Radiye Sezer Katırcıoğlu'na önemli görev

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM), down sendromu, otizm ve diğer gelişim bozukluklarına yönelik kurulan araştırma komisyonuna üye seçimi kararı Resmi Gazete’de yayımlandı. AKP Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu Meclis Araştırma Komisyonu başkanvekili seçildi

TBMM'de down sendromlu ve otistik bireyler için kurulan araştırma komisyonuna üye seçimine dair karar Resmi Gazete'de yayımlandı. Resmi Gazete’de yayımlanan TBMM Kararında, down sendromu, otizm ve diğer gelişim bozukluklarının yaygınlığının tespiti ile ilgili bireylerin ve ailelerinin sorunlarının çözümü için alınması gereken tedbirlerin belirlenmesi amacıyla kurulan Meclis Araştırması Komisyonuna üye seçimi yer aldı.

SEZER BAŞKANVEKİLİ OLDU

Karara göre, Meclis Araştırma Komisyonu Başkanı AKP Antalya Milletvekili Kemal Çelik seçilirken, AKP Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu başkanvekili, AKP Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu komisyon sözcüsü, AKP Kayseri Milletvekili Hülya Nergis ise katip üye seçildi.

DİĞER ÜYELER

Komisyonun diğer üyeleri ise HDP Batman Milletvekili Necdet İpekyüz, AKP Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel, İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan ve AKP Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri oldu.

16 Mayıs 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

04

Mustafa Koç - İzmit’li sen gözünü açmazsan göremezsin... sen kimin nerede ne olduğu iyi incele önce, iş olsun diye yazma...

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 17 Mayıs 17:23
03

İzmit - Sayın vekili Kocaeli de hangi projelerde gördünüz acaba , cevap hiç bir projede :)

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 17 Mayıs 15:57
02

Vatandaş - dün mecliste YURTTA sulh çetesinin meclis komisyonu araştırma önergesini AKP red MHP çekimser karar verdi. Yurtta sulh nedir hatırlatayım. 15 temmuz darbe girişimini yapan çete

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 17 Mayıs 11:26
01

Erol Demirbek - sn. milletvekilimizin aldığı görevi en iyi şekilde başarı ile yerine getirip , insanlarımıza yararlı olacağına inanıyor başarılarının devamını diliyorum.

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 16 Mayıs 09:46Anket Cumhurbaşkanı'nın açıkladığı normalleşme sürecini nasıl karşılıyorsunuz