRİP MİLLETİ KAZ GİBİ YOLACAKLARINA DUBLE YOL YAPSINLAR

Yanıtla . 12Beğen . 0Beğenme 18 Nisan 12:42
07

fulya - @ayhan 01 nolu yoruma cevabı: Bu milletin duble yol neyine? Araba kullanmayı bilmiyorlar, kurallara uymuyorlar, deliye tabanca vermek gibi bir şey. İtfaiye mi, polis mi, ambulans mı? Sivil insanın neyine 200 km hızla giden araç. Üretilmesin arkadaşım. Bu eğitimsiz, kural tanımaz millete bu arabaları verip, duble yol yapmak cinayete izin vermektir. Cezalar bir işe yaramaz, her yıl iki kere af çıkar, yapanın yanında kalır. Mahalle içerisinde 80 km/hızla geçiyorlar. Adalet yok.

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 18 Nisan 15:21
06

fulya - @ayhan 01 nolu yoruma cevabı: Yapmasınlar. Araba kullanmayı, kurallara uymayı bilmeyen millete duble yol yaparsan cinayet gibi kazalar olur, oluyor da. Arabalar maximum 50 km.hızla üretilsin. Ambulans mısınız, itfaiye mi?

Yanıtla . 3Beğen . 0Beğenme 18 Nisan 15:17Anket Cumhurbaşkanı'nın açıkladığı normalleşme sürecini nasıl karşılıyorsunuz